• Näopesukäsn Konjac Sponge aloe veraga

    6,09

    Näopesukäsn tundlikule nahale aloe veraga. Aloe vera ekstrakt leevendab nahaärritusi ning rahustab ja niistuab sügavuti. Ideaalne kogu perele, see puhastab sügavalt, eemaldab mustuse pooridest ning koorib õrnalt nahka. Taimse kiu unikaalne võrgulaadne struktuur aitab ergutada vereringlust ja soodustab naharakkude uuenemist. Ei sisalda kemikaale, värvaineid, lisaaineid ja ärritavaid aineid.
    Enne kasutamist niisutage pesukäsn soojas vees, kuni see on pehme. Pigistage välja liigne vesi ning puhastage õrnalt nahk. Koorimiseks, värskendamiseks ning naha niisutamiseks, masseerida nahka ringjate liigutustega. Pesukäsnale ei pea lisama puhastustooteid, kuid soovikorral võib seda teha. Pärast kasutamist peske käsna korralikult ning jätke õhu kätte kuivama. Puhta käsna võib ka külmkappi panna, mis hoiab selle värske ja külmana ning annab pesukäsnale pikema kasutusea.

  • Hambaharjakarp

    0,97

    Suletav plastikust hambaharja karp. Stiilne ning mugav selles hambahari kaasa võtta.

  • Haavaplaaster Megaplast Premium barjääri 7*2cm 20tk

    Algne hind oli: 1,38€.Current price is: 1,00€.

    27% Off

    Veekindel haavaplaaster: vetthülgav, mustust tõrjuv, püsib kindlalt paigal ka liikuvatel kehaosadel. Hemostaatiline marli kaitseb haava ja aitab kaasa vere hüübimisele ning haava loomulikule paranemisprotsessile. Sisaldab chlorhexidine digluconate. PU kate on innovatiivne materjal ning tagab suure vastupidavuse: see on veekindel, väga elastne ja ideaalne kasutamiseks sportimise ajal. Plaaster haakub paremini niiskele nahale. Plaaster on õhuke ja naha värvi. 7x2cm 20tk.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 518 Shiny Lilac Lady

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Huuleläige GLOSS AFFAIR 02 Toffee Roses

    6,35

    Bella Oggi uuenduslik booster huuleläige, mis annab huultele värvitooni ja täidlasema välimuse.
    Orgaanilise argaaniaõli ja hüaluroonhappega rikastatud koostis katab huuli meeldivalt, niisutades neid sügavalt, siludes ja vähendades peeneid kortse, andes koheselt huultele täidlasema efekti. Niisutav koostis sulandub huultele, pakkudes kerget, märjalt küütlevat, kuid mittekleepuvat viimistlust. Lisaks muudavad taimse vaha koostisosad huuleläike kreemjaks ja rikkalikult säravaks.
    Täielikult läbipaistva pudeli ruudukujuline disain koos roosast kullast korgiga täiustavad toodet, luues 3D-efekti. Uuenduslik, kaldus aplikaator on loodud andma õige koguse toodet säravate huulte saavutamiseks, lisaks on aplikaatori tipuga võimalik joonistada täiuslik huulekaar, et saavutada koheselt säravad ja täidlased huuled.

  • Kulmupliiats I Brow Liner 02 Tumepruun 1tk

    4,05

    Bella Oggi kulmupliiatsiga on lihtne kujundada trendikat kulmujoont. Pliiats on keskmise tugevusega ning meeldiva tekstuuriga. Väga kauapüsiv ning ei lähe hõõrdudes laiali. Korgil on spetsiaalselt kulmujoone hajutamiseks käepärane hari, millega saavutad veatu lõpptulemuse.

  • Kehapesuvaht LaQ 3in1 Magnolia&Pink Pepper tahke 100g

    9,14

    LaQ 3in1 pesuvaht keha ja juuste pesemiseks ning depileerimiseks. Intensiivselt niisutav looduslik ja tahke, veega emulgeeritav kehavaht 3in1 on imeliselt kerge ja mõnusalt lõhnav vaht, mis ühendab endas dušigeeli ja šampooni ning raseerimisvahu omadused. Puhastab õrnalt, niisutab täiuslikult ja raseerib jumalikult! Aroomi põhinoodid: patšuli, sammal, seedripuu, merevaik, vanill, keskmes: magnoolia, roos, jasmiin, heliotroop, sandlipuu, tipunoodid: bergamot, puidused noodid, tsistus. Tänu erakordselt õrnale koostisele saab vahtu kasutada kogu kehal, sealhulgas intiimsete piirkondade epileerimiseks, looduslikud ja täielikult taimsed koostisosad hellitavad teie nahka, isegi kui see on väga tundlik: magnoolia ekstrakt,
    roosiõli, pantenool, aloe vera, riisiekstrakt, hüaluroonhape. Ideaalne vahend reisile, lekkimiskindel ja 3in1! Kanna väike
    kogus vahtu nahale/juustele, pese, loputa korralikult. Raseerimiseks kanna õhuke kiht märjale nahale, raseeri. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Näo- ja habemeõli LaQ Hoppy Coat 30ml

    11,14

    Mõnikord piisab ühest tilgast, et kustutada mälu.Teistel juhtudel võib see sama tilk tuua uut elu, mökk, mökk… See õli muudab sinu nägu, mõjutamata tõsiselt sinu psüühikat. Kanna peale tilkhaaval, kuniks pudel saab tühjaks. Eriti soovitatav kanda habemetele. No ja isegi kui sul pole habet, on seda siis kasulik kasutada kriuksva ukse või jalgrattaketi jaoks. Aroomi põhinoodid: vanill, sandlipuu, seeder, keskmes: pelargoon, õun, tipunoodid: jäine münt, bergamot. Kasutamine: Kanna mõned tilgad kätele ja masseeri näole, habemekarvadele. Vegan. Silikoonivaba. Naturaalsed õlid. Hoida jahedas ja kuivas.

  • Jumestuskreem MY SKIN TONE 10C Sand

    10,16

    Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
    MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.

  • Küüneviil safiir 18cm*

    1,82

    Donegal safiirviil naturaalsete küünte hoolduseks, sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Tänu viili peenele struktuurile tagab see ülimalt täpse küünehoolduse. Tänu kitsale ning peenele käepärasele terale on mugav ligi pääseda ka keerulisi kohti viilima. Kõrge tootekvalteet tagab viili abrasiivsed omadused pikaajaliselt.

  • Meigiseen Hollywood roosa marmor

    5,07

    Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.

  • Pesukäsn Donegal Sisal Natural 14,5 x10,5cm

    2,02

    Donegal naturaalsetest kiududest pesukäsn annab nahka kooriva efekti, koorimine uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle siidiseks ja elastseks. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning pehmeks. Sobib nii saunas, vannis, dushi all pesemiseks. 14,5 x10,5cm