• Meigiseen Hollywood roosa marmor

    5,07

    Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.

  • Juuksevärv NOAH 140ml Pruun 4

    Algne hind oli: 12,19€.Current price is: 8,53€.

    30% Off

    Püsijuuksevärv Noah pruun, koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode, Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resorsiin. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
    Pakend sisaldab:
    -1 NOAH juuksevärvi 50ml
    -1 NOAH aktivaator 75ml
    -1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
    -1 paar kindaid

    Kasutamine: Kammige kuivad juuksed õrnalt läbi, et eemaldada juuksehooldustoodete jäägid. Lisage tuubis olev värvikreem pudelis olevale aktivaatorile ning loksutage hoolikalt. Lõigake ära pudeli tipp märgitud kohalt, pange kätte kindad ning alustage viivitamatult värvi kandmist juustele. Alustage värvimist juuksejuurtelt, masseerige õrnalt sõrmeotstega ning laske värvil 20 minutit mõjuda, seejärel kandke värv ülejäänud juustesse. Parema tulemuse saavutamiseks soovitame juuksed keskmise tihedusega kammiga läbi kammida, et tagada värvi ühtlane jaotus. Jätke värv veel 10-15 minutiks pähe ning seejärel peske hoolikalt värvi jäägid juustest välja pakendisse lisatud NOAH 1.6 värvikaitse šampooni ja palsamiga.Enne värvi juustele kandmist soovitame kanda juuksepiirile ja kõrvadele paksem kiht kreemi, et vältida plekkide jäämist nahale. Valmis segu on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kõik jäägid tuleb pärast värvimise lõpetamist ära visata.Segage väike kogus Noah värvikreemi sama koguse Noah värviaktivaatoriga plastmassist anumas (ärge kasutage metallist kaussi või lusikat). Kasutage tundlikkus testi tegemiseks sama värvisegu, mida kavatsete kasutada juuste värvimiseks. Puhastage väike pind nahka kõrva taga ja kuivatage õrnalt puuvillase kangaga, seejärel kandke paar tilka värvisegu nahale. Laske kuivada. Ärge peske seda kohta 48 tunni jooksul. Kui selle aja jooksul ilmnevad ärrituse märgid – punetus, sügelus, pindmine kuivus, ärge kasutage antud värvi juuste värvimiseks. Pärast keemilist sirgendamist või püsilokkide tegemist oodake juuste värvimisega vähemalt 15 päeva. Ärge kasutage toodet kulmude ja ripsmete värvimiseks. Vältige kontakti silmadega, toote silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas ning mitte kasutada alla 16  aastaste laste juuste värvimiseks.

  • Pesupall värviline 45g

    1,00

    Pesupall on valmistatud pehmest materialist ning on sobilik kogu keha hoolduseks. Saadaval erinevates värvitoonides.

  • Dušigeel Byphasse roosa granaatõunaga 600ml

    4,45

    Niisutavate ja puhastavate omadustega Byphasse granaatõunaga dušigeel puhastab, niisutab ja turgutab nahka. Läbipaistev dušigeel jätab naha puhtaks ja siledaks ning meeldivalt lõhnavaks. Dermatoloogiliselt testitud. Vegan sõbralik toode.
    Kasutamine: Kanna paar pähklisuurust tilka niiskele nahale, masseeri õrnalt vahule ning seejärle loputa hoolikalt veega maha.

  • Dušigeel-šampoon NOAH laste 250ml

    13,21

    Lastele mõeldud dušigeel-šampoon, sobib ideaalselt ka pärast trenni või basseini. Valmistatud naturaalsetest taimsetest koostisosadest, mis puhastavad suurepäraselt nii juuksed, peanaha, kui keha. Hüdreeruva suhkruga rikastatud, magusat mandlipiima ja rahustavaid riisiproteiine sisaldav geel jätab naha siidiseks ja juuksed pehmeks. Ideaalne igapäevaseks kasutamiseks. Looduslik toode, ilma silikoonide, parabeenide, parafiini, mineraalõlide, Dea ja SLS-ita.

  • Silmapliiats Kajal 103 Pruun

    3,04

    Bella Oggi Kajali silmapliiats annab silmadele enneolematu lummuse. Tänu oma pehmusele on selle silmalaule suitsuse efekti saamiseks või silma limaskesta äärele pealekandmine ning varjudega mängimine lihtne ning tulemuseks on täiuslikud silmad.

  • Taskupeegel ümmargune 1tk

    1,00

    Donegal taskupeegel ümmargune 7CM

  • Kehapesuvaht LaQ 3in1 Magnolia&Pink Pepper tahke 100g

    9,14

    LaQ 3in1 pesuvaht keha ja juuste pesemiseks ning depileerimiseks. Intensiivselt niisutav looduslik ja tahke, veega emulgeeritav kehavaht 3in1 on imeliselt kerge ja mõnusalt lõhnav vaht, mis ühendab endas dušigeeli ja šampooni ning raseerimisvahu omadused. Puhastab õrnalt, niisutab täiuslikult ja raseerib jumalikult! Aroomi põhinoodid: patšuli, sammal, seedripuu, merevaik, vanill, keskmes: magnoolia, roos, jasmiin, heliotroop, sandlipuu, tipunoodid: bergamot, puidused noodid, tsistus. Tänu erakordselt õrnale koostisele saab vahtu kasutada kogu kehal, sealhulgas intiimsete piirkondade epileerimiseks, looduslikud ja täielikult taimsed koostisosad hellitavad teie nahka, isegi kui see on väga tundlik: magnoolia ekstrakt,
    roosiõli, pantenool, aloe vera, riisiekstrakt, hüaluroonhape. Ideaalne vahend reisile, lekkimiskindel ja 3in1! Kanna väike
    kogus vahtu nahale/juustele, pese, loputa korralikult. Raseerimiseks kanna õhuke kiht märjale nahale, raseeri. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Näotoonik FLOSLEK Anti Acne 24H Normaliseeriv rasusele, aknega nahale 225ml

    Algne hind oli: 12,19€.Current price is: 8,53€.

    30% Off

    Normaliseeriv toonik igapäevaseks rasuse ja kombineeritud naha hoolduseks, millel on laienenud poorid ja kalduvus aknele.
    Omadused:
    *toniseerib, matistab ja aitab nahka liigsest rasust puhastada,
    *normaliseerib rasunäärmete funktsiooni,
    *omab antibakteriaalset toimet,
    *värskendab nahka.
    Tänu seborreguleerivale kompleksile ja pärmiekstraktile vähendab see nahavigu ja vähendab uute tekkimise kalduvust. BHA pärsib bakterite kasvu, mis vastutavad akne löövete tekkimise eest.
    Vegan dermakosmeetika. Sisaldab 96% looduslikke koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud rasuse ja kombineeritud naha, akneprobleemide ning liigse rasueritusele kalduvustega inimestel.
    Kasutusjuhis: niisutage tooniku jaoks vatitups või -padi. Kasutage 2 korda päevas või vastavalt vajadusele. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.

  • Lauvärv CINEMA LIGHTS 001 Rose in Ice*

    1,00

    Cinema Lights metallic efektiga lauvärvil on kauakestev tulemus. Särav kreemjas lauvärv on uuendusliku kerge koostisega. Proovi eraldi lauvärvina või kombineeri oma lemmik lauvärvidega. Efektne tulemus on garanteeritud.

  • Highlighter vedel 3D effekt MAGIC GLOW WAND 1

    11,16

    Siidine vedel highlighter 3D efektiga, mis loob pehme, kauakestva ja helendava viimistluse. Valgustpeegeldav jumeparandaja,
    ideaalne põsesarnade ja kulmude esiletõstmiseks, et saada üliglamuurne välimus! 95% looduslikest koostisosadest.

  • Dušigeel LaQ Mini Sex & Business 8in1 100ml

    2,39

    Püüad raha teenida või ehk on metsik seks teinud su naha lõhnama nagu märja koera karva? Kas see on siis äri ja seksi lõhn?!
    Härrased…Ei! Sa pead selle maha pesema! LaQ Sex & Bussiness on omaette klass!
    See jätab sulle alles juba teenitud raha imelise lõhna ja rahuldab su naist sada korda rohkem kui raha kunagi suudaks!
    Dušigeel aitab metsikutel isikutel eemaldada häbi lõhna, eriti kui neid tabatakse teiste tibide jälitamisest, ja kõige tähtsam, et see puhastab isegi su maine ja kustutab iga kutsikatembu.
    Dušigeel kardemoni ja musta pipra ekstraktiga – puhastab õrnalt -pH neutraalne. Aroomi põhinoodid: seedripuu, sandlipuu, kuivpuu, tonka, muskus, keskmes: õun, münt, roosa pipar, roos, tipunoodid: sidrun, greip, vesi. Dermatoloogiliselt testitud. Silikoonivaba. Vegan. pH neutraalne.Väldi silmaümbruse piirkonda. Välispidiseks kasutamiseks. Kasutusjuhend: Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte kasutades oma keelt.
    HOIATUSED: Ei noorenda, ei silu ega koori mitut nahka, ei pese musta raha.