• Kamm varrega laiade piidega 20,4cm erinevad värvid

    1,00

    Laiade piidega kamm juuste kammimiseks. Sobib hästi nii õhemate märgade juuste kui ka keemilise loki lahtikammimiseks. Tänu laiadele piidele ei kahjusta juust ja eemaldab pusad lihtsalt ja mugavalt. Pikk vars muudab kammimise mugavaks

  • Lauvärvikomplekt Sunset Stories Shady

    9,14

    8 variatsiooni seksikatest tumedamatest NUDE toonidest, mis muudavad silmad võrgutavaks ja lummavateks õhtulaternateks. Loodud sobima iga nahatooni ja silmavärviga, matist metalse särani. Kõik omavahel kombineeritavad ja segatavad toonid.

  • Näokoorija FLOSLEK Hesperidin öine happekoorija 30ml

    18,24

    Laienenud kapillaaridega, punetava ja tundliku näonaha õrnaks koorivaks hoolduseks mõeldud hapetega näokoorija. Sisaldab laktoobioonhapet 3%, šikimhapet 2% ja Aloe verat.
    Toime*:
    -heledab ja ühtlustab nahatooni (89%),
    -vähendab punetust (83%), telangiektaasia (ämblikveenid) nähtavust (72%), hüperpigmentatsiooni hulka ja intensiivsust (83%),
    silub (94%), pehmendab (89%) ja pinguldab (89%) nahka,
    -toetab uuendamis- ja regenereerimisprotsessi (72%),
    -pärast pealekandmist taastab naha tervisliku välimuse (94%).
    *kasutustestid, efektid pärast 4-nädalast kasutamist.
    Sisaldab 99% looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud.
    Kasutamine: Kandke ööseks puhastatud näonahale, vältides silmade ja suu ümbrust. Soovitatav on kasutada 2 korda nädalas 4 nädala jooksul. Kandke Hesperidiini sisaldav näokreemi koheselt, peale toote täielikku imendumist, nahale.
    NB! Ärge kasutage kahjustatud nahal. Vältige solaariumi ja intensiivse päikesekiirguse käes viibimist toote kasutamise ajal ja 3 nädalat pärast kasutamise lõppui. Kasutage päikesekaitsekreemi!

  • Geellakk GEL PRO 24 Be Shy 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Palsam NOAH toitev Mangoga 1L 2.1

    Algne hind oli: 25,40€.Current price is: 20,31€.

    20% Off

    Toitev juuksepalsam mangoga Itaalia loodustoodete sarjast Noah, mille tooted sisaldavad vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Toitev palsam, ilma silikoonide sisalduseta, aitab eemaldada ning ära hoida pusade tekkimist, samal ajal juukseid sügavuti niisutades. Palsamis sisalduvad mango ja riisivalguekstraktid on suure toiteväärtusega ning taastavate omadustega, juuksed on pehmed, kaitstud ning niisutatud, muutmata need raskeks ning peadligi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

  • Seljapesuhari varrega massaazi 43cm

    7,68

    Seljapesuhari varrega massaazi. Donegal seljapesuharja disain on väljatöötatud tuginedes maksimaalse kasu saavutamisele. Pesuharja kasutamisel puhastate ning koorite nahka. Samaaegselt, masseerides harjastega nahaalust rasvkudet, vähendate olemasolevat tselluliiti. Lisaväärtuse annavad seljapesuharjale toote teisel küljel asetsevad massažinupud, mis stimuleerivad vereringet. Toode on valmistatud 100% loodulikest materialidest.

  • Juuste fileerimiskamm/nuga

    2,90

    Juuste fileerimiskamm/nuga, mis võimaldab kärpida kahjustatud või lõhenenud juukseotsi. Vahetatavad žiletiterad, kahepoolne.

  • Kehasprei Skil Sexy Chamallow 250ml

    8,69

    Kehasprei Skil Sexy Chamallow 250ml
    Magusa pirni, mandli ning pistaatsia kütkestav aroomide kombinatsioon, mis pakub erilist kehahooldust igale ennastarmastavale naisele! Nahka niisutava toimega, katab keha ja juuksed senusaalse ning kauapüsiva aroomide kombinatsiooniga. Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks! Pihusta kehale ja juustele. Juustele on soovituslik toodet pihustada 10cm kauguselt või pihustades seda enda juukseharjale ennem harjamist. Mitte pihustada näo ja silmade läheduses. Pritsmete silma sattumise korral loputage silmi puhta veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!Tuleohtlik!

  • Silmapliiats Kajal 107 Beež

    3,04

    Bella Oggi Kajali silmapliiats annab silmadele enneolematu lummuse. Tänu oma pehmusele on selle silmalaule suitsuse efekti saamiseks või silma limaskesta äärele pealekandmine ning varjudega mängimine lihtne ning tulemuseks on täiuslikud silmad.

  • Küünenahaeemaldaja metallist

    3,51

    Metallist, professionaalse disainiga ning erinevate otsadega küünenaha lükkaja teostab maniküüriks sobiva ettevalmistava viimistlustoimingu, eemaldades mugavalt naturaalset küünt katvad ülekasvanud küünenahad.

  • Näoõli betaCAROTENE Q10 ja aprikoosiõliga 30ml

    13,99

    Naha niiskustaset normaliseeriv näoõli nahale, mis vajab toitmist ja nn “vitamiinipommi” hallile, kuivale ning kortsudele kalduvale ja elujõuetule nahale. Toime:
    *annab nahale loomuliku tooni ja ühtlustab värvi,
    *niisutab, silub ja toidav sügavalt ning lõdvestab ja rahustab.
    Toimeained:
    *Beeta-karoteen (provitamiin A) toob esile naha loomuliku värvi, kaitseb vabade radikaalide eest, niisutab, parandab ning omab kortsudevastast toimet. Mõjub kasulikult naha lipiidbarjäärile.
    *Koenüüm Q10, mida nimetatakse ka “nooruse eliksiiriks”, regenereerib tugevalt, annab kohest silendavat ja pinguldavat efekti.
    *Aprikoosiseemneõli rahustab, niisutab ja pehmendab nahka, toidab ja regenereerib. Kaitseb nahka kuivamise eest.
    Kasutamine:
    Kandke mõned tilgad näole, kaelale ja dekolteele, patsutage õrnalt või masseerige. Kasutage päeval ja öösel kreemi alla.
    Vegan-toode. Sisaldab 97% looduslikke koostisosi. Gluteenivaba, laktoosivaba, looduslike värvainetega.

  • Küünenaha lükkaja BO PRO 804 metallist, 2 otsaga*

    7,11

    Metallist, professionaalse disainiga ning erinevate otsadega küünenaha lükkaja teostab maniküüriks sobiva ettevalmistava viimistlustoimingu, eemaldades mugavalt naturaalset küünt katvad ebavajalikud jäägid.

  • Pesukinnas Donegal Aqua massaaži

    3,04

    Pesu ja massaaži kinnas. Ideaalne igapäevaseks kehahoolduseks. Kinnas masseerib ja pinguldab ning puhastab ja silub nahka. Stimuleerib vereringet ning pärsib ja vähendab seeläbi tselluliiti.

  • Juuksehari Leedi Brush rullhari lisaharjastega

    8,12

    Ümmargune juuksehari mis sobib kõikide juuksetüüpide föönitamiseks.
    Harjased annavad sileda ja läikiva efekti ja tänu ergonoomilisele käepidemele on harja mugav käes hoida.
    Läbimõõt 7/3 cm.

  • Kehasprei Skil DANCING QUEEN 250ml

    8,69

    Roosa sädelusega kehasprei. Saa tantsupõranda kuningannaks koos Skil Dancing Queen lõhnaveega! Pidulik ja julge, magusate, sädelevate puuviljaste maasika-apelsini nootidega, mida täiendab maiuspaladena karamelline vanilje aroom, valgustavad tantsupõrandat! Nüüd oled valmis tantsima hommikutundideni!

  • Geellakk GEL PRO 13 RED Scandal 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Kätekreem FLOSLEK Active Tigu 50ml

    8,99

    Floslek taastav kätekreem kerge ja siidise tekstuuri ning õrna lõhnaga.
    Tigueritise filtraat taastab, niisutab ja rahustab nahka, samal ajal kui prebiootikum toetab naha loomulikku mikrofloorat.
    Omadused:
    – annab nahale taastava tunde,
    – parandab naha elastsust,
    – rahustab ja leevendab,
    – jätab käed hoolitsetuks ilma kleepuva tundeta.
    Sisaldab 94% looduslikku päritolu koostisosi.
    Kasutamine: Masseeri kätele ja küüntele.
    Dermatoloogiliselt testitud.

  • Kinkekomplekt NOAH värvitud juustele Šampoon 1.6 + juuksemask 2.4 + juuksevärv8

    24,38

    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab: NOAH värvi kaitsev šampoon 250ml 1.6 + NOAH värvi kaitsev juuksemask 200 ml 2.4 + NOAH püsijuuksevärv

    Šampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
    Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
    Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.

    Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200 ml 2.4
    Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
    Kasutamine: Kanna piisav kogus rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 3-7 minutit, loputa hoolikalt.

    Püsijuuksevärv NOAH koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resortsinoolita. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.

    Juuksevärvi pakend sisaldab:
    -1 NOAH juuksevärvi 50ml
    -1 NOAH aktivaator 75ml
    -1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
    -1 paar kindaid

  • Näopuhastushari puidust naturaalsete harjastega, paelaga

    3,04

    Puhastushari puidust naturaalsete harjastega sobib näo, kaela ja käte naha puhastamiseks ning masseerimiseks pinguldab näonahka efektiivselt, vähendab kortse ja sulgeb poorid pärast nahahooldusprotseduuri. Harja on mugav ja lihtne kasutada igapäevases näohoolduses. Võitleb vananemismärkidega ja kaitseb teie nahka hoolitsedes samaaegselt selle tervise eest. Sobib näonaha sügavpuhastamiseks, et nahka värskendada ja elustada. Ideaalne iganädalaselt eemaldada epidermise kihilt kuivanud ja surnud naharakud, mustuse ning meigijäägid nahapooridest.

  • Näokreem FLOSLEK Hesperidin rahustav tundlikule, allergilisele nahale 50ml

    Algne hind oli: 13,21€.Current price is: 9,25€.

    30% Off

    Hesperidiini, hobukastani ja hõlmikpuuga näokreem paroksüsmaalse erüteemile, laienenud ja lõhkevate kapillaaridega naha igapäevaseks, päeva- ja ööhoolduseks. Sobib hästi tundlikule nahale.
    Omadused:
    *tugevdab veresoonte nahka ja selle kaitsemehhanisme.
    *vähendab laienenud kapillaaride teket
    *vähendab ja tasandab punetust ennetades selle kinnitumist
    *vähendab veresoonte naha hüperreaktiivsust
    *niisutab ja muudab naha pringimaks ning elastsemaks
    Tulemus: Nahk on siledam ja elastsem, heledam, ning ühtlasema nahatooniga.
    Kasutamine: Kandke ringjate liigutustega ühtlaselt näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna nahale. Kasutage nii päeval ja öösel.
    Vegan. Sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisosi.

  • Šampoon NOAH tugevdav musta pipra ja piparmündiga 250ml 1.7

    8,79

    Peanaha vereringet stimuleeriv šampoon musta pipra ja piparmündiga. Aitab võidelda juuste peamise väljalangemise põhjusega – ebapiisav vereringe pealael ning oimukohtadel. Šampoonis sisalduvad taimsed ekstraktid on tugevalt peanaha vereringet stimuleerivad ning tänu suurele antioksüdantide sisaldusele takistab šampoon rakkude vananemist ning võitleb vabade radikaalidega. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS

  • Kosmeetikakott Donegal sangaga, peegel, 12x16x8,5cm

    6,09

    Pilkupüüdev sangaga nailonist kosmeetikakott. Koti kaanes peegel. Valmistatud vastupidavast materjalist. Kuju võimaldab kaasas kanda nii kosmeetikat, kui kosmeetika tarvikuid. Lihtne puhastada.

  • Lõhnavesi Guipure & Silk Ylang Vanille 100ml

    10,06

    Jeanne Arthes Guipure Ylang Vanille pihustiga lõhnavesi naistele. Parfüüm on loodud võluvale ja kirglikule naisele, kes armastab tuua oma ellu eksootikat. Aroomis kerkivad põhinootidena esile maheda kookose ja ploomi kooslus, mis laheneb kõlama jääva magusa vanilje ning vürtsika muskusega.

  • Kehasprei Skil FEEL GOOD Happiness 250ml

    8,69

    Inspireerituna neuroteaduse põnevatest avastustest parfümeeria vallas, uurib see ainulaadne SKIL FEEL GOOD sari emotsioonide jõudu, kutsudes sind avastama lummavat maailma, kus iga pihustus toob endaga kaasa emotsioonide ja heaolu laine. Sukeldu mugavuse kookonisse meie uue HAPPINESS rahustava uduga. Loodud selleks, et vaigistada su hirme ja ümbritseda sind turvalisuse õrnade kihtidega, pakub see lohutav aroom pehme pelgupaiga stressirohketel ja ebakindlatel hetkedel. Avanootides tervitab sind elurõõmus ja särtsakas segu pirnist, apelsinist ja greibist, millele lisandub kerge virsiku magusus – justkui päikese soe puudutus. Südames puhkeb õide elegantne bukett valgetest õitest, apelsiniõiest ja roosist, tuues rahu ja õrnust igasse hingetõmbesse. Alusnoodid lõhnal– sügav ja sensuaalne patšuli, soojalt embav muskus, magus vanill ja kerge karamell – loovad kestva tunde hoolitsusest ja lohutusest. Leia rahu selle õrna aroomi embuses – iga hingetõmme tuletab meelde, et KÕIK saab korda.

  • Habemeajamisvaht Genera Sensitive kummeliga 300ml

    Algne hind oli: 4,05€.Current price is: 3,25€.

    20% Off

    Sensitive habemeajamisvaht on mõeldud spetsiaalselt tundlikule nahale. Neutraalse lõhnaga habemeajamisvaht sisaldab rahustavat kummelit ja nahka hooldavaid vitamiine, mis kaitsevad tundlikku nahka raseerimise ajal, hoides ära naha ärrituse.

  • Kamm taskukamm 12,3cm must

    0,46

    Taskukamm 11cm must Sobib kõikidele juuksetüüpidele.

  • Kehapesuvaht DKS Rose 200ml

    6,35

    Kehapesuvaht Rose ökoloogilise glütseriiniga, roosilõhnaline. Vahuselt kreemjas, puhastav ja niisutav kehapesuvahend kogu kehale.

  • Deodorantpuuder FLOSLEK Balerina maarjajääga, looduslik jalgadele, kätele, kehale 25g

    2,59

    Looduslik deodorant, maarjajää pulber jalgadele, kätele, kehale (looduslik deodorant), mis sobib kasutamiseks nii puudrina kui ka vannitamiseks. Ideaalne neile, kes kannatavad liighigistamise all ja kellel on kalduvus kalluste tekkeks. Puhastab nahka õrnalt, pehmendab, sildendab, niisutab. Moodustab nahale nähtamatu hingava kaitsekihi, kahandab poore, neutraliseerib ebameeldiva lõhna, värskendab ja lõdvestab.
    Vegan toode. Dermatoloogiliselt testitud.
    Kaliniit – deodoreeriva, antibakteriaalse ja kokkutõmbava toimega looduslik mineraal. Kasutamine: keha vannitamiseks – lahustage vannis 1-2 spl puudrit, jalad ja/või käed – lahustage teelusikatäis kausis soojas vees ja leotage 10-15 minutit. Kasutage 2-3 korda nädalas. Puudrina kasutamine: kanna näpuotsatäis käele ja hõõru õrnalt nahka, nt. jalad, kaenlaalused – vajadusel iga päev. Deodoreeriv toime kuni 48 tundi. Silma sattumisel – loputada põhjalikult veega; ärrituste ilmnemisel – lõpetage kasutamine. Hoida tihedalt suletuna.
    Ei sisalda:
    PEG
    SLES
    SLS
    alkohol
    alumiinium
    ammoniaak
    värvaineid, lõhnaaineid, loomse päritoluga koostisosad
    mineraalõli
    parabeen
    parafiinvaha
    silikoon
    seep
    sulfaat

  • Kamm varrega pisem 17 cm

    1,00

    Kamm varrega pisem 17 cm

  • Peitepulk COVER PRO 24H 002 Sand

    7,68

    Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
    COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
    COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
    COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!

  • Näokreem FLOSLEK CAPILLARIES pro®stopCapillaries niisutav pinguldav CC kreem SPF20 50ml

    Algne hind oli: 17,98€.Current price is: 13,71€.

    24% Off

    FLOSLEK CAPILLARIES pro® CC näokreem SPF 20-ga kapillaarsele näonahale, mis vajab niisutust, näo nahatoonide ühtlustamist ning millel on kalduvus perioodilisele hüperreaktiivsusele.
    *Niisutab intensiivselt ja kauakestvalt,
    *Silub, tugevdab ja pinguldab nahka,
    *Vähendab kapillaarnaha punetust ja ülitundlikkust.
    CC (Color Control) efekti tagavad pigmendid, mis sulanduvad ideaalselt nahka ja varjavad kapillaaride nähtavust. Nahk muutub toonilt ühtlaseks, tundub nagu kergelt päikesest ühtlaselt jumekas ning on katsudes siidine.
    Kuidas kasutada? Kandke näole, kaelale ja dekolteele, patsutage õrnalt. Vajadusel lisage täiendav kiht. Ideaalne üksiktootena või meigi alla. Vegan. Laktoosi ja GMO vaba toode. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Jumestuskreem MY SKIN TONE 05N Neutral Fair*

    10,16

    Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
    MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.

  • Tualettvesi ROCKY MAN meestele 100 ml

    9,14

    Jeanne Arthesi tualettvesi Rocky Man esitab väljakutse ja hõikab kaasa suurtele seiklustele. Tualettvees on ühendatud nii puidused noodid kui roheliste taimede aroomid ja lillelised hõrgud lõhnad värskendavaks seguks, mis tõstab teie tuju ja viib mõtted kontorist eemale tundmatu metsa sügavusse ja seiklustesse. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!

  • Küüneviil safiir 17,5cm uus

    1,77

    Donegal safiirviil naturaalsete küünte hoolduseks, sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Tänu viili peenele struktuurile tagab see ülimalt täpse küünehoolduse ja tänu kitsale ning peenele käepärasele terale on viiliga mugav ligi pääseda ka keerulistele kohtadele. Kõrge tootekvalteet tagab viili abrasiivsed omadused pikaajaliselt.

  • Lauvärv Color Affair pärlmutter 06

    1,00

    Color Affair Mono Pearl&Shine särav lauvärv õhukese ning kerge tekstuuriga. Hea pigmendiga ja uuendusliku kreemja koostisega. Silmapistvalt särava lõppviimistlusega lauvärvi on kerge peale kanda ning tulemus püsib kogu päeva särav ja värske.

  • Peitepulk Cover Me 03 HONEY

    5,07

    Vitamiinidega rikastatud peitepulk peidab naha ebatasasused. Nähtamatu efektiga peitepulk. Kerge peale kanda, katab õhukese kihina ja sobitub nahaga suurepäraselt. Siidpehme lõpptulemusega õrnatoimeline peitepulk teeb jume klaarimaks ja tasandab ebaühtlast nahatooni. Lõpptulemus särav ja perfektne. Peitepulk sisaldab E-vitamiini, karitevõid, magusa mandli ekstrakti, jojobaõli.