Geellaki GEL PRO dispersioonkihi eemaldaja CLEAN UP! 120ml
Algne hind oli: 4,05€.1,14€Current price is: 1,14€.
72% Off
Lahus, mis eemaldab pärast polümerisatsiooni tekkinud dispersioonikihi. Sobib kõikidele poolpüsivatele küünelakkidele, geelile ja ka akrügeelile.
KASUTAMINE Kandke toode ebemevabale vatipadjale/lapile ja puhastage sellega küüned enne küünelaki või geeli pealekandmist. Oodake täieliku kuivamiseni. Kandke toode ebemevabale vatipadjale/lapile ning puhastage sellega kõik küüned peale geellaki kõvastumist (polümerisatsiooni) ,et eemaldada kleepuvad jäägid.
HOIATUSED: Hoidke lastele kättesaamatus kohas, eemal soojus ja kõtteallikatest ning otsesest valgusest. Vältige silma sattumist, säilitada temperatuuril alla 25°C. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärge kasutage katskise või põletikulise naha korral. Mitte kasutada vigastatud küüntel. Värvi või lõhnamuutused tootel ei halvenda toote omadusi, kuna see võib juhtuda loodusliku päritoluga ainete esinemise tõttu tootes.. Ainult professionaalseks kasutamiseks.Geellaki GEL PRO 2 WEEK COVER BASE KIT Rosy Nude
Algne hind oli: 20,32€.3,92€Current price is: 3,92€.
81% Off
Erikomplekt 2in1- 2 lihtsast sammust koosnev komplekt maniküüri jaoks, mis püsib peal üle 2 nädala. Komplekt sisaldab: COVER BASE kerge “nude” tooniga aluslakki+ekstra läikega EXTRA GLOSSY pealislakki. Pilkupüüdvalt läikiv pealislakk, mis pikendab laki kestvust ja hoiab kulumise eest.. Isetasanduv koostis sobib ka kunstküüntele, lakil on õhuke ja painduv tekstuur. Pikendab küünelaki mittekulumist üle kahe nädala. Naturaalne kaunis välimus.
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale.Palsam NOAH volüümi andev juustesse jäetav 150ml 2.5
13,21€
Uuenduslik kahefaasiline juustesse jäetav niisutav spreipalsam kibuvitsaekstraktiga. Kerge, kuid samal ajal toitev ja juuksestruktuuri parandav palsam looduslike pH hapetega annab juustele volüümi ning muudab need siledaks ja niisutatuks. Toodet on lihtne kasutada ning see ei jäta juustesse jääke. Enne kasutamist raputada pudelilt; pihustada rätikukuivadesse juustesse juurtest otsteni ning seejärel kuivatada juuksed. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Näokreem FLOSLEK Sensitive niisutav 50ml uus
10,99€
Floslek Sensitive kerge kreem tundlikule ja allergiatele kalduvale nahale, mis sobib hästi kaasasündinud või omandatud ülitundlikkusega nahale, mis on altid allergilistele reaktsioonidele.
See niisutav kreem parandab silmnähtavalt naha välimust, niisutades ja siludes ning naharasueritust reguleerides. Vähendab karedust ja imendub kergesti, jättes kerge kaitsekihi ja sobides ideaalselt ka meigi aluskreemiks, pikendades meigi püsivust.
Tulemuseks on rahustatud, täiuslikult niisutatud ja siledam nahk. Kasutamine: kandke väike kogus kreemi puhastatud näole ja kaelale. Sobib kasutamiseks nii päeval kui öösel. Testitud tundliku nahaga katsealustel (sh atoopilise naha, kontaktallergiaga ja ülitundlikkusega pesuvahenditele). Gluteeni, laktoosi ja värvaine vaba. Dermatoloogiliselt testitud.Palsam Byphasse HAIR STYLING juustesse jäetav keratiini argaaniaõliga 250ml
4,05€
Juustesse jäetav keratiinpalsam toitvate õlidega ohjeldamatutele ja raskesti käsitletavatele juustele. Kreemjas palsam silub juukseid, on sirgendava ja kaitsva toimega. Keratiinõli ja siidiekstraktiga koostis aitab kontrolli alla saada ohjeldamatud lokid, muudab lihtsaks ka kõige tõrksamate juuste töötlemise sirgendaja või fööniga, seejuures ei muutu juuksed raskeks ega rasuseks. Palsamis sisalduv keratiinõli tugevdab juukseid, andes neile elujõulise läike ning siidiekstraktid pehmendavad juukseid, saavutades elastse siidise efekti. Siledad ja läikivad juuksed, tulemus püsib ka niiskes keskkonnas ning märja ilmaga. Ideaalne toode siledate juuste saavutamiseks. Palsam ei vaja loputamist.
Palsam kuivadele juustele Family Delice avokaado 400ml
4,65€
Byphasse Family Delice sarja avokaadoga sügavalt niisutav B5 ja C vitamiinidega juuksepalsam kuivadele juustele niisutab ja toidab juukseid neid raskeks muutmata. Avokaados sisalduvad antioksüdandid kaitsevad juuksekarva välismõjude ja vananemise eest, pantonteenhape (B5) niisutab ja toidab ja parandab juuksestruktuuri sügavuti, kaitstes kuivuse ja murdumise eest. Tulemuseks sügavalt niisutatud ja toidetud juuksed.
Dermatoloogiliselt testitud. PH neutraalne ja vegansõbralik toode.Hügieenimask puuvillane ninaklambriga IDC roosad täpid
0,26€
Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask sobib hästi kasutamiseks nii lastel, kui täiskasvanutel. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; habe võib vähendada
filtreerimistõhusust. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.Peitekreem Feel Glow 04 Glowing Sand
6,76€
Valgustpeegeldav peitekreem Feel Glow kerge ja siidise tekstuuriga. Suurepärane toode tuhmunud nahale, katab ning peidab hästi väsinud silmaalused ning muud tumedad laigud. Avokaadoõli ja SPF 15-ga rikastatud parabeenide ning lõhnavaba koostis, ühtlustub nahal koheselt, andes sellele loomuliku jume, samal ajal kaitses nahka kahjuliku päikesekiirguse eest.
Näopesukäsn Konjac Sponge aloe veraga
6,09€
Näopesukäsn tundlikule nahale aloe veraga. Aloe vera ekstrakt leevendab nahaärritusi ning rahustab ja niistuab sügavuti. Ideaalne kogu perele, see puhastab sügavalt, eemaldab mustuse pooridest ning koorib õrnalt nahka. Taimse kiu unikaalne võrgulaadne struktuur aitab ergutada vereringlust ja soodustab naharakkude uuenemist. Ei sisalda kemikaale, värvaineid, lisaaineid ja ärritavaid aineid.
Enne kasutamist niisutage pesukäsn soojas vees, kuni see on pehme. Pigistage välja liigne vesi ning puhastage õrnalt nahk. Koorimiseks, värskendamiseks ning naha niisutamiseks, masseerida nahka ringjate liigutustega. Pesukäsnale ei pea lisama puhastustooteid, kuid soovikorral võib seda teha. Pärast kasutamist peske käsna korralikult ning jätke õhu kätte kuivama. Puhta käsna võib ka külmkappi panna, mis hoiab selle värske ja külmana ning annab pesukäsnale pikema kasutusea.Lõhnavesi Amore Mio Forever 100 ml uus
12,15€
Pihustiga lõhavesi naistele Amore Mio Forever Jeanne Arthes on justkui sõnum armastusest ja kiusatustest. Puuvijlane ja värske kooslus looduse romanikast, puhtusest ning delikaatsusest. Aroom: magus kombinatsioon puuviljadest (mustsõstar, virsik, eksootilised viljad) ja lilled (roos, jasmin). Lõpunootidena jäävad kõlama õunte ja muskaatide magus ahvatlus.Pihustiga lõhnavesi naistele. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!
Geellaki stardikomplekt GEL PRO Starter Kit
Algne hind oli: 30,48€.29,30€Current price is: 29,30€.
4% Off
ANNE & STIIL ILULEMMIK 2024. Sisaldab 7 professionaalset toodet mahaleotatava (SOAK OFF) poolpüsiva geellakiga maniküüri või pediküüri tegemiseks. Täielikult professionaalne tulemus, laki püsivus üle kahe nädala, läikiv ja särav viimistlus!
Geellaki stardikomplekt GEL PRO sisaldab:
– NAIL PREP 1tk 10ml
– ULTRABOND 1tk 10ml
– BASE & TOP alus ja pealislakk 1tk 10ml
– GEL PRO värvilakk nr 12 RED ALERT 5ml
– Puhastusvahend CLEAN UP 1tk 120ml
– Eemaldaja SOAK OFF-MOVE OFF! 1tk 120ml
– 4 tahuline poleerblokk küünte hoolduseks ja ettevalmistamiseks 1tk
* Juhend pakendis.
* Toode ei sisalda UV/LED lampi,UV/LED lamp on saadaval eraldi tootena.
* Pilkupüüdvaid lisavärve leiad meie kodulehelt www.ilukaubad.ee kategooriast Meik/Geellakid või lisatooteid Meik/Geellaki tarvikud.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00