Silmamask Acty Black diamond hüdrogeeliga Q10
3,00€
Kangasmask silmaümbrusele on uuenduslik toode, mis on valmistatud DermoScience Cryo Effect tehnoloogiaga, spetsiaalsest SymLift®-i sisaldavast hüdrogeelist, patenteeritud looduslikust toimeainest, koensüüm Q10 ja teemantpulbrist, mis silub ja niisutab silmakontuuri, andes kohese ja vananemisvastase iluhoolduse. Mikroperforeeritud “sametine efekt” võimaldab soojusvahetust naha sees, suurendades maski väsimusevastast ja krüoefekti. Ei vaja loputamist, praktiline ja lihtne kasutada. Tänu oma anatoomilisele kujule saab seda modelleerida igat tüüpi näo järgi.
Kasutamine: Puhasta nägu põhjalikult. Aseta toode enne pealekandmist 10/15 minutiks külmkappi. Eemalda kaitsekile. Aseta mask näole, kergelt vajutades, et see ideaalselt nahale kinnituks. Lase mõjuda 15-25 min, seejärel eemalda õrnalt. Masseeri õrnalt geeli jäägid kuni täieliku imendumiseni. Ära loputa.
Hoiatus! Ära kasuta alla 12-aastasel. Väldi kasutamist ärritunud, põletikulise või tundliku naha korral ning allergia korral mõne koostisosa suhtes. Väldi otsest kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel loputa hoolikalt puhta veega. Toodet tuleb hoida originaalümbrises ja peale avamist kohe peale kanda. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal soojusallikatest. Ühekordne.Solaariumikreem Tan Desire Perfect Tattoo Ultra-Fast Intensifier 237ml
33,99€
Armastad päevitamist solaariumis ja sul on tätoveeringud? Vali Ultra-Kiire päevituse intensiivistaja koos tätoveeringu värve kaitsva koostisega! Rikastatud ainulaadsete aktiivsete koostisosadega, on Tan Desire Perfect Tattoo kreem mõeldud efektiivseks päevitamiseks ja kompleksseks hoolduseks sinu tätoveeritud kehale. Need koostisosad toetavad tätoveeringu värvide püsivust, tagades värskuse ja intensiivsuse. Kasuta seda iga kord, kui päevitud solaariumis.
Lõhn: Magus õis
Tiigerrohi – omab antioksüdantseid ja vananemisvastaseid omadusi.
Kookosõli ja -vesi – toidavad ja parandavad naha seisundit.
Chai Hu ja E-vitamiin – taastavad, niisutavad ja omavad põletikuvastaseid omadusi.
Panthenool ja B-vitamiinid – leevendavad ärritusi ja kaitsevad dehüdratsiooni eest.
Kasutamine: Jaotage enne päevitamist ühtlaselt nahale, peale määrimist peske koheselt käed. Ei sisalda UV filtreid. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.Vältige silma sattumist. Ärrituste ilmnemisel nahal lõpetage koheselt kasutamine.Dušigeel LaQ Lynx 8in1 Relax! 500ml
7,11€
Dušigeel Lynx 8in1 Relax! Lõhnab nagu vabadus. Et kui sul on just homme tähtaeg kukkumas aga just nüüd on vaja tegeleda saja muu “tulekahju kustutamise” ülesandega….Ja just nüüd su juht annab sulle uusi kohustusi, mida on vaja veel täna lahendada…
Ja et kui boss seletab sulle, et ole nüüüüd julge nagu lõvi, osav nagu ilves ja visalt järjekindel nagu Tommy Lee Jones filmis “Põgenik”, siis- lõdvestu!!! Relax! Harjuta endas seda vastutuse ülekandmise tehnikat, sest edasilükatud ülessanne on ainult pooleldi lahendatud ülessanne. Pane kõrvale kõik see, mida sa täna lahendada saaksid ja tõsta see ülehomseks. Nii saad endale kaks vaba päeva – piisav selleks, et kõik unustada ja lipata metsikusse loodusesse. No jaa, ja mida iganes – ära unusta pesta oma jalgu, kui hiilid tagasi kontorisse! Aroomi põhinoodid: merevaigupuu, patšuli, vetiver, ja tonka oad, keskmes merevee noot, lavendel, jasmiin, tüümian, iiris ning tipunootides bergamot, sidrun, salvei ja ürdid. Kasutusjuhend: Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte keelega. Dermatoloogiliselt testitud. Silikoonivaba. Vegan. pH neutraalne. Väldi silmaümbruse piirkonda. Välispidiseks kasutamiseks.Rulldeodorant 48H Byphasse bambuseekstraktiga unisex 50ml
2,75€
ANNE & STIIL ILULEMMIK 2024. Byphasse 48h unisex rulldeodorant bambuseekstraktidega on lõhnastatud looduslike eeterlike õlide ja rohelise tee ekstraktidega. Tagab ööpäevaringse värske ning lõõgastava lõhna ning kaitse, ei jäta riietele plekke ning sobib kasutamiseks nii meestele kui naistele. Kanda puhtale ja kuivale nahale. Sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele.
Ripsmetušš Lash RuleBreaker volüüm ja pikendav
10,14€
Kõik-ühes ripsmetušš, mis annab ripsmetele erakordse pikkuse ja intensiivse volüümi, saavutades selgelt suurejoonelised ripsmed. Uuenduslik piklik koonusekujuline fiiberharjastega hari mis annab professionaalse tulemuse, tihedamad ja pikemad 3D efektiga ripsmed. Higikindel ja kauakestev sügavmust värv. Toote koostises 87% looduslikku päritolu koostisosad.
Hügieenimask komplekt DOT
0,26€
Stiilne korduvkasutatav hügieenimask ja juuksekumm. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask sobib hästi kasutamiseks nii lastel, kui täiskasvanutel. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; habe võib vähendada
filtreerimistõhusust. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.Näokoorija Byphasse tundlikule ja kuivale nahale 150ml
4,98€
Sinu nahk saab olema pehme, sile ja puhastatud. BYPHASSE rahustav näokoorija termaalveega on spetsiaalselt välja töötatud tundlikule ja kuivale nahale. See eemaldab tõhusalt mustuse ja puhastab õrnalt naha, jättes selle pehmeks ja siledaks. Kasutamine: Kanna kaks korda nädalas näole, vältides silmaümbruse piirkonda. Masseeri ringjate liigutustega ja loputa sooja veega.
Juuksegeel NOAH tekstuuri andev Mündi ja Eukalüpti 200ml 5.1
13,21€
Mündi ja eukalüptiga rikastatud juuksegeeli koostisse kuuluvad looduslikud aktiivosakesed, mis on sobilikud kasutamiseks igat tüüpi juustel. Toote koostises olevad looduslikud ained lisavad juustele tekstuuri ja läiget, ilma juukseid kuivatamata. Sobib kasutamises igas pikkuses juustele ning on ideaalne ka lokkide ja laines juuste puhul. Tekstuurigeel on keskmise tugevusastmega.
Dušigeel LaQ CLASS&SUCCESS Magnolia & Pink Pepper 500ml
7,11€
BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Looduslik dušigeel eksklusiivse parfüümi intrigeeriva lõhnaga magnoolia ja roosa pipra nootidega. Ideaalne edunäljas keha pesemiseks, enesekindlale ja karismaatilisele naisele, kes intrigeerib päeval magusa salapäraga ja öösel võlub taltsutamatu sen(k)suaalsusega. See rõhutab teie naiselikkust ja seksapiili, andes teile julgust ja vastupandamatut külgetõmmet. Dermatoloogiliselt testitud. pH neutraalne. Välispidiseks kasutamiseks. Kasutusjuhend:
Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte kasutades oma keelt.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00