• Kulmupliiats I Brow Liner 04 Helepruun 1tk

    4,05

    Bella Oggi kulmupliiatsiga on lihtne kujundada trendikat kulmujoont. Pliiats on keskmise tugevusega ning meeldiva tekstuuriga. Väga kauapüsiv ning ei lähe hõõrdudes laiali. Korgil on spetsiaalselt kulmujoone hajutamiseks käepärane hari, millega saavutad veatu lõpptulemuse.

  • Näopuhastaja masseeriv silikoonist

    2,39

    Donegal spetsiaalsete silikoonist harjakestega masseeriv näopuhastaja sobib näonaha puhastamiseks ja masseerimiseks, puhastab näonaha põhjalikult ja kiirelt, pinguldab efektiivselt näonahka, vähendades kortse, sulgeb poorid pärast nahahooldusprotseduuri. Näopuhastajat on mugav ja lihtne kasutada igapäevases näohoolduses. Sobib näonaha sügavpuhastamiseks, kus spetsiaalsed harjakesed optimeerivad näonaha puhastamist. Efektiivne ja põhjalik puhastus aitab vähendada vistrike teket. Muutke igapäevane näopuhastus professionaalseks näohoolduseks. Sobib kõigile nahatüüpidele. Suurus 5*7 cm.
    Kasutamine:
    -pange puhastusainet (näopiim või geel) näopuhastajale;
    -eemaldage näolt meik ja alustage kergelt ja õrnalt masseerimist/puhastamist põskedelt, liikudes sujuvalt edasi otsaesisele ning lõpetades nina ja silmade ümbruse piirkonnaga;
    – peale kasutamist peske puhta veega ja kuivatage.
    Tulemusena:
    • Kortsud silenevad
    • Näojume paraneb
    • Väheneb naha kuivuse ja kokkutõmbumise tunne
    • Väheneb vistrike teke
    • Ainevahetusprotsessid ning naharakkude jagunemismehhanismid normaliseeruvad.

  • Juuksehari Leedi Brush rullhari lisaharjastega

    8,12

    Ümmargune juuksehari mis sobib kõikide juuksetüüpide föönitamiseks.
    Harjased annavad sileda ja läikiva efekti ja tänu ergonoomilisele käepidemele on harja mugav käes hoida.
    Läbimõõt 7/3 cm.

  • Küünehari laiem 2-poolne

    2,90

    Donegal 2-poolne küünehari. Üks harja pool on laiem ja ümberpöörates teisel küljel peenem riba harjaseid. Mugav kasutus.

  • Kuivšampoon NOAH DRY MINI neutraalne 100ml

    12,19

    NOAH Neutraalne kuivšampoon, ideaalne kõikidele juuksetüüpidele. Sobib juuste värskendamiseks pesukordade vahel, jätab juuksed puhtaks, volüümiliseks ja ümbritseb teid meeldiva troopilise kookoslõhnaga. Kuivšampoon ei asenda pesemist, kuid võib aidata pikendada pesukordade vahelist aega
    hoides samal ajal teie juuksed värsked ja puhtad. Toode EI sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i.
    Kasutamine: Enne kasutamist loksutage korralikult. Pihustage kuivadele juustele umbes 30 cm kauguselt, kandes toodet hoolikalt juurtele. Masseerige juukseid sõrmedega. Pole vaja loputada. Oodake mõni minut ja seejärel harjake juukseid õrnalt.
    Suurema efektiivsuse saavutamiseks jagage juuksed osadeks ja pihustage toodet osade kaupa peanahale

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 820 Emerald Shiny

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Jalakreem Genera intensiivne uurea ja argaaniaõliga 100ml

    2,28

    Intensiivne toitev kreem eriti kuivadele ja lõhenenud kandadele muudab kuiva, kareda naha pehmeks ning vähendab kannapaksendite teket, niisutab sügavuti, pehmendab. Eriti heade tulemuste saavutamiseks kanna kreem masseerides jalgadele õhtul, pane jalga õhukesed puuvillased sokid ja jäta ööseks mõjuma. Uurea vähendab nahapaksendite tekkimist. Sisaldab argaaniaõli ja kakaovõid, mis toidavad nahka intensiivselt. Tüümiani eeterlik õli annab meeldiva lõhna.

  • Palsam NOAH taastav ja toitev Jogurtiga 1L. 2.2

    Algne hind oli: 25,40€.Current price is: 17,78€.

    30% Off

    Taastav ja toitev palsam kuivadele, rabedatele ja tuhmidele juustele, Itaalia loodustoodete sarjast Noah, mille tooted sisaldavad vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Taastava toimega palsami koostist on rikastatud juukseid toitva, pehmendava ning niisutava jogurtiga. Toitev palsam parandab ja muudab juuksed tervemaks, andes neile kohevust ja sära ning muutes need tihedamaks. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS

  • Pesusvamm Cactus mitmevärviline

    2,74

    Donegal rõõmsavärviline ja muksuline Cactus pesukäsn muudab pesemise meeldivaks ja lõõgastavaks. Pehme, mugava kujuga ja õrn käsn sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele. Lihtne puhastada. Masseerib nahka õrnalt, seda ärritamata.

  • Küüneviil poolkuu 180/240

    Algne hind oli: 1,77€.Current price is: 1,33€.

    25% Off

    Kahepoolne professionaalse kvaliteedidga kahepoolne küüneviil tugevusega 180/240 sobib naturaalsetele küüntele küüneplaadi ettevalmistamiseks, küünele kuju andmiseks ja küüne viimistlemiseks. Tänu peenele terale jäävad küüned siledad. Sobib nii maniküüriks kui pediküüriks.

  • Kinkekomplekt NOAH värvitud juustele Šampoon 1.6 + juuksemask 2.4 + juuksevärv9

    24,38

    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab: NOAH värvi kaitsev šampoon 250ml 1.6 + NOAH värvi kaitsev juuksemask 200 ml 2.4 + NOAH püsijuuksevärv

    Šampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
    Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
    Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.

    Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200 ml 2.4
    Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
    Kasutamine: Kanna piisav kogus rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 3-7 minutit, loputa hoolikalt.

    Püsijuuksevärv NOAH koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resortsinoolita. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.

    Juuksevärvi pakend sisaldab:
    -1 NOAH juuksevärvi 50ml
    -1 NOAH aktivaator 75ml
    -1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
    -1 paar kindaid

  • Kätekreem LaQ PRINCESS pumbaga 300ml

    9,14

    Kerge ja mõnusalt niisutav kreem kätele ja küüntele. Ideaalne kõikide nahatüüpide igapäevaseks hoolduseks, mille kergelt puudrine ja magus lõhn tupsutab nina ja kreem käsi. Vegan.

  • Huuleläige KISS AFFAIR 160 kauakestev

    8,08

    Kauakestev vedel elegantse vinüülefekti ja intensiivsete värvitoonide huulepulk. Orgaaniliste sinepivõrsete ekstrakt suurendab ja niisutab huuli, stimuleerib huultes mikrotsirkulatsiooni ja vähendab peeneid kortsukesi. Vegan.

  • Pesukäsn puidust varrega

    6,09

    Donegal puidust varrega pesukäsn naha puhastamiseks ja masseerimiseks. Käsnal on nahka kooriv efekt, mis uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle elastseks. Regulaarne käsnaga masseerimine aitab kaasa tselluliidi vähendamisele ning stimuleerib vereringet. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning elastseks seda ärritamata. Sojakiududest pesukäsn on õrn ja muudab naha siidiselt pehmeks.

  • Geellakk GEL PRO 105 RED Party In Red 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Juuksehari metallpiidega

    2,28

    Pikkadele ja poolpikkadele juustele mõeldud peanahka masseerivate ümarate otstega metallpiidega juuksehari. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerivad peanahka, stimuleerides vereringet.

  • Päikesepuuder PRECIOUS BRONZER 110

    9,14

    Valgustpeegeldav, sära lisav pronkspigmentide segu, mis annab teie jumele loomuliku sära ja kolmemõõtmelise efekti, nagu oleksite päikese käes päevitunud.
    Selle sile, sametine ja ülikerge koostis on täiesti ainulaadne ning kujundab ja annab näole loomuliku päevituse. Selle kreemjas puudrine koostis sulab naha sisse, võimaldades teil viimistlust vajadusel intensiivistada, muutes selle õrnemast julgemaks, rõhutada, toonitada loomulikkust. Saadaval kahes toonis.

  • Näokreemi MINI komplekt FLOSLEK Sensitive 1+1+1 50ml

    Algne hind oli: 20,32€.Current price is: 10,17€.

    50% Off

    FLOSLEK Sensitive Mini komplekt tundlikule, allergilisele nahale – õrnus ja efektiivsus.
    Komplekt sisaldab:
    Sensitive niisutavat näokreemi 50ml
    Sensitive toitvat näokreemi 50ml
    Mini-tootena Sensitine mitsellaarset näovett 50ml
    Dermatoloogiliselt testitud. Vegan toode.

  • Pesukinnas Donegal Aqua massaaži

    3,04

    Pesu ja massaaži kinnas. Ideaalne igapäevaseks kehahoolduseks. Kinnas masseerib ja pinguldab ning puhastab ja silub nahka. Stimuleerib vereringet ning pärsib ja vähendab seeläbi tselluliiti.

  • Juuksehari MODERN 16,5*4,5cm

    Algne hind oli: 8,12€.Current price is: 6,09€.

    25% Off

    Innovatiivne juuksehari on valmistatud õhukestest nailonist nõeltest, millel on kaks erinevat pikkust – lühemad masseerivad peanahka, pikemad aga puhastavad seda.
    MODERN on loodud, et jõuda otse peanahale ja õrnalt eemaldada sinna kogunenud mustus (mida me ei suuda traditsioonilise pesemisega – sõrmedega – eemaldada). Stimuleerib juuste kasvu – suurepärane nii märgadele kui kuivadele juustele, muutes need siledaks ja läikivaks. Juukseharja ainulaadne konstruktsioon võimaldab täpset kammimist ilma juukseid tõmbamata, meeldivat peanaha massaaži ja toiteainete rakendamist nii peanahale kui juustele.
    Mõõdud: pikkus 16,5 cm, laius 4,5 cm.

  • Pintsel juuste värvimiseks must kitsas 4cm

    1,00

    Donegal pintsel juuste värvimiseks. Pintsel musta värvi, laiusega 4cm.

  • Dušimüts1tk

    0,91

    Dušimüts kaitseb suplemise ajal juukseid märjakssaamise eest.
    Sobib suurepäraselt kasutamiseks ilu-, kosmeetika- ja juuksuriprotseduuride ajal.
    Universaalne suurus.

  • Dušigeel Byphasse Back to Basics kõikidele nahatüüpidele pumbaga 750ml

    4,98

    Dušigeel kõikidele nahatüüpidele, puhastab nahka õrnalt, säilitades selle loomuliku pH-taseme. Õrn koostis, millel on naha neutraalne pH. Tänu glütseriini sisaldusele jääb nahk peale pesemist siidiselt pehmeks ja säravaks. Dušigeel 95% looduslikku päritolu koostisainetega. Tänu hoolikalt läbi mõeldud koostisele sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidel nahatüüpidel.

  • Näomask Acty puhastav valge saviga 15ml

    2,02

    Sügavpuhastav näomast valge savi, rukkilille ja tüümianiga, muudab naha siledaks ning annab sära. Maski õrn kooriv toime, puhastab naha jääkainetest, ergutab vereringet. Sobib nii kuivale ja normaalsele kui ka küpsele nahale. 3 kasutuskorda. Kasutamine: Kanna puhtale nahale õhuke kiht, vältides silmade ja huulte ümbrust. Lase maskil taheneda, kuni see on täiesti kuiv 10-20 minutit. Eemalda leige veega. Hoiatus: Ära kasuta, kui oled ülitundlik toote koostisosade suhtes. Hoida laste eest.