Ensüümkoorija FLOSLEK Anti Acne 24H rasusele ja aknega nahale 50ml
11,99€
Ensüümkoorimist soovitatakse rasuse, aknele kalduvale ja seganahale, millel liigne rasueritus ja kalduvus akne tekkeks.
Toime:
– Puhastab ja värskendab nahka,
– Eemaldab õrnalt kareda epidermise kihi ilma vajaduseta hõõruda,
– Eemaldab põhjalikult üleliigse rasu,
– Kiirendab naha regenereerimist,
– Vähendab karedust,
– Ühtlustab naha värvust.
Mõju:
Puhastatud, värske ja sile nahk. Nahk on valmis aktiivsete ainete efektiivseks imendumiseks, vähenenud on võimalus akne tekkimiseks.
Kasutamine:
Kandke toode puhastatud näo- ja kaelanahale, vältides silmade piirkonda. Jätke 8–12 minutiks, seejärel loputage niisutatud puuvillapadjaga. Vastavalt teie naha vajadustele kasutage üks või kaks korda nädalas. Dermatoloogiliselt testitud. Vegan toode. 98% koostisosadest on looduslikku päritolu.Depilatsioonikreem Byphasse Triple Action aaloe ekstraktiga 125ml
4,90€
Kiire ja tõhus 24H niisutav depilatsioonikreem aloe veraga eemaldab tõhusalt soovimatud karvad ja koorib ning niisutab nahka. Triple Action -sobib kasutamiseks nii jalgadel, kaenlaalustes ning bikiinipiirkonnas. Enne kasutamist tehke test, et kontrollida oma naha tundlikkust ja iga kord, kui seda hiljem kasutatakse erinevas piirkonnas, mida pole varem testitud. Kui 24 tunni pärast pole mingit reaktsiooni, võite jätkata karvade täielikku eemaldamist piirkonnast. Kui toote kasutamise ajal tekivad nahale laigud või ärritused, näitab see, et nahk on tundlik. Eemaldage kreem koheselt ja loputage külma veega. Depileeritav ala peab olema puhas ja kuiv. See ei tohiks olla ärritunud ega sellel ei tohiks olla lahtisi haavu. Ärge kasutage akne, põletuste, veenilaiendite korral. 24 h jooksul peale depileerimist on soovitatav mitte päevitada ega kasutada deodorante, ega alkoholi sisaldavaid tooteid. Kasutuskordade vahe peaks olema minimaalselt 72h.
Kasutamine:
1. Kanda kreem spaatliga puhtale ja kuivale nahale, ühtlane paks kiht kattes karvadega piirkonna täielikult
2. Sõltuvalt nahatüübist lasta kreemil toimida 3-10 minutit
3. Eemaldada kreem spaatliga
4. Loputada koht leige veega, ilma seepi kasutamata
5. Kuivatada nahk ilma hõõrumata. Peale lõpetamist, peske spaatel ja käed korralikult. Toodet hoida jahedas ja kuivas kohas.
Sisaldab alkali (leelis) ja tioglükolaati. Järgi juhiseid. Mitte kasutada rinnakarvade, juuste, perianaalses ja genitaalide piirkonnas.Veenduge, et toote kasutamine ei ületaks soovitatud toimeaegu. Välispidine. Väldi silma sattumast. Silma sattumise korral loputage kohe rohke veega. Veendu, et toote kasutamine ei ületaks soovitatud toimeaega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte alla neelata. Allaneelamisel pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata pakendit või etiketti.Lauvärv EYES ON-ME Movie Star 001
13,35€
Viie kergesti hajutatava värviga lauvärvide palett, millel on suurepärane püsivus. Õhukesed erksate värvidega tekstuurid, mis ei jäta jälgi. Iga värvikombinatsioon pakub erakordset valikut intensiivsetest toonidest, mida on lihtne kasutada ja omavahel sobitada. Igas paletis on matid satiintoonid, mille keskel on metalse efektiga värv, mida saab kasutada ka pealisvärvina. Värvid on hästi sulanduvad ja väga pigmenteeritud. Metalliline koostis on geelilaadse tekstuuriga – puudrist saab vedel, kui seda puudutada sõrmedega või kanda pintsliga silmalaule. See muudab tekstuuri ja toob esile intensiivse sära, tänu mitmerefleksilistele pärlitele. Silmalaud saavad ülevoolava ja särava tulemuse.
Meigisegamispalett roostevaba
12,25€
Kosmeetikapalett ja kahepoolne spaatel – täpseks ja hügieeniliseks segamiseks.
See professionaalne segamispalett on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest , mida on lihtne puhastada ning sobib suurepäraselt erinevate kosmeetikatoodete hügieeniliseks segamiseks. Paletil on 5 süvendit ja ergonoomiline sõrmeava, mis muudab selle käes hoidmise mugavaks ja kindlaks.
Sobib ideaalselt jumestuskreemide, peitekreemide, kreemjate ja poolvedelate toodete segamiseks. Samuti saab seda kasutada küünehooldustoodete – geelide, akrüülide ja lakkide – kokkusegamiseks.
Komplekti kuuluv kahepoolne spaatel võimaldab toodete täpset doseerimist, segamist ja pealekandmist.
Mõõdud: palett 15,5 × 9,9 cm, spaatel 15,8 cmJuuksevärv NOAH 140ml Blond 7
Algne hind oli: 11,99€.8,39€Current price is: 8,39€.
30% Off
Püsijuuksevärv Noah koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode, Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resorsiin. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
Pakend sisaldab:
-1 NOAH juuksevärvi 50ml
-1 NOAH aktivaator 75ml
-1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
-1 paar kindaidKasutamine: Kammige kuivad juuksed õrnalt läbi, et eemaldada juuksehooldustoodete jäägid. Lisage tuubis olev värvikreem pudelis olevale aktivaatorile ning loksutage hoolikalt. Lõigake ära pudeli tipp märgitud kohalt, pange kätte kindad ning alustage viivitamatult värvi kandmist juustele. Alustage värvimist juuksejuurtelt, masseerige õrnalt sõrmeotstega ning laske värvil 20 minutit mõjuda, seejärel kandke värv ülejäänud juustesse. Parema tulemuse saavutamiseks soovitame juuksed keskmise tihedusega kammiga läbi kammida, et tagada värvi ühtlane jaotus. Jätke värv veel 10-15 minutiks pähe ning seejärel peske hoolikalt värvi jäägid juustest välja pakendisse lisatud NOAH 1.6 värvikaitse šampooni ja palsamiga.Enne värvi juustele kandmist soovitame kanda juuksepiirile ja kõrvadele paksem kiht kreemi, et vältida plekkide jäämist nahale. Valmis segu on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kõik jäägid tuleb pärast värvimise lõpetamist ära visata.Segage väike kogus Noah värvikreemi sama koguse Noah värviaktivaatoriga plastmassist anumas (ärge kasutage metallist kaussi või lusikat). Kasutage tundlikkus testi tegemiseks sama värvisegu, mida kavatsete kasutada juuste värvimiseks. Puhastage väike pind nahka kõrva taga ja kuivatage õrnalt puuvillase kangaga, seejärel kandke paar tilka värvisegu nahale. Laske kuivada. Ärge peske seda kohta 48 tunni jooksul. Kui selle aja jooksul ilmnevad ärrituse märgid – punetus, sügelus, pindmine kuivus, ärge kasutage antud värvi juuste värvimiseks. Pärast keemilist sirgendamist või püsilokkide tegemist oodake juuste värvimisega vähemalt 15 päeva. Ärge kasutage toodet kulmude ja ripsmete värvimiseks. Vältige kontakti silmadega, toote silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas ning mitte kasutada alla 16 aastaste laste juuste värvimiseks.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 530 Summer Yellow
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Meigieemaldussalvrätikud Byphasse tundlikule nahale 20tk
2,94€
Meigieemaldusrätikud tundlikule nahale, võimaldavad kiiresti ja põhjalikult eemaldada kogu jumestuse vaid ühte toodet kasutades. Sisaldavad aaloe ekstrakti mis niisutab ja kaitseb Sinu nahka.Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist.
Kuivšampoon NOAH DRY MINI neutraalne 100ml
11,99€
NOAH Neutraalne kuivšampoon, ideaalne kõikidele juuksetüüpidele. Sobib juuste värskendamiseks pesukordade vahel, jätab juuksed puhtaks, volüümiliseks ja ümbritseb teid meeldiva troopilise kookoslõhnaga. Kuivšampoon ei asenda pesemist, kuid võib aidata pikendada pesukordade vahelist aega
hoides samal ajal teie juuksed värsked ja puhtad. Toode EI sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i.
Kasutamine: Enne kasutamist loksutage korralikult. Pihustage kuivadele juustele umbes 30 cm kauguselt, kandes toodet hoolikalt juurtele. Masseerige juukseid sõrmedega. Pole vaja loputada. Oodake mõni minut ja seejärel harjake juukseid õrnalt.
Suurema efektiivsuse saavutamiseks jagage juuksed osadeks ja pihustage toodet osade kaupa peanahaleIluõli Byphasse Tahiiti gardeenia ja kookosõliga 100ml
7,86€
Tahiiti gardeenia ja kookose õliga Byphasse iluõli on spetsiaalselt loodud juuste ja kuiva naha niisutamiseks, elavdamiseks, pehmendamiseks ja kuiva naha vältimiseks. Ideaalne igapäevaseks hoolduseks. Rikas oomega 3, 6 ja 9 poolest. 99% looduslikku päritolu. Vegan. Kasutamine: Kandke puhtale ja kuivale näo- ja kehanahale, masseerige õrnalt kuni täieliku imendumiseni. Juuste puhul kandke kuivadele või niisketele juustele juurtest otsteni.
Juuksemask NOAH YAL hüaluroonhappega 200ml
Algne hind oli: 13,99€.11,19€Current price is: 11,19€.
20% Off
Buduaari lemmik 2019 Parim looduskosmeetika juuksehooldustoode. Mineraalainete rikas juuksemask biotehnoloogilise hüaluroonhappega, muudab juuksed külluslikuks ning on täitva ja taastava toimega. Tänu mahepõllumajandusest pärit looduslikule avokaadoõlile on mask ideaalne kuivadele, rabedatele ja töödeldud juustele, hooldades õrnalt stressis ning kahuseid juukseid, muutmata seejuures neid rasketeks. Professionaalse kvaliteediga toode mis ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kanna pestud juustesse, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt.
Palsam ECO ORIGINS niisutava efektiga kuivadele juustele 250ml
13,90€
Efektiivselt niisutav ja toitev palsam kõigile juuksetüüpidele seesamiõli ning fermenteeritud kaeraga. Annab juustele kauni sära ning eemaldab kõik pusad sealjuures juukseid raskeks muutmata. Kasutamine: kanda peale pesemist niisketele juustele, kammida läbi, lasta mõjuda 1 min, seejärel loputada hoolikalt. Silma sattumisel loputada veega. Välispidine. COSMOS ORGANIC ECOCERT sertifikaadiga toode, mis on valmistatud hüper-fermentatsiooni teel saadud taimsetest koostisosadest. Tänu innovatiivsele tehnoloogiale saame uuenduslikul ja efektiivsel viisil kasutada taimede fütokomplekse ja antioksüdantiderikkaid kasulikke omadusi. Vegan. Nikkeltestitud
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 401 Milky White
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Kehapesuvaht LaQ 3in1 Magnolia&Pink Pepper tahke 100g
8,99€
LaQ 3in1 pesuvaht keha ja juuste pesemiseks ning depileerimiseks. Intensiivselt niisutav looduslik ja tahke, veega emulgeeritav kehavaht 3in1 on imeliselt kerge ja mõnusalt lõhnav vaht, mis ühendab endas dušigeeli ja šampooni ning raseerimisvahu omadused. Puhastab õrnalt, niisutab täiuslikult ja raseerib jumalikult! Aroomi põhinoodid: patšuli, sammal, seedripuu, merevaik, vanill, keskmes: magnoolia, roos, jasmiin, heliotroop, sandlipuu, tipunoodid: bergamot, puidused noodid, tsistus. Tänu erakordselt õrnale koostisele saab vahtu kasutada kogu kehal, sealhulgas intiimsete piirkondade epileerimiseks, looduslikud ja täielikult taimsed koostisosad hellitavad teie nahka, isegi kui see on väga tundlik: magnoolia ekstrakt,
roosiõli, pantenool, aloe vera, riisiekstrakt, hüaluroonhape. Ideaalne vahend reisile, lekkimiskindel ja 3in1! Kanna väike
kogus vahtu nahale/juustele, pese, loputa korralikult. Raseerimiseks kanna õhuke kiht märjale nahale, raseeri. Dermatoloogiliselt testitud.Silmameigieemaldaja Byphasse rukkilille ekstraktiga 200ml
3,29€
Byphasse silmameigieemaldaja rukkilille ekstraktiga puhastab õrnalt kuid tõhusalt ka tugeva silmameigi, seejuures silmi ärritamata. Sobib kõikidele nahatüüpidele. Lihtne kasutada, mugab 200ml pakend ja mitterasvane tekstuur. Vegan.Kasutamine: Niisutage Byphasse vatipadjake meigieemaldajaga ning katke õrnalt ripsmed ja silmalaud, et eemaldada niisutatud vatipadjaga meik.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 701 Metal Rock
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Palsam NOAH volüümi andev juustesse jäetav 150ml 2.5
12,99€
Uuenduslik kahefaasiline juustesse jäetav niisutav spreipalsam kibuvitsaekstraktiga. Kerge, kuid samal ajal toitev ja juuksestruktuuri parandav palsam looduslike pH hapetega annab juustele volüümi ning muudab need siledaks ja niisutatuks. Toodet on lihtne kasutada ning see ei jäta juustesse jääke. Enne kasutamist raputada pudelilt; pihustada rätikukuivadesse juustesse juurtest otsteni ning seejärel kuivatada juuksed. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00