Silmakreem geel Byphasse tõstev Q10 20ml
Algne hind oli: 6,99€.5,25€Current price is: 5,25€.
25% Off
Byphasse 24H niisutav, koheselt tõstva efektiga geel silma ümbrustele. Toode sisaldab endas hüaloroonhapet, mis parandab naha elastsust ning koensüümi Q10, mis on efektiivne muutmaks nahka pehmemaks. Geeli kreemjas tekstuur aitab hoolitseda silmaümbruse õrna naha eest, muutes selle siledamaks ning nooruslikumaks ja seda tänu koostisosale betaiin, mis on niisutavate omadustega looduslik toimeaine. Kiire imendumisega geel kaitseb silmaümbrusi ka kahjuliku päikese eest, tänu SPF10 sisaldusele. Kaitse silmaümbrusi nii päeval kui öösel.
Põsepuna My Skin Blush 01 It S Me
6,45€
My Skin pulbriline põsepuna: ülisulav tekstuur; matt, kuid samal ajal ülimalt helendav viimistlus. Loomuliku ja värske jume saladus! Siidise ja sametise tekstuuriga põsepuna, rikastatud E-vitamiini ja siidipulbririkka puuvillaõliga, mis jaotub nahale ühtlaselt, tekitades lummava värvigamma ning andes jumele terve ja särava välimuse. Põsepuna sulandub ideaalselt nahaga ja võimaldab rõhutada põsesarnasid intensiivse, kuid samal ajal kerge ja ülimalt sensoorse viimistlusega.
Näovõie LaQ Forget Me Not 50ml
Algne hind oli: 9,99€.7,49€Current price is: 7,49€.
25% Off
Näovõie sisaldab rikkalikult sheavõid, kanepi-, vaarikaseemneõli ja arbuusiseemneõlisid, aga ka E-vitamiini ja see toidab ning uuendab nahka sõltumata aastaajast õues. Niisutav kompleks, mis sisaldab muuhulgas allantoiini, D-pantenooli, kopaiba palsamit ja oliiviõli, tugevdab naha kaitsebarjääri, jättes selle täiuslikult niisutatuks ja toidetuks. Ideaalne suusatamiseks, päevitamise järgseks hoolduseks ja igapäevaseks hoolduseks kõikidele nahatüüpidele. Aroomi põhjanoodid: vanill, sandlipuu, seedripuu, merevaik, keskmes: meelespea lill, virsik, aednelk, jasmiin, apelsinil õied, tipunoodiks: mandariin. Kasutamine: kandke väike kogus niiskele nahale masseerige ringjate liigutustega imendumiseni. Vegan. Naturaalsete õlidega, 99% looduslike koostisosadega. Dermatoloogiliselt testitud. Hoida jahedas ja kuivas.
Juuksevaht Byphasse HAIR STYLING lokkidele 300ml
4,25€
Byphasse juuksevaht kujundab elastsed ja terve säraga lokid, tuues provitamiini B5 abil juustesse särtsakust ja tervet läiget. Sobib kasutamiseks lokkis juustele, lisab volüümi ja pehmust, sobib igapäevaseks kasutamiseks. Kasutamine: Loksutage pudelit enne kasutamist, hoides seda tagurpidi. Kandke kuivadele või niisketele juustele, seejärel vormige juuksed lokki. Vegan toode.
Hoiatus! Eriti tuleohtlik aerosool! Rõhu all olev toode: võib kuumutamisel lõhkeda, hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja muudest süüteallikatest. Suitsetamine keelatud. Mitte pihustada lahtisele tulele ega muule süüteallikale. Ärge torgake ega põletage, ka pärast kasutamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kaitsta päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 kraadi. Ärge pihustage toodet silmadele või ärritunud nahale, lõpetage kasutamine, kui toode põhjustab ärritust. Mitte toodet neelata ega hingata sisse! Vältige pikaajalist pihustamist! Kasutada ainult hästi ventileeritavates kohtades. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada veega.
Dušigeel-suhkrukoorija LaQ Forget Me Not tahke 220g*
9,99€
Isegi teemant vajab aeg-ajalt poleerimist. Seepärast kasutagi seda ülimalt magusat suhkruga rikastatud vahust trimmivat ja tselluliidivastast kehakoorijat – dušigeeli. Suhkur eemaldab surnud naharakud ja muudab naha veatult siledaks, õrnad puhastavad ained puhastavad nahka. Sheavõi, taimne glütseriin ja niisutavad ekstraktid linaseemnetest, kaerahelbetest ja riisipiimast ning forget-me not kompleksist kaitsevad seda kuivamise eest. Ja et suurendada selle pinguldavaid ja tselluliidivastaseid omadusi, oleme lisanud rohelise kohvi, kaneeli, ingveri ja pipra ekstrakte. Tulemuseks on täiuslikult puhas, sile ja kaunilt lõhnav nahk, mis on valmis edasiseks hellitamiseks. Aroomi põhjanoodid: vanill, sandlipuu, seedripuu, merevaik, keskmes: meelespea lill, virsik, aednelk, jasmiin, apelsinil õied, tipunoodiks: mandariin. Kasutamine: hõõru, hõõru, hõõru! Alternatiiv dušigeelile. Silma sattumisel loputa koheselt rohke veega. Vegan.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 11 Fire Red
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Juuksemask Byphasse HAIR PRO NUTRITIV toitev kuivadele juustele 500ml
5,99€
Hair Pro tõhusalt taastav juuksemask kuivadele ja kahjustatud juustele koos toote koostises sisalduva Keravis® (taimne proteiinide kompleks) taaselustab ja toidab juukseid sügavuti. Tulemuseks on siidiselt siledad ja elujõulised terved juuksed. Peale pesemist kanna väike peotäis juuksemaski juuksejuurtest kuni otsteni rätikukuivadesse juustesse, hoidke 3 min ning seejärel loputage hoolikalt. Võib kasutada ka juuksepalsami asemel.
Küüneviil safiir 15cm
1,45€
Donegal safiirviil naturaalsete küünte hoolduseks, sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Tänu viili peenele struktuurile tagab see ülimalt täpse küünehoolduse ja tänu kitsale ning peenele käepärasele terale on viiliga mugav ligi pääseda ka keerulistele kohtadele. Kõrge tootekvalteet tagab viili abrasiivsed omadused pikaajaliselt.
Depilatsioonikreem Byphasse siidiekstraktiga 125ml
3,99€
Kiire ja tõhus depilatsioonikreem eemaldab tõhusalt soovimatud karvad, niisutab ja pehmendab nahka. Sobib kasutamiseks jalgadel, kaenlaalustes ning bikiinipiirkonnas.
Kasutamine:
1. Kanda kreem spaatliga puhtale ja kuivale nahale, ühtlane paks kiht
2. Sõltuvalt nahatüübist lasta kreemil toimida 5-10 minutit
3. Eemaldada kreem spaatliga
4. Loputada leige veega, seepi kasutamata
5. Kuivatada nahk ilma hõõrumata
Sisaldab tioglükolaati. Järgi juhiseid. Veenduge, et toote kasutamine ei ületaks soovitatud toimeaegu. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte alla neelata. Allaneelamisel pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata pakendit või etiketti.
Enne kasutamist tehke test, et kontrollida oma naha tundlikkust ja iga kord, kui seda hiljem kasutatakse erinevas piirkonnas, mida pole varem testitud. Kui 24 tunni pärast pole mingit reaktsiooni, võite jätkata karvade täielikku eemaldamist piirkonnast. Kui toote kasutamise ajal tekivad nahale laigud või ärritused, näitab see, et nahk on tundlik. Eemaldage kreem koheselt ja loputage külma veega. Depileeritav ala peab olema puhas ja kuiv. See ei tohiks olla ärritunud ega sellel ei tohiks olla lahtisi haavu. Ärge kasutage akne, põletuste, veenilaiendite korral. 24 h jooksul peale depileerimist on soovitatav mitte päevitada ega kasutada deodorante, ega alkoholi sisaldavaid tooteid. Kasutuskordade vahe peaks olema minimaalselt 72h.Dušigeel LaQ Peony BOSSY&SEXY 500ml
6,99€
Sarja LaQ Peony BOSSY & SEXY sensuaalne dušigeel on loodud tugevatele ja otsusekindlatele naistele, kes teavad oma väärtust ja oskavad oma tugevusi kasutada. Looduslik ja vegan dušigeel, kultuslikust sarjast sensuaalse lõhnaga eksklusiivsetest parfüümidest, millel on pojengi võrgutav noot. Nii et… viska ära konventsioonidest pungil kostüümike, pane kõrvale graafikud, nimekirjad ja portfellid, on viimane aeg oma karvkatte eest hoolt kanda! Iga emane loom armastab hoolt saada, nii et siruta oma selg ja hoolitse enda eest nii, nagu keegi pole seda kunagi varem teinud. Lase sensuaalsel pojengil oma meeli vallutada ja siis võid ise vallutada kogu maailma! Koostises ideaalne niisutav kompleks sensuaalsete kiskjate keha pesemiseks-pojengi ekstrakt, uurea, vitamiin B3, piimhape ja inositool. Aroomis tajud tipunootides apelsini ja nerolit, keskmes pojengiõit, jasmiini, gardeeniat ja apelsiniõit ning sügaval põhjas lummab patsuli, vanill ja Tonka uba. Kasutusjuhised: hommikuks -kanna karvkattele, masseeri vahule ja loputa. Õhtuks- kanna karvkattele ja jää keelepesu juurde, eelistatult kellegi teise omaga. Kui sa vannitoast lahkud, on sul MRJÄAUUU efekt garanteeritud! Suurepärane lisa ka kingitusele!
Geel põhineb taimset päritolu õrnadel puhastusainetel. Niisutab ja hoolitseb naha kaitseomaduste eest. Vegan. Välispidiseks kasutamiseks. pH neutraalne.Dermatoloogiliselt testitud.Kinkekomplekt FUEL POWER
Algne hind oli: 27,99€.21,00€Current price is: 21,00€.
25% Off
Kinkekomplekt sportlikult meelestatud edukale mehele. Sisaldab endas tualettvett ja sprei deodoranti.
Ehtne mehelik jõud oma suurejoonelisuses, mille kosutav energiline aroom avaneb värske sidruni noodiga, mida omakorda rõhutavad ja ergutavad õun- ja
lavendel. Karamelli soojad magusad noodid põimuvad rohelise tammega kokku sambla ja sandlipuu, mis annavad kokku pehmelt puiduse lõppviimistluse. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!Hügieenimask lastele puuvillane IDC sinine
0,26€
Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; Ei sobi alla 3-aastastele lastele.Vistrikuplaaster Acty Mask rohelise teega 40tk
Algne hind oli: 2,95€.2,21€Current price is: 2,21€.
25% Off
Innovatiivsed kosmeetilised vistrikuplaastrid aitavad vähendada aknele kalduva või komedoonilise naha punetusest tingitud iluvigu. Läbipaistvad plaastrid vabastavad aeglaselt valitud kosmeetilisi toimeaineid, mis aitavad vähendada aknest põhjustatud naha ebatasasuste nähtavust.
Kasutamine:
1. Puhastada nahk. Plaaster asetada kuivale probleemsele kohale.
2. Hoida peal soovituslikult öösel 6-12 tundi.
HOIATUSED:
Vältida kasutamist põletikulisel, ärritunud või tundlikul nahal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada koheselt ja põhjalikult veega. Toode ei ole mõeldud alla 12-aastastele lastele. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida jahedas ja kuivas kohas. Ühekordseks kasutamiseks.Kehakreem Byphasse vanilliekstraktiga kuivale nahale 500ml
6,55€
Glütseriini, sheavõi ja E-vitamiiniga rikastatud suures formaadis NIISUTAV KEHAKREEM vanillieekstraktiga niisutab efektiivselt nahka. Kerge, hästi imenduv tekstuur niisutab, toidab ja pehmendab nahka. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõigile nahatüüpidele ka tundlikule nahale. Vegansõbralik. Kasutamine: Pärast igapäevast dušši masseerige kreem õrnalt nahale kuni täieliku imendumiseni.
Näoseerum Byphasse retinooli ja hüaluroonhappega 24H 50ml
Algne hind oli: 9,99€.7,49€Current price is: 7,49€.
25% Off
Byphasse kortsudevastane seerum parandab sügavate kortsude väljanägemist ja vähendab vananemise märke, tagades samal ajal 24-tunnise niisutuse. Uues molekulis kombineerituna uuendavad retinool ja hüaluroonhape naha tihedust, taastavad elastsuse ja aitavad vähendada kortsude teket. Kasutamine: Kandke õhtul hästi puhastatud näo- ja kaelanahale, masseerides õrnalt sõrmedega keskelt väljapoole vältides silmaümbrust, kuni seerumi täieliku imendumiseni. Soovitatav on kasutada enne sama sarja näokreemi pealekandmist. Vältige silma sattumist, kokkupuutel loputage rohke veega, mitte alla neelata, hoida lastele kättesaamatus kohas, välispidine.
Kehakreem LaQ Praline 200ml
9,98€
Lõõgastava toimega looduslik ja vegan kehakreem. Vaatamata rikkalikule koostisele on see pealekandmisel meeldiva konsistentsiga, mis paneb kreemi kiiresti imenduma ega jäta nahale rasvast kihti. Lõhnab uskumatult lõõgastavalt – maitsev pralinee. See kreem hoolitseb teie naha ja meelte eest nagu vähesed teised! Välispidine
Juuksevärv NOAH 140ml Tumepruun 3
11,99€
Püsijuuksevärv Noah koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode, Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resorsiin. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
Pakend sisaldab:
-1 NOAH juuksevärvi 50ml
-1 NOAH aktivaator 75ml
-1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
-1 paar kindaidKasutamine: Kammige kuivad juuksed õrnalt läbi, et eemaldada juuksehooldustoodete jäägid. Lisage tuubis olev värvikreem pudelis olevale aktivaatorile ning loksutage hoolikalt. Lõigake ära pudeli tipp märgitud kohalt, pange kätte kindad ning alustage viivitamatult värvi kandmist juustele. Alustage värvimist juuksejuurtelt, masseerige õrnalt sõrmeotstega ning laske värvil 20 minutit mõjuda, seejärel kandke värv ülejäänud juustesse. Parema tulemuse saavutamiseks soovitame juuksed keskmise tihedusega kammiga läbi kammida, et tagada värvi ühtlane jaotus. Jätke värv veel 10-15 minutiks pähe ning seejärel peske hoolikalt värvi jäägid juustest välja pakendisse lisatud NOAH 1.6 värvikaitse šampooni ja palsamiga.Enne värvi juustele kandmist soovitame kanda juuksepiirile ja kõrvadele paksem kiht kreemi, et vältida plekkide jäämist nahale. Valmis segu on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kõik jäägid tuleb pärast värvimise lõpetamist ära visata.Segage väike kogus Noah värvikreemi sama koguse Noah värviaktivaatoriga plastmassist anumas (ärge kasutage metallist kaussi või lusikat). Kasutage tundlikkus testi tegemiseks sama värvisegu, mida kavatsete kasutada juuste värvimiseks. Puhastage väike pind nahka kõrva taga ja kuivatage õrnalt puuvillase kangaga, seejärel kandke paar tilka värvisegu nahale. Laske kuivada. Ärge peske seda kohta 48 tunni jooksul. Kui selle aja jooksul ilmnevad ärrituse märgid – punetus, sügelus, pindmine kuivus, ärge kasutage antud värvi juuste värvimiseks. Pärast keemilist sirgendamist või püsilokkide tegemist oodake juuste värvimisega vähemalt 15 päeva. Ärge kasutage toodet kulmude ja ripsmete värvimiseks. Vältige kontakti silmadega, toote silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas ning mitte kasutada alla 16 aastaste laste juuste värvimiseks.
Huulepulk Color Affair Nude 02*
6,99€
Bella Oggi kreemjas matt huulepulk Color Affair nude toonides kollektsioon. Kauapüsiv rikkalike värvipigmentidega sametine huulepulk, poolmati lõppviimistulusega. Tänu oma õrnale tekstuurile on toodet lihtne peale kanda, tulemuseks saavutate pilkupüüdvad lopsakad huuled, vaid mõne hetkega. Huulepulga koostis on rikastatud naturaalsete vahade ning huuli pehmendavate õlidega. Parabeenide vaba koostis.
Šampoon NOAH VITAMINS Antioksüdantide ja vitamiin E 250ml
12,99€
Ideaalne šampoon kõikidele juuksetüüpidele E-VITAMIINIGA, millel on antioksüdantne toime läikivate juuste ja terve, taastatud naha jaoks. Hüdrolüüsitud nisuproteiinid on võimelised tungima sügavale juuksekiududesse, tugevdades, parandades ja kaitstes juukseid. Niisuta juuksed, kanna ühtlaselt peanahale ja juustele, masseeri ja loputa hoolikalt. Vajadusel korrata. Silma sattumisel loputada.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 523 Teal Green
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Lõhnavesi Cassandra Rose Intense 100ml
5,99€
Cassandra Rose Intense on lõhnavesi romantilisele naisele, lõhn, mis äratab sinus püsivalt naiselikkuse.
Jeanne Arthesi ikooniline Cassandra aroom avaneb värske ja tsitruselise bergamoti ja neroli nootidega. Selle lõhna keskmes on loomulikult roos kogu oma hiilguses ja ulatuses Rohelisemate lõhnade noodid viitavad elegantsusele ja naiselikkusele.Pesukäsn Natural Eco soja
2,99€
Donegal naturaalsetest sojakiududest pesukäsn annab nahka kooriva efekti, käsnaga koorimine uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle elastseks. Regulaarne masseerimine käsnaga aitab kaasa tselluliidi vähendamisele. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning elastseks seda ärritamata. Sojakiududest pesukäsn on õrn ja muudab naha siidiselt pehmeks.
Silmapliiats JELLY geeljas 054 Lagoon 30H
5,89€
Geelja tekstuuriga silmapliiats, mis on sissepoole tagasikeeratav, teritatav ja veekindel.
Kauakestev värv kuni 30H täiuslikku püsivust. Pliiatsi sisse on peidetud pliiatsiteritaja, et ots oleks alati täiuslik. Hajuti võimaldab mahendada värvi intensiivsust piki ripsmepiiri. Ideaalne graafilise, loomuliku või julge välimuse loomiseks ilma määrdumiseta.Jalakreem FLOSLEK PODOLOGY uurea5% teepuuõli A ja E vitamiin 40ml
14,99€
Kasutamine: kuiva jalanaha hooldus, mis kalduv keratoosile ja kannade lõhenemisele. Sobib diabeetikutele.
Toime*juba ühe kasutuskorra järel:
*vähendab kareduse tunnet (96%),
*niisutab (96%),
*silub nahka (96%),
*annab intensiivse niisutustunde (100%).
Regulaarsel kasutamisel:
*pehmendab epidermist (100%),
*kaitseb nahka liigse keratiniseerumise eest (100%),
*vähendab epidermise lõhenemiskalduvust (100%),
*vähendab kalduvust hüperkeratoosi tekkeks kandadel ja küünte ümbruses (100%).
Mõju: pehmed, siledad, siidised ja hooldatud jalad
Kuidas kasutada? Kandke kreem hoolikalt puhtale, kuivale jalale, eriti kohtadesse, kus nahk on lõhenenud ja kare. Vegan toode. Dermatoloogiliselt ja podoloogiliselt testitud.Rulldeodorant 48H Byphasse Morning Dew 50ml
2,35€
Byphasse 48h rulldeodorant on lõhnastatud looduslike eeterlike õlidega, mis annavad kerge ja värske, õrnalt lillelise aroomi. Annab tõhusa ja efektiivse kauakestva higistamisvastase toime 48 tunniks. Takistab higi eritust ja kaotab ebameeldiva lõhna, ei ärrita nahka ning ei määri riideid. Kanda puhtale ja kuivale nahale. Sobib kasutamiseks kõikide nahatüüpide puhul.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00