Šampoon biotehnoloogilise hüaluroonhappega, mis aitab juukseid taastada ning rikastab neid vajalike mineraalainetega. Niisutav ja kaitsev šampoon muudab juuksed külluslikuks ning toidab neid sügavuti, on täitva ja taastava toimega. Tänu looduslikule koostisele tekitab šampoon eriti pehme puhastava vahu, mis eemaldab juustest õrnalt, kuid effektiivselt väliskeskkonna saastatuse jäägid ning aitab juustel omandada erilise vananemisvastase toime. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

Mineraalainete rikas volüümi andev silendav palsam biotehnoloogilise hüaluroonhappega, muudab juuksed külluslikuks ning on täite- ja taastava toimega. Tänu mahepõllumajandusest pärit looduslikule koostisele, on palsam väga kerge tekstuuriga, hooldades õrnalt stressis ning kahuseid juukseid, seejuures neid raskeks muutmata. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

BUDUAARI LEMMIK 2019 Parim apteegi- ja looduskosmeetika. Mineraalainete rikas täitva ja taastava toimega juukseseerum. Sisaldab biotehnoloogilist hüaluroonhappet, muudab juuksed külluslikuks, kaitstes neid kahjulike välistegurite eest ning andes neile elujõudu ja sära. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

Juuksemask biotehnoloogilise hüaluroonhappega, muudab juuksed külluslikuks ning on täitva ja taastava toimega. Tänu mahepõllumajandusest pärit looduslikule avokaadoõlile on mask ideaalne kuivadele, rabedatele ja töödeldud juustele, hooldades õrnalt stressis ning kahuseid juukseid, muutmata seejuures neid rasketeks. Professionaalse kvaliteediga toode mis ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kanna pestud juustesse, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt.