• Näomask Byphasse sügavpuhastav aktiivsöe ja saviga kõik nahatüübid 150ml

    5,99

    Byphasse sügavpuhastav savimask kõikidele nahatüüpidele. Mask sisaldab taimset aktiivsütt, mis on tuntud oma sügavpuhastavate omaduste poolest, eemaldades efektiivselt komedoonid. Rüoliidiosakestega kombineeritud savi absorbeeriv jõud tagab õrna, kuid tõhusa naha koorimise, mille tulemusel on teie nahk siidjalt pehme, puhas ning värske. Dermatoloogiliselt testitud toode, mille koostisosad on 90% loodusliku päritolu. Kasutamine: kandke mask ringjate masseerivate liigutustega puhta ja kuiva näo peale, lasta mõjuda 15 kuni 20 minutit, kuni see on kuivanud. Loputada sooja veega, kuni kogu näonahk on maski jääkidest puhas.

  • Kinkekomplekt Colonial Club EDT 100ml+dušigeel 150ml

    16,21

    Jeanne Arthesi kinkekomplektis on 100ml tualettvesi ning 150ml dušigeel meestele. Tooted on puiduste ja värskendavate nootidega. Esimesed aroomid sidrunist ja piparmündist toovad kaasa intensiivse värskustunde, õrn jasmiin koos puuviljanootidega lisab sellele meeldivat pehmust ning intensiivsed puidused põhjanoodid esindavad elegantsust ja südikust. Hea enesetunne tegusal päeval.

  • Dušigeel LaQ Lynx 8in1 Relax! 500ml

    7,11

    Dušigeel Lynx 8in1 Relax! Lõhnab nagu vabadus. Et kui sul on just homme tähtaeg kukkumas aga just nüüd on vaja tegeleda saja muu “tulekahju kustutamise” ülesandega….Ja just nüüd su juht annab sulle uusi kohustusi, mida on vaja veel täna lahendada…
    Ja et kui boss seletab sulle, et ole nüüüüd julge nagu lõvi, osav nagu ilves ja visalt järjekindel nagu Tommy Lee Jones filmis “Põgenik”, siis- lõdvestu!!! Relax! Harjuta endas seda vastutuse ülekandmise tehnikat, sest edasilükatud ülessanne on ainult pooleldi lahendatud ülessanne. Pane kõrvale kõik see, mida sa täna lahendada saaksid ja tõsta see ülehomseks. Nii saad endale kaks vaba päeva – piisav selleks, et kõik unustada ja lipata metsikusse loodusesse. No jaa, ja mida iganes – ära unusta pesta oma jalgu, kui hiilid tagasi kontorisse! Aroomi põhinoodid: merevaigupuu, patšuli, vetiver, ja tonka oad, keskmes merevee noot, lavendel, jasmiin, tüümian, iiris ning tipunootides bergamot, sidrun, salvei ja ürdid. Kasutusjuhend: Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte keelega. Dermatoloogiliselt testitud. Silikoonivaba. Vegan. pH neutraalne. Väldi silmaümbruse piirkonda. Välispidiseks kasutamiseks.

  • Taskupeegel ümmargune kaanega

    1,77

    Ühepoolne taskupeegel. Suurepärane reisimiseks või rahakotti pistmiseks.

  • Puhastusplaastrid Acty aktiivsöe ja ingveriga, unisex 8tk

    3,00

    Acty Patch taimse aktiivsöega ja Bio ingveri rikastatud plaastrid sisaldavad spetsiaalset veega aktiveeruvat komponenti, mis seob naha sügavamates kihtides oleva mustuse, eemaldades liigse rasu ja komedoonid. Plaastrid on anatoomilise kujuga ja väga pehmed, mistõttu sobituvad nad näo kontuuridega ideaalselt. Ei sisalda loomse päritoluga koostisaineid. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
    Kasutamine: Enne kasutamist puhasta nahk, seejärel niisuta puhastust vajav piirkond veega ning aseta plaaster soovitud kohale (plaaster ei kinnitu kuivale nahale). Lase tootel kuivada 10-15 minutit ja eemalda see õrnalt. Tulemus on nähtav koheselt – puhtad poorid ja siledam nahk.Sobib kasutamiseks normaalsel, rasusel ja kombineeritud nahatüübil. Mitte kasutada rohkem kui 1 kord kolme päeva jooksul. Mitte kasutada põletikuliselt tundlikul nahal.
    Pakend sisaldab 4 nina- ja 4 otsmiku- või lõuapiirkonna plaastrit.

  • Kamm varrega pisem 17 cm

    1,00

    Kamm varrega pisem 17 cm

  • Küünehooldus aluslakk ”No More Crash” kaltsiumiga 10ml*

    4,05

    Kaltsiumiga, piimas olevate vitamiinidega aluslakk hapratele küüntele, kaitseb lõhenemise ja murdumise eest. Kiiresti taastav hooldus rabedate ja värvi muutnud küünte jaoks. Kasuta eraldi või aluslakina.

  • Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE Macaron Amande 100ml

    12,15

    Jeanne Arthes French Way of Life sarja uus pihustiga lõhnavesi naistele. Selle aroom on loodud kutseks naudingule ja magusale kiusatusele, maitsekas lõhnavesi ühendab endas mõnusalt magusad, kuulsa mandlimaitselise makrooni aroomi koos delikaatsete puuviljade ja lilleliste nootidega. Magus mandel hõljub koos küpse ploomi, tsitruselise apelsini ja lillelise heliotroobiga kütkestavalt ning viimane puudutus vaniljepiimast jätab teid kokku sulama ahne naudinguga. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!

  • Šampoon NOAH taastav argaania õliga 1L. 1.4

    Algne hind oli: 25,40€.Current price is: 20,31€.

    20% Off

    Argaaniaõliga šampoon kuivadele ja väga kuivadele, töödeldud ning kahjustatud juustele. Tänu puhastele taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele on šampoon peanahale ja juustele õrnatoimeline, kuid tõhus. Tootes sisalduvad argaaniaõli ja taimsed ekstraktid aitavad ära hoida juuste rabeduse ning peanaha kuivuse ja punetuse. Niisutab ja toidab efektiivselt, annab juustele sära ja elastsust. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.

  • Šampoon ECO ORIGINS volüümiandev 250ml

    13,21

    Volüümiandva efektiga šampoon õhukestele juustele greibiekstrakti ning rohelise teega. Naturaalsete koostisosadega šampoon peseb juuksed õrnalt samas tõhusalt toites ja niisutades. Tulemuseks on kaunid ja volüümikad juuksed.
    Kasutamine: kanda niisketele juustele, masseerida peanahale, seejärel loputada hoolikalt. Silma sattumisel loputada veega. Välispidine. COSMOS ORGANIC ECOCERT sertifikaadiga toode, mis on valmistatud hüper-fermentatsiooni teel saadud taimsetest koostisosadest. Tänu innovatiivsele tehnoloogiale saame uuenduslikul ja efektiivsel viisil kasutada taimede fütokomplekse ja antioksüdantiderikkaid kasulikke omadusi. Vegan. Nikkeltestitud.

  • Näopesukäsn Konjac Sponge aloe veraga

    6,09

    Näopesukäsn tundlikule nahale aloe veraga. Aloe vera ekstrakt leevendab nahaärritusi ning rahustab ja niistuab sügavuti. Ideaalne kogu perele, see puhastab sügavalt, eemaldab mustuse pooridest ning koorib õrnalt nahka. Taimse kiu unikaalne võrgulaadne struktuur aitab ergutada vereringlust ja soodustab naharakkude uuenemist. Ei sisalda kemikaale, värvaineid, lisaaineid ja ärritavaid aineid.
    Enne kasutamist niisutage pesukäsn soojas vees, kuni see on pehme. Pigistage välja liigne vesi ning puhastage õrnalt nahk. Koorimiseks, värskendamiseks ning naha niisutamiseks, masseerida nahka ringjate liigutustega. Pesukäsnale ei pea lisama puhastustooteid, kuid soovikorral võib seda teha. Pärast kasutamist peske käsna korralikult ning jätke õhu kätte kuivama. Puhta käsna võib ka külmkappi panna, mis hoiab selle värske ja külmana ning annab pesukäsnale pikema kasutusea.

  • Dušigeel Byphasse NATURE VERBENA & GRAPEFRUIT 2L

    Algne hind oli: 7,25€.Current price is: 4,71€.

    35% Off

    ANNE & STIIL ILULEMMIK 2024. Byphasse NATURE sarja VERBENA & GRAPEFRUIT dušigeel-kreem on rikastatud hariliku raudürdi ja greibiga, mis jätavad naha meeldivalt lõhnastatuks ja siidiselt pehmeks. Suur ja ökonoomne pumbaga 2L pudel, mis võimaldab kuskil 200 pesukorda. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele ja on pH neutraalne.

  • Peitekreem keeratav INSTAYOUNG 04 Nude Desert

    7,68

    Peitekreemi pehme ja sametine tekstuur toimib nahal õrnalt, luues täiusliku naturaalse tooni. Äärmiselt kerge koostis, kujundab nägu läbi 3D-efekti ja jätab meigi täiesti loomulikuks. Tumedate ringide vastane ja värvimuutust korrigeeriv toime tänu gotu kolale (Centella asiatica ehk Aasia vesinaba). Niisutab efektiivselt ja täidab ning silub kortse, sisaldab Trehaloosi, mis on tuntud oma niisutavate omaduste poolest, ja rosmariiniõli, millel on antioksüdantsed omadused. UVA/UVB filtritega – sobib kõikidele nahatüüpidele – dermatoloogiliselt testitud. Mugav keeratav pliiats koos integreeritud käsn-aplikaatoriga soodustab silmaümbruse massaaži ja jaotab ideaalse koguse toodet ilma seda raiskamata. Ideaalne puudutus mis kestab terve päeva.

  • Juukseseerum Byphasse keratiiniga 50ml

    Algne hind oli: 9,99€.Current price is: 6,00€.

    40% Off

    BYPHASSE juukseerum UV-filtriga, siidivalgu ja keratiiniga toob rohkem esile teie juuste ilu. Siidvalk on koostisosa, mis on tuntud oma rahustavate ja kaitsvate omaduste poolest. Samuti aitab see kahuste juuste sirgendamise ja stiliseerimise lihtsamaks. Seerumi koostis on kohandatud nii sirgetele kui ka lokkis juustele, kaitstes sügavalt teie juukseotsi, säilitades läike ja sära, jätmata juukseid raskeks ja kahuseks ning tagades täidlase ja kohevama välimusega juuksed. Kasutamine: Kanna kuivadele või niisketele juustele, keskendudes juukse otstele, vältides juurte piirkonda. Ärge loputage.

  • Juuksehooldus tugevdav NOAH nõrkadele ja hõredatele juustele piparmündiga 1.15 8x5ml

    Algne hind oli: 13,21€.Current price is: 9,91€.

    25% Off

    Juukseid tugevdav hooldus ampullides nõrkadele ja hõredatele, väljalangevatele juustele. Sisaldab juukse kasvu ergutava toimega must pipra ja piparmündi eeterlike õlide aktiivset segu ning antioksüdantsete stimuleerivate omadustega looduslike ainete kompleksi, et vältida rakkude vananemist ja neutraliseerida vabade radikaalide toimet. Tulemus: juuksejuured muutuvad tugevamaks ja juuksed paksemaks. Kasutamine: Enne kasutamist loksutage ampulli ja avage ettevaatlikult. Peale juuste pesemist kandke dosaatorit kasutades ühtlaselt rätikukuivadele juustele ja peanahale, masseerige õrnalt, laske imenduda, ärge loputage ning lubage juustel tavaliselt kuivada. Täieliku kuuri tegemiseks soovitame kasutada kuni kaks ampulli nädalas kahe-kolme kuu jooksul ning lisaks juuste pesemiseks NOAH tugevdavat šampooni musta pipra ja piparmündiga 1.7 250ml. Peale preparaadi pealekandmist on võimalik et tunnete peanahal õrna kuumust. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Naturaalsete koostisosade tõttu võib toote värvus ja lõhn olla erinev. Hoiatused! Silma sattumisel loputage koheselt rohke veega. Alkoholivaba. Ainult välispidiseks kasutamiseks!

  • Silmalainer MIDNIGHT LINER must

    7,11

    Avastage uudne kalligraafiline silmapliiats ülitäpse 0,4 mm viltja otsa ning intensiivse musta tooniga! MIDINIGHT LINER’iga pole enam probleemiks täiuslike, plekkideta ja veekindlate joonte tegemine.
    Selle koostises ülekaalukalt sisalduv süsimusta muudab MIDINIGHT LINER’i ekstra mustaks ja laineri joon jääb ühtlane. Ergoniimiline ja praktiline ning mustast mustem.

  • Palsam NOAH toitev Mangoga 1L 2.1

    Algne hind oli: 25,40€.Current price is: 20,31€.

    20% Off

    Toitev juuksepalsam mangoga Itaalia loodustoodete sarjast Noah, mille tooted sisaldavad vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Toitev palsam, ilma silikoonide sisalduseta, aitab eemaldada ning ära hoida pusade tekkimist, samal ajal juukseid sügavuti niisutades. Palsamis sisalduvad mango ja riisivalguekstraktid on suure toiteväärtusega ning taastavate omadustega, juuksed on pehmed, kaitstud ning niisutatud, muutmata need raskeks ning peadligi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

  • Näotoonik FLOSLEK Sensitive mitsellaarne lõhnatu 225 ml uus

    11,17

    Mitsellaarne näovesi on mõeldud näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna tundliku ja ärritunud naha hooldamiseks ja puhastamiseks mustusest ja meigist. Asendab tõhusalt losjooni ja toonikut ja ei vaja veega loputamist. Näovesi eemaldab tõhusalt ja õrnalt kõik mustuse, näomeigi ja surnud naharakud. Toote õrn koostis sisaldab mitselle ja aktiivset taimekompleksi, mis rahustab tundlikku nahka ja tugevdab selle kaitsemehhanisme.
    Vegan. Sisaldab 91% looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud. Lõhnatu, värvainete vaba, laktoosi- ja gluteenivaba.

  • Juuksehari NEESS sirgendav lai kandiline

    10,16

    Luksusliku välimusega Neess sarja kõigile juuksetüüpidele sobiv sirgendav juuksehari. Hari sobib kasutamiseks nii kuivadel kui niisketel juustel, võimaldab kiirelt ja mugavalt juukseid kammida, sirgendada ja stiili kujundada koos fööniga.

  • Palsam NOAH sirgendav Vaniljega 2.7 250 ml      

    13,21

    Sirgendav palsam Silk Effect Vanilla sobib ideaalselt kahustele ja sõnakuulmatutele juustele. Sisaldab vaniljeekstrakti, mis aitab muuta juuksed läikivamaks, siidisemaks ja pehmemaks ning metsoliivi tüvirakkudest saadud aktiivainet, mis aitab juukseid ümber struktureerida ja tugevdada, muutes need samal ajal volüümikaks, niisutatuks ja kergesti kammitavaks. Kasutamine:
    Kanna pärast šampooniga pesemist rätikukuivadele juustele ja lase mõjuda 3-5 minutit. Loputa hoolikalt. Silma sattumisel loputada. Vegan.

  • Intiimpesugeel Genera kummeliga 300ml

    2,79

    Eriti õrn pesuvahend igapäevaseks kasutamiseks. Tänu geeli intiimpiirkonnale kohandatud pH tasemele sobib see kasutamiseks nii meestele kui naistele, see aitab säilitada limaskestade loomulikku happelist keskkonda, hoidmaks tasakaalus intiimpiirkonna mikrofloorat. Kuna intiimpiirkond on tundlik ja ärritustele vastuvõtlikum võib seebiga pesemine hävitada naha ja limaskestade loomuliku mikrofloora. Toote koostises sisaldub kummel, mis on tuntud oma rahustavate omaduste poolest; Pesemiseks kandke geel niiskete sõrmedega intiimpiirkonnale ja loputage rohke veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  • Päikesepuuder BRONZER Multicolor 120

    9,14

    Mitmekülgne kergelt pronksjate toonidega, mis sobib ideaalselt pehme ja loomulikult päevitunud naha loomiseks.
    Päikesepuuder koosneb 3 erinevast toonist ning peen ja kerge ning nahaga täiuslikus harmoonias olev puuder tagab laitmatu ja läbipaistva meigiviimistluse päikeselise ja särava jume jaoks.

  • Geellakk GEL PRO NEON 004 Let s Blue 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Huulepulk KISS AFFAIR matt 8H 5

    9,10

    Mati viimistluse ja intensiivse ja kauapüsiva värviga huulepulk KISS AFFAIR MATTE ei kuivata huuli, tagab erakordse mugavuse ja niisutuse kuni 8 tunniks peale pealekandmist. Huulepulga kuju on loodud huulte kuju laitmatuks kujundamiseks.