Ilukaubad.ee veebipoest ostetud kaubale kehtib 14 päevane tagastamisõigus. Tagastamisõigus garanteerib, et saadetud kaup vastaks tellitule. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
Tagastamiseks tuleb esitada vabas vormis avaldus e-posti aadressil dellera@dellera.ee 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Esialgset transpordikulu ei hüvitata.
Raha tagastatud toodete eest makstakse koheselt Teie poolt teatatud arveldusarvele, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu,mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup,kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.