Küünelakk Gel Effect keratiiniga 510 Happy Like Yellow
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Näotoonik mitsellaarvesi Byphasse kahefaasiline veekindla meigi 4in1 500ml
6,99€
Uue põlvkonna 4in1 mitsellaarne puhastuvesi, mis eemaldab õrnalt, kuid tõhusalt mustuse ning näo- ja silmameigi, ka veekindla. Kahefaasiline veekindla koostisega puhastusvesi eemaldab ka kõige vastupidavama meigi. Tänu 86% looduslikele koostisosadele, sobib puhastusvesi kasutamiseks ka kõige tundlikumal nahal. Toode sisaldab pindaktiivseid mikroosakesi, mida nimetatakse ”mitsellideks”. Mitsellid eemaldavad nahal oleva õli, mustuse ja meigi, puhastades täiuslikult ja sügavuti, jättes nahale õige niiskustasakaalu. Ei sisalda alkoholi ega kunstlikke värvaineid, on seebi- ja parabeeni vaba.
Kehapesuvaht LaQ 3in1 Magnolia&Pink Pepper tahke 100g
9,14€
LaQ 3in1 pesuvaht keha ja juuste pesemiseks ning depileerimiseks. Intensiivselt niisutav looduslik ja tahke, veega emulgeeritav kehavaht 3in1 on imeliselt kerge ja mõnusalt lõhnav vaht, mis ühendab endas dušigeeli ja šampooni ning raseerimisvahu omadused. Puhastab õrnalt, niisutab täiuslikult ja raseerib jumalikult! Aroomi põhinoodid: patšuli, sammal, seedripuu, merevaik, vanill, keskmes: magnoolia, roos, jasmiin, heliotroop, sandlipuu, tipunoodid: bergamot, puidused noodid, tsistus. Tänu erakordselt õrnale koostisele saab vahtu kasutada kogu kehal, sealhulgas intiimsete piirkondade epileerimiseks, looduslikud ja täielikult taimsed koostisosad hellitavad teie nahka, isegi kui see on väga tundlik: magnoolia ekstrakt,
roosiõli, pantenool, aloe vera, riisiekstrakt, hüaluroonhape. Ideaalne vahend reisile, lekkimiskindel ja 3in1! Kanna väike
kogus vahtu nahale/juustele, pese, loputa korralikult. Raseerimiseks kanna õhuke kiht märjale nahale, raseeri. Dermatoloogiliselt testitud.Depilaator Donegal kristalne karvaeemaldaja
10,12€
Kristalne depilaator karvaeemaldaja teeb seda valutult ja te ei vaja selleks ühtegi vahtu ega geeli. Vastupidav, kergelt puhastatav ja ergonoomilise kujuga. Kauni disainiga, mugav reisile kaasa haarata. Sobib ideaalselt jalgadele, kätele ja kehale. See uuenduslik aksessuaar tagab, et saavutate sujuva ja pehme naha vaevata ja kiiresti.
Valutu karvaeemaldus: Nautige õrna karvaeemaldusprotsessi ilma vahu või muude kosmeetikatoodeteta.
Kvaliteetne disain: Ergonoomiline kuju on loodud õrnalt eemaldama soovimatuid karvu ja koorima nahka, jättes selle siidiselt siledaks.
Koorimise eelised: Lisaks karvaeemaldusele koorib see õrnalt nahka, muutes selle täiuslikult siledaks.
Vastupidav ja lihtne puhastada: Kestvaks kasutamiseks loodud epilaator on lihtne hooldada.
Ergonoomiline ja kaasaskantav: Selle ergonoomiline kuju sobib mugavalt kätte ja on väga kompaktne suurus (10×6 cm)
Stiilne disain: Unikaalne disain, mis toimib ka stiilse vannitoa aksessuaarina.Miks valida Smooth Skin?
Veatu siledus: Saavutage sujuv ja pehme nahk vaid mõne hetkega.
Reisisõbralik: Väike suurus teeb selle lihtsasti kaasaskantavaks.
Elegantne ja funktsionaalne: Kaunis lisa teie vannituppa, mis pakub ka erakordset jõudlust.
Täiendage oma ilurutiini Smooth Skin kristallepilatsiooniseadmega ja nautige sileda ja kooritud naha eeliseid iga päev.Juukseseerum Byphasse keratiiniga 50ml
Algne hind oli: 9,99€.6,00€Current price is: 6,00€.
40% Off
BYPHASSE juukseerum UV-filtriga, siidivalgu ja keratiiniga toob rohkem esile teie juuste ilu. Siidvalk on koostisosa, mis on tuntud oma rahustavate ja kaitsvate omaduste poolest. Samuti aitab see kahuste juuste sirgendamise ja stiliseerimise lihtsamaks. Seerumi koostis on kohandatud nii sirgetele kui ka lokkis juustele, kaitstes sügavalt teie juukseotsi, säilitades läike ja sära, jätmata juukseid raskeks ja kahuseks ning tagades täidlase ja kohevama välimusega juuksed. Kasutamine: Kanna kuivadele või niisketele juustele, keskendudes juukse otstele, vältides juurte piirkonda. Ärge loputage.
Geellakk GEL PRO 37 NUDE Dancer 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Lauvärv EYES ON-ME Movie Star 001
13,57€
Viie kergesti hajutatava värviga lauvärvide palett, millel on suurepärane püsivus. Õhukesed erksate värvidega tekstuurid, mis ei jäta jälgi. Iga värvikombinatsioon pakub erakordset valikut intensiivsetest toonidest, mida on lihtne kasutada ja omavahel sobitada. Igas paletis on matid satiintoonid, mille keskel on metalse efektiga värv, mida saab kasutada ka pealisvärvina. Värvid on hästi sulanduvad ja väga pigmenteeritud. Metalliline koostis on geelilaadse tekstuuriga – puudrist saab vedel, kui seda puudutada sõrmedega või kanda pintsliga silmalaule. See muudab tekstuuri ja toob esile intensiivse sära, tänu mitmerefleksilistele pärlitele. Silmalaud saavad ülevoolava ja särava tulemuse.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 404 Rose Cloud
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Juuksejuurte toonija NOAH 75ml Tumeblond
10,16€
Juuksejuure toonija NOAH varjab väljakasvanud ning hallid juuksed vaid mõne hetkega, tagades kohese ja loomuliku tulemuse ning täiusliku katvuse. Ei jäta juukseid märjaks ning tänu pihustile on toodet võimalik täpselt peale kanda. Lihtne kasutada, ei muuda juukseid kleepuvaks, kuivab vaid sekunditega. Tootes sisalduv vitamiin B5 tugevdab ja taaselustab juuksed, toites neid sügavuti. Efektiivne nii kuivadel kui märgadel juustel kasutades. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Kätekreem FLOSLEK Active Tigu 50ml
8,99€
Floslek taastav kätekreem kerge ja siidise tekstuuri ning õrna lõhnaga.
Tigueritise filtraat taastab, niisutab ja rahustab nahka, samal ajal kui prebiootikum toetab naha loomulikku mikrofloorat.
Omadused:
– annab nahale taastava tunde,
– parandab naha elastsust,
– rahustab ja leevendab,
– jätab käed hoolitsetuks ilma kleepuva tundeta.
Sisaldab 94% looduslikku päritolu koostisosi.
Kasutamine: Masseeri kätele ja küüntele.
Dermatoloogiliselt testitud.Tualettvesi ROCKY MAN WHITE meestele 100ml
9,40€
Rocky Man White on tualettvesi meestele, kellel on loomulik võlu ning kes on tugev ja sensuaalne. Tualettvee aroom on kirglik segu lavendli, roosi ja mehelikust puidu aroomist. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!
Kätekreem Byphasse intensiivselt niisutav kuivadele kätele 150ml
3,35€
Byphasse intensiivselt niisutav kätekreem toidab ja pehmendab kuiva käenahka.
Koostises olev glütseriin, sheavõi ja provitamiin B5 niisutab sügavalt hooldades nahka. *E-vitamiini derivaat
Kasutamine: Kandke kreem kätele ning kergelt masseerige kuni kreem on täielikult imendunud.
Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel pesta silmi rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas.Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200ml 2.4
14,22€
Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid niisutavad ja tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Dušigeel Byphasse Dermo mitsellaarne SURGRAS normaalsele ja kuivale nahale 1L
Algne hind oli: 6,99€.4,55€Current price is: 4,55€.
35% Off
Byphasse mitsellarne dušigeel normaalse ja kuiva naha igapäevaseks hoolduseks. Selle neutraalne pH-koostis koos niisutavate koostisosadega puhastab naha õrnalt ning annab sellele loomuliku kaitsekihi ning niiskuse tasakaalu. Dušigeeli koostist on rikastatud pehmendavate pindaktiivsete ja niisutavate ainetega naha paremaks kaitsmiseks, sellesse on integreeritud mitsellaartehnoloogia mustuseosakeste püüdmiseks, ms puhastab naha õrnalt, kuid tõhusalt. Dermatoloogiliselt testitud. Vegan sõbralik toode.
Kehasprei Skil FEEL GOOD Happiness 250ml
8,69€
Inspireerituna neuroteaduse põnevatest avastustest parfümeeria vallas, uurib see ainulaadne SKIL FEEL GOOD sari emotsioonide jõudu, kutsudes sind avastama lummavat maailma, kus iga pihustus toob endaga kaasa emotsioonide ja heaolu laine. Sukeldu mugavuse kookonisse meie uue HAPPINESS rahustava uduga. Loodud selleks, et vaigistada su hirme ja ümbritseda sind turvalisuse õrnade kihtidega, pakub see lohutav aroom pehme pelgupaiga stressirohketel ja ebakindlatel hetkedel. Avanootides tervitab sind elurõõmus ja särtsakas segu pirnist, apelsinist ja greibist, millele lisandub kerge virsiku magusus – justkui päikese soe puudutus. Südames puhkeb õide elegantne bukett valgetest õitest, apelsiniõiest ja roosist, tuues rahu ja õrnust igasse hingetõmbesse. Alusnoodid lõhnal– sügav ja sensuaalne patšuli, soojalt embav muskus, magus vanill ja kerge karamell – loovad kestva tunde hoolitsusest ja lohutusest. Leia rahu selle õrna aroomi embuses – iga hingetõmme tuletab meelde, et KÕIK saab korda.
Huuleläige GLOSS AFFAIR 02 Toffee Roses
6,35€
Bella Oggi uuenduslik booster huuleläige, mis annab huultele värvitooni ja täidlasema välimuse.
Orgaanilise argaaniaõli ja hüaluroonhappega rikastatud koostis katab huuli meeldivalt, niisutades neid sügavalt, siludes ja vähendades peeneid kortse, andes koheselt huultele täidlasema efekti. Niisutav koostis sulandub huultele, pakkudes kerget, märjalt küütlevat, kuid mittekleepuvat viimistlust. Lisaks muudavad taimse vaha koostisosad huuleläike kreemjaks ja rikkalikult säravaks.
Täielikult läbipaistva pudeli ruudukujuline disain koos roosast kullast korgiga täiustavad toodet, luues 3D-efekti. Uuenduslik, kaldus aplikaator on loodud andma õige koguse toodet säravate huulte saavutamiseks, lisaks on aplikaatori tipuga võimalik joonistada täiuslik huulekaar, et saavutada koheselt säravad ja täidlased huuled.Põsepuna My Skin Blush 04 Shame On Me!
6,56€
My Skin pulbriline põsepuna: ülisulav tekstuur; matt, kuid samal ajal ülimalt helendav viimistlus. Loomuliku ja värske jume saladus! Siidise ja sametise Tekstuuriga põsepuna, rikastatud E-vitamiini ja siidipulbririkka puuvillaõliga, mis jaotub nahale ühtlaselt, tekitades lummava värvigamma ning andes jumele terve ja särava välimuse. Põsepuna sulandub ideaalselt nahaga ja võimaldab rõhutada põsesarnasid intensiivse, kuid samal ajal kerge ja ülimalt sensoorse viimistlusega.
Meigikomplekt FORTUNA Pink Medium
Algne hind oli: 15,24€.8,12€Current price is: 8,12€.
47% Off
Kompaktne ja täiuslik meigikomplekt mis põhineb kuldsetel ja lilladel toonidel ja varjudel ning sisaldab 8 lauvärvi+2 spetsiaalset lauvärvitooni + 1 särapuudrit ja 1 põsepuna. Professionaalne kvaliteet Itaaliast!!
Tolmpuuder FIX ME+ BB Nude 75g
9,10€
Tolmpuuder BB Fix Me mugav kasutada, siidise ja kerge tekstuuriga. Suurepärane toode läikivate ja rasuste piirkondade neutraliseerimiseks ning jumestuse kinnitamiseks, selle läbikumavus tagab loomuliku naturaalse jumstuse tooni muutmata. Mati viimistluse ning kerge tekstuuriga puuder ühtlustub ideaalselt nahal, ilma seda kuivatamata, tagades ühtlase ja rafineeritud lõppviimistluse. Tänu delikaatsele konsistentsile saab otse nahale kanda nagu tõelist BB-d. Selle rasu imav toime minimeerib poorid ja annab nahale meeldivalt sametise, loodusliku ja helendava efekti. Õrn ja samas püsiv BB-pulber sobib suurepäraselt kõikidele nahatüüpidele, ka väga kuivale. Ei määri. Tänu rasu imavale ja õli kontrolli kompleksile sublimeerib BB Powder jume, laseb nahal hingata ja annab sellele kogu päeva jooksul naturaalse mati viimistluse. Proovige Fix Me+BB tolmpuudrit, iga naise saladust, mati ja veatu jume jaoks!
Hügieenimask lastele puuvillane IDC sinine
0,26€
Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; Ei sobi alla 3-aastastele lastele.Haavaplaaster Megaplast Ocean lastele 6*2cm 20tk
1,28€
Vetthülgav, mustust ja baktereid tõrjuv plaaster, mis on kaunistatud lõbusate, Sinu lapsele meeldivate piltidega. Lastesõbralike värvidega kaunistatud plaastrid on hästikleepuvad ja PE kattega. Polüetüleen-või polüetüleeni on kasutatud traditsiooniliselt plaastrite pealismaterjalina. See on pehme, elastne ja mikroperforeeritud, mis lubab nahal hingata.
Silmalainer MIDNIGHT LINER must
7,11€
Avastage uudne kalligraafiline silmapliiats ülitäpse 0,4 mm viltja otsa ning intensiivse musta tooniga! MIDINIGHT LINER’iga pole enam probleemiks täiuslike, plekkideta ja veekindlate joonte tegemine.
Selle koostises ülekaalukalt sisalduv süsimusta muudab MIDINIGHT LINER’i ekstra mustaks ja laineri joon jääb ühtlane. Ergoniimiline ja praktiline ning mustast mustem.Küünelakk Gel Effect keratiiniga 537 Black Affair
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Geellakk GEL PRO 15 Dusty Rose 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Meigiseen Hollywood hall marmor
Algne hind oli: 5,07€.3,81€Current price is: 3,81€.
25% Off
Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.
Kinkekomplekt NOAH värvitud juustele Šampoon 1.6 + juuksemask 2.4 + juuksevärv4.06
24,38€
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab: NOAH värvi kaitsev šampoon 250ml 1.6 + NOAH värvi kaitsev juuksemask 200 ml 2.4 + NOAH püsijuuksevärvŠampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200 ml 2.4
Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Kasutamine: Kanna piisav kogus rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 3-7 minutit, loputa hoolikalt.Püsijuuksevärv NOAH, koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resortsinoolita. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
Juuksevärvi pakend sisaldab:
-1 NOAH juuksevärvi 50ml
-1 NOAH aktivaator 75ml
-1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
-1 paar kindaidPeitepulk FLOSLEK Anti Acne antibakteriaalne natural 1
14,22€
Anti Acne antibakteriaalne peitepulk peidab ja neutraliseerib tõhusalt vistrikud, nahavead ja värvierinevused ühtlase kihina. Ühtlustab näo jume naturaalse tooniga, nahk jääb matt ja kortsude nähtavus väheneb, parandab meigi püsivust. Sisaldab antibakteriaalset kompleksi, millel on ärritusi rahustav toime, aitab vähendada vistrike paljunemist ning soodustab paranemist.
Anti Acne antibakteriaalse peitepulga põhilised toimeained:
salitsüülhape – leidub aknepreparaatides, avaldab madala pH-taseme tõttu koorivat toimet, aitab kaasa pooride avamisele, takistab vistrike teket ja aitab puhastada nahka mustadest pooridest;
kastoorõli – reguleerib rasuerituse protsessi, avaldab positiivset mõju naha seisundile;
tsingi aktiivne vorm – näitab nahka kaitsvaid omadusi, matistab läikima kalduvat nahka, imab endasse liigse rasu. Ei sisalda parabeene ega triklosaani. Dermatoloogiliselt testitud. Kasutamine: kanna vistrike või naha värvierinevuste peale, hajuta. Võib kasutada nii ilma jumestuskreemita kui ka meigi all.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00