Juukseklamber kurenokk pruun 12 cm
Algne hind oli: 1,74€.0,88€Current price is: 0,88€.
50% Off
Juuksenõel – kurenokk mis tahes pikkusega juustele.
Juukseklambril on sakid, et see ei libiseks juustelt ja võimaldab soengut hoida terve päeva. See ei murra ega rebi juukseid välja.
Juuksenõela saab kasutada kaunistusena.
Mõõdud: pikkus 12 cm.Geellakk GEL PRO 32 Wall Street Red 5ml
Algne hind oli: 6,99€.4,89€Current price is: 4,89€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Päikesepuuder BRONZER Multicolor 120
8,99€
Mitmekülgne kergelt pronksjate toonidega, mis sobib ideaalselt pehme ja loomulikult päevitunud naha loomiseks.
Päikesepuuder koosneb 3 erinevast toonist ning peen ja kerge ning nahaga täiuslikus harmoonias olev puuder tagab laitmatu ja läbipaistva meigiviimistluse päikeselise ja särava jume jaoks.Rulldeodorant 48H Byphasse bambuseekstraktiga unisex 50ml
2,71€
ANNE & STIIL ILULEMMIK 2024. Byphasse 48h unisex rulldeodorant bambuseekstraktidega on lõhnastatud looduslike eeterlike õlide ja rohelise tee ekstraktidega. Tagab ööpäevaringse värske ning lõõgastava lõhna ning kaitse, ei jäta riietele plekke ning sobib kasutamiseks nii meestele kui naistele. Kanda puhtale ja kuivale nahale. Sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele.
Puhastusplaastrid Acty aktiivsöe ja ingveriga, unisex 8tk
2,95€
Acty Patch taimse aktiivsöega ja Bio ingveri rikastatud plaastrid sisaldavad spetsiaalset veega aktiveeruvat komponenti, mis seob naha sügavamates kihtides oleva mustuse, eemaldades liigse rasu ja komedoonid. Plaastrid on anatoomilise kujuga ja väga pehmed, mistõttu sobituvad nad näo kontuuridega ideaalselt. Ei sisalda loomse päritoluga koostisaineid. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
Kasutamine: Enne kasutamist puhasta nahk, seejärel niisuta puhastust vajav piirkond veega ning aseta plaaster soovitud kohale (plaaster ei kinnitu kuivale nahale). Lase tootel kuivada 10-15 minutit ja eemalda see õrnalt. Tulemus on nähtav koheselt – puhtad poorid ja siledam nahk.Sobib kasutamiseks normaalsel, rasusel ja kombineeritud nahatüübil. Mitte kasutada rohkem kui 1 kord kolme päeva jooksul. Mitte kasutada põletikuliselt tundlikul nahal.
Pakend sisaldab 4 nina- ja 4 otsmiku- või lõuapiirkonna plaastrit.Geellakk GEL PRO pealislakk kuldne TOP GOLD FINISH 10ml
Algne hind oli: 9,99€.6,99€Current price is: 6,99€.
30% Off
Maha leotatav hinnalise kullavärvi mikrosädelusega pealislakk, millega saab rikastada tavalist värvilist geellakki. Kanda värvilisele kõvastunud lakile peale õhuke kiht TOP GOLD FINISh pealislakki ning laske lambi (36W) all kõvastuda 1,5 minutit või 1-2 minutit. LED-il puudub dispersioonkiht, mistõttu see ei kleepu ja saab kasutada ka kunstküüntel, puudub kollakas efekt, pealislakk võib pikendada küünelaki kestvust 14 päeva võrra.
Eemaldamine: viili või puhvriga või kandke igale küünele MOVE OFF-SOAK OFF lahustiga leotatud vatipadi, mähkige fooliumiga ning laske mõjuda 20 minutit.
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale.Peitepulk COVER PRO 24H 003 Nougat
7,55€
Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!Palsam Byphasse HAIR STYLING juustesse jäetav keratiini argaaniaõliga 250ml
3,99€
Juustesse jäetav keratiinpalsam toitvate õlidega ohjeldamatutele ja raskesti käsitletavatele juustele. Kreemjas palsam silub juukseid, on sirgendava ja kaitsva toimega. Keratiinõli ja siidiekstraktiga koostis aitab kontrolli alla saada ohjeldamatud lokid, muudab lihtsaks ka kõige tõrksamate juuste töötlemise sirgendaja või fööniga, seejuures ei muutu juuksed raskeks ega rasuseks. Palsamis sisalduv keratiinõli tugevdab juukseid, andes neile elujõulise läike ning siidiekstraktid pehmendavad juukseid, saavutades elastse siidise efekti. Siledad ja läikivad juuksed, tulemus püsib ka niiskes keskkonnas ning märja ilmaga. Ideaalne toode siledate juuste saavutamiseks. Palsam ei vaja loputamist.
Huuleõli FLOSLEK Sunny Gold kuldne 5,5 g
10,81€
SUNNY GOLD huuleõli – nahahooldus ja meik üheskoos – sisaldab mitte ainult kuldseid osakesi, vaid ka looduslike koostisosade jõudu: oliivi-, aprikoosi- ja mandliõli ning E-vitamiini.
Tänu sellele suudab see väike kosmeetikatoode teha imesid:
*Toob esile huulte kuju ja muudab need optiliselt täidlasemaks
*Annab huultele intensiivse, sensuaalse ja kauakestva sära
*Niisutab optimaalselt, silub ja taastab mugavustunde
*Rõhutab ja toob esile huulte loomuliku ilu.
SUNNY GOLD** huuleõliga saavutad kaunid ja säravad huuled hetkega! Õli annab huultele nähtava täidluse, esile tõstetud kuju ja pikaajalise sära.
Virsikumaitseline huuleõli kuldsete pärliosakeste ja looduslike õlidega – sobib veganitele.
Kasutamine: Kanna ühtlaselt huultele. Kasuta nii tihti, kui soovid.Küünelakk Gel Effect keratiiniga 536 Rosy Brown A
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Geellakk GEL PRO 37 NUDE Dancer 5ml
Algne hind oli: 6,99€.4,89€Current price is: 4,89€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Pesukinnas bambuse aktiivsöega – sõrmik
1,74€
Pesukinnas, sõrmik, ideaalne vahend keha pesemiseks ja massaažiks. Sisaldab bambuse aktiivsütt (40%).
Ideaalne vahend igapäevases nahahoolduses, koorib õrnalt masseerides nahka ja vähendab tselluliiti, muudab naha elastsemaks ja lõdvestab keha. Masseerimine parandab vereringet ja kui nahk on kooritud, imendub ka kreem paremini.Kätekreem FLOSLEK Active Vitamiin C 50ml
8,85€
Kerge, siidise tekstuuri ja värske lõhnaga kirgastav käte ja küünte kreem.
C-vitamiin elustab, kirgastab ja hooldab nahka, samal ajal kui prebiootikum toetab naha loomulikku mikrofloorat.
Omadused:
* Niisutab ja silub nahka
* Rahustab ja leevendab ärritusi
* Kirgastab, helendab ja ühtlustab käte nahatooni
* Jätab naha hoolitsetuks ilma kleepuva tundeta
Vegantoode. Sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisosi.
Kasutamine:
Masseeri kreem kätele ja küünte nahkadele.
Dermatoloogiliselt testitud.Solaariumikreem Wild Tan Wild Bronzer 15ml
1,70€
Solaariumikreem naturaalsete pruunistajatega, kreeka pähkli lehtede ekstrakt ja
efektiivsed pruunistajad Erütruloos & DHA annavad topeltefekti. Saavutad kiirelt kauni päevituse, mis püsib nahal kauem. Kollageen – taastab ja toniseerib. Sheavõi – niisutab ja taastab nahka. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.Küünelakk Gel Effect keratiiniga 512 Pink Neon
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Puuder SUBLIME POWDER 110
8,99€
Sublime Powder, kerge ja laitmatu loomuliku mati viimistlusega puuder, mis sulandub ideaalselt näole, matistades läikivad alad. Tekstuur on tänu pehmele koostisele nahal ülimalt sile, ideaalne pooride ja miimikajoonte minimeerimiseks. Jumestuskreemile peale kantud puuder täiustab selle viimistlust ning parandab vastupidavust terve päeva kestvale jumestusele, jättes jume matiks ja ühtlaseks. Sublime Powder sobib ideaalselt ka jume värskendamiseks. Saadaval 3 värvitoonis, mis sobivad kõikidele nahatoonidele.
Geellakk GEL PRO 43 Red Couture 5ml
Algne hind oli: 6,99€.4,89€Current price is: 4,89€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Küünelakk Gel Effect keratiiniga 06 Cherry Passion
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Šampoon NOAH VITAMINS Antioksüdantide ja vitamiin E 250ml
12,99€
Ideaalne šampoon kõikidele juuksetüüpidele E-VITAMIINIGA, millel on antioksüdantne toime läikivate juuste ja terve, taastatud naha jaoks. Hüdrolüüsitud nisuproteiinid on võimelised tungima sügavale juuksekiududesse, tugevdades, parandades ja kaitstes juukseid. Niisuta juuksed, kanna ühtlaselt peanahale ja juustele, masseeri ja loputa hoolikalt. Vajadusel korrata. Silma sattumisel loputada.
Hügieenimask puuvillane ninaklambriga Roosid
0,26€
Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask sobib hästi kasutamiseks nii lastel, kui täiskasvanutel. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; habe võib vähendada
filtreerimistõhusust. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.Šampoon Byphasse HAIR PRO COLOR värvikaitsega šampoon värvitud juustele 750ml
8,11€
Pehmed, siidised ja läikivad juuksed. Šampoon värvitud juustele UV filtri ja taimse valgu kompleksiga. Kaitseb ja pikendab juuksevärvi püsivust, annab juustele läike ja muudab need kergesti kammitavaks. Kandke niisketele juustele, peske peanahka õrnalt masseerides, loputage rohke veega. Mitte kasutada alla kolmeaasta vanustel lastel.
Vaharibad depileerimiseks Byphasse näole ja delikaatsele piirkonnale 24+4tk
3,68€
Depilatsiooni vaharibad näole ja eriti õrnadele piirkondadele efektiivse, ka lühema karva 2-5mm praktiliseks pikaajaliseks eemaldamiseks. Lihtne kasutada, koheselt valmis kiireks ja tõhusaks karvade eemaldamiseks. Koostis rikastatud kibuvitsaõli, kastoorõli ja punaste marjade ekstraktidega. Komplektis 4 vahatamisjärgset mandliõliga niisutatud salvrätikut.
Kasutamine: Enne vahariba pealekandmist peab nahk olema puhas ja kuiv, ilma ärrituse või muude toodete, nagu kreemide ja õlide jääkideta. Eralda ribad aeglaselt (enne eraldamist pole vaja hõõruda) ja hoolikalt. Kontrolli, et eraldatud ribade mõlemal küljel oleks sama kogus vaha. Kanna riba õrna vajutusega nahale, järgides karvade kasvu suunda. Hoia nahka ühe käega pingul, eemalda teise käega kiiresti vahariba karvakasvu vastassuunas. Hoia riba võimalikult paralleelselt ja naha lähedal. Mida kiiremini riba tõmbad, seda paremad on tulemused. Ära vahata sama piirkonda rohkem kui üks kord. Kui nahk on ärritunud, oota 48h enne sama ala vahatamist. Ribasid saab uuesti kasutada, kuni need kaotavad oma tõhususe. Naha rahustamiseks vajuta kohe pärast tõmbamist vahatatud kohale kergelt käega või pane külm kompress. Täiusliku viimistluse saavutamiseks eemalda vaha ülejäägid vahatamisjärgse niisutatud lapiga, mis rahustab ja pehmendab nahka. Ära kunagi eemalda vaha jääke vee, seebi või alkoholiga. Vajadusel eemalda õliga niisutatud vatipadjaga. Ettevaatusabinõud kasutamisel: Järgige kasutusjuhiseid ja ettevaatusabinõusid. Enne iga pealekandmist kontrollige alati oma naha reaktsiooni, kandes vaha väikesele osale töödeldavast alast, järgides juhiseid. Kui 24h möödudes kõrvaltoimeid ei esine, võite eemaldamist jätkata. See toode sobib karvade eemaldamiseks ülahuule ja lõua piirkondades. Mitte kasutada peas, silmadel, kulmudel, ninal, kõrvadel, rinnal, rinnanibudel või nende ümbruses, perianaal- või suguelundite piirkonnas ega mõnel muul kehaosal, vahatamine ei sobi eakatele, diabeetikutele ega inimestele, kes kasutavad aknevastaseid ravimeid. Ärge kandke haavadele, veenilaienditele, sünnimärkidele ega muudele täppidele ega lõhenenud, ärritunud või põlenud nahale või nahale, millel on varem olnud karvaeemaldusvaha kõrvaltoime. Vältige päevitamist, ujumist või deodorantide või muude alkoholipõhiste või lõhnastatud toodete kasutamist 24h enne ja pärast vahatamist. Hoida jahedas ja kuivas kohas. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte alla neelata Vältida silma sattumist. Allaneelamisel: pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata seda pakendit. Parim kasutada enne pakendil oleva parim enne aja lõppu. Dermatoloogiliselt testitud. 97% koostisosadest on loodusliku päritoluga.Šampoon NOAH YAL MINI hüaluroonhappega 75ml
Algne hind oli: 6,45€.3,22€Current price is: 3,22€.
50% Off
BUDUAARI LEMMIK 2019 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
EE Šampoon biotehnoloogilise hüaluroonhappega, mis aitab juukseid taastada ning rikastab neid vajalike mineraalainetega. Niisutav ja kaitsev šampoon muudab juuksed külluslikuks ning toidab neid sügavuti, on täitva ja taastava toimega. Tänu looduslikule koostisele tekitab šampoon eriti pehme puhastava vahu, mis eemaldab juustest õrnalt, kuid effektiivselt väliskeskkonna saastatuse jäägid ning aitab juustel omandada erilise vananemisvastase toime. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.Geellakk GEL PRO 11 Poppy 5ml
Algne hind oli: 6,99€.4,89€Current price is: 4,89€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Geellakk GEL PRO 19 Rebel Nude 5ml
Algne hind oli: 6,99€.4,89€Current price is: 4,89€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Silmapliiats JELLY geeljas 052 Stone 30H
5,89€
Geelja tekstuuriga silmapliiats, mis on sissepoole tagasikeeratav, teritatav ja veekindel.
Kauakestev värv kuni 30H täiuslikku püsivust. Pliiatsi sisse on peidetud pliiatsiteritaja, et ots oleks alati täiuslik. Hajuti võimaldab mahendada värvi intensiivsust piki ripsmepiiri. Ideaalne graafilise, loomuliku või julge välimuse loomiseks ilma määrdumiseta.Geellakk GEL PRO 35 Ghosty Pink 5ml
Algne hind oli: 6,99€.4,89€Current price is: 4,89€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00