Huulepulk COLOR PUMP 2
9,14€
Ultra-pigmenteeritud geel-huulepulk. Mängige ja lõbutsege erakordsete geelijate värvidega, mis väljendavad teie vabadust!
Rikkalikult pigmenteeritud mahedamatest toonidest erksate punaste marjatoonideni huulepulk paneb huuled särama.
See julge ja elastne tekstuur on kergesti pealekantav, mittekleepuv ja kinnistub huultele imeliselt siluva efektiga. Ei määri ja üllatavalt efektne. Dermatoloogiliselt testitud.Huulepulk vedel MAT AFFAIR 12H 002 Undressed
8,08€
Uus vedel mati efektiga 12H püsiv 12 erineva värvitooniga Bella Oggi huulepulk trendikatele #LEAVEYOURMARK naisele. Täiendatud koostis niisutab ja jätab huuled siledaks ja pehmeks ning kindlustab mugavustunde pikaks ajaks. Huulepulk mis sobib kasutamiseks igal ajal.
Vitamiini C konsentraat FLOSLEK näole ja kaela piirkonnale 40+15ml
11,17€
Küpsele nahale mõeldud itensiivne vitamiinikontsentraat, mis sobib hästi silmaümbruse, kaela ja dekoltee naha hooldamiseks, kus on märgata elastsuse vähenemist ja liigset veekadu, naha kuivust. C-vitamiini aktiivne vorm, mis on suletud fosfolipiididesse ja on vastupidav oksüdatsioonile, jõuab epidermise sügavamatesse kihtidesse. See neutraliseerib vabu radikaale, avaldab soodsat mõju kollageenile ja parandab naha välimust. Taimne retinool suurendab naha elastsust, vähendab kortse, tumedaid ringe ja “kotikesi” silmade all. Fucogel annab sügavalt niisutava tulemuse jättes naha elastseks ja silmnähtavalt värskeks.
Regulaarne konsentraadi kasutamine parandab naha olukorda ja silub kortse nähtavalt. Mõeldud kasutamiseks silmade, kaela ja dekoltee piirkonnas. Õrnalt patsutaes kanda konsentraat nahale lastel sellel imenduda. Kanda päevasel või õhtusel ajal 3-4 korda nädalas. Sobib kasutamiseks meigi all.
Allergeenide, kunstlike värvainete ja lõhnaainete vaba.
Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud. Vegan toode.Geellakk GEL PRO 104 Ice Princess 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Šampoon NOAH MINI volüümi andev tsitrusega 75ml 1.1
6,09€
BUDUAARI LEMMIK 2020 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
EE – Naturaalne šampoon õhukestele ning kiiresti rasuseks muutuvatele juustele, annab volüümi ja värskuse. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Šampoonis sisalduvad sidruni, apelsini ja bergamoti eeterlikud õlid, annavad juustele sära ja värskuse ning muudavad need tihedamaks. Pea püsib pikemalt puhas. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.Vedelseep LaQ Washing Queen – kehapesu 400ml
Algne hind oli: 5,07€.2,54€Current price is: 2,54€.
50% Off
Eksteemselt naiselik! Nagu teate, on pesemise valdkonnas ainult üks kuninganna ja see olen muidugi mina, sisaldades jasmiini, malva ja pojengi ekstrakte. Ma pesen teie keha tõeliselt kuninglikus stiilis ja võin kinnitada, et kui te kummardate järgmise pumbatäie jaoks, siis kroon ei libise teie peast! Aroomi põhinoodid: muskus, merevaik, pachouli, keskmes: roos, heliotroopium, karamell ja tipunoodid: mustsõstra lehed, tsitruselised.
Dermatoloogiliselt testitud. Vegan. pH neutraalne.Huulepulk vedel MAT AFFAIR 12H 012 Dare Devil
8,08€
Uus vedel mati efektiga 12H püsiv 12 erineva värvitooniga Bella Oggi huulepulk trendikatele #LEAVEYOURMARK naisele. Täiendatud koostis niisutab ja jätab huuled siledaks ja pehmeks ning kindlustab mugavustunde pikaks ajaks. Huulepulk mis sobib kasutamiseks igal ajal.
Pesukäsn plastikust varrega
4,05€
Donegal plastikust varrega pesukäsn naha puhastamiseks ja masseerimiseks. Käsnal on nahka kooriv efekt, mis uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle elastseks. Regulaarne käsnaga masseerimine aitab kaasa tselluliidi vähendamisele ning stimuleerib vereringet. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning elastseks seda ärritamata. Sojakiududest pesukäsn on õrn ja muudab naha siidiselt pehmeks.
Meigiseen Hollywood roosa
5,54€
Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.
Näopesuvaht LaQ Purifying greip ja roheline tee tahke 40g
10,16€
Olen looduslik ja taimse koostisega tahke, veega emulgeeritav näopuhastusvaht sügavpuhastava toimega. Minu kerge ja õhuline konsistents lummab sind! See muudab minu kasutamise uskumatult meeldivaks, olles äärmiselt efektiivne. Minu värskes ja ergutavas lõhnas sa tunned ära greibi ja rohelise tee. Ma pakun sügavpuhastust näonahale, reguleerin rasueritust ning aitan võidelda naha probleemidega, häirimata naha loomulikku pH-tasakaalu. Olen ideaalne rasusele, kombineeritud ja aknele kalduvale nahale. Imeliselt kerge ja vahune konsistents muudab su igapäevase näopuhastuse tõeliseks naudinguks! Sisaldan efektiivset puhastavat ja värskendavat aktiivsütt. Sorbitool ja taimne glütseriin tagavad tugeva niisutava efekti ning lisaks sisaldan toitvat kanepiseemneõli, greibi ja rohelise tee ekstrakte. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet nahale ja masseeri ringjate liigutustega vahu tekkimiseni, seejärel loputa veega maha. pH neutraalne. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.
Juuksehooldussprei NOAH VITAMINS sära lisav ja toitev vitamiin B5 125ml
16,62€
Sära andev ja toitev juuksehooldussprei vitamiin B5, lina-, mandli- ja chia seemneõliga tuhmidele ja elututele juustele. Vitamiin B5 toidab juukseid seestpoolt, muutes need läikivamaks ilma neid raskeks tegemata. Linaseemneõli koos mandli- ja chia seemneõliga taastab juuste loomuliku pehmuse ja niisutab sügavuti. Sobib ideaalselt nii loomulikele kui ka värvitud juustele. Muudab juuksed läikivamaks ja kergemini kammitavaks.
Kasutamine: Pihustage väikeses koguses kuivade juuste pikkusesse kuni soovitud tulemuse saavutamiseni. Silma sattumisel loputada kohe veega.Geellakk GEL PRO pealislakk kuldne TOP GOLD FINISH 10ml
Algne hind oli: 10,16€.7,11€Current price is: 7,11€.
30% Off
Maha leotatav hinnalise kullavärvi mikrosädelusega pealislakk, millega saab rikastada tavalist värvilist geellakki. Kanda värvilisele kõvastunud lakile peale õhuke kiht TOP GOLD FINISh pealislakki ning laske lambi (36W) all kõvastuda 1,5 minutit või 1-2 minutit. LED-il puudub dispersioonkiht, mistõttu see ei kleepu ja saab kasutada ka kunstküüntel, puudub kollakas efekt, pealislakk võib pikendada küünelaki kestvust 14 päeva võrra.
Eemaldamine: viili või puhvriga või kandke igale küünele MOVE OFF-SOAK OFF lahustiga leotatud vatipadi, mähkige fooliumiga ning laske mõjuda 20 minutit.
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale.Geellaki stardikomplekt GEL PRO Starter Kit
30,48€
ANNE & STIIL ILULEMMIK 2024. Sisaldab 7 professionaalset toodet mahaleotatava (SOAK OFF) poolpüsiva geellakiga maniküüri või pediküüri tegemiseks. Täielikult professionaalne tulemus, laki püsivus üle kahe nädala, läikiv ja särav viimistlus!
Geellaki stardikomplekt GEL PRO sisaldab:
– NAIL PREP 1tk 10ml
– ULTRABOND 1tk 10ml
– BASE & TOP alus ja pealislakk 1tk 10ml
– GEL PRO värvilakk nr 12 RED ALERT 5ml
– Puhastusvahend CLEAN UP 1tk 120ml
– Eemaldaja SOAK OFF-MOVE OFF! 1tk 120ml
– 4 tahuline poleerblokk küünte hoolduseks ja ettevalmistamiseks 1tk
* Juhend pakendis.
* Toode ei sisalda UV/LED lampi,UV/LED lamp on saadaval eraldi tootena.
* Pilkupüüdvaid lisavärve leiad meie kodulehelt www.ilukaubad.ee kategooriast Meik/Geellakid või lisatooteid Meik/Geellaki tarvikud.Meigikomplekt Glitter Collection Nightlife
Algne hind oli: 20,32€.16,26€Current price is: 16,26€.
20% Off
Kompaktne meigikomplekt nii algajale meikarile kui ka vilunud kasutajale. Värvipalletis rikkalik variatsioon 16 satiin matte ja säravaid lauvärve, lisaks super kumava säraga valgustpeegeldav särapuuder silmapaistvaks lõppviimistluseks. Ideaalne komplekt meigi värskendamiseks igal ajal ning kõikjale kaasavõtmiseks.
Kamm moderne juuste värvimiseks 24,5 cm
2,99€
Modernne kamm värvimiseks võimaldab saavutada professionaalseid värvimistulemusi oma kodus.
Erineva pikkusega hambad jagavad juuksed täpselt osadeks, mis kiirendab värvimisprotsessi. Keemilistele ainetele vastupidav konstruktsioon tagab kammi pikaajalise vastupidavuse, isegi sagedasel kokkupuutel värviga.
Täiuslik tööriist neile, kes soovivad ise juuste värvi ja stiiliga eksperimenteerida.
Kammi pikkus 24,5 cm.Jumestuskreem MY SKIN TONE 25W Dune
10,16€
Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.Huulepulk-palsam COLOR MAGNIFIER 3 Pink Flambe´
7,58€
Huulepalsami Color Magnifier värvi parandamise tehnoloogia mõjub huultel nii, et aitab silmnähtavalt välja tuua ja rõhutada huulte loomulikku värvitooni ning suurendada superniisutava koostisega selle sära. Saadaval 6 värvitooni, mis hõlmavad erinevat valikut läbipaistvast kuni tumeda ploomini.
Šampoon värvitud juustele Family Delice kookos 750ml
Algne hind oli: 4,95€.3,47€Current price is: 3,47€.
30% Off
Taastav šampoon värvitud juustele niisutab ja pehmendab juukseid neid raskeks muutmata. Kookospähkli kasulikud proteiinid kaitsevad välismõjude eest, parandavad juuksestruktuuri. Kookosõli sisaldab rasvhappeid, mis jätavad juuste pinnale peene kaitsekile, mis parandab välimust, vähendades juuste katkemise ohtu.
Tarbijatestide tulemused:
Pärast šampooni kasutamist kinnitab 90%, et nende juuksed on taaselustatud.
Pärast palsami kasutamist kinnitab 100%, et nende juuksed on rohkem lahti harutatud, elujõulisemad ja nende värv on paremini kaitstud.
Pärast maski kasutamist kinnitab 100%, et nende juuksed on intensiivselt taaselustatud, toidetud ja nende värv on paremini kaitstud.Kätekreem Genera BIO magusmandliõliga 100ml
3,30€
Genera BIO looduslik kätekreem Hamamelis (nõiapuu) veega, mille botaanilised osakesed on nahka pinguldava, jumet parandava ning infektsioone pärssiva toimega. Toote koostist on rikastatud magusa mandli õliga, mis pehmendab nahka, aitab nahal säilitada niiskust ning leevendab kuivast nahast tingitud sügelust, sobib kasutamiseks ka tundliku, kuiva ning vananeva naha igapäevaseks hooldamiseks. Tänu kreemi kergele koostisele on seda lihtne peale kanda, ning see ei jää nahapinnal rasvane. Looduslikud koostisosad, mis on kasvatatud GMO kokkupuuteta mahetaludes, tagavad eriti kõrge kvaliteedi. Dermatoloogiliselt testitud.
Kinkekomplekt LaQ Praline DIAMOND naistele
28,35€
Siin ma olen, LaQ Praline Diamond vegan looduskosmeetika kinkekomplekt naistele, mis koosneb suhkrukoorijast 220g, kehakreemist 200ml ja tahkest näopesuvahust 40g. Sellel sarjal on fantastiline hõrgu pralinee lõhn ja iga toode on teile ideaalne kaaslane teie koduses spaas. Suhkrukoorija koostis põhineb õrnatoimelistel puhastusainetel, puhastades ja koorides õrnalt nahka ja eemaldades surnud naha. Rikkalik kehahoolduskreem seevastu mõjub lõõgastavalt ja imendudes kiiresti, jätmata nahka rasvaseks. Vahupilve imeliselt kerge konsistentsiga tahke näopesuvaht omakorda puhastab näo ülilihtsalt ja mugavalt rikkumata selle loomulikku pH-d. Hõrk aroom loob koheselt positiivse tuju ning hoolitsetud nahk parandab enesetunnet märgatavalt!
Kinnitame teile, et meelte lummus ja kingisaaja õnn on garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.Koorija FLOSLEK PEELING ensümaatiline koorimine näole, kaelale ja dekolteele 2x4ml
2,79€
Ensümaatiline koorija papaiaga tundlikule ja normaalsele näole, kaelale, dekolteele – puhastab, helendab ja taastab nahka.
– Eemaldab pehmelt surnud naharakud,
– Värskendab,
– Kiirendab naha taastumist ja uuendamist,
– Silub ja ühtlustab nahatooni.
Vegan kosmeetika. Sisaldab 98% looduslikke koostisosi.
Kasutamine: Kandke õhtlasel näo, kaela ja dekoltee nahale, vältige silmaümbrust. Jätke 10 minutiks ja seejärel loputage/pühkige veega niisutatud puuvillapadjaga maha.Solaariumikreem Wild Tan Fancy Vanilla Bronzer 15ml
1,51€
Wild Tan FANCY Vanilla Bronzer on Marula õli ja kakaovõid sisaldav taastav ja toitev solaariumikreem andes nahale kauni pronksja päevituse ja rõhutab siidiselt kumavat nahka. Marula õli – niisutab sügavalt ja intensiivselt nahka, DHA & Kakaovõi – tagab tumeda pronksja päevituse, Tamanu õli – taastab ja toidab nahka, Panthenol – leevendab päevituse mõju.
Aroom: Vanilje
Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.Kehapesuvaht LaQ 3in1 Peony niisutav tahke 100g
9,14€
BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! LaQ 3in1 pesuvaht keha ja juuste pesemiseks ning depileerimiseks. Intensiivselt niisutav looduslik ja tahke, veega emulgeeritav kehavaht 3in1 on imeliselt kerge ja mõnusalt lõhnav vaht, mis ühendab endas dušigeeli ja šampooni ning raseerimisvahu omadused. Puhastab õrnalt, niisutab täiuslikult ja raseerib jumalikult! Aroomi põhinoodid: patšuli, vanill, tonka, keskmes: pojeng, apelsinipuu õied, jasmiin, aednelk, tipunoodid: apelsin, neroli. Tänu erakordselt õrnale koostisele saab vahtu kasutada kogu kehal, sealhulgas intiimsete piirkondade depileerimiseks, looduslikud ja täielikult taimsed koostisosad hellitavad teie nahka, isegi kui see on väga tundlik: pojengi ekstrakt, vaarikaseemneõli, pantenool, aloe vera, riisi ekstrakt. Ideaalne vahend reisile, lekkimiskindel ja 3in1! Kanna väike kogus vahtu nahale/juustele, pese, loputa korralikult. Raseerimiseks kanna õhuke kiht märjale nahale, raseeri.Dermatoloogiliselt testitud. Vegan.
Lõhnavesi Cassandra Dark Blossom 100ml
6,09€
Cassandra Dark Blossom lõhnavesi karismaatiliselt mässumeelsele ja senusaalselt võrgutavale naisele, kes murrab reegleid ja teab oma unikaalsust: kütkestavalt hüpnotiseeriv aroom, mis algab oivaliste rooside ja pirni nootidega paljastades seejärel kontrollimatult idamaise, sügava merevaigu ja meelase kašmiirpuiduse lõhnatuuma, mille sügav südamik on tupsutatud sandlipuu ja muskusega. Ainult julgetele elunautlejatele või neile kes soovivad selleks saada!
Dušigeel-šampoon Genera Dolce Beebidele Aloe Veraga 500ml
2,59€
Genera beebisarja kuuluv Aloe Verat ja õrnu taimseid koostisosi sisaldav dušigeel ja šampoon kaitseb beebi nahka ning säilitab õrna naha pH taseme. Pehme paitus aroomi näol ning õrn vahusus muudab pesemisrituaali rõõmsaks ja mänguliseks. Sobib ideaalselt kasutamiseks ka täiskasvanutele. Dermatoloogiliselt testitud.
Geellakk GEL PRO 43 Red Couture 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Šampoon ECO ORIGINS volüümiandev 250ml
13,21€
Volüümiandva efektiga šampoon õhukestele juustele greibiekstrakti ning rohelise teega. Naturaalsete koostisosadega šampoon peseb juuksed õrnalt samas tõhusalt toites ja niisutades. Tulemuseks on kaunid ja volüümikad juuksed.
Kasutamine: kanda niisketele juustele, masseerida peanahale, seejärel loputada hoolikalt. Silma sattumisel loputada veega. Välispidine. COSMOS ORGANIC ECOCERT sertifikaadiga toode, mis on valmistatud hüper-fermentatsiooni teel saadud taimsetest koostisosadest. Tänu innovatiivsele tehnoloogiale saame uuenduslikul ja efektiivsel viisil kasutada taimede fütokomplekse ja antioksüdantiderikkaid kasulikke omadusi. Vegan. Nikkeltestitud.Meigieemaldussalvrätikud Byphasse mandliõliga tundlikule nahale 40tk
3,55€
Meigieemaldussalvrätid võimaldavad meigi näolt ja silmadelt täielikult eemaldada vaid ühe rätikuga. Sisaldavad mandliõli, mis pehmendab ja kaitseb nahka, samas seda niisutades. Sobivad tundlikule nahale. Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist. Dermatoloogiliselt testitud. Taassuletav pakend.
Dušigeel-suhkrukoorija LaQ Forget Me Not tahke 220g
10,16€
Isegi teemant vajab aeg-ajalt poleerimist. Seepärast kasutagi seda ülimalt magusat suhkruga rikastatud vahust trimmivat ja tselluliidivastast kehakoorijat – dušigeeli. Suhkur eemaldab surnud naharakud ja muudab naha veatult siledaks, õrnad puhastavad ained puhastavad nahka. Sheavõi, taimne glütseriin ja niisutavad ekstraktid linaseemnetest, kaerahelbetest ja riisipiimast ning forget-me not kompleksist kaitsevad seda kuivamise eest. Ja et suurendada selle pinguldavaid ja tselluliidivastaseid omadusi, oleme lisanud rohelise kohvi, kaneeli, ingveri ja pipra ekstrakte. Tulemuseks on täiuslikult puhas, sile ja kaunilt lõhnav nahk, mis on valmis edasiseks hellitamiseks. Aroomi põhjanoodid: vanill, sandlipuu, seedripuu, merevaik, keskmes: meelespea lill, virsik, aednelk, jasmiin, apelsinil õied, tipunoodiks: mandariin. Kasutamine: hõõru, hõõru, hõõru! Alternatiiv dušigeelile. Silma sattumisel loputa koheselt rohke veega. Vegan.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00