Šampoon NOAH tugevdav lavendliga 1L. 1.3
25,40€
Juukseid tugevdav naturaalne šampoon sagedaseks kasutamiseks. Sobib ka tundlikule peanahale. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Tänu lavendli, rosmariini ja eukalüpti eeterlikele õlidele, sobib see ideaalselt sagedaseks kasutamiseks ning on soovitatav neile, kes harrastavad sagedast basseinide ja jõusaalide külastusi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.
Geellakk GEL PRO 20 Sandy Beach 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Šampoon NOAH MINI volüümi andev tsitrusega 75ml 1.1
6,09€
BUDUAARI LEMMIK 2020 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
EE – Naturaalne šampoon õhukestele ning kiiresti rasuseks muutuvatele juustele, annab volüümi ja värskuse. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Šampoonis sisalduvad sidruni, apelsini ja bergamoti eeterlikud õlid, annavad juustele sära ja värskuse ning muudavad need tihedamaks. Pea püsib pikemalt puhas. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.Näopuhastuspadi Donegal
5,07€
Donegal näopuhastuspadi on lihtne ja kiire viis oma igapäevase meigi eemaldamiseks. Toote saab mugavalt “kätte tõmmata”, mis muudab selle kasutamise ülimalt lihtsaks. Pehme padi aitab hoida naha puhta ja värske ning seda on lihtne puhastada. Kasutamine: Kandke väike kogus meigieemaldusgeeli või -vahtu padjale. Pärast kasutamist peske padi põhjalikult ja laske kuivada.
Šampoon NOAH laste Milk&Sugar 250ml
13,21€
EE – Pehme ning õrnatoimeline šampoon lastele igapäevaseks kasutamiseks, tasakaalustab peanaha rasu sekretsiooni. Šampooni puhastusomadused tulenevad naturaalsetest köögiviljadest, mis pole agressiivsed juustel ega peanahal, toimet pehmendavad selles sisalduvad piimavalgud ning suhkur. Ideaalne sagedaseks pesemiseks, kergesti loputatav. Ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Silma sattumisel loputada rohke veega! Kanda märgadele juustele ja peanahale, maseerige ja loputage. Vajadusel korrata protseduuri.
Rulldeodorant 48H Byphasse bambuseekstraktiga unisex 50ml
2,75€
ANNE & STIIL ILULEMMIK 2024. Byphasse 48h unisex rulldeodorant bambuseekstraktidega on lõhnastatud looduslike eeterlike õlide ja rohelise tee ekstraktidega. Tagab ööpäevaringse värske ning lõõgastava lõhna ning kaitse, ei jäta riietele plekke ning sobib kasutamiseks nii meestele kui naistele. Kanda puhtale ja kuivale nahale. Sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele.
Kehasprei Genera REFRESHING Murakas&vaarikas100ml
4,75€
Genera lõhnastatud kehasprei, mis toniseerib nahka ning pakub värskendavat ja meeldivat marjalõhna. Sisaldab muraka ja vaarika noote, luues energiat andva ning sensoorse kogemuse. Uus meeleline kogemus – sulge silmad, hinga sügavalt ja lase end heaolutundel kanda. TULEOHTLIK. Hoida eemal soojusallikatest. Hoida laste eest! Vältida silma ja ärritunud nahale sattumast.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 534 Dark Blum
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00