Küüneviil poolkuu 100/150
Algne hind oli: 1,77€.1,34€Current price is: 1,34€.
24% Off
Kahepoolne professionaalse kvaliteedidga kahepoolne küüneviil tugevusega 100/150 sobib naturaalsetele ja kunstküüntele küüneplaadi ettevalmistamiseks, küünele kuju andmiseks ja küüne viimistlemiseks. Sobib nii maniküüriks kui pediküüriks.
Dušigeel LaQ Sex & Business 8in1 500ml
7,11€
BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Dušigeel Sex & Bussiness 8in1. Püüad sa raha teenida või ehk on hoopis metsik seks pannud su naha lõhnama nagu märja koera karva? Kas see ongi siis äri ja seksi lõhn?!
Härrased…Ei! Sa pead selle maha pesema!! LaQ Sex & Bussiness on omaette klass!
See annab sulle imelise väljateenitud raha lõhna ja rahuldab su naist sada korda rohkem kui raha kunagi suudaks!
Dušigeel aitab metsikutel isastel eemaldada häbi lõhna, eriti kui neid tabatakse teiste tibide jälitamisel ning kõige tähtsam on siin veel see, et see puhastab isegi su maine ja kustutab ära igasuguse kutsikatembu jälje.
Dušigeel kardemoni ja musta pipra ekstraktiga – puhastab õrnalt -pH neutraalne. Aroomi põhinoodid: seedripuu, sandlipuu, kuivpuu, tonka, muskus, keskmes: õun, münt, roosa pipar, roos, tipunoodid: sidrun, greip, vesi. Dermatoloogiliselt testitud. Silikoonivaba. Vegan. pH neutraalne. Väldi silmaümbruse piirkonda. Välispidiseks kasutamiseks. Kasutusjuhend: Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte kasutades keelt.
HOIATUSED: Ei noorenda, ei silu ega koori mitut nahka, ei pese musta raha.Šampoon NOAH laste Milk&Sugar 250ml
13,21€
EE – Pehme ning õrnatoimeline šampoon lastele igapäevaseks kasutamiseks, tasakaalustab peanaha rasu sekretsiooni. Šampooni puhastusomadused tulenevad naturaalsetest köögiviljadest, mis pole agressiivsed juustel ega peanahal, toimet pehmendavad selles sisalduvad piimavalgud ning suhkur. Ideaalne sagedaseks pesemiseks, kergesti loputatav. Ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Silma sattumisel loputada rohke veega! Kanda märgadele juustele ja peanahale, maseerige ja loputage. Vajadusel korrata protseduuri.
Geellakk GEL PRO NAIL PREP 10ml
Algne hind oli: 6,09€.4,27€Current price is: 4,27€.
30% Off
NAIL PREP on rasvaeemaldusvahend, mis dehüdreerib õrnalt naturaalset küünt, eemaldades kõik rasu jäljed ning valmistab küüned ette lakkimiseks. Bella Oggi GEL PRO professionaalse lakkimissüsteemi pealekandmise 1 samm on küünte puhastamine/kuivatamine NAIL PREP-iga. Suurus: 10 ml
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Kinkekomplekt NOAH värvitud juustele Šampoon 1.6 + juuksemask 2.4 + juuksevärv5
24,38€
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab: NOAH värvi kaitsev šampoon 250ml 1.6 + NOAH värvi kaitsev juuksemask 200 ml 2.4 + NOAH püsijuuksevärvŠampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200 ml 2.4
Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Kasutamine: Kanna piisav kogus rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 3-7 minutit, loputa hoolikalt.Püsijuuksevärv NOAH, koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resortsinoolita. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
Juuksevärvi pakend sisaldab:
-1 NOAH juuksevärvi 50ml
-1 NOAH aktivaator 75ml
-1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
-1 paar kindaidKehapesuvaht LaQ 3in1 Forget Me Not tahke 100g
9,14€
Anne&Stiil 2025 auhind. LaQ 3in1 pesuvaht keha ja juuste pesemiseks ning depileerimiseks. Intensiivselt niisutav looduslik tahke veega emulgeeritav kehavaht 3in1 on imeliselt kerge ja mõnusalt lõhnav vaht, mis ühendab endas dušigeeli ja šampooni ning raseerimisvahu omadused. Puhastab õrnalt, niisutab täiuslikult ja raseerib jumalikult! Tänu erakordselt õrnale koostisele saab vahtu kasutada kogu kehal, sealhulgas intiimsete piirkondade epileerimiseks, looduslikud ja täielikult taimsed koostisosad hellitavad teie nahka, isegi kui see on väga tundlik: forget-me not ekstrakt, kurgirohu õli, pantenool, aloe vera, riisiekstrakt. Aroomi põhjanoodid: vanill, sandlipuu, seedripuu, merevaik, keskmes: meelespea lill, virsik, aednelk, jasmiin, apelsinil õied, tipunoodiks: mandariin. Ideaalne vahend reisile, lekkimiskindel ja 3in1! Kanna väike kogus vahtu nahale/juustele, pese, loputa korralikult. Raseerimiseks kanna õhuke kiht märjale nahale, raseeri. Dermatoloogiliselt testitud. Vegan.
Näotoonik Byphasse roosiveega 500ml
3,99€
Roosiveega näovesi puhastab, niisutab ja toniseerib nahka efektiivselt, seda ärritamata. Toonik sobib kõikidele nahatüüpidele, kasutatakse puhastuspiima, meigi, rasu, mustuse ning tuhmide ja elutute pindmiste rakkude eemaldamiseks. Tulemuseks puhas, sile, tasakaalustatud ja niisutatud näonahk.
Lauvärv EYES ON-ME Rock´n´Roll Girl 003
13,57€
Viie kergesti hajutatava värviga lauvärvide palett, millel on suurepärane püsivus. Õhukesed erksate värvidega tekstuurid, mis ei jäta jälgi. Iga värvikombinatsioon pakub erakordset valikut intensiivsetest toonidest, mida on lihtne kasutada ja omavahel sobitada. Igas paletis on matid satiintoonid, mille keskel on metalse efektiga värv, mida saab kasutada ka pealisvärvina. Värvid on hästi sulanduvad ja väga pigmenteeritud. Metalliline koostis on geelilaadse tekstuuriga – puudrist saab vedel, kui seda puudutada sõrmedega või kanda pintsliga silmalaule. See muudab tekstuuri ja toob esile intensiivse sära, tänu mitmerefleksilistele pärlitele. Silmalaud saavad ülevoolava ja särava tulemuse.
Peitepulk COVER PRO 24H 003 Nougat
7,68€
Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!Šampoon rasustele ja normaalsetele juustele Family Delice rohelise tee & laimiga 750ml
4,95€
Byphasse Family Delice sarja rohelise tee ja laimiga šampoon rasustele ja normaalsetele juustele juuksed puhastavate ja tasakaalustavate omadustega mis jätab juuksed pikemaks ajaks puhtaks ja värskeks. Rikastatud rohelise tee ja laimi ekstraktiga, aitab see naturaalselt eemaldada juustele ja peanahale kogunenud liigse rasu. Tulemuseks on puhtad ja tasakaalukalt niisutatud juuksed. Dermatoloogiliselt testitud. PH neutraalne ja vegansõbralik toode.
Iluõli Byphasse avokaado ja saialille õliga 100ml
7,99€
Byphasse iluõli saialille ja avokaado õliga on spetsiaalselt loodud juuste ja kuiva naha niisutamiseks, elavdamiseks, pehmendamiseks ja kuivuse vältimiseks. Ideaalne igapäevaseks hoolduseks. Õli on rikas oomega 3, 6 ja 9 poolest. 99% looduslikku päritolu. Vegan. Kasutamine: Kandke puhtale ja kuivale näo- ja kehanahale, masseerige õrnalt kuni täieliku imendumiseni. Juuste puhul kandke kuivadele või niisketele juustele juurtest otsteni.
Šampoon ECO ORIGINS sagedaseks pesuks 250ml
Algne hind oli: 13,21€.6,61€Current price is: 6,61€.
50% Off
ANNE & STIIL ILULEMMIK 2021 võitja.
Sagedaseks kasutamiseks mõeldud šampoon Marula õli ning fermenteeritud granaatõunaga sobib eriti hästi värvitud juustele tänu sügavalt niisutavate ja juuksestruktuuri ning värvi taastavatele omadustele. Šampoon puhastab juuksed õrnalt kuid efektiivselt, muutes need tervemaks ja säravamaks ning annab meeldiva lõhna. Kasutamine: kanda niisketele juustele, masseerida peanahale, seejärel loputada hoolikalt. Silma sattumisel loputada veega. Välispidine. COMOS ORGANIC ECOCERT sertifikaadiga toode, mis on valmistatud hüper-fermentatsiooni teel saadud taimsetest koostisosadest. Tänu innovatiivsele tehnoloogiale saame uuenduslikul ja efektiivsel viisil kasutada taimede fütokomplekse ja antioksüdantiderikkaid kasulikke omadusi. Vegan. Nikkeltestitud.Palsam NOAH toitev Mangoga 1L 2.1
Algne hind oli: 25,40€.20,31€Current price is: 20,31€.
20% Off
Toitev juuksepalsam mangoga Itaalia loodustoodete sarjast Noah, mille tooted sisaldavad vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Toitev palsam, ilma silikoonide sisalduseta, aitab eemaldada ning ära hoida pusade tekkimist, samal ajal juukseid sügavuti niisutades. Palsamis sisalduvad mango ja riisivalguekstraktid on suure toiteväärtusega ning taastavate omadustega, juuksed on pehmed, kaitstud ning niisutatud, muutmata need raskeks ning peadligi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Solaariumikreem Wild Tan Fancy Vanilla Accelerator 15ml
Algne hind oli: 1,51€.0,76€Current price is: 0,76€.
50% Off
Wild Tan FANCY Vanilla Accelerator on intensiivselt keha niisutav solaariumikreem. Kanepiõli ja kookosõli tagavad suurepärase nahahoolduse ja aktiivne türosiin kiirendab loomuliku päevituse saavutamist.
Kanepiõli – taastab ja niisutab, kookosõli – toidab ja silub nahka, türosiin –kiirendab päevitumist, vitamiin E – niisutab ja aitab neutraliseerida vabade radikaalide mõjusid. Aroom: Vanilje
Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.Solaariumikreem Wild Tan Crazy Bronzer DHA ja kollageeniga 125ml
10,16€
Kiire päevitusefektiga ja tugevate pruunistajatega (DHA & Erythruloos) solaariumikreem annab intensiivse ja kauakestva päevituse, mis püsib nahal kauem. Kollageen – taastab ja toniseerib. Sheavõi – niisutab ja taastab nahka. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV-filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.
Juuksehari NEESS kitsas piklik
9,14€
Luksusliku välimusega Nees sarja juuksehari kõikidele juuksetüüpidele. Harja juukseid õrnalt, ilma nende struktuuri lõhkumata. Juuksehari masseerib ja stimuleerib peanahka, plastmassist piide otsad on ümarad ja need masseerivad kammides peanahka. Lihtne puhastada, antistaatiline.
Näopesuvaht LaQ Purifying greip ja roheline tee tahke 40g
10,16€
Olen looduslik ja taimse koostisega tahke, veega emulgeeritav näopuhastusvaht sügavpuhastava toimega. Minu kerge ja õhuline konsistents lummab sind! See muudab minu kasutamise uskumatult meeldivaks, olles äärmiselt efektiivne. Minu värskes ja ergutavas lõhnas sa tunned ära greibi ja rohelise tee. Ma pakun sügavpuhastust näonahale, reguleerin rasueritust ning aitan võidelda naha probleemidega, häirimata naha loomulikku pH-tasakaalu. Olen ideaalne rasusele, kombineeritud ja aknele kalduvale nahale. Imeliselt kerge ja vahune konsistents muudab su igapäevase näopuhastuse tõeliseks naudinguks! Sisaldan efektiivset puhastavat ja värskendavat aktiivsütt. Sorbitool ja taimne glütseriin tagavad tugeva niisutava efekti ning lisaks sisaldan toitvat kanepiseemneõli, greibi ja rohelise tee ekstrakte. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet nahale ja masseeri ringjate liigutustega vahu tekkimiseni, seejärel loputa veega maha. pH neutraalne. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.
Haavaplaaster Megaplast Ocean lastele 6*2cm 20tk
1,28€
Vetthülgav, mustust ja baktereid tõrjuv plaaster, mis on kaunistatud lõbusate, Sinu lapsele meeldivate piltidega. Lastesõbralike värvidega kaunistatud plaastrid on hästikleepuvad ja PE kattega. Polüetüleen-või polüetüleeni on kasutatud traditsiooniliselt plaastrite pealismaterjalina. See on pehme, elastne ja mikroperforeeritud, mis lubab nahal hingata.
Huulepliiats Lip-Matic Precise 06
5,07€
Lip-Matic Precise automaatne huulepliiats-lainer intensiivse ja koheselt täpse tulemusega. Pehme, kergelt pealekandtav ning tugeva värvipigmendiga. Huulemeigi tegemine on lihtne ja mugav tänu laineri kreemjale ja ülikergele voolavale tekstuurile, mis võimaldab teil joonistada täpsed varjundid vaid mõne liigutusega. Intensiivne ja võrgutav välimus, täiusliku huulemeigiga. Kauakestev tulemus huulepliiatsiga, mille valem on välja töötatud selliselt, et selle pealekandmine on väga mugav ja hõlpsasti segatav, nii et see sobib suurepäraselt nii huulte kontuuri joonistamiseks kui ka huulte värviga täitmiseks, et luua huulepulgale täiuslik alus. Huulepliiatsit on täiustatud vitamiinide ja antioksüdantidega.
Juuksehari ovaalne plastpiidega
2,28€
Pikkadele ja poolpikkadele juustele mõeldud peanahka masseerivate ümarate otstega plastpiidega juuksehari. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerivad peanahka, stimuleerides vereringet.
Palsam NOAH Detox Anti Pollution 250ml
13,21€
BUDUAARI LEMMIK 2020 Parim apteegi- ja looduskosmeetika
Aaloega rikastatud palsam kõikidele juuksetüüpidele, mille koostis niisutab juukseid ning muudab need lihtsalt kammitavaks. Juuksed muutuvad siidiseks ja läikivaks, püsides kauem puhtad. Sisaldab moringaekstrakti, millel on kapillaarkiude kaitsev toime ja niisutab efektiivselt. Sobib tihedaks kasutamiseks. Antistaatiline toime. Naturaalse päritoluga kookospähkel on pehmendava toimega, see on looduslik alternatiiv silikoonidele. Professionaalse kvaliteediga toode ilma silikoonide, parbeenide, parafiini, mineraalõlide, DEA ja SLS-ita. Nikkeltestitud. VeganKüünelakk Gel Effect keratiiniga 407 Intimate
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Meigieemaldussalvrätikud Byphasse aaloega tundlikule nahale 40tk
3,55€
Meigieemaldusrätikud tundlikule nahale, võimaldavad kiiresti ja põhjalikult eemaldada kogu jumestuse vaid ühte toodet kasutades. Sisaldavad aaloe ekstrakti mis niisutab ja kaitseb Sinu nahka.Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist.
Näopesuvaht LaQ Praline lõdvestav tahke 40g
10,16€
Tahke, veega emulgeeritav näopesuvaht, mis tänu kakao, vanilli ja pähklite ekstraktide ning niisutavate ainete kompleksile jätab see naha siidiselt siledaks ja intensiivselt niisutatuks. Ideaalne igapäevaseks hoolduseks normaalsele, kuivale ja tundlikule nahale. Pralinee lõhnaline. Kerge näopesuvaht lummava lõhnaga pakub nahale õrna puhastust, muutmata selle loomulikku pH tasakaalu. Aktiivsed koostisosad: allantoiin – rahustab, oliivi õli – uuendab, toidab, kakao ekstrakt-uuendab, taastab, taimne glütseriin – intensiivne niisutus. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet nahale ja masseeri ringjate liigutustega vahu tekkimiseni, seejärel loputa veega maha. pH neutraalne. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.
Meigieemaldussalvrätikud Byphasse mandliõliga tundlikule nahale 40tk
3,55€
Meigieemaldussalvrätid võimaldavad meigi näolt ja silmadelt täielikult eemaldada vaid ühe rätikuga. Sisaldavad mandliõli, mis pehmendab ja kaitseb nahka, samas seda niisutades. Sobivad tundlikule nahale. Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist. Dermatoloogiliselt testitud. Taassuletav pakend.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00