Näosprei FLOSLEK Arnica sprei laienenud kapillaaridele, tursetele 100 ml
Algne hind oli: 10,63€.7,44€Current price is: 7,44€.
30% Off
Aktiivse koostisega sprei nahale. Sobib kasutamiseks kui:
*nahal on kalduvus laienenud kapillaaride moodustumisele, punetusele eriti näo, kaela ja dekoltee ümbruses
*ühtlustab nahatooni, vähendab varjude ja silmade all olevate “kottide” nähtavust
*sobib kasutamiseks kehal enne ja pärast massaaži (taastusravi, kuputamine, esteetilise meditsiini hooldused)
*jahutav toime nahale, parandab taastumist, värskendab
*pärast putukahammustust, omab rahustavat toimet
Mugav ja lihtne kasutamine nahal tänu pihustile,imendub kiiresti. Tulemuseks pehmenenud, rahustatud ja vähenenud kapilaaridega ning ühtlasema nahatooniga nahk.
Dermatoloogiliselt testitud. Vegan toode.
Kasutamine: Pihustage toodet nahale. Masseerige õrnalt ringjate liigutustega kuni täieliku imendumiseni. Kasutage mitu korda päevas ja parema efekti saavutamiseks jahutage toodet enne pealekandmist.
NB! Mitte kasutada värsketel haavadel.Juuksehari väike 14cm
1,88€
Väike ja käepärane jämedamate peanahka masseerivate ümarate otstega plastpiidega juuksehari. Ideaalne juuste igapäevaseks hoolduseks tagades hõlpsa ja tõhusa kammimise. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerib peanahka, stimuleerides vereringet.
Geellaki GEL PRO 2 WEEK COVER BASE KIT Milky White
20,32€
Erikomplekt 2in1- 2 lihtsast sammust koosnev komplekt maniküüri jaoks, mis püsib peal üle 2 nädala. Komplekt sisaldab: COVER BASE kerget heleda “nude” tooniga aluslakki+ekstra läikega EXTRA GLOSSY pealislakki. Pilkupüüdvalt läikiv pealislakk, mis pikendab laki kestvust ja hoiab kulumise eest.. Isetasanduv koostis sobib ka kunstküüntele, lakil on õhuke ja painduv tekstuur. Pikendab küünelaki mittekulumist üle kahe nädala. Naturaalne kaunis välimus.
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale.Depilatsioonikreem Byphasse Triple Action siidiekstraktiga 125ml
4,98€
Depilatsioonikreem siidiekstraktiga jalgadele, kaenlaalustele ja bikiinipiirkonnale on kiire, tõhus ja õrnatoimeline viis soovimatutest kehakarvadest vabanemiseks. Siidiekstraktil on nahka kaitsev, pehmendav ja uuendav toime. Naha niisutatus 24H. Esmakordsel depillatsioonikreemi kasutamisel või uuel nahapinnal testi kreemi mõne cm ulatuses nahapinnal, juhul kui 24h jooksul ei teki nahaärritust võib kreemi kasutada. Nahaärrituse tekkides kreemi kasutamine lõpetada, eemaldada kreem nahalt ja loputada veega. Enne toote kasutamist lugeda hoolikalt kasutusjuhiseid. Kandke spaatliga ühtlane paks kiht kreemi täiesti puhtale ja kuivale nahale. Nahal ei tohi olla ärritusi ega lahtisi haavu. Katke täielikult ja ühtlaselt karvade eemaldamise ala. Jätke toode nahale 3-10 minutiks vastavalt teie nahatüübile, ära ületa kasutusaega. Eemaldage kreem kaasasoleva spaatliga. Loputage nahk üle põhjalikult sooja veega, seepi kasutamata. Kuivatage nahk ettevaatlikult, hõõrumata. Peale kasutamist pese käed ja spaatel hoolikalt. Sisaldab alkali/leelist ja tioglükolaati.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada näol ega peapiirkonnas, rindadel ja genitaalidel ning juhul kui esineb nahaärritusi, põletusi, veenilaiendeid, kuivi ketendavaid laike, aknet või peale päikesepõletust. 24h jooksul peale depilleerimist ei ole soovitav kasutada alkoholi sisaldavaid tooteid, deodorante. Kahe kasutuskorra vahe peab jääma min. 72h. Välispidine, mitte alla neelata, allaneelamisel pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata pakendit. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel viivitamatult loputada silmi rohke veega.Geellakk GEL PRO 101 Metal Glam 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE Soirée Rooftop 100ml
Algne hind oli: 12,15€.6,08€Current price is: 6,08€.
50% Off
Jeanne Arthes French Way of Life sarja uus pihustiga lõhnavesi naistele. Selle aroom on inspireeritud täistaeva öödest Pariisis, on üdini naiselik ja müstiline. Põhinootides on tunda maagilist patšuli ja vaniljet, salapära lisavad jasmiin ja kohv ning naiselikku õrnust ja sensuaalsust lubab juurde mahlakas pirn ja roosa pipar.
Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Tuleohtlik!Lauvärv EYES ON-ME Diva´s Light 002
13,57€
Viie kergesti hajutatava värviga lauvärvide palett, millel on suurepärane püsivus. Õhukesed erksate värvidega tekstuurid, mis ei jäta jälgi. Iga värvikombinatsioon pakub erakordset valikut intensiivsetest toonidest, mida on lihtne kasutada ja omavahel sobitada. Igas paletis on matid satiintoonid, mille keskel on metalse efektiga värv, mida saab kasutada ka pealisvärvina. Värvid on hästi sulanduvad ja väga pigmenteeritud. Metalliline koostis on geelilaadse tekstuuriga – puudrist saab vedel, kui seda puudutada sõrmedega või kanda pintsliga silmalaule. See muudab tekstuuri ja toob esile intensiivse sära, tänu mitmerefleksilistele pärlitele. Silmalaud saavad ülevoolava ja särava tulemuse.
Näopesuvaht LaQ Forget Me Not tahke 40g
7,11€
Kerge veega emulgeeritav tahke näopuhastusvaht sensuaalse lõhnaga tagab näonaha õrna puhastamise, häirimata selle loomulikku pH-taset ja jättes selle rahustades siidiselt siledaks. Ideaalne igapäevaseks hoolduseks normaalsele, kuivale ja tundlikule nahale. Aktiivsed koostisosad: postbiootiline – silub, forget-me-not ekstrakt – niisutab, kurgirohu õli (borage oil) – toidab, taimne glütseriin-intensiivne niisutus. Aroomi põhjanoodid: vanill, sandlipuu, seedripuu, merevaik, keskmes: meelespea lill, virsik, aednelk, jasmiin, apelsinil õied, tipunoodiks: mandariin. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet nahale ja masseeri ringjate liigutustega vahu tekkimiseni, seejärel loputa veega maha. pH neutraalne. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.
Näopuhastusõli Byphasse veekindla meigi eemaldus 150ml
6,75€
Näopuhastusõli on segu 11 loodusliku päritoluga taimeõlist. Kerge ja siidise tekstuuriga, eemaldab tõhusalt, samas väga õrnalt ka kõige tõrksama, ka veekindla meigi jättes naha puhtaks ja niisutatuks. OIL-TO-MILK meigieemaldusõli: õli muutub veega emulgeerides piimjaks ja eemaldab kõik meigijäägid jättes naha puhtaks, pehmeks ja mõnusaks. Sobib kõigile nahatüüpidele, ka tundlikule nahale. Dermatoloogiliselt ja oftamoloogiliselt testitud. 93% looduslik koostis ja keskkonnasõbralik, vegan koostis. Vajuta pumbatäis õli peopessa ja masseeri õrnalt näole, emulgeeri sooja veega, masseeri ja loputa veega maha.
Juukseseerum Byphasse keratiiniga 50ml
Algne hind oli: 9,99€.6,00€Current price is: 6,00€.
40% Off
BYPHASSE juukseerum UV-filtriga, siidivalgu ja keratiiniga toob rohkem esile teie juuste ilu. Siidvalk on koostisosa, mis on tuntud oma rahustavate ja kaitsvate omaduste poolest. Samuti aitab see kahuste juuste sirgendamise ja stiliseerimise lihtsamaks. Seerumi koostis on kohandatud nii sirgetele kui ka lokkis juustele, kaitstes sügavalt teie juukseotsi, säilitades läike ja sära, jätmata juukseid raskeks ja kahuseks ning tagades täidlase ja kohevama välimusega juuksed. Kasutamine: Kanna kuivadele või niisketele juustele, keskendudes juukse otstele, vältides juurte piirkonda. Ärge loputage.
Kehasprei Skil NIGHT FEVER 250ml
8,69€
Hõbedase sädelusega kehasprei. Valmistu metsikuks ööks SKIL Night Fever lõhnaveega! Säravate tähtede all tõuseb meelitav lõhnatuul. Värskete õunte ja mahlaste virsikute tipunootidega luuakse puuviljane plahvatus, kus salapärased sandlipuu ja vanilje noodid sisenevad lavale, tuues sellele lõhnavale seiklusele juurde lummava kuumuse. Öö ootab sind!
Dušigeel LaQ Mini Peony BOSSY & SEXY 100ml
2,39€
Sarja LaQ Peony BOSSY & SEXY sensuaalne dušigeel on loodud tugevatele ja otsusekindlatele naistele, kes teavad oma väärtust ja oskavad oma tugevusi kasutada. Looduslik ja vegan mini-dušigeel, kultuslikust sarjast sensuaalse lõhnaga eksklusiivsetest parfüümidest, millel on pojengi võrgutav noot. Nii et… viska ära konventsioonidest pungil kostüümike, pane kõrvale graafikud, nimekirjad ja kotid, on viimane aeg oma karvkatte eest hoolitseda! Iga emane loom armastab hoolt saada, nii et siruta oma selg ja hoolitse enda eest nii, nagu keegi pole seda kunagi varem teinud. Lase sensuaalsel pojengil oma meeli vallutada ja siis võid vallutada kogu maailma! Koostises ideaalne niisutav kompleks sensuaalsete kiskjate keha pesemiseks-pojengi ekstrakt, uurea, vitamiin B3, piimhape ja inositool.Aroomis tajud tipunootides apelsini ja nerolit, keskmes pojengiõit, jasmiini, gardeeniat ja apelsiniõit ning sügaval põhjas lummab patsuli, vanill ja Tonka uba. Kasutusjuhised: hommikuks -kanna karvkattele, masseeri vahule ja loputa. Õhtuks- kanna karvkattele ja jää keelepesu juurde, eelistatult kellegi teise omaga. Kui sa vannitoast lahkud, on sul MRJÄAUUU efekt!
Tänu minipudelile on see ideaalne reisimiseks, jõusaalis või ujulas. Suurepärane lisa ka kingitusele!
Geel põhineb taimset päritolu õrnadel puhastusainetel. Niisutab ja hoolitseb naha kaitseomaduste eest. Vegan. Välispidiseks kasutamiseks. Ph neutraalne.Dermatoloogiliselt testitud.Silmalainer matt COLORLINER Ocean tumesinine
7,99€
Vedel marker-silmalainer, mis rõhutab täpse ja püsiva tõmbega Sinu ilmet.
0,4 mm ots trendikate graafiliste joonte jaoks. Kauapüsiv värv, mis ei määrdu ega määri.
Intensiivne tulemus tänu uusima põlvkonna pigmentidele. Kasutamine: 1. Tõmmake ripsmete juurte juurest joon silma sisenurgast välisnurgani. 2. Metsiku pilgu saamiseks tõmmake silma välisnurka koma, justkui pikendaksite silmakontuuri alumist joont.Juuksehari ovaalne plastpiidega
2,28€
Pikkadele ja poolpikkadele juustele mõeldud peanahka masseerivate ümarate otstega plastpiidega juuksehari. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerivad peanahka, stimuleerides vereringet.
Silmakreem-geel FLOSLEK hariliku silmarohu ja rohelise teega 15ml
4,53€
Floslek silmaümbrusgeel-kreem leevendab väsinud silmade ärritust, mis võib olla põhjustatud pikast kuivas ruumis viibimisest, magamatusest, pikalt arvutiekraani vaatamisest või ilmastikutingimustest. Leevendab sümptomeid nagu väsimus, pisaravool, kipitus, punetavad silmaümbrused ja ärritus. Harilikul silmarohul on ärritust ja punetust leevendav toime ning lõõgastav mõju. Rohelise tee ekstrakt leevendab silmaümbruse naha sügelust, kihelust ja kipitust.
Peitepulk COVER PRO 24H 001 Ivory
7,68€
Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!Küünelakk Gel Effect keratiiniga 528 Peachy Kiss*
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Küüneviil poolkuu 100/150
Algne hind oli: 1,77€.1,34€Current price is: 1,34€.
24% Off
Kahepoolne professionaalse kvaliteedidga kahepoolne küüneviil tugevusega 100/150 sobib naturaalsetele ja kunstküüntele küüneplaadi ettevalmistamiseks, küünele kuju andmiseks ja küüne viimistlemiseks. Sobib nii maniküüriks kui pediküüriks.
Huulepulk vedel MAT AFFAIR 12H 007 Vinatge
8,08€
Uus vedel mati efektiga 12H püsiv 12 erineva värvitooniga Bella Oggi huulepulk trendikatele #LEAVEYOURMARK naisele. Täiendatud koostis niisutab ja jätab huuled siledaks ja pehmeks ning kindlustab mugavustunde pikaks ajaks. Huulepulk mis sobib kasutamiseks igal ajal.
Kätekreem FLOSLEK Active Vitamiin C 50ml
8,99€
Kerge, siidise tekstuuri ja värske lõhnaga kirgastav käte ja küünte kreem.
C-vitamiin elustab, kirgastab ja hooldab nahka, samal ajal kui prebiootikum toetab naha loomulikku mikrofloorat.
Omadused:
* Niisutab ja silub nahka
* Rahustab ja leevendab ärritusi
* Kirgastab, helendab ja ühtlustab käte nahatooni
* Jätab naha hoolitsetuks ilma kleepuva tundeta
Vegantoode. Sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisosi.
Kasutamine:
Masseeri kreem kätele ja küünte nahkadele.
Dermatoloogiliselt testitud.Pesukäsn plastikust varrega
4,05€
Donegal plastikust varrega pesukäsn naha puhastamiseks ja masseerimiseks. Käsnal on nahka kooriv efekt, mis uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle elastseks. Regulaarne käsnaga masseerimine aitab kaasa tselluliidi vähendamisele ning stimuleerib vereringet. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning elastseks seda ärritamata. Sojakiududest pesukäsn on õrn ja muudab naha siidiselt pehmeks.
Kehasprei Skil Vanilla Ice Cream 250ml
8,69€
Kehasprei Skil Vanilla Ice Cream 250ml
Karamelli ja vanilje kütkestav aroomide kombinatsioon, mis pakub erilist kehahooldust igale ennastarmastavale naisele! Nahka niisutava toimega, katab keha ja juuksed senusaalse ning kauapüsiva aroomide kombinatsiooniga. Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks!Pihusta kehale ja juustele. Juustele on soovituslik toodet pihustada 10cm kauguselt või pihustades seda enda juukseharjale ennem harjamist. Mitte pihustada näo ja silmade läheduses. Pritsmete silma sattumise korral loputage silmi puhta veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!Tuleohtlik!Küüneviil safiir küünenahaeemaldajaga 12,5cm
1,77€
Donegal safiirviil naturaalsete küünte hoolduseks, sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Tänu viili peenele struktuurile tagab see ülimalt täpse küünehoolduse. Tänu kitsale ning peenele käepärasele terale on mugav ligi pääseda ka keerulisi kohti viilima. Kõrge tootekvalteet tagab viili abrasiivsed omadused pikaajaliselt. Küünenaha eemaldaja abil saab küüned kerge vaevaga maniküüriks ette valmistada. Metallist lõikur eemaldab mugavalt naturaalset küünt katvad ülekasvanud küünenahad.
Kannariiv Eco kahepoolne jäme/peen puidust
3,81€
Eemaldab tõhusalt surnud naha ka kõige karedamatelt jalakandadelt. Kannariivi tugev puidust käepide muudab kasutamise mugavaks ja lihtsaks.. Tõhusama tulemuse saavutamiseks tuleks ennem kannariivi kasutamist leotada jalgu soojas vees, et nahk muutuks pehmemaks.
Näokreem FLOSLEK Sensitive taaselustav 50ml
Algne hind oli: 15,19€.12,15€Current price is: 12,15€.
20% Off
FLOSLEK Sensitive taaselustav kreem tundlikule ja allergilisele nahale. Taastav päevakreem toidab, niisutab ja uuendab efektiivselt nahka, ei põhjusta nahaärritusi, punaseid laike, turseid, kipitust ega sügelust silmade ümber. Pinguldab nahka ja takistab kuivamist, ennetab kortsude teket ning silub olemasolevaid. Suurendab naha vastupanuvõimet stressile ja väsimusele. Kreem imendub kiiresti, moodustades õrna kaitsekihi, mis võimaldab säilitada loomulikku hüdro-lipiidide tasakaalu, rahustab tundlikku nahka, uuendab rakke ja kaitseb negatiivsete keskkonnamõjude eest. 0% värvaineid, parabeene. Dermatoloogiliselt testitud tundliku ja allergilise nahaga inimeste peal. Vegan toode.
Kehasprei Skil FEEL GOOD Serenity 250ml
8,69€
Inspireerituna neuroteaduse põnevatest avastustest parfümeeria vallas, uurib see ainulaadne SKIL FEEL GOOD sari emotsioonide jõudu, kutsudes sind avastama lummavat maailma, kus iga pihustus toob endaga kaasa emotsioonide ja heaolu laine.
SERENITY – Rahustav.Sukeldu rahu ookeani koos SERENITY kehasprei lõhnaga– sinu isikliku vaikusehetkega keset kiiret maailma. Loodud pakkuma hetke rahu ja lõõgastust, muudab see lummav aroom igapäevarutiini unustamatuks meelteelamuseks.
Lõhn avaneb värskendava bergamoti, mahlase mustsõstra ja metsikute metsamarjade õrnalt hapuka noodiga, luues kergelt heljuva alguse, mis rahustab meeli. Südamenootides õitseb delikaatne violett, mida täiendab sensuaalne jasmiin, pakkudes pehmust ja sügavat tasakaalu. Lõhna põhjas segunevad soe ja kreemjas sandlipuu, pehme muskus, magus vanill ja õrn vaarikas, jättes nahale rahustava, lohutava ja kauakestva embuse.
SERENITY on kui vaikne hetk sinu enda jaoks – iga hingetõmme viib sind lähemale sisemisele rahule ja tasakaalule.Silmapliiats Eye-Matic Precise 01 Must veekindel
5,07€
Eye-Matic Precise automaatne silmapliiats on intensiivse ja koheselt täpse tulemusega. Pehme, kergelt pealekandtav ning tugeva värvipigmendiga. Silmameigi pealekandmine on lihtne ja mugav tänu pliiatsi kreemjale ja ülikergele voolavale tekstuurile, mis võimaldab teil joonistada täpsed varjundid vaid mõne liigutusega. Intensiivne ja võrgutav veekindel silmameik, mis on saavutatav vaid mõne lihtsa liigutusega.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00