Tolmpuuder FIX ME+ BB Nude 75g
9,10€
Tolmpuuder BB Fix Me mugav kasutada, siidise ja kerge tekstuuriga. Suurepärane toode läikivate ja rasuste piirkondade neutraliseerimiseks ning jumestuse kinnitamiseks, selle läbikumavus tagab loomuliku naturaalse jumstuse tooni muutmata. Mati viimistluse ning kerge tekstuuriga puuder ühtlustub ideaalselt nahal, ilma seda kuivatamata, tagades ühtlase ja rafineeritud lõppviimistluse. Tänu delikaatsele konsistentsile saab otse nahale kanda nagu tõelist BB-d. Selle rasu imav toime minimeerib poorid ja annab nahale meeldivalt sametise, loodusliku ja helendava efekti. Õrn ja samas püsiv BB-pulber sobib suurepäraselt kõikidele nahatüüpidele, ka väga kuivale. Ei määri. Tänu rasu imavale ja õli kontrolli kompleksile sublimeerib BB Powder jume, laseb nahal hingata ja annab sellele kogu päeva jooksul naturaalse mati viimistluse. Proovige Fix Me+BB tolmpuudrit, iga naise saladust, mati ja veatu jume jaoks!
Näokreem FLOSLEK Sensitive Rich 50ml uus
10,99€
FLOSLEK Sensitive rikkalik näokreem ülitundlikule ja allergilisele nahale. Kuiva naha päevakreem toidab, niisutab ja uuendab efektiivselt nahka, ei põhjusta nahaärritusi, punaseid laike, turseid, kipitust ega sügelust silmade ümber. Kreem imendub kiiresti, jättes õrna kaitsekihi, mis võimaldab säilitada loomulikku hüdro-lipiidide tasakaalu, rahustab tundlikku nahka, uuendab rakke ja kaitseb negatiivsete keskkonnamõjude eest, sobib ka talvel. 0% värvaineid, parabeene. Dermatoloogiliselt testitud tundliku ja allergilise nahaga inimeste peal.
Peitepulk Cover Me 02 LIGHT
5,07€
Vitamiinidega rikastatud peitepulk peidab naha ebatasasused. Nähtamatu efektiga peitepulk. Kerge peale kanda, katab õhukese kihina ja sobitub nahaga suurepäraselt. Siidpehme lõpptulemusega õrnatoimeline peitepulk teeb jume klaarimaks ja tasandab ebaühtlast nahatooni. Lõpptulemus särav ja perfektne. Peitepulk sisaldab E-vitamiini, karitevõid, magusa mandli ekstrakti, jojobaõli.
Näomask Byphasse SPA kombineeritud ja rasusele nahale 150ml
Algne hind oli: 4,98€.4,05€Current price is: 4,05€.
19% Off
Byphasse sügavpuhastav näomask muudab naha puhtaks ja klaariks tänu luuderohu ja takja toimeainetele. Regulaarne näomaski kasutamine aitab rahustada ja reguleerida rasueritust, ahendada poore ning taastada puhta ja värske jume. Sobib hästi kombineeritud, rasuse ja vistrikulise naha hoolduseks. Kanna õhuke kiht maski näole, laskeke paar minutit mõjuda ja loputage rohke leige veega. Väldi kokkupuudet silmadega. Silma sattumise korral loputa rohke puhta veega. Mitte alla neelata. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Mitte kasutada alla 3a lastel. Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Jumestuspuuder kompaktne MY SKIN VELVET TOUCH 24H 15W
14,22€
Kerge kompaktne jumestuspuuder erakordse katvuse ja matistava toimega. Sobib kõikidele nahatüüpidele kuiva svammiga pealekandmiseks, sealhulgas ka rasusele nahale, saavutades veatu katvus. Innovaatilise kauakestva tekstuuriga – kerge ja pehmena- annab nahale loomuliku mati tulemuse, peene ja kreemja tekstuuriga- laseb nahal hingata ja tagab mugavustunde hommikust õhtuni 24h, tulemuseks loomulikult ühtlane ja matt jume.
Koostis sisaldab kameeliaekstrakti ja hüaluroonhapet, mis niisutavad ja annavad nahale elastsust, maisitärklis aitab imada üleliigset rasu, muutes toote ideaalseks ka kõige rasusemale nahale. Veekindel, 24-tunnise kestvuse ja NO TRANSFER omadustega, ei määri. SPF 20 päikesekaitsefaktor teeb sellest täiusliku toote linnakeskkonda.Näokreem FLOSLEK Anti Acne antibakteriaalne matistav 50ml uus
Algne hind oli: 12,19€.8,53€Current price is: 8,53€.
30% Off
Igapäevaseks näohoolduseks sobiv kreem sega-, rasusele ja aknele kalduvale nahale. Aitab vähendada naha poore,
reguleerib rasueritust naha seborroilistes osades, hoiab ära naha liigse läikivuse, niisutab, rahustab ja taastab naha epidermist.
Kreem sisaldab 92% looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud.Juuksevärv NOAH 140ml Punane tumeblond 6.66
Algne hind oli: 12,19€.8,53€Current price is: 8,53€.
30% Off
Püsijuuksevärv Noah koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode, Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resorsiin. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
Pakend sisaldab:
-1 NOAH juuksevärvi 50ml
-1 NOAH aktivaator 75ml
-1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
-1 paar kindaidKasutamine: Kammige kuivad juuksed õrnalt läbi, et eemaldada juuksehooldustoodete jäägid. Lisage tuubis olev värvikreem pudelis olevale aktivaatorile ning loksutage hoolikalt. Lõigake ära pudeli tipp märgitud kohalt, pange kätte kindad ning alustage viivitamatult värvi kandmist juustele. Alustage värvimist juuksejuurtelt, masseerige õrnalt sõrmeotstega ning laske värvil 20 minutit mõjuda, seejärel kandke värv ülejäänud juustesse. Parema tulemuse saavutamiseks soovitame juuksed keskmise tihedusega kammiga läbi kammida, et tagada värvi ühtlane jaotus. Jätke värv veel 10-15 minutiks pähe ning seejärel peske hoolikalt värvi jäägid juustest välja pakendisse lisatud NOAH 1.6 värvikaitse šampooni ja palsamiga.Enne värvi juustele kandmist soovitame kanda juuksepiirile ja kõrvadele paksem kiht kreemi, et vältida plekkide jäämist nahale. Valmis segu on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kõik jäägid tuleb pärast värvimise lõpetamist ära visata.Segage väike kogus Noah värvikreemi sama koguse Noah värviaktivaatoriga plastmassist anumas (ärge kasutage metallist kaussi või lusikat). Kasutage tundlikkus testi tegemiseks sama värvisegu, mida kavatsete kasutada juuste värvimiseks. Puhastage väike pind nahka kõrva taga ja kuivatage õrnalt puuvillase kangaga, seejärel kandke paar tilka värvisegu nahale. Laske kuivada. Ärge peske seda kohta 48 tunni jooksul. Kui selle aja jooksul ilmnevad ärrituse märgid – punetus, sügelus, pindmine kuivus, ärge kasutage antud värvi juuste värvimiseks. Pärast keemilist sirgendamist või püsilokkide tegemist oodake juuste värvimisega vähemalt 15 päeva. Ärge kasutage toodet kulmude ja ripsmete värvimiseks. Vältige kontakti silmadega, toote silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas ning mitte kasutada alla 16 aastaste laste juuste värvimiseks.
Näokreem FLOSLEK CAPILLARIES pro®stopCapillaries niisutav pinguldav CC kreem SPF20 50ml
Algne hind oli: 17,98€.13,71€Current price is: 13,71€.
24% Off
FLOSLEK CAPILLARIES pro® CC näokreem SPF 20-ga kapillaarsele näonahale, mis vajab niisutust, näo nahatoonide ühtlustamist ning millel on kalduvus perioodilisele hüperreaktiivsusele.
*Niisutab intensiivselt ja kauakestvalt,
*Silub, tugevdab ja pinguldab nahka,
*Vähendab kapillaarnaha punetust ja ülitundlikkust.
CC (Color Control) efekti tagavad pigmendid, mis sulanduvad ideaalselt nahka ja varjavad kapillaaride nähtavust. Nahk muutub toonilt ühtlaseks, tundub nagu kergelt päikesest ühtlaselt jumekas ning on katsudes siidine.
Kuidas kasutada? Kandke näole, kaelale ja dekolteele, patsutage õrnalt. Vajadusel lisage täiendav kiht. Ideaalne üksiktootena või meigi alla. Vegan. Laktoosi ja GMO vaba toode. Dermatoloogiliselt testitud.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00