• Dušigeel Byphasse orgaanilise argaaniaõliga 600ml

    4,45

    Niisutavate ja puhastavate omadustega Byphasse orgaanilise argaaniaõliga dušigeel puhastab, niisutab ja rahustab nahka. Täielikult läbipaistev dušigeel jätab naha elastseks, satiiniselt siledaks ning meeldivalt lõhnavaks. Dermatoloogiliselt testitud. Vegan sõbralik toode. Kasutamine: Kanna paar pähklisuurust tilka niiskele nahale, masseeri õrnalt vahule ning seejärle loputa hoolikalt veega maha.

  • Geellakk GEL PRO 31 Red Affair 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambis.
    GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 529 Blue Ocean*

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Näotoonik mitsellaarvesi Byphasse 250ml

    3,35

    Spetsiaalselt tundlikule nahale loodud mitsellaarvesi näotoonik, õrnaks silma- ja näomeigi eemaldamiseks. Eemaldab nahal oleva õli, mustuse ning meigi, puhastades täiuslikult, säilitades naha tasakaalu. Niisuta vatipadi toonikuga ja puhasta nägu. Ei vaja veega loputamist. Silma sattumisel loputada veega. Hoida laste eest. Välispidine!

  • Huulepulk Color Affair Mat 01

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 0,56€.

    92% Off

    Bella Oggi Color Affair Mat huulepulk nii neutraalsete kui ka eredate värvitoonidega ja sametiselt mati lõppviimistlusega. Huulepulgal on õrn, pehme ja siidine tekstuur, mis on on saavutatud tänu selle koostises sisalduvatele looduslikele õlidele ja vahadele. Hoolitseb huulte eest ning annab neile intesiivse läbipaistmatu värvipigmendi. Kauapüsiv ideaalne ja elegantne huulemeik vaid ühe tõmbega. Parabeenivaba.

  • Kannariiv ergonoomilise varrega, kahepoolne peenike/jäme

    Algne hind oli: 2,49€.Current price is: 1,24€.

    50% Off

    Professionaalse kvaliteediga ning mugava plastikust käepidemega kannariiv eemaldab kõva naha ja silub jalakanna pinda. Kannariiv on kahepoolne, peenema ja jämedama karedusega. Peale kasutamist pesta sooja vee ja seebiga ning loputada hoolikalt, kuivatada.

  • Näovõie LaQ Forget Me Not 50ml

    10,16

    Näovõie sisaldab rikkalikult sheavõid, kanepi-, vaarikaseemneõli ja arbuusiseemneõlisid, aga ka E-vitamiini ja see toidab ning uuendab nahka sõltumata aastaajast õues. Niisutav kompleks, mis sisaldab muuhulgas allantoiini, D-pantenooli, kopaiba palsamit ja oliiviõli, tugevdab naha kaitsebarjääri, jättes selle täiuslikult niisutatuks ja toidetuks. Ideaalne suusatamiseks, päevitamise järgseks hoolduseks ja igapäevaseks hoolduseks kõikidele nahatüüpidele. Aroomi põhjanoodid: vanill, sandlipuu, seedripuu, merevaik, keskmes: meelespea lill, virsik, aednelk, jasmiin, apelsinil õied, tipunoodiks: mandariin. Kasutamine: kandke väike kogus niiskele nahale masseerige ringjate liigutustega imendumiseni. Vegan. Naturaalsete õlidega, 99% looduslike koostisosadega. Dermatoloogiliselt testitud. Hoida jahedas ja kuivas.

  • Seep LaQ Pintslite ja meigiseente puhastuseks 50ml

    7,11

    BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Looduslik seep, mis on mõeldud meigisvammide ja -pintslite puhastamiseks nii naturaalsete kui ka sünteetiliste harjaste puhul. Tänu õrnadele pesuvahenditele eemaldab see tõhusalt igasuguse mustuse ja teepuu ekstrakti lisamine tagab antibakteriaalse toime. See ei kahjusta ega kuivata pintslite harjaseid, vaid jätab need puhtaksja pehmeks.
    Ideaalne igale meigikunstnikule ja meigisõbrale! Kasutusjuhend: asetage eelnevalt niisutatud pintsel/meigiseen karpi ja keerutage õrnalt ringjate liigutustega vastu seepi. Loputage jooksva vee all ja kui vaja, korrake protseduuri. Kuivatage pintsel/meigiseen. Peale igat kasutuskorda kuivatage seep õrnalt kätepaberiga kuivatades ning ärge jätke anumasse seisvat vett.
    Patsutage õrnalt tarvikuid ja seebi pinda paberrätikuga kuivaks ning laske enne järgmist kasutamist kuivada. Ärge jätke anumasse seisvat vett.

  • Silmapliiats JELLY geeljas 055 Woodland 30H

    5,99

    Geelja tekstuuriga silmapliiats, mis on sissepoole tagasikeeratav, teritatav ja veekindel.
    Kauakestev värv kuni 30H täiuslikku püsivust. Pliiatsi sisse on peidetud pliiatsiteritaja, et ots oleks alati täiuslik. Hajuti võimaldab mahendada värvi intensiivsust piki ripsmepiiri. Ideaalne graafilise, loomuliku või julge välimuse loomiseks ilma määrdumiseta.

  • Küünenahaeemaldaja metallist

    3,51

    Metallist, professionaalse disainiga ning erinevate otsadega küünenaha lükkaja teostab maniküüriks sobiva ettevalmistava viimistlustoimingu, eemaldades mugavalt naturaalset küünt katvad ülekasvanud küünenahad.

  • Dušigeel-vedelseep LaQ SENSUAL naistele 500ml

    7,11

    Looduslik ja vegan dušigeel naistele, kes on peened ja õrnad, loomulikult elegantsed ja võrgutavalt võluvad. Selle naiselik ja ülimalt sensuaalne lõhn ergutab meeli ja kujutlusvõimet. Põhineb õrnatoimelistel puhastavatel ainetel ning sisaldab ka postbiootikumi ja palju kasulikke taimeekstrakte. Välispidine!

  • Jalakreem FLOSLEK PODOLOGY uurea5% teepuuõli A ja E vitamiin 40ml

    Algne hind oli: 15,24€.Current price is: 12,19€.

    20% Off

    Kasutamine: kuiva jalanaha hooldus, mis kalduv keratoosile ja kannade lõhenemisele. Sobib diabeetikutele.
    Toime*juba ühe kasutuskorra järel:
    *vähendab kareduse tunnet (96%),
    *niisutab (96%),
    *silub nahka (96%),
    *annab intensiivse niisutustunde (100%).
    Regulaarsel kasutamisel:
    *pehmendab epidermist (100%),
    *kaitseb nahka liigse keratiniseerumise eest (100%),
    *vähendab epidermise lõhenemiskalduvust (100%),
    *vähendab kalduvust hüperkeratoosi tekkeks kandadel ja küünte ümbruses (100%).
    Mõju: pehmed, siledad, siidised ja hooldatud jalad
    Kuidas kasutada? Kandke kreem hoolikalt puhtale, kuivale jalale, eriti kohtadesse, kus nahk on lõhenenud ja kare. Vegan toode. Dermatoloogiliselt ja podoloogiliselt testitud.

  • Silmakreem FLOSLEK Arnica verevalumitele ja tursetele 50ml

    9,14

    Floslek silmakreem arnikaekstraktiga pehmendab ja niisutab nahka, silendab kortse ja aitab vähendada tumedaid „sinakaid“ silmaaluseid ja turseid, tugevdab kapillaare. Parandab märgatavalt niiskustaset, hüdratsiooni ja ühtlustab nahatooni silmaümbruse piirkonnas. Kreem stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist, aitab siluda efektiivselt silmade ümbruse kortse. Arnikaekstrakt suurendab kapillaaride paindlikkust, elastsust ja toonust, ergutab mikrovereringet, vähendab veresoonte rabedust ja haprust, ennetab seeläbi tumedate silmaaluste tekkimist. 0% allergeene, parabeene, lõhna-ja värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud, oftalmoloogiliselt testitud. Kasutamine: kanna hommikuti ja õhtuti väike kogus kreemi silmade ümber õrnalt tupsutades, lase imenduda.
    Ei sisalda: SLES, SLS, alkohol, alumiinium, ammoniaak, värvained, seebid, mineraalõlid, parabeenid, parafiinid, sulfaadid, loomse päritoluga koostisosad, lõhnaained.

  • Küünenahatangid 8 mm 2r*

    9,14

    Kvaliteetsed ja väga hea lõiketeraga küünenahatangid. Mugava käepidemega. Pisut kumer, täpne tera võimaldab eriti täpselt küünenahku lõigata.

  • Näotoonik Byphasse nõiapuuvee ja apelsiniõitega rasusele nahale 500ml

    3,99

    Toode sisaldab nõiapuuvett, millel on poore ahendav omadus. Toonik puhastab nahka, taastab naha sära, ahendab poore ja parandab naha jumet. Puhastab nahka ärritamata. Apelsiniõie ekstrakt on kergelt kudesid kokkutõmbavate omadustega ning sobib eriti hästi rasusele nahale. Aitab nahast toksiine eemaldada. Toonik on ideaalne kasutamiseks probleemse naha korral.
    Kasutamine: Kanna toonik vatipadjale ja puhasta õrnalt näo ja kaelapiirkond. Ainult välispidiseks kasutamiseks.

  • Huuleläige Gloss Royale 05

    5,07

    Gloss Royal, külluslikult läikiv ja niisutav kreemjas geelipalsam, muudab huuled täidlaseks! Läikiv värviline geel, mille koostist on rikastatud toitva ja rahustava želeega. Lisaks superläikivale viimistlusele on Gloss Royal tõeline iluhooldus teie huultele. Tänu rikkalikule, kuid kergele tekstuurile ja praktilisele toruaplikaatorile niisutab Gloss Royal palsam huuli. Säravate, läikivate, nähtavalt täidlaste ja pehmete huulte saavutamiseks valige enda lemmik Gloss Royal, mitte kleepuvate vastupandamatute lõhna- ja värvi variatsioonide seast. Kata oma huuled just nagu värske puuviljasiirupiga!

  • Huulepulk COLOR PUMP 5

    9,14

    Ultra-pigmenteeritud geel-huulepulk. Mängige ja lõbutsege erakordsete geelijate värvidega, mis väljendavad teie vabadust!
    Rikkalikult pigmenteeritud mahedamatest toonidest erksate punaste marjatoonideni huulepulk paneb huuled särama.
    See julge ja elastne tekstuur on kergesti pealekantav, mittekleepuv ja kinnistub huultele imeliselt siluva efektiga. Ei määri ja üllatavalt efektne. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Silmapliiats Kajal 104 Sinine

    3,04

    Bella Oggi Kajali silmapliiats annab silmadele enneolematu lummuse. Tänu oma pehmusele on selle silmalaule suitsuse efekti saamiseks või silma limaskesta äärele pealekandmine ning varjudega mängimine lihtne ning tulemuseks on täiuslikud silmad.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 408 Bridesmaid

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Küünepoleer 3-poolne 14,5cm

    tk

  • Kinkekomplekt NOAH värvitud juustele Šampoon 1.6 + juuksemask 2.4 + juuksevärv5

    24,38

    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
    Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab: NOAH värvi kaitsev šampoon 250ml 1.6 + NOAH värvi kaitsev juuksemask 200 ml 2.4 + NOAH püsijuuksevärv

    Šampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
    Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
    Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.

    Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200 ml 2.4
    Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
    Kasutamine: Kanna piisav kogus rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 3-7 minutit, loputa hoolikalt.

    Püsijuuksevärv NOAH, koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resortsinoolita. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.

    Juuksevärvi pakend sisaldab:
    -1 NOAH juuksevärvi 50ml
    -1 NOAH aktivaator 75ml
    -1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
    -1 paar kindaid

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 516 Pearled Rose

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Peitepulk Cover Me 03 HONEY

    5,07

    Vitamiinidega rikastatud peitepulk peidab naha ebatasasused. Nähtamatu efektiga peitepulk. Kerge peale kanda, katab õhukese kihina ja sobitub nahaga suurepäraselt. Siidpehme lõpptulemusega õrnatoimeline peitepulk teeb jume klaarimaks ja tasandab ebaühtlast nahatooni. Lõpptulemus särav ja perfektne. Peitepulk sisaldab E-vitamiini, karitevõid, magusa mandli ekstrakti, jojobaõli.

  • Lõhnavesi Lover in Bloom 50ml

    11,14

    Pihustiga lõhavesi naistele. Sukeldu unistustesse ja muretusse. Lover in Bloom avab uksed maailma, kuhu lähevad vabadus ja siirus käsikäes. See aroom kehastab uut tõlgendust romantilisusest. Kerge ja õhuline, nii lilleline kui ka puuviljane. Roosi delikaatne aroom seotud sidruni, mustsõstra ja litši rõõmsa värskusega
    seguneb jasmiini, valge freesia ja liilia peente südamenootidega. Muskus, merevaik ja mahlane virsik täiendavad seda õrna koostist. Sobilik iga romantilise hingega naisterahva buduaari.