Meigifiksaator Byphasse 150ml
4,28€
Byphasse meigifiksaator kõikidele nahatüüpidele aitab fikseerida jumestuse ning hoiab selle kauapüsivana. Sprei jätab nahale nähtamatu kaitsekihi. Just see on jumestusekspertide saladus kauapüsivaks meigiks, aidates kinnistuda nii peitekreemil, jumestuskreemil, kompaktpuudril, lauvärvil kui huulepulgal. Toode ei sisalda parabeene ega alkoholi ning värvaineid. Kasutamisel sulgeda silmad ning suu ja piserdada toodet näole 20cm kauguselt, kinnistamaks jumestust. Soovi korral võib toodet kanda nahale ka meigipintsli või -käsna abil.
Volüümisprei NOAH lavendli ja nõgesega 125ml 5.4
Algne hind oli: 12,99€.9,10€Current price is: 9,10€.
30% Off
Noah lavendli ja nõgese ekstraktiga juukseprei sisaldab eeterlikke õlisid, mis lisavad juustele volüümi, struktuuri ning on suurepärane vahend juuksejuurte tõstmiseks. Sobib ideaalselt ka lokkis juustele kahususe vältimiseks ja lokkide struktuuri esile toomiseks. Professionaalse kvaliteediga toode, mille koostisse ei ole lisatud silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Sobib tundlikule nahale.
Niisketele juustele pihusta kogu juuste pikkuses. Kuivata fööniga või lase loomulikult kuivada.Jumestuskreem MY SKIN TONE 00N Porcelain*
Algne hind oli: 9,99€.7,99€Current price is: 7,99€.
20% Off
Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.Näokreem FLOSLEK Anti Acne antibakteriaalne matistav 50ml uus
Algne hind oli: 11,99€.8,39€Current price is: 8,39€.
30% Off
Igapäevaseks näohoolduseks sobiv kreem sega-, rasusele ja aknele kalduvale nahale. Aitab vähendada naha poore,
reguleerib rasueritust naha seborroilistes osades, hoiab ära naha liigse läikivuse, niisutab, rahustab ja taastab naha epidermist.
Kreem sisaldab 92% looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud.Lõhnavesi Boum Savon 100ml uus
8,45€
Jeanne Arthesi Boum Savon on kerge ja värskendav, nagu üks mõnus pahvakas värsket õhku.
Boum Savoni värskus kätkeb endas õrna lõhna bergamoti, lootose, roosi ja maikellukeste nootidega, mis seguneb jasmiini ja muskusega ning annab pehme ja lendleva tundmuse. Lõhnavesi tõeliselt värskust ja kergust armastavale naisele!Huuleläige Gloss Royale 07
4,99€
Gloss Royal, külluslikult läikiv ja niisutav kreemjas geelipalsam, muudab huuled täidlaseks! Läikiv värviline geel, mille koostist on rikastatud toitva ja rahustava želeega. Lisaks superläikivale viimistlusele on Gloss Royal tõeline iluhooldus teie huultele. Tänu rikkalikule, kuid kergele tekstuurile ja praktilisele toruaplikaatorile niisutab Gloss Royal palsam huuli. Säravate, läikivate, nähtavalt täidlaste ja pehmete huulte saavutamiseks valige enda lemmik Gloss Royal, mitte kleepuvate vastupandamatute lõhna- ja värvi variatsioonide seast. Kata oma huuled just nagu värske puuviljasiirupiga!
Tualettvesi ROCKY MAN BLACK meestele 100 ml*
Algne hind oli: 8,99€.4,50€Current price is: 4,50€.
50% Off
Jeanne Arthesi Rocky Man Black on võimas kombinatsioon rohelistest ning vürtsikatest akordidest. See on ideaalne lõhn mehele, kes armastab aega veeta õues ja läheb pigem matkale kui kinno. See aroom sisaldab erinevate vürtside tippnoote, sealhulgas nelki, mis muudavad aroomi soojaks ja põnevaks. Lõhna südameks on sõnajalg, mis on jahe, niiske ja roheline. Tualetvee põhi on puidune, sellele aitab kaasa patšuli. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!
Haavaplaaster Megaplast BIO Organic 30 tk assortii
2,24€
Haavaplaaster Megaplast BIO Organic on 100% nauraalne, hingav ja komposteeritav plaaster. Uuenduslikud, madala keskkonnamõjuga hingavad ja 100% orgaanilisest puuvillast plaastrid. Liim on sertifitseeritud ICEA poolt. Sobib õrnale ja tundlikule nahale. Dermatoloogiliselt testitud. Kasutusjuhend: Puhastage ja kuivatage vigastatud koht hoolikalt. Paigaldage plaaster ja oodake mõni minut täiusliku nakkumise saavutamiseks.
Pakendis:10tk 7×2 cm, 10tk 6×2 cm, 10tk 4×2 cmRipsmekoolutaja BLACK MATT
2,99€
Ripsmekoolutaja abiga kaunis ripsmekaar! Võta ripsmekoolutaja ja too see võimalikult oma ripsmejuurte lähedale, veendudes, et sa ei puutu oma õrna silmalau nahka. Vajuta koolutaja õrnalt alla ja hoia paar sekundit all, seejärel vabasta ripsmed. Liigu koolutajaga ripsmete keskosasse, seejärel vajuta jälle õrnalt alla ja hoia veidi. Lõpuks korda sama tegevust ripsme otstega. Värvi ripsmed ripsmetuššiga ära.
Kulmupliiats I Brow Liner 04 Helepruun 1tk
3,99€
Bella Oggi kulmupliiatsiga on lihtne kujundada trendikat kulmujoont. Pliiats on keskmise tugevusega ning meeldiva tekstuuriga. Väga kauapüsiv ning ei lähe hõõrdudes laiali. Korgil on spetsiaalselt kulmujoone hajutamiseks käepärane hari, millega saavutad veatu lõpptulemuse.
Juuksejuurte toonija NOAH 75ml Tumepruun
9,99€
Juuksejuure toonija NOAH varjab väljakasvanud ning hallid juuksed vaid mõne hetkega, tagades kohese ja loomuliku tulemuse ning täiusliku katvuse. Ei jäta juukseid märjaks ning tänu pihustile on toodet võimalik täpselt peale kanda. Lihtne kasutada, ei muuda juukseid kleepuvaks, kuivab vaid sekunditega. Tootes sisalduv vitamiin B5 tugevdab ja taaselustab juuksed, toites neid sügavuti. Efektiivne nii kuivadel kui märgadel juustel kasutades. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Huulepulk Color Affair 02
Algne hind oli: 6,99€.0,55€Current price is: 0,55€.
92% Off
Bella Oggi kreemjas huulepulk Color Affair on kauapüsiv, niisutav ja rikkalike värvipigmentidega sametine huulepulk, poolmati lõppviimistulusega. Tänu oma õrnale tekstuurile on toodet lihtne peale kanda, tulemuseks saavutate pilkupüüdvad lopsakad huuled, vaid mõne hetkega. Huulepulga koostis on rikastatud naturaalsete vahade ning huuli pehmendavate õlidega. Parabeenide vaba koostis.
Ihupiim Byphasse Royal Jelly mesilasema toitepiimaga 500ml
3,93€
Niisutav ja toitev ihupiim mesilasema toitepiimaga, mis parandab nahakudede ainevahetust ning jätab naha niisutatuks ja pehmeks ning meeldivalt lõhnavaks. Sobib hästi kasutamiseks normaalsele või kuivale nahale. Kanda nahale õrnalt masseerides üks või kaks korda päevas.
Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE Balcon Mediterraneen 100ml
Algne hind oli: 11,96€.8,85€Current price is: 8,85€.
26% Off
Jeanne Arthes French Way of Life sarja uus pihustiga lõhnavesi naistele. Selle aroom on inspireeritud päikselisest Rivierast, mis tähistab põgenemist maa ja taeva vahele, haarates kaasa taimsed ja värsked aroomid.
Põhinootides on tunda maagilist seedripuud ja suhkrut, võimsust lubab juurde jasmiin ja pojeng ning hullutavalt haarab endasse tipunootides hõljuv sidrun ja münt. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Tuleohtlik!Geellakk GEL PRO 01 NUDE Naked 5ml
Algne hind oli: 6,99€.4,89€Current price is: 4,89€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Meigieemaldussalvrätikud Byphasse veekindla meigi eemaldamiseks tundlikule nahale 25tk
3,29€
Niisked meigieemalduslapid sobivad meigi ja ka veekindla meigi eemaldamiseks. Sisaldab magusa mandli õli ja aloe vera ekstrakti, mis niisutab efektiivselt nahka, tagab õrna kuid efektiivse meigieemalduse näolt, silmadelt ning huultelt. Dermatoloogiliselt testitud ja oftalmoloogiliselt kontrollitud. Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 601 Moon Mist
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Seep LaQ Extremely Wild Boar 85g
5,99€
LaQ Wild glütseriini seepide sari on käsitööna valminud ja loodud spetsiaalselt metsikutele meestele. Äärmiselt metsiku lõhnaga, sisaldab aktiivsütt ning kolme võid (shea-, kohvi- ja mangovõid). Ei noorenda, silu ega koori nahka vaid meelitab naisi ligi. Kasutada keha, näo, ja käte pesemiseks, sobib ka raseerimiseks. Ei sisalda SLS-i, SLES-i ega PEG-e. Aroomi põhinoodid on: tamme sammal, muskus, merevaik, keskmes: patchuli, jasmiin, taimed, tipunoodis: bergamot, mustsõstar, ananass, apelsini õied. Seebid võivad olla ka vannitoa kaunistus või originaalne garderoobi ja riidesahtlite värskendaja. Vahutab ideaalselt ja puhastab õrnalt. Väldi silmaümbruspiirkonda. Mõeldud välispidiseks kasutamiseks. Kuivata seep peale kasutamist. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00