• Huulepalsam Byphasse niisutav 2tk

    Algne hind oli: 3,55€.Current price is: 2,66€.

    25% Off

    Niisutav huulepalsam parandab lõhenenud ja kuivade huulte seisukorda. Äärmiselt pehme ja pikaajalise toimega. Sisaldab sheavõid, glütseriini, mesilasvaha, hüdrokompleksi, pantenooli, viinamarjaseemneõli ja UVB/UVA filtreid. Kaitseb huuli nii külma, jaheda tuule kui ka kuuma päikese eest. Maitsetu. 93% koostisosadest on looduslikku päritolu.

  • Kamm laia sabaga 21 cm

    0,76

    Laia varrega plastikkamm igat tüüpi juustele. Jätab juuksed kammides terveks.

  • Jalasprei FLOSLEK PODOLOGY hooldav ja jahutav hesperidiiniga 100ml

    19,62

    Floslek´i hooldav ja niisutav hesperidiini, kastani ja torkava ruskuse ekstrakti ning menthooliga jalasprei väsinud, raskustundega või laienenud veresoontega, punetavatele jalgadele. Sobib kasutamiseks inimestele, kes teevad seisvat tööd, tihti reisivad, püsivad pikka aega liikumatus asendis või puutuvad kokku „raskete jalgade“ sündroomiga, sobib kasutamiseks ka rasedatele.
    Toimed: niisutab nahka, jahutab meeldivalt tuues leevendust väsinud ja nn”rasketele jalgadele”. Mugav pihustatav sprei võimaldab kiiret pealekandmist kõikides tingimustes.Juba peale esimest kasutuskorda annab värskuse ja lõõgastuse tunde ning lisaks parandab naha välimust. Regulaarsel kasutamisel leevendab raskustunnet jalgades.
    Kasutamine: Pihustada ühtlaselt sääremarjadele või jalgade nahale, ka õhukestele sukkpükstele, kergelt masseerida. Kasutage vastavalt vajadusele või mitu korda päeva jooksul, vastavalt teie vajadusele.

  • Silmalainer DREAM LINER must window 24H

    7,86

    Ülitäpse markeriga DREAM LINER on teie välimus täiuslik ja muutumatu tervelt 24 tunniks!
    Avastage DREAM LINER – uskumatu intensiivsusega, läikiva vinüülefektiga puhta tindiga silmapliiats, millel on sile värv ja mis on spetsiaalselt loodud higistamise ning äärmuslike, kuuma või niiskete tingimuste jaoks.
    DREAM LINER sobib tänu oma ülipainduvale viltotsale suurepäraselt nii jämedate kui ka peenemate joonte tõmbamiseks ilma määrdumiseta.

  • Koorija FLOSLEK PEELING AHA-hapetega näole, kaelale ja dekolteele 2x4ml

    Algne hind oli: 2,75€.Current price is: 2,06€.

    25% Off

    AHA hapetega koorimine näole, kaelale ja dekolteele. Sisaldab mandli-, sidruni-, viinamarja- ja õunhapet.
    Omadused:
    -sügavpuhastav ja surnud naharakke kooriv
    -avab ja vähendab poore,
    -silub, vähendab naha karedustunnet, jättes naha siidiseks,
    -parandab naha värvitooni.
    Vegan kosmeetika. Sisaldab 92% looduslikku päritolu koostisosi.
    Kasutamine: Kandke ühtlaselt nahale, vältides silmade piirkonda. Jätke 10 minutiks mõjuma ja seejärel loputage veega või niisutatud puuvillapadjaga.

  • Huuleõli FLOSLEK Drizzle Pink roosa 5,5g

    Algne hind oli: 10,81€.Current price is: 8,11€.

    25% Off

    Vaarikamaitseline huuleõli – sära ja niisutus, sobib veganitele. DRIZZLE PINK huuleõli** ühendab oliivi-, aprikoosi- ja mandliõli ning E-vitamiini, et pakkuda huultele parimat hooldust. Kuid see pole veel kõik!
    * Toob esile huulte kuju ja muudab need optiliselt täidlasemaks
    * Annab huultele intensiivse, sensuaalse ja kauakestva sära
    * Niisutab optimaalselt, silub ja taastab mugavustunde
    * Rõhutab ja toob esile huulte loomuliku ilu
    Kas otsid huuleõli, mis hooldab ja annab samal ajal sensuaalse sära?**
    Proovi FLOSLEK DRIZZLE PINK huuleõli! Magusa vaarikalõhnaga õli tagab huultele kauakestva sära (100% testijatest** kinnitas seda) ning toob esile huulte loomuliku kuju ja ilu.
    Kui eelistad minimalistlikku huulemeiki ega soovi kasutada tugevaid huulepulki, siis see huuleõli on just sulle! See ühendab meigi ja hoolduse üheks sammuks.
    Kasutamine: Kanna ühtlaselt huultele. Kasuta nii tihti, kui soovid.

  • Aaloe geel FLOSLEK kuivale nahale 200ml

    8,65

    Floslek sügavalt niisutav õlivaba aaloega geel kuivale ja lõtvunud nahale, taastab naha tasakaalu, intensiivselt nahka toites ja niisutades. Sobib kasutamiseks tervel kehal, eriti näol, kaelal ja kätel. Aaloe rahustab nahaärritusi, vähendab naha karedust ja lõhenemist, taastab loomuliku pH-taseme. Aloe ekstrakt sisaldab glükoproteiine, polüsahhariide ja mineraale ning kaitseb nahka kuivamise ja vananemise eest ning taastab rakkude normaalse kollageeni tootmise funktsiooni muutes naha siledamaks ja nooremaks, kaitstes lisaks seda keskkonna kahjulike mõjude eest. Värvainete-, lõhnaainete-, allergeenide- ja parabeenidevaba. Dermatoloogiliselt testitud. Vegan sõbralik toode.
    Kasutusjuhend: Kandke nahale ja masseerige ühtlaselt. Lubage imenduda. Kasutage võimalusel mitu korda päevas.

  • Pesukäsn ergonoomiline, ovaalse kujuga, riputuspaelaga

    0,99

    Pesukäsn on mugava ergonoomilise kujuga,pehme ja riputuspaelaga, kujult hästi käes hoidmiseks ja keha pesemiseks.

  • Huuleläige KISS AFFAIR 110 kauakestev

    7,95

    Kauakestev vedel elegantse vinüülefekti ja intensiivsete värvitoonide huulepulk. Orgaaniliste sinepivõrsete ekstrakt suurendab ja niisutab huuli, stimuleerib huultes mikrotsirkulatsiooni ja vähendab peeneid kortsukesi. Vegan.

  • Kehakreem Byphasse mandliõliga kuivale nahale 500ml

    6,55

    Glütseriini, sheavõi ja E-vitamiiniga rikastatud suures formaadis NIISUTAV KEHAKREEM mandliõliga niisutab efektiivselt nahka. Kerge, hästi imenduv tekstuur niisutab, toidab ja pehmendab nahka. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõigile nahatüüpidele ka tundlikule nahale. Vegansõbralik. Kasutamine: Pärast igapäevast dušši masseerige kreem õrnalt nahale kuni täieliku imendumiseni.

  • Jumestuskreem MY SKIN GLOW 04 Warm Beige 30ml

    9,99

    Täiusta oma naturaalset jumet hüaluroonhappe ja sheavõiga rikastatud jumestuskreemi My Skin Glow’ga, mille kaitsefaktor on SPF20. My Skin Glow jumestuskreem on innovatiivse koostisega uue põlvkonna jumestuskreem, mis sisaldab endas nahka hooldavat hüaluroonhapet, sheavõid ja annab SPF20 kaitse. Suurepärane koostis annab koheselt koos niisutava nahahooldusega ka naturaalse meigi ja loomulikult särava jume. My Skin Glow jumestuskreem saab tänu niisutavale ja siluvale hüaluroonhappele ning rahustava toimega sheavõile teie uueks ilusaladuseks! Saadaval neli erinevat tooni, leidke oma lemmik.

  • Näotoonik Byphasse nõiapuuvee ja apelsiniõitega rasusele nahale 500ml

    Algne hind oli: 3,36€.Current price is: 2,51€.

    25% Off

    Toode sisaldab nõiapuuvett, millel on poore ahendav omadus. Toonik puhastab nahka, taastab naha sära, ahendab poore ja parandab naha jumet. Puhastab nahka ärritamata. Apelsiniõie ekstrakt on kergelt kudesid kokkutõmbavate omadustega ning sobib eriti hästi rasusele nahale. Aitab nahast toksiine eemaldada. Toonik on ideaalne kasutamiseks probleemse naha korral.
    Kasutamine: Kanna toonik vatipadjale ja puhasta õrnalt näo ja kaelapiirkond. Ainult välispidiseks kasutamiseks.