Tasuta transport – Alates 29,99€ ostust tasuta transport.

TASUTA transport TULEN ISE JÄRELE  Kadaka tee 133, Tallinn, 1.sissepääs, 2.korrus. Tööpäeviti 9,00-14,00, registreeri eelnevalt tellimused@ilukaubad.ee või +372 533 22361.

 

 

Tooted saadame teile peale arve tasumist 1-5 tööpäeva jooksul. Kauba kohaletoimetamise hind sõltub Teie poolt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisist, pakume transporti pakiautomaatidesse Eesti piires, välismaale transport erikokkuleppel. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud lehel “Transport”. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Transpordi hind kuvatakse ostu vormistamisel.

Pakiautomaat (3,55 €) Saatekulusid ei lisandu üle 29,99 EUR tellimustele. Tooted saad kätte 1-5 päeva jooksul peale kauba eest tasumist. Saajat teavitatakse saabunud pakist ja paki asukohast SMS-i ja/või e-kirja teel. Endale lähima automaadi asukoha ja lahtioleku ajad saad teada SIIT.

Itella SmartKULLER (4,95 €) Saatekulusid ei lisandu üle 50 EUR tellimustele. Tooted saad kätte 1-5 päeva jooksul peale kauba eest tasumist. Kuuel päeval nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine. Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul paki saabumise täpne kellaaeg SMS-teatega. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist. Paki kättetoimetamise täpsus on SmartKULLER teenuse puhul +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.

Kui sa ei ole oma pakki kätte saanud siis palun kirjuta meile dellera@dellera.ee või helista tööpäeviti 8,00-16,00 tel +37253322361.