• Klaasküüneviil suur 14cm

    4,53

    Naturaalsetele küüntele loodud kahepoolne klaasküüneviil. Kaitseb küüneplaati lõhenemise ja purunemise eest.

  • Juustevärvimiskauss 13×6,5×7 cm

    1,67

    Juustevärvimiskauss 13×6,5×7 cm

  • Maniküürikomplekt karbis

    Algne hind oli: 3,04€.Current price is: 1,53€.

    50% Off

    Donegal maniküürikomplekt sisaldab küünelõikurit, ümara peaga kääre ning küüneviili

  • Juukseseerum NOAH YAL hüaluroonhappega 20ml*

    Algne hind oli: 14,22€.Current price is: 11,37€.

    20% Off

    BUDUAARI LEMMIK 2019 Parim apteegi- ja looduskosmeetika. Mineraalainete rikas täitva ja taastava toimega juukseseerum. Sisaldab biotehnoloogilist hüaluroonhappet, muudab juuksed külluslikuks, kaitstes neid kahjulike välistegurite eest ning andes neile elujõudu ja sära. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: kanna mõni tilk seerumit puhastele kergelt niisketele juustele, neid paari minuti jooksul õrnalt masseerides. Ära loputa.

  • Meigieemaldussalvrätikud Byphasse kõikidele nahatüüpidele 40tk

    Algne hind oli: 3,55€.Current price is: 2,48€.

    30% Off

    Meigieemaldusrätikud kõikidele nahatüüpidele. Võimaldavad kiiresti ja korralikult eemaldada kogu jumestuse vaid ühte toodet kasutades. Sisaldavad piimaproteiine, mis muudavad naha erakordselt pehmeks.Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist.

  • Kinkekomplekt LaQ dušigeelid MINI Lucky Woman

    18,55

    Siin ma olen, LaQ 6-st looduslikust ja vegan dušigeelist koosnev kinkekomplekt miniversioonis naistele, igaühest 2 tükki. Sobin suurepäraselt kingituseks ja totaalselt praktiline – pudelite mahutavus 100ml, nii et need sobivad ideaalselt reisimiseks, jõusaali või vannibasseini nautimiseks.
    Sixpäkist leiate POJENGI, kultussarja, mille sensuaalne lõhn on eksklusiivsetest parfüümidest ja võrgutava pojengi nootiga. Sobib ideaalselt tugevatele ja sihikindlatele naistele, kes teavad oma väärtust ja oskavad kasutada oma tugevaid külgi. Teisest küljest on MAGNOLIA sarjal intrigeeriv eksklusiivsete parfüümide lõhn koos sensuaalsete magnoolia ja roosa pipra nootidega. Loodud enesekindlatele ja karismaatilistele naistele. Neile, kes päeval intrigeerivad magusa salapäraga ja öösel lummavad taltsutamatu sen(k)suaalsusega. Kolmandast küljest on FORGET ME NOT sarjas eksklusiivsete parfüümide peen lõhn, mille sensuaalne noot sosistab… Jipikajee, ära unusta mind! See on loodud naistele, kes on tujukad ja samas ka ahvatlevalt võluvad, aga ka täiesti näiliselt häbelikele, kellele meeldib kõiki üllatada ja võimalusel unustamatult rokkida. Kinnitame julgelt, et tänu lõhnade mitmekesisusele ja pudelite praktilisele mahutavusele on andeka kingisaaja meelte lummus ja rahulolu garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidine!

  • Solaariumikreem Wild Tan Crazy Accelerator türosiini ja kollageeniga 15ml

    1,72

    Päevituse kiirendaja türosiini ja kollageeniga annab tugeva intensiivse päevituse ja niisutab efektiivselt. Tänu kollageeni sisaldusele taastab ja toniseerib nahka andes vananemisvastase efekti. Pantenool rahustab nahka. Kakaovõi niisutab ja annab hea jume. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Juuksekummid erinevad värvid peenike kumm 12tk

    1,48

    Juuksekummid erinevad värvid 12tk

  • Jumestuskreem MY SKIN TONE MAT 001 Cool Nude 12h 30ml

    10,16

    Uue põlvkonna vedel, matistav ja siluv jumestuskreem, mis tagab suurepärase katvuse kuni 12 tunniks. Silikoonõlide harmooniline tasakaal koos teiste innovatiivsete kauapüsivate koostisosadega katab naha matistava ja sametisena ning annab kauakestva, kuni 12 tundi püsiva loomuliku viimistluse. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult matiks. Veenduge, et toode jätab teie meigi matiks ja veatuks kuni 12 tunniks. 30ml

  • Palsam Byphasse HAIR STYLING juustesse jäetav keratiini argaaniaõliga 250ml

    4,05

    Juustesse jäetav keratiinpalsam toitvate õlidega ohjeldamatutele ja raskesti käsitletavatele juustele. Kreemjas palsam silub juukseid, on sirgendava ja kaitsva toimega. Keratiinõli ja siidiekstraktiga koostis aitab kontrolli alla saada ohjeldamatud lokid, muudab lihtsaks ka kõige tõrksamate juuste töötlemise sirgendaja või fööniga, seejuures ei muutu juuksed raskeks ega rasuseks. Palsamis sisalduv keratiinõli tugevdab juukseid, andes neile elujõulise läike ning siidiekstraktid pehmendavad juukseid, saavutades elastse siidise efekti. Siledad ja läikivad juuksed, tulemus püsib ka niiskes keskkonnas ning märja ilmaga. Ideaalne toode siledate juuste saavutamiseks. Palsam ei vaja loputamist.

  • Dušigeel-suhkrukoorija LaQ Kiwi & Grapes tahke 220g

    10,16

    Trimmiv ja tselluliidivastane rohelise kohvi ekstraktiga. Isegi teemant vajab aeg-ajalt poleerimist. Seepärast kasutagi seda suhkruga rikastatud vahust kehakoorijat – dušigeeli. Suhkur eemaldab surnud naharakud ja muudab naha veatult siledaks, õrnad puhastavad ained puhastavad nahka. Sheavõi, taimne glütseriin ja niisutavad ekstraktid linaseemnetest, kaerahelbetest ja riisipiimast kaitsevad seda kuivamise eest. Ja et suurendada selle pinguldavaid ja tselluliidivastaseid omadusi, oleme lisanud rohelise kohvi, kaneeli, ingveri ja pipra ekstrakte. Tulemuseks on täiuslikult puhas, sile ja kaunilt lõhnav nahk, mis on valmis edasiseks hellitamiseks. Kasutamine: hõõru, hõõru, hõõru! Alternatiiv dušigeelile. Silma sattumisel loputa koheselt rohke veega. Vegan.

  • Kuivšampoon NOAH DRY neutraalne 200ml

    16,26

    NOAH Neutraalne kuivšampoon, ideaalne kõikidele juuksetüüpidele. Sobib juuste värskendamiseks pesukordade vahel, jätab juuksed puhtaks, volüümiliseks ja ümbritseb teid meeldiva troopilise kookoslõhnaga. Kuivšampoon ei asenda pesemist, kuid võib aidata pikendada pesukordade vahelist aega
    hoides samal ajal teie juuksed värsked ja puhtad. Toode EI sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i.
    Kasutamine: Enne kasutamist loksutage korralikult. Pihustage kuivadele juustele umbes 30 cm kauguselt, kandes toodet hoolikalt juurtele. Masseerige juukseid sõrmedega. Pole vaja loputada. Oodake mõni minut ja seejärel harjake juukseid õrnalt.
    Suurema efektiivsuse saavutamiseks jagage juuksed osadeks ja pihustage toodet osade kaupa peanahale