Silmapliiats 3in1 RuleBreaker 5 Sailor Blue
6,09€
Multifunktsionaalne trendikas 3in1 veekindel silmapliiats: professionaalne silmapliiats koos hajutaja ja teritajaga. Tulemus, mis püsib 24H ja ei valgu laiali, pehme käsna abil on kerge hajutada ja muuta tugev joon suitsuseks ning sisemise teritajaga on võimalik viimistleda pliiatsi ots üliteravaks et pääseda ligi ka silma kõige õrnematesse kohtadesse. Koostis ei sisalda: talki, parabeene, D5 ega lõhnaaineid.
Šampoon NOAH YAL MINI hüaluroonhappega 75ml
Algne hind oli: 6,56€.3,27€Current price is: 3,27€.
50% Off
BUDUAARI LEMMIK 2019 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
EE Šampoon biotehnoloogilise hüaluroonhappega, mis aitab juukseid taastada ning rikastab neid vajalike mineraalainetega. Niisutav ja kaitsev šampoon muudab juuksed külluslikuks ning toidab neid sügavuti, on täitva ja taastava toimega. Tänu looduslikule koostisele tekitab šampoon eriti pehme puhastava vahu, mis eemaldab juustest õrnalt, kuid effektiivselt väliskeskkonna saastatuse jäägid ning aitab juustel omandada erilise vananemisvastase toime. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.Küünelakk Gel Effect keratiiniga 601 Moon Mist
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Vannipall LaQ Kiwi & Grapes kihisev 120g
2,75€
Kiivi ja viinamarja lõhnaline kihisev vannipall. Kui see visata vanni, hakkab see mõnusalt kihisema, täites vanni rohkete mullidega ning seda saab kasutada ka käte ja jalgade koduseks hoolduseks. Koostis on rikastatud sheavõi, magusa mandli õli ja E-vitamiiniga, mis aitavad hoida su naha siidpehmena, samal ajal seda niisutades. Vabasta vannipall kilest ja poeta sooja vannivette! Lubame, et ta kihiseb rõõmust ja täidab vannitoa mõnusa lõhnaga ning vannivee vahutavate mullidega!
Geellakk GEL PRO 33 Bossy Girl 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Puuder My Skin 02 Ivory*
2,99€
Matt ja peene koostisega puuder, mille hingavad ja kerged koostisosad tagavad eriti õhukese ning püsiva kaitsekihi nahale. Tänu oma pehmele koostisele on nahadefektid peidetud eriti delikaatselt. Siidjas kerge puudutus nahal tänu looduslikele koostisosadele. Läbipaistmatu ja homogeenne. Parabeenivaba koostis. Vegansõbralk toode. Pehme aplikaatoriga.
Kuivšampoon NOAH DRY Volüüm 200ml
16,26€
NOAH Volüümi andev kuivšampoon damaskuse roosi ja nõgese ekstraktiga. Taastab juustele volüümi ja sära, pikendades peanaha puhtuse tunnet. Eemaldab liigse rasu, muutes juuksed kergeks ja õhuliseks ning jätab juustele meeldiva lillenoodi. Ei jäta juustele jälgi. Kuivšampoon ei asenda pesemist, kuid võib aidata pikendada pesukordade vahelist aega hoides samal ajal teie juuksed värsked ja puhtad. Toode EI sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i.
Kasutamine: Enne kasutamist loksutage korralikult. Pihustage kuivadele juustele umbes 30 cm kauguselt, kandes toodet hoolikalt juurtele. Masseerige juukseid sõrmedega. Pole vaja loputada. Oodake mõni minut ja seejärel harjake juukseid õrnalt.
Suurema efektiivsuse saavutamiseks jagage juuksed osadeks ja pihustage toodet osade kaupa peanahaleMeigisegamispalett roostevaba
12,45€
Kosmeetikapalett ja kahepoolne spaatel – täpseks ja hügieeniliseks segamiseks.
See professionaalne segamispalett on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest , mida on lihtne puhastada ning sobib suurepäraselt erinevate kosmeetikatoodete hügieeniliseks segamiseks. Paletil on 5 süvendit ja ergonoomiline sõrmeava, mis muudab selle käes hoidmise mugavaks ja kindlaks.
Sobib ideaalselt jumestuskreemide, peitekreemide, kreemjate ja poolvedelate toodete segamiseks. Samuti saab seda kasutada küünehooldustoodete – geelide, akrüülide ja lakkide – kokkusegamiseks.
Komplekti kuuluv kahepoolne spaatel võimaldab toodete täpset doseerimist, segamist ja pealekandmist.
Mõõdud: palett 15,5 × 9,9 cm, spaatel 15,8 cmKinkekomplekt LaQ Wild Boar SILEDAKE meestele
19,28€
Siin ma olen, LaQ vegan looduskosmeetika kinkekomplekt SILEDAKE meestele, mis koosneb 500ml dušigeelist ja 220g puhastavast lihvivast poleerimispastast suhkrukoorijast. Ähäh! Legendaarne kuulsus on omapärase männikäbide võitluse lõhnaga, mis põimub eksklusiivsete meesteparfüümidega. See sari sobib ideaalselt ekstreemsele metsikule mehele, aga ka asjatundjale, ekstsentrilisele ja rändurile-rändajale, aga ka ekstraverdile ja eksperimenteerijale. Dušigeeli koostis põhineb õrnadel puhastusainetel, sisaldades niisutavat glütseriini ja rahustavat tammekoore ekstrakti. Toda puhastavat, lihvivat ja poleerivat suhkrukoorijat on ülimugav kasutada, omab kerget vahulaadset konsistentsi mis nagu niuhti koorib surnud rakud ja muudab naha siledaks.
Kinnitame teile, et kingisaaja metsik rõõm ja õnn on garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00