• Soojendav kreem FLOSLEK Arnica Active Stick 16g UUS

    15,81

    ANNE & STIIL ILULEMMIK 2022.Rahustva ning lõõgastava toimega Arnica Active Stick on mõeldud paikseks kasutamiseks kõigile, kuid eriti soovitatud aktiivsetele ning eakatele inimestele
    Termoaktiivne kompleks (kamper, vanilüülbutüüleeter, arnikaekstrakt, eukalüptiõli) aitab tagada järk-järgulise ning ühtlase soojendava efekti, mis lõõgastab ja rahustab eriti pärast aktiivseid tegevusi ning leevendab väsimustunnet lihastes.
    Kasutamine: Kanda nahale õhuke kiht ning oodata kuni toode on imendunud. Soojaefekt kestab umbes 30-40 minutit.
    Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Pärast pealekandmist peske käsi. Mitte kanda silmaümbrusele, limaskestadele ega ärritunud nahale. Silma sattumisel loputada hoolikalt. Veenilaiendite korral ärge masseerige geeli, vaid hõõruge ettevaatlikult sisse.

  • Huulepliiats Lipliner 09

    3,04

    Bella Oggi huulepliiats – täiuslik värv ja katvus. Pehme, kuid mitte rasvane tekstuur aitavad huultele tõmmata täiusliku kontuuri.

  • Huulepulk vedel MAT AFFAIR 12H 012 Dare Devil

    8,08

    Uus vedel mati efektiga 12H püsiv 12 erineva värvitooniga Bella Oggi huulepulk trendikatele #LEAVEYOURMARK naisele. Täiendatud koostis niisutab ja jätab huuled siledaks ja pehmeks ning kindlustab mugavustunde pikaks ajaks. Huulepulk mis sobib kasutamiseks igal ajal.

  • Jumestuskreem MY SKIN GLOW 02 Cool Rosy 30ml

    10,16

    Täiusta oma naturaalset jumet hüaluroonhappe ja sheavõiga rikastatud jumestuskreemi My Skin Glow’ga, mille kaitsefaktor on SPF20. My Skin Glow jumestuskreem on innovatiivse koostisega uue põlvkonna jumestuskreem, mis sisaldab endas nahka hooldavat hüaluroonhapet, sheavõid ja annab SPF20 kaitse. Suurepärane koostis annab koheselt koos niisutava nahahooldusega ka naturaalse meigi ja loomulikult särava jume. My Skin Glow jumestuskreem saab tänu niisutavale ja siluvale hüaluroonhappele ning rahustava toimega sheavõile teie uueks ilusaladuseks! Saadaval neli erinevat tooni, leidke oma lemmik.

  • Juuksevaht NOAH 5.8 Modelling Mousse with Sweet Almonds Oil, 250ml

    11,43

    Professionaalne tugeva kinnitusega juuksevaht, mis sobib ideaalselt soengu pehmeks toeks ilma juukseid raskeks või kõvaks muutmata. See annab tekstuuri siledaks juuksed ja toetab lokkis juuste kuju. Argaaniaõli loob kaitsekile, mis annab pehme, siidise ja niisutava efekti. Kaitseb juukseid niiskuse ja kuumuse eest, muudab kergesti kammitavaks. Soovitatav kasutamine: Enne kasutamist loksutada. Doseerige toode peopessa, hoides kanistrit allapoole. Jaotage ühtlaselt rätikukuivadele juustele. Ärge loputage. Ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i.

  • Silmakreem-geel FLOSLEK hariliku silmarohu ja rohelise teega 15ml

    4,53

    Floslek silmaümbrusgeel-kreem leevendab väsinud silmade ärritust, mis võib olla põhjustatud pikast kuivas ruumis viibimisest, magamatusest, pikalt arvutiekraani vaatamisest või ilmastikutingimustest. Leevendab sümptomeid nagu väsimus, pisaravool, kipitus, punetavad silmaümbrused ja ärritus. Harilikul silmarohul on ärritust ja punetust leevendav toime ning lõõgastav mõju. Rohelise tee ekstrakt leevendab silmaümbruse naha sügelust, kihelust ja kipitust.

  • Juuksemask NOAH Anti Yellow mustikaekstraktiga 250ml 2.6

    11,02

    Juuksemask blondidele, hallidele, valgetele või pleegitatud juustele. Sobib spetsiaalselt kollaste varjundite kontrastsuse hajutamiseks ning soovimatute kollaste alatoonide vähendamiseks. Annab juustele loomuliku ilu, volüümi ja elujõu. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Vegan. Nikkeltestitud. Kasutamine: Kanna peale pesu ühtlaselt rätikukuivadele juustele, masseeri ja lase mõjuda 3-5 min. Parema efekti saavutamiseks kasuta koos Anti-Yellow šampooniga. Silma sattumisel loputa hoolikalt.

  • Juuste fileerimiskamm/nuga

    2,90

    Juuste fileerimiskamm/nuga, mis võimaldab kärpida kahjustatud või lõhenenud juukseotsi. Vahetatavad žiletiterad, kahepoolne.

  • Silmapliiats EyeLiner 01 Must

    3,04

    Eyeliner silmapliiats sobib pealekandmiseks nii alumisele kui ülemisele silmalaule. Täiuslik sile ja ühtlane värvijoon, mis ilmestab silmade loomulikku sära.

  • Päikesepuuder BRONZER Multicolor 110

    9,14

    Mitmekülgne kergelt pronksjate toonidega, mis sobib ideaalselt pehme ja loomulikult päevitunud naha loomiseks.
    Päikesepuuder koosneb 3 erinevast toonist ning peen ja kerge ning nahaga täiuslikus harmoonias olev puuder tagab laitmatu ja läbipaistva meigiviimistluse päikeselise ja särava jume jaoks.

  • Geellakk GEL PRO 03 NUDE Princess 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Geellakk GEL PRO 24 Be Shy 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Juukselakk Byphasse keratiiniga eriti tugev 400ml

    7,99

    Byphasse eriti tugev keratiiniga juukselakk kõikidele juuksetüüpidele soengu stiilseks lõppviimistluseks. Sobib hästi kohevate soengute loomiseks. Tootes sisalduvad keratiinõli ja provitamiin B5 toovad välja juuste loomuliku sära ja pehmuse. Juukselakk tagab soengule säravavuse ja püsivuse, jätmata juustele tootejääke. Kandub juustele ühtlaselt, kuivab kiiresti juukseid kleepuvaks muutmata. Kaitseb niiskuse mõju eest.
    Kasutamine: Raputa enne kasutamist, pihusta 30 cm kauguselt juustele vastavalt soovile. Hoiatus! Eriti tuleohtlik aerosool! Rõhu all olev toode: võib kuumutamisel lõhkeda, hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja muudest süüteallikatest. Suitsetamine keelatud. Mitte pihustada lahtisele tulele ega muule süüteallikale. Ärge torgake ega põletage toodet, ka pärast kasutamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kaitsta päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 kraadi. Ärge pihustage toodet silmadele või ärritunud nahale, lõpetage koheselt kasutamine, kui toode põhjustab ärritust. Mitte toodet neelata ega sisse hingata! Vältige pikaajalist pihustamist! Kasutada ainult hästi ventileeritavates kohtades. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada veega.

  • Meigieemaldussalvrätikud Byphasse mitsellaarveega tundlikule nahale 25tk

    3,35

    Byphasse mitsellaarsed meigieemaldusrätikud, niisutatud spetsiaalselt tundlikule nahale loodud värvitu ja lõhnavaba näopuhastusveega, mis puhastab õrnalt kuid tõhusalt näo-, silma- ja huulemeigi. Eemaldab kerge vaevaga ka ripsmetušši. Toode sisaldab pindaktiivseid mikroosakesi, mida nimetatakse ”mitsellideks”. Mitsellid eemaldavad nahal oleva õli, mustuse ning meigi, puhastades täiuslikult ja sügavuti, säilitades samaaegselt nahale omase niiskustasakaalu. Toode ei sisalda alkoholi, kunstlikke värvaineid, seepi ega parbeene. Dermatoloogiliselt testitud ja oftalmoloogiliselt kontrollitud. Vegan. Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist

  • Juuksehooldus tugevdav NOAH nõrkadele ja hõredatele juustele piparmündiga 1.15 8x5ml

    Algne hind oli: 13,21€.Current price is: 9,91€.

    25% Off

    Juukseid tugevdav hooldus ampullides nõrkadele ja hõredatele, väljalangevatele juustele. Sisaldab juukse kasvu ergutava toimega must pipra ja piparmündi eeterlike õlide aktiivset segu ning antioksüdantsete stimuleerivate omadustega looduslike ainete kompleksi, et vältida rakkude vananemist ja neutraliseerida vabade radikaalide toimet. Tulemus: juuksejuured muutuvad tugevamaks ja juuksed paksemaks. Kasutamine: Enne kasutamist loksutage ampulli ja avage ettevaatlikult. Peale juuste pesemist kandke dosaatorit kasutades ühtlaselt rätikukuivadele juustele ja peanahale, masseerige õrnalt, laske imenduda, ärge loputage ning lubage juustel tavaliselt kuivada. Täieliku kuuri tegemiseks soovitame kasutada kuni kaks ampulli nädalas kahe-kolme kuu jooksul ning lisaks juuste pesemiseks NOAH tugevdavat šampooni musta pipra ja piparmündiga 1.7 250ml. Peale preparaadi pealekandmist on võimalik et tunnete peanahal õrna kuumust. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Naturaalsete koostisosade tõttu võib toote värvus ja lõhn olla erinev. Hoiatused! Silma sattumisel loputage koheselt rohke veega. Alkoholivaba. Ainult välispidiseks kasutamiseks!

  • Huuleläige Gloss Royale 08

    5,07

    Gloss Royal, külluslikult läikiv ja niisutav kreemjas geelipalsam, muudab huuled täidlaseks! Läikiv värviline geel, mille koostist on rikastatud toitva ja rahustava želeega. Lisaks superläikivale viimistlusele on Gloss Royal tõeline iluhooldus teie huultele. Tänu rikkalikule, kuid kergele tekstuurile ja praktilisele toruaplikaatorile niisutab Gloss Royal palsam huuli. Säravate, läikivate, nähtavalt täidlaste ja pehmete huulte saavutamiseks valige enda lemmik Gloss Royal, mitte kleepuvate vastupandamatute lõhna- ja värvi variatsioonide seast. Kata oma huuled just nagu värske puuviljasiirupiga!

  • Palsam NOAH CURLY modelleerimisvedelik 125ml

    16,62

    Modelleerimisvedelik lokkis juustele. Hüdrolüüsitud riisiproteiinidega modelleeriv vedelik, millel on volüümi suurendav ja niisutav toime. Sisaldab Pequi õli, mis aitab anda lokkis juustele kuju ja konkreetsust ning lina- ja chiaseemnetest ekstraheeritud taimekompleksi, mis kaitseb ja toidab juukseid väliste mõjurite eest. Pequi õli muudab juuksed pehmeks, läikivaks ja säravaks ning võitleb rabedate, karedate ja kahjustatud juustega. Niisutab ja tugevdab, aitab vältida juusteotste lõhenemist. Kasutamine: Kandke väike kogus toodet kätele ja jaotage rätikukuivade juustele kogu pikkuses. Seejärel jätkake kuivatamist. Silma sattumisel loputada veega.Vegan.

  • Silmapliiats Kajal 101 Must

    3,04

    Bella Oggi Kajali silmapliiats annab silmadele enneolematu lummuse. Tänu oma pehmusele on selle silmalaule suitsuse efekti saamiseks või silma limaskesta äärele pealekandmine ning varjudega mängimine lihtne ning tulemuseks on täiuslikud silmad.

  • Peitekreem Feel Glow 05 Sweet Honey

    6,76

    Valgustpeegeldav peitekreem Feel Glow kerge ja siidise tekstuuriga. Suurepärane toode tuhmunud nahale, katab ning peidab hästi väsinud silmaalused ning muud tumedad laigud. Avokaadoõli ja SPF 15-ga rikastatud parabeenide ning lõhnavaba koostis, ühtlustub nahal koheselt, andes sellele loomuliku jume, samal ajal kaitses nahka kahjuliku päikesekiirguse eest.

  • Küünekäärid neoon

    4,63

    Roostevabast terasest küünkäärid, kvaliteetne materjal tagab pikaajalise kasutamise. Õhukesed ja täpsed terad, suurepärased käärid kauni maniküüri jaoks.

  • Silmaseerum FLOSLEK hariliku silmarohu ja C-vitamiiniga rullik 15ml

    10,99

    Silmaümbruse naha seerum hariliku silmarohu ja 10% C-vitamiiniga on mõeldud silmade ümbruse nahale, millel esineb miimikakortse, tumedaid silmaaluseid ja „kotikesi“.
    Omadused:
    – silub kortse, muudab naha elastsemaks ja pringimaks,
    – parandab naha seisundit,
    – annab nähtava noorendava efekti,
    – taastab naha elujõu,
    – vähendab tumedaid silmaaluseid ja värvimuutusi silmade ümber,
    – kirgastab nahka,
    – leevendab väsimuse ja stressi sümptomeid.
    Rulliku metalne kuul masseerib ja jahutab meeldivalt.
    See veganseerum sisaldab 88% looduslikku päritolu koostisosi.
    Kasutamine: Liiguta rullikut ringjate liigutustega silma sisenurgast välisnurga suunas ning seejärel kulmude vahelt üle otsaesise. Masseeri seerum õrnalt nahka. Kasuta hommikul ja õhtul, ka meigi alla.

  • Juuksehari metallpiidega

    2,28

    Pikkadele ja poolpikkadele juustele mõeldud peanahka masseerivate ümarate otstega metallpiidega juuksehari. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerivad peanahka, stimuleerides vereringet.

  • Kosmeetikakott Donegal 18x12x5

    8,12

    Pilkupüüdev madal ja kitsas nailonist kosmeetikakott. Valmistatud vastupidavast materjalist. Kuju võimaldab kaasas kanda nii kosmeetikat, kui kosmeetika tarvikuid. Lihtne puhastada. 18x12x5

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 604 Exotic Blue

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati.