• Juuksekummid värvilised 4tk

    0,99

    Donegal juuksekummid värvilised 4tk

  • Geellakk GEL PRO 08 Hip Hop 5ml

    6,99

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Ihupiim LaQ Extremely Wild Boar 8in1 tuub 200ml

    6,99

    Ekstreemselt metsik ihupiim 8in1. Metssiga on metsik, aga mitte paha! See kehakreem niisutab paremini kui mudavann…vähendades loomulikku lõhna, et jahimehed kaotaksid jälje…kuid see ei maskeeri sea iseloomu. Äärmiselt metsik kreem – niisutab, kuid ei peida tõelist iseloomu! 99% looduslikke koostisosi. Aroomi põhinoodid on: tamme sammal, muskus, merevaik, keskmes: patchuli, jasmiin, taimed, tipunoodis: bergamot, mustsõstar, ananass, apelsini õied. Dermatoloogliselt testitud. Ph neutraalne. Vegan. Välispidiseks kasutamiseks. Väldi silmaümbruse piirkonda. Säilita toatemperatuuril. Kasutamine: Kanna nahale ja masseeri ringjate liigutustega imendumiseni.

  • Juuksehari väike – erinevad värvid, metallpiid*

    2,99

    Kõikidele juustetüüpidele mõeldud peanahka masseerivate ümarate otstega metallpiidega juuksehari. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerivad peanahka, stimuleerides vereringet. Tänu oma mõõtmetele sobib hari hästi kaasas kandmiseks
    Mõõdud: pikkus 14 cm, läbimõõt 4,5 cm.

  • Dušigeel-kreem täitepakend Byphasse Vanilla 1L

    3,99

    BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Byphasse dušigeel-kreem (täitepakend) on rikastatud Madagaskari vaniljeekstraktiga, mis jätab naha meeldivalt lõhnastatuks ja siidiselt pehmeks. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele ja on pH neutraalne. Vala täitepakendi sisu tavalisse dušigeeli pudelisse. Kanna nahale üks või kaks kreeka pähkli suurust tilka masseeri õrnalt, kuni see muutub pehmeks vahuks, ja seejärel loputa.

  • Pintsetid Neon Chic kaldots

    2,99

    Professionaalsed, roostevabast terasest pintsetid kulmude kujundamiseks. Kerged ja käepärased, erksa disainiga. Pintsetid on teritatud laseriga, muutes need äärmiselt täpseteks ja õrnadeks.

  • Geellakk GEL PRO 50 Gothic Story 5ml

    6,99

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Näomask Byphasse SPA tundlikule ja kuivale nahale 150ml

    Algne hind oli: 4,99€.Current price is: 3,75€.

    25% Off

    Rahustav näomask tundlikule ja kuivale nahale, spetsiaalselt väljatöötatud tundlikule ja kuivale nahale. Maskis sisalduva kibuvitsa ekstrakti pehmendavad ja toitvad omadused muudavad näonaha elastsemaks, jättes sellele meeldiva värskustunde. Termilise vee ja aktiivsete puhastusosakeste koostoime tagavad naha sügava puhastuse, niisutuse ja klaari jume.
    Kasutamine: Kandke ühtlaselt näole, vältides silmaümbrust, laske mõjuda paar minutit. Loputage leige veega. Väldi kokkupuudet silmadega. Silma sattumise korral loputa rohke puhta veega. Mitte alla neelata. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Mitte kasutada alla 3a lastel. Hoida lastele kättesaamatus kohas!

  • Silmapliiats 3in1 RuleBreaker 4 Green Forest

    5,99

    Multifunktsionaalne trendikas 3in1 veekindel silmapliiats: professionaalne silmapliiats koos hajutaja ja teritajaga. Tulemus, mis püsib 24H ja ei valgu laiali, pehme käsna abil on kerge hajutada ja muuta tugev joon suitsuseks ning sisemise teritajaga on võimalik viimistleda pliiatsi ots üliteravaks et pääseda ligi ka silma kõige õrnematesse kohtadesse. Koostis ei sisalda: talki, parabeene, D5 ega lõhnaaineid.

  • Küünehooldus pealislakk Diamond Nails 10ml

    3,99

    Säravad küüned nagu teemandid! Plastifitseerivatest vaikudest valmistatud läikekompleks pealislakis annab volüümi ja supersära efekti ning pikendab maniküüri 2 päeva võrra.

  • Lokirullid svamm 3cm 6tk

    2,55

    Donegal lokirullid svamm 30MM 8tk/kotis
    Pehmest svammist valmistatud juukserullid, mis on mõeldud eelkõige õhukestele ja õrnadele juustele, saab kasutada nii kuivadel või märgadel juustel ja nendega saab ka magada. Mugav kasutada ja tänu spetsiaalsetele sulgurklambritele on neid mugav kinnitada. Rullid annavad juustele loomuliku loki ja võimaldavad luua uhkeid soenguid.
    Komplektis on 6 tükki.
    Mõõdud: läbimõõt 3 cm.
    Kasutamine: eemaldage rullid pakendist. Jagage puhtad pestud, kas märjad või kuivatatud juuksed osadeks. Kerige valitud juuksesalgu ots rullikule, kuni see jõuab peanahani.. Kinnitage lokid spetsiaalse lukustusklambriga. Kui juuksed on täiesti kuivad, eemaldage ettevaatlikult rullid juustest ja viimistlege juukselakiga.

  • Hügieenimask lastele puuvillane IDC sinine

    0,26

    Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
    Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; Ei sobi alla 3-aastastele lastele.

  • Jumestuskreem MY SKIN TONE 10N Ivory

    9,99

    Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
    MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.

  • Kosmeetikakott nailon lepatriinud keskmine

    4,75

    Donegal kosmeetikakott nailon lepatriinud 17x4x12cm läbipaistev

  • Šampoon NOAH YAL MINI hüaluroonhappega 75ml

    6,45

    BUDUAARI LEMMIK 2019 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
    EE Šampoon biotehnoloogilise hüaluroonhappega, mis aitab juukseid taastada ning rikastab neid vajalike mineraalainetega. Niisutav ja kaitsev šampoon muudab juuksed külluslikuks ning toidab neid sügavuti, on täitva ja taastava toimega. Tänu looduslikule koostisele tekitab šampoon eriti pehme puhastava vahu, mis eemaldab juustest õrnalt, kuid effektiivselt väliskeskkonna saastatuse jäägid ning aitab juustel omandada erilise vananemisvastase toime. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

  • Meigiseen Hollywood roosa marmor

    4,99

    Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.

  • Pesukäsn puidust varrega

    5,99

    Donegal puidust varrega pesukäsn naha puhastamiseks ja masseerimiseks. Käsnal on nahka kooriv efekt, mis uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle elastseks. Regulaarne käsnaga masseerimine aitab kaasa tselluliidi vähendamisele ning stimuleerib vereringet. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning elastseks seda ärritamata. Sojakiududest pesukäsn on õrn ja muudab naha siidiselt pehmeks.

  • Solaariumikreem Wild Tan Crazy Bronzer DHA ja kollageeniga 15ml

    1,68

    Kiire päevitusefektiga ja tugevate pruunistajatega (DHA & Erythruloos) kreem annab intensiivse ja kauakestva päevituse, mis püsib nahal kauem. Kollageen – taastab ja toniseerib. Sheavõi – niisutab ja taastab nahka. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Huuleläige GLOSS AFFAIR 05 Cherry Kiss

    6,25

    Bella Oggi uuenduslik booster huuleläige, mis annab huultele värvitooni ja täidlasema välimuse.
    Orgaanilise argaaniaõli ja hüaluroonhappega rikastatud koostis katab huuli meeldivalt, niisutades neid sügavalt, siludes ja vähendades peeneid kortse, andes koheselt huultele täidlasema efekti. Niisutav koostis sulandub huultele, pakkudes kerget, märjalt küütlevat, kuid mittekleepuvat viimistlust. Lisaks muudavad taimse vaha koostisosad huuleläike kreemjaks ja rikkalikult säravaks.
    Täielikult läbipaistva pudeli ruudukujuline disain koos roosast kullast korgiga täiustavad toodet, luues 3D-efekti. Uuenduslik, kaldus aplikaator on loodud andma õige koguse toodet säravate huulte saavutamiseks, lisaks on aplikaatori tipuga võimalik joonistada täiuslik huulekaar, et saavutada koheselt säravad ja täidlased huuled.

  • Palsam ECO ORIGINS niisutava efektiga kuivadele juustele 250ml

    13,90

    Efektiivselt niisutav ja toitev palsam kõigile juuksetüüpidele seesamiõli ning fermenteeritud kaeraga. Annab juustele kauni sära ning eemaldab kõik pusad sealjuures juukseid raskeks muutmata. Kasutamine: kanda peale pesemist niisketele juustele, kammida läbi, lasta mõjuda 1 min, seejärel loputada hoolikalt. Silma sattumisel loputada veega. Välispidine. COSMOS ORGANIC ECOCERT sertifikaadiga toode, mis on valmistatud hüper-fermentatsiooni teel saadud taimsetest koostisosadest. Tänu innovatiivsele tehnoloogiale saame uuenduslikul ja efektiivsel viisil kasutada taimede fütokomplekse ja antioksüdantiderikkaid kasulikke omadusi. Vegan. Nikkeltestitud

  • Jumestuskreem MY SKIN GLOW 02 Cool Rosy 30ml

    9,99

    Täiusta oma naturaalset jumet hüaluroonhappe ja sheavõiga rikastatud jumestuskreemi My Skin Glow’ga, mille kaitsefaktor on SPF20. My Skin Glow jumestuskreem on innovatiivse koostisega uue põlvkonna jumestuskreem, mis sisaldab endas nahka hooldavat hüaluroonhapet, sheavõid ja annab SPF20 kaitse. Suurepärane koostis annab koheselt koos niisutava nahahooldusega ka naturaalse meigi ja loomulikult särava jume. My Skin Glow jumestuskreem saab tänu niisutavale ja siluvale hüaluroonhappele ning rahustava toimega sheavõile teie uueks ilusaladuseks! Saadaval neli erinevat tooni, leidke oma lemmik.

  • Kehasprei Skil Strawberry Fizz 250ML

    8,55

    Maasika, mündi ja apelsini kergelt magus, natuke kommine aroomide kombinatsioon, mis pakub erilist kehahooldust ja aroominaudingut igale ennastarmastavale naisele! Nahka niisutava toimega, katab keha ja juuksed senusaalse ning kauapüsiva aroomide kombinatsiooniga. Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks! Pihusta kehale ja juustele. Juustele on soovituslik toodet pihustada 10cm kauguselt või pihustades seda enda juukseharjale ennem harjamist. Mitte pihustada näo ja silmade läheduses. Pritsmete silma sattumise korral loputage silmi puhta veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!Tuleohtlik!

  • Kehasprei Skil Passion Overdose 50ml

    2,99

    Bergamotti ja apelsini kütkestav aroomide kombinatsioon, mis pakub erilist kehahooldust igale ennastarmastavale naisele! Nahka niisutava toimega, katab keha ja juuksed senusaalse ning kauapüsiva aroomide kombinatsiooniga. Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks! Pihusta kehale ja juustele. Juustele on soovituslik toodet pihustada 10cm kauguselt või pihustades seda enda juukseharjale ennem harjamist. Mitte pihustada näo ja silmade läheduses. Pritsmete silma sattumise korral loputage silmi puhta veega.

  • Dušigeel LaQ Sex & Business 8in1 500ml

    6,99

    BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Dušigeel Sex & Bussiness 8in1. Püüad sa raha teenida või ehk on hoopis metsik seks pannud su naha lõhnama nagu märja koera karva? Kas see ongi siis äri ja seksi lõhn?!
    Härrased…Ei! Sa pead selle maha pesema!! LaQ Sex & Bussiness on omaette klass!
    See annab sulle imelise väljateenitud raha lõhna ja rahuldab su naist sada korda rohkem kui raha kunagi suudaks!
    Dušigeel aitab metsikutel isastel eemaldada häbi lõhna, eriti kui neid tabatakse teiste tibide jälitamisel ning kõige tähtsam on siin veel see, et see puhastab isegi su maine ja kustutab ära igasuguse kutsikatembu jälje.
    Dušigeel kardemoni ja musta pipra ekstraktiga – puhastab õrnalt -pH neutraalne. Aroomi põhinoodid: seedripuu, sandlipuu, kuivpuu, tonka, muskus, keskmes: õun, münt, roosa pipar, roos, tipunoodid: sidrun, greip, vesi. Dermatoloogiliselt testitud. Silikoonivaba. Vegan. pH neutraalne. Väldi silmaümbruse piirkonda. Välispidiseks kasutamiseks. Kasutusjuhend: Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte kasutades keelt.
    HOIATUSED: Ei noorenda, ei silu ega koori mitut nahka, ei pese musta raha.

  • Ihupiim täitepakend Byphasse mandliõliga kuivale nahale 500ml

    3,25

    Byphasse toitev kehapiim magusa mandliõliga toidab ja pehmendab teie nahka, jättes selle meeldivalt lõhnavaks.
    Kandke nahale õrnalt masseerides üks või kaks korda päevas, et tagada pehmus ja niisutatus.
    Magusa mandliõlil on lisaks oluliste rasvhapete olemasolule nahale arvukalt kasulikke omadusi, mille hulgas paistavad silma veel ka selle rahustav toime ja kõrge niisutav võime. Täitepakend pumbaga pudelile.

  • Küüneviil banaan 240/320

    1,55

    Mitmeotstarbeline kahepoolne küüneviil tugevusega 240/320 sobib naturaalsetele küüntele küüneplaadi ettevalmistamiseks, küünele kuju andmiseks ja küüne viimistlemiseks.Sobib nii maniküüriks kui pediküüriks.

  • Geellakk GEL PRO 19 Rebel Nude 5ml

    6,99

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Küünekäärid mustrilised

    4,55

    Roostevabast terasest professionaalse kvaliteediga mustriliste sõrmeavadega küünekäärid. Õhukesed ja eriti täpsed terad kauni maniküüri jaoks.

  • Huuleõli FLOSLEK Sunny Gold kuldne 5,5 g

    Algne hind oli: 10,81€.Current price is: 8,11€.

    25% Off

    SUNNY GOLD huuleõli – nahahooldus ja meik üheskoos – sisaldab mitte ainult kuldseid osakesi, vaid ka looduslike koostisosade jõudu: oliivi-, aprikoosi- ja mandliõli ning E-vitamiini.
    Tänu sellele suudab see väike kosmeetikatoode teha imesid:
    *Toob esile huulte kuju ja muudab need optiliselt täidlasemaks
    *Annab huultele intensiivse, sensuaalse ja kauakestva sära
    *Niisutab optimaalselt, silub ja taastab mugavustunde
    *Rõhutab ja toob esile huulte loomuliku ilu.
    SUNNY GOLD** huuleõliga saavutad kaunid ja säravad huuled hetkega! Õli annab huultele nähtava täidluse, esile tõstetud kuju ja pikaajalise sära.
    Virsikumaitseline huuleõli kuldsete pärliosakeste ja looduslike õlidega – sobib veganitele.
    Kasutamine: Kanna ühtlaselt huultele. Kasuta nii tihti, kui soovid.

  • Näoseerum Byphasse retinooli ja hüaluroonhappega 24H 50ml

    Algne hind oli: 9,99€.Current price is: 7,49€.

    25% Off

    Byphasse kortsudevastane seerum parandab sügavate kortsude väljanägemist ja vähendab vananemise märke, tagades samal ajal 24-tunnise niisutuse. Uues molekulis kombineerituna uuendavad retinool ja hüaluroonhape naha tihedust, taastavad elastsuse ja aitavad vähendada kortsude teket. Kasutamine: Kandke õhtul hästi puhastatud näo- ja kaelanahale, masseerides õrnalt sõrmedega keskelt väljapoole vältides silmaümbrust, kuni seerumi täieliku imendumiseni. Soovitatav on kasutada enne sama sarja näokreemi pealekandmist. Vältige silma sattumist, kokkupuutel loputage rohke veega, mitte alla neelata, hoida lastele kättesaamatus kohas, välispidine.

  • Lauvärv CINEMA LIGHTS 001 Rose in Ice*

    0,99

    Cinema Lights metallic efektiga lauvärvil on kauakestev tulemus. Särav kreemjas lauvärv on uuendusliku kerge koostisega. Proovi eraldi lauvärvina või kombineeri oma lemmik lauvärvidega. Efektne tulemus on garanteeritud.

  • Komplekt Mini Travel

    Algne hind oli: 29,46€.Current price is: 22,09€.

    25% Off

    Komplektis Mini Travel on Byphasse niisked salvrätikud intiimpiirkonnale, mitsellaarvesi 100ml, dušigeel Back to Basic 60ml, kristalne depilaator karvaeemaldaja, kuivšampoon NOAH Dry Neutro 100ml, NOAH volüümi andev šampoon 1.1 75ml, NOAH niisutav palsam mango ja riisiproteiinidega 2.1 75ml, peapael ja läbipaistev kosmeetikakott.
    Byphasse igapäevaseks intiimpuhastuseks mõeldud niisked salvrätikud. Salvrätid puhastavad ja niisutavad nahka meeldivalt, säilitades naha loomuliku pH taseme. Praktiline ja mugav pakend, delikaatne toode intiimpiirkonna puhtuse ja värskuse tagamiseks igal ajal, igas kohas. Vegan sõbralik ja dermatoloogide poolt heaks kiidetud. Pakendis 20tk.
    Spetsiaalselt tundlikule nahale loodud mitsellaarvesi näotoonik, õrnaks silma- ja näomeigi eemaldamiseks. Eemaldab nahal oleva õli, mustuse ning meigi, puhastades täiuslikult, säilitades naha tasakaalu. Niisuta vatipadi toonikuga ja puhasta nägu. Ei vaja veega loputamist.
    Dušigeel Back to Basic igapäevaseks kasutamiseks kuivale ja väga kuivale nahale. Hoolikalt valitud koostisosad puhastavad nahka õrnalt, säilitades selle loomuliku pH-taseme. Sensuaalne kogemus ja meeldiv nauding, mida pakuvad selle geeli läbipaistev tekstuur ja õrn vaht. 94% looduslikku päritolu koostisaineid. Vegan sõbralik toode.
    Kristalne depilaator karvaeemaldaja teeb seda valutult ja te ei vaja selleks ühtegi vahtu ega geeli. Vastupidav, kergelt puhastatav ja ergonoomilise kujuga. Kauni disainiga, mugav reisile kaasa haarata. Sobib ideaalselt jalgadele, kätele ja kehale. See uuenduslik aksessuaar tagab, et saavutate sujuva ja pehme naha vaevata ja kiiresti.
    NOAH Neutraalne kuivšampoon, ideaalne kõikidele juuksetüüpidele. Sobib juuste värskendamiseks pesukordade vahel, jätab juuksed puhtaks, volüümiliseks ja ümbritseb teid meeldiva troopilise kookoslõhnaga. Kuivšampoon ei asenda pesemist, kuid võib aidata pikendada pesukordade vahelist aega hoides samal ajal teie juuksed värsked ja puhtad. Toode EI sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i.
    Naturaalne NOAH šampoon õhukestele ning kiiresti rasuseks muutuvatele juustele, annab volüümi ja värskuse. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Šampoonis sisalduvad sidruni, apelsini ja bergamoti eeterlikud õlid, annavad juustele sära ja värskuse ning muudavad need tihedamaks. Pea püsib pikemalt puhas. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
    NOAH toitev palsam, mis aitab ka ilma silikoonide sisalduseta eemaldada ning ära hoida pusade tekkimist, samal ajal juukseid sügavuti niisutades. Toode sisaldab vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Palsamis sisalduvad mango ja riisivalguekstraktid on suure toiteväärtusega ning taastavate omadustega, juuksed on pehmed, kaitstud ning niisutatud, muutmata need raskeks ning peadligi.
    Meigi ja muudeks näohoolduse protseduurideks kasutatav Byphasse reguleeritav peapael juuste kinnitamiseks on kirss tordil. Naudi ja sära!

  • Dušigeel-suhkrukoorija LaQ Sex & Business tahke 220g

    9,99

    Võitjate põlvkonna meeste puhastamiseks ja poleerimiseks mõeldud pasta, mis eemaldab ka kõige häbiväärsemad plekid! Me teeme nalja! Tegelikult on tegemist naturaalsete koostisosadega koorimiseks ja pesemiseks mõeldud musta pipart ja kardemoni ekstrakti sisaldava tootega! Tõeline maiuspala gurmaanidele, mis meeldib isegi kõige nõudlikumale kodanikule. Tõeline võidusõidukoerte jaoks mõeldud lihvimispasta! See aitab vanast karvast vabaneda ning kasvatada selle asemele edukust ja jõukust! Aroomi põhinoodid: seedripuu, sandlipuu, kuivpuu, tonka, muskus, keskmes: õun, münt, roosa pipar, roos, tipunoodid: sidrun, greip, vesi.
    Igatahes, kuidas kasutada: kanna nahale, masseri ja pese maha, aga siis mitte enda keelega lakkudes! Vegan. 96% koostisest naturaalsed koostisosad.

  • Huulepulk KISS AFFAIR CREAMY niisutav 2

    8,95

    Elegantse disainiga KISS AFFAIR CREAMY huulepulk ei kuivata huuli ja tagab erakordse mugavuse kreemja ja särava briljanste viimistlusega, mis muudab huuled säravaks ja kontuurituks.

  • Meigikomplekt FORTUNA Blue Large

    Algne hind oli: 17,75€.Current price is: 13,31€.

    25% Off

    Kompaktne ja täiuslik meigikomplekt mis põhieb sinistel/mustadel toonidel ja varjudel ning sisaldab 12 lauvärvi+2 spetsiaalset lauvärvitooni + 2 särapuudrit.
    Professionaalne kvaliteet Itaaliast!!

  • Geellakk GEL PRO 25 Wildflowers 5ml

    6,99

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!