Intiimpuhastusrätikud Byphasse Neutral PH 20tk
2,99€
Byphasse igapäevaseks intiimpuhastuseks mõeldud niisked salvrätikud. Salvrätid puhastavad ja niisutavad nahka meeldivalt, säilitades naha loomuliku pH taseme. Praktiline ja mugav pakend, delikaatne toode intiimpiirkonna puhtuse ja värskuse tagamiseks igal ajal, igas kohas. Vegan sõbralik ja dermatoloogide poolt heaks kiidetud. Pakendis 20tk. Ainult välispidiseks kasutamiseks.
Näokoorija Byphasse kombineeritud ja rasusele nahale 150ml
4,98€
Sinu nahk saab olema pehme, sile ja puhastatud, annab matistava efekti. BYPHASSE sügavpuhastav näokoorija termaalveega on spetsiaalselt välja töötatud rasusele ja kombineeritud nahale. See eemaldab tõhusalt mustuse ja puhastab õrnalt naha, jättes selle matiks, pehmeks ja siledaks. Koostisest leiate naturaalsed vulkaanilise kivimi mikrograanulid, jojoba ja candelilla vaha. Kasutamine: Kanna üks või kaks korda nädalas näole, vältides silmaümbruse piirkonda. Masseeri ringjate liigutustega ja loputa sooja veega.
Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE SABLE CHAUD EDP 100ML
Algne hind oli: 12,15€.9,11€Current price is: 9,11€.
25% Off
Sable Chaud – soe liiv ja päikeseline merepäev. See aroom kutsub sind mälestuste kaudu rännakule – meenutus päikeselisest päevast ookeani ääres. Lõhn avaneb värskendava kookospiima, vesiliilia ja valge roosi õhuliste nootidega. Südames peitub lummav harmoonia muskusest, patšulist ja kašmiirpuidust. Lõpuks ümbritsevad sind soojad päikeselised lillelised noodid, apelsiniõis ja õrn puudrine akord – hetk, mis jääb ajatusse heljuma.
Huuleläige GLOSS AFFAIR 02 Toffee Roses
6,35€
Bella Oggi uuenduslik booster huuleläige, mis annab huultele värvitooni ja täidlasema välimuse.
Orgaanilise argaaniaõli ja hüaluroonhappega rikastatud koostis katab huuli meeldivalt, niisutades neid sügavalt, siludes ja vähendades peeneid kortse, andes koheselt huultele täidlasema efekti. Niisutav koostis sulandub huultele, pakkudes kerget, märjalt küütlevat, kuid mittekleepuvat viimistlust. Lisaks muudavad taimse vaha koostisosad huuleläike kreemjaks ja rikkalikult säravaks.
Täielikult läbipaistva pudeli ruudukujuline disain koos roosast kullast korgiga täiustavad toodet, luues 3D-efekti. Uuenduslik, kaldus aplikaator on loodud andma õige koguse toodet säravate huulte saavutamiseks, lisaks on aplikaatori tipuga võimalik joonistada täiuslik huulekaar, et saavutada koheselt säravad ja täidlased huuled.Šampoon ECO ORIGINS volüümiandev 250ml
13,21€
Volüümiandva efektiga šampoon õhukestele juustele greibiekstrakti ning rohelise teega. Naturaalsete koostisosadega šampoon peseb juuksed õrnalt samas tõhusalt toites ja niisutades. Tulemuseks on kaunid ja volüümikad juuksed.
Kasutamine: kanda niisketele juustele, masseerida peanahale, seejärel loputada hoolikalt. Silma sattumisel loputada veega. Välispidine. COSMOS ORGANIC ECOCERT sertifikaadiga toode, mis on valmistatud hüper-fermentatsiooni teel saadud taimsetest koostisosadest. Tänu innovatiivsele tehnoloogiale saame uuenduslikul ja efektiivsel viisil kasutada taimede fütokomplekse ja antioksüdantiderikkaid kasulikke omadusi. Vegan. Nikkeltestitud.Peitepulk COVER PRO 24H 003 Nougat
7,68€
Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!Küünelakk Gel Effect keratiiniga 533 Coffee Bean
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kergelt pärlmutrine, kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Rulldeodorant 48H Byphasse bambuseekstraktiga unisex 50ml
2,75€
ANNE & STIIL ILULEMMIK 2024. Byphasse 48h unisex rulldeodorant bambuseekstraktidega on lõhnastatud looduslike eeterlike õlide ja rohelise tee ekstraktidega. Tagab ööpäevaringse värske ning lõõgastava lõhna ning kaitse, ei jäta riietele plekke ning sobib kasutamiseks nii meestele kui naistele. Kanda puhtale ja kuivale nahale. Sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele.
Kätekreem Genera BIO magusmandliõliga 100ml
3,30€
Genera BIO looduslik kätekreem Hamamelis (nõiapuu) veega, mille botaanilised osakesed on nahka pinguldava, jumet parandava ning infektsioone pärssiva toimega. Toote koostist on rikastatud magusa mandli õliga, mis pehmendab nahka, aitab nahal säilitada niiskust ning leevendab kuivast nahast tingitud sügelust, sobib kasutamiseks ka tundliku, kuiva ning vananeva naha igapäevaseks hooldamiseks. Tänu kreemi kergele koostisele on seda lihtne peale kanda, ning see ei jää nahapinnal rasvane. Looduslikud koostisosad, mis on kasvatatud GMO kokkupuuteta mahetaludes, tagavad eriti kõrge kvaliteedi. Dermatoloogiliselt testitud.
Näovesi sprei Byphasse Face Mist kuivale nahale 150ml
4,98€
Värskendav ja niisutav spreinäovesi roosivee ja kummeli ekstraktiga, mis on spetsiaalselt loodud tundlikule ja kuivale nahale. 2 funktsiooni ühes hoolduses: niisutab nahka ja tagab meigile parema püsivuse. Niisutab ja värskendab puhast või jumestatud nahka, sobib tundlikule ja kuivale nahale, koostisosad looduslikku päritolu.Kasutamine: Pihustada puhtale nahale värskendava ja niisutava efekti saavutamiseks. Meigitud nahal töötle meik üle pintsli või meigikäsna abil.
Väldi kokkupuudet silmadega, ära pihusta silma. Silma sattumise korral loputa koheselt rohke puhta veega. Mitte neelata alla. Välispidiseks kasutamiseks. Mitte kasutada alla 3a lastel.Hoida lastele kättesaamatus kohas.Dermatoloogiliselt testitud.Vegan.Geellakk GEL PRO 46 Intrique 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00