Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE CHOU A LA CREME 100ml
11,96€
Chou à la Crème – magus unistus värskest küpsetisest. See aroom äratab ellu helde vahukooreküpsetise kujutelma – lõhn, mis on sama ahvatlev kui äsja valminud magus amps. Aroom avaneb karamelli, vanilje ja orhidee pehmete ja kreemjate nootidega. Südames sulanduvad pruun suhkur, jasmiin ja valge puit, justkui soe kondiitriaroom otse pagarikojast. Lõhna lõpetavad tonka uba, muskus ja korduv vaniljenoot, mis lisavad sügavust ja vastupandamatut gurmaanlikkust. Tulemuseks on tõeliselt sensuaalne ja maitsemeeli kõditav lõhn – nagu magustoit, mida kantakse nahal.
Ihupiim Byphasse Royal Jelly mesilasema toitepiimaga 500ml
3,93€
Niisutav ja toitev ihupiim mesilasema toitepiimaga, mis parandab nahakudede ainevahetust ning jätab naha niisutatuks ja pehmeks ning meeldivalt lõhnavaks. Sobib hästi kasutamiseks normaalsele või kuivale nahale. Kanda nahale õrnalt masseerides üks või kaks korda päevas.
Kuivšampoon NOAH DRY Volüüm 200ml
15,99€
NOAH Volüümi andev kuivšampoon damaskuse roosi ja nõgese ekstraktiga. Taastab juustele volüümi ja sära, pikendades peanaha puhtuse tunnet. Eemaldab liigse rasu, muutes juuksed kergeks ja õhuliseks ning jätab juustele meeldiva lillenoodi. Ei jäta juustele jälgi. Kuivšampoon ei asenda pesemist, kuid võib aidata pikendada pesukordade vahelist aega hoides samal ajal teie juuksed värsked ja puhtad. Toode EI sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i.
Kasutamine: Enne kasutamist loksutage korralikult. Pihustage kuivadele juustele umbes 30 cm kauguselt, kandes toodet hoolikalt juurtele. Masseerige juukseid sõrmedega. Pole vaja loputada. Oodake mõni minut ja seejärel harjake juukseid õrnalt.
Suurema efektiivsuse saavutamiseks jagage juuksed osadeks ja pihustage toodet osade kaupa peanahalePeitepulk COVER PRO 24H 006 Cookies
7,55€
Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!Juuksevaht NOAH 5.8 Modelling Mousse with Sweet Almonds Oil, 250ml
11,25€
Professionaalne tugeva kinnitusega juuksevaht, mis sobib ideaalselt soengu pehmeks toeks ilma juukseid raskeks või kõvaks muutmata. See annab tekstuuri siledaks juuksed ja toetab lokkis juuste kuju. Argaaniaõli loob kaitsekile, mis annab pehme, siidise ja niisutava efekti. Kaitseb juukseid niiskuse ja kuumuse eest, muudab kergesti kammitavaks. Soovitatav kasutamine: Enne kasutamist loksutada. Doseerige toode peopessa, hoides kanistrit allapoole. Jaotage ühtlaselt rätikukuivadele juustele. Ärge loputage. Ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i.
Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE Riviera Sunset 100ml
Algne hind oli: 11,96€.9,56€Current price is: 9,56€.
20% Off
Jeanne Arthes French Way of Life sarja uus pihustiga lõhnavesi naistele. Riviera Sunset lõhnavesi kutsub esile Prantsuse Riviera elurõõmu ja muretuse, selle orgude värskuse ja kallaste ilu. Selle mustsõstra, sidruni ja ananassi mahlaka koosluse tõstavad esile virsiku, sandlipuu ja karamelli päikeselised ja sametised akordid. Tõeliselt kaugele kumav aroom, mis meenutab Côte d’Azuri päikeseloojanguid. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!
Juuksehari Donegal SCARLET BRUSH
Algne hind oli: 4,99€.2,50€Current price is: 2,50€.
50% Off
Käepärane Scarlet Brush juuksehari pole mitte ainult ainulaadse disainiga, vaid ka unikaalne! Selle ergonoomiline käepide tagab mugava ja kindla haarde, mis muudab juuste kammimise lihtsaks ja meeldivaks. Scarlet Brush on loodud peanaha õrnaks masseerimiseks kammimise ajal. See õrn massaaž mitte ainult ei stimuleeri mikrotsirkulatsiooni, vaid võib kaasa aidata tervislikumale juuste kasvule. Harja mitmekülgsus teeb selle ideaalseks ilutooteks nii kodus kui ka sobib professionaalseks kasutamiseks juuksurisalongides.
Näomask Byphasse matistav kombineeritud ja rasusele nahale 150ml
5,89€
Byphasse poore ahendav matistav ebatäiuslikkusega võitlev savimask sisaldab buchu lehedekstrakti, flavonoide sisaldavat Lõuna-Aafrika taime ja jojoba eeterlike osakesi, tagamaks absoluutse puhastust sinu näonahal. Mask puhastab tõhusalt nahapinna, matistab selle ja eemaldab komedoonid, muutes nahapinna värskeks ning säravaks. Tänu oma matistavatele omadustele, sobib mask kasutamiseks kombineeritud ning rasusel nahal. Kasutamine: kandke mask masseerivate ringjate liigutustega puhta ja kuiva näo peale, lasta mõjuda 15 kuni 20 minutit, kuni see on kuivanud. Loputada sooja veega, kuni kogu näonahk on maski jääkidest puhas. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Mitte kasutada ärritunud, kahjustunud nahal! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Vältida silma sattumist!
Peitekreem Feel Glow 02 Radiant Nude
Algne hind oli: 6,65€.3,33€Current price is: 3,33€.
50% Off
Valgustpeegeldav peitekreem Feel Glow kerge ja siidise tekstuuriga. Suurepärane toode tuhmunud nahale, katab ning peidab hästi väsinud silmaalused ning muud tumedad laigud. Avokaadoõli ja SPF 15-ga rikastatud parabeenide ning lõhnavaba koostis, ühtlustub nahal koheselt, andes sellele loomuliku jume, samal ajal kaitses nahka kahjuliku päikesekiirguse eest.
Kinkekomplekt LaQ dušigeelid MINI Lucky Woman
15,99€
Siin ma olen, LaQ 6-st looduslikust ja vegan dušigeelist koosnev kinkekomplekt miniversioonis naistele, igaühest 2 tükki. Sobin suurepäraselt kingituseks ja totaalselt praktiline – pudelite mahutavus 100ml, nii et need sobivad ideaalselt reisimiseks, jõusaali või vannibasseini nautimiseks.
Sixpäkist leiate POJENGI, kultussarja, mille sensuaalne lõhn on eksklusiivsetest parfüümidest ja võrgutava pojengi nootiga. Sobib ideaalselt tugevatele ja sihikindlatele naistele, kes teavad oma väärtust ja oskavad kasutada oma tugevaid külgi. Teisest küljest on MAGNOLIA sarjal intrigeeriv eksklusiivsete parfüümide lõhn koos sensuaalsete magnoolia ja roosa pipra nootidega. Loodud enesekindlatele ja karismaatilistele naistele. Neile, kes päeval intrigeerivad magusa salapäraga ja öösel lummavad taltsutamatu sen(k)suaalsusega. Kolmandast küljest on FORGET ME NOT sarjas eksklusiivsete parfüümide peen lõhn, mille sensuaalne noot sosistab… Jipikajee, ära unusta mind! See on loodud naistele, kes on tujukad ja samas ka ahvatlevalt võluvad, aga ka täiesti näiliselt häbelikele, kellele meeldib kõiki üllatada ja võimalusel unustamatult rokkida. Kinnitame julgelt, et tänu lõhnade mitmekesisusele ja pudelite praktilisele mahutavusele on andeka kingisaaja meelte lummus ja rahulolu garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidine!Geellaki stardikomplekt GEL PRO Starter Kit
29,99€
ANNE & STIIL ILULEMMIK 2024. Sisaldab 7 professionaalset toodet mahaleotatava (SOAK OFF) poolpüsiva geellakiga maniküüri või pediküüri tegemiseks. Täielikult professionaalne tulemus, laki püsivus üle kahe nädala, läikiv ja särav viimistlus!
Geellaki stardikomplekt GEL PRO sisaldab:
– NAIL PREP 1tk 10ml
– ULTRABOND 1tk 10ml
– BASE & TOP alus ja pealislakk 1tk 10ml
– GEL PRO värvilakk nr 12 RED ALERT 5ml
– Puhastusvahend CLEAN UP 1tk 120ml
– Eemaldaja SOAK OFF-MOVE OFF! 1tk 120ml
– 4 tahuline poleerblokk küünte hoolduseks ja ettevalmistamiseks 1tk
* Juhend pakendis.
* Toode ei sisalda UV/LED lampi,UV/LED lamp on saadaval eraldi tootena.
* Pilkupüüdvaid lisavärve leiad meie kodulehelt www.ilukaubad.ee kategooriast Meik/Geellakid või lisatooteid Meik/Geellaki tarvikud.Silmalainer matt COLORLINER Forest tumeroheline
7,86€
Vedel marker-silmapliiats, mis rõhutab täpse ja püsiva tõmbega Sinu ilmet.
0,4 mm ots trendikate graafiliste joonte jaoks. Kauapüsiv värv, mis ei määrdu ega määri.
Intensiivne tulemus tänu uusima põlvkonna pigmentidele. Kasutamine: 1. Tõmmake ripsmete juurte juurest joon silma sisenurgast välisnurgani. 2. Metsiku pilgu saamiseks tõmmake silma välisnurka koma, justkui pikendaksite silmakontuuri alumist joont.Kinkekomplekt LaQ Bubble lastele
25,99€
Siin ma olen, LaQ Bubble Gum vegan looduskosmeetika kinkekomplekt lastele, mis koosneb närimiskummilõhnalisest pesugeelist 300ml, 3-värvilisest tahkest pesuvahust 100g ja mullivannipommist 120g. Närimiskummilõhnaline kosmeetikatoodete sari on loodud spetsiaalselt lastele, pidades silmas nende õrna nahka ja helget värviarmastust. Vedel pesugeel on mõeldud keha, juuste ja käte pesemiseks. Selle koostis põhineb pehmetel pesuainetel ning sisaldab ka niisutavate ja toitvate koostisosade kompleksi. Taevalikult heledates toonides 3-värvilisest tahkest kehapesuvahu koostisest leiad muuhulgas niisutava riisiekstrakti, sheavõi ja magusa mandli õli. Vannipall on omakorda roosa ja sisaldab muuhulgas sheavõid, magusmandliõli ja E-vitamiini. Nende toodetega muudate iga vanniskäigu lõõgastavaks ja lõhnavaks naudinguks! Kinnitame teile, et iga lapse rõõm on garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
Silmapliiats 3in1 RuleBreaker 3 Copper
5,99€
Multifunktsionaalne trendikas 3in1 veekindel silmapliiats: professionaalne silmapliiats koos hajutaja ja teritajaga. Tulemus, mis püsib 24H ja ei valgu laiali, pehme käsna abil on kerge hajutada ja muuta tugev joon suitsuseks ning sisemise teritajaga on võimalik viimistleda pliiatsi ots üliteravaks et pääseda ligi ka silma kõige õrnematesse kohtadesse. Koostis ei sisalda: talki, parabeene, D5 ega lõhnaaineid.
Rulldeodorant 48H Byphasse Sweet Almond unisex 50ml
2,71€
Byphasse 48h unisex rulldeodorant on lõhnastatud looduslike eeterlike õlidega, millele lisab vürtsi röstitud mandlite hõrgutav aroom. Annab tõhusa ja efektiivse kauakestva higistamisvastase toime 48 tunniks. Takistab higi eritust ja kaotab ebameeldiva lõhna, ei ärrita nahka ning ei määri riideid. Kanda puhtale ja kuivale nahale. Sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele.
Ripsmetušš Lash RuleBreaker veekindel push-up efektiga
8,88€
Professionaalsest lamineerimistehnikast inspireeritud veekindel volüümi lisav ja koolutav ripsmetušš. Tõstab ja koolutab ripsmeid push-up efektiga juba esimestest kasutuskordadest. 85% looduslikku päritolu koostisosades on spetsiaalsed vegan päritolu vahad mis annavad ripsmetele ülihea supervolüümi ning meiki on kerge eemaldada.
Spetsiaalne hari tagab ripsmete loomuliku ja mugava koolutuse mille tulemuseks on välimus mis meenutab
professionaalset ripsmete lamineerimist.Silmakreem-geel FLOSLEK Arnica tursetele ja verevalumitele 15ml
4,45€
Floslek silmageel arnikaekstraktiga pehmendab ja niisutab nahka, silendab kortse ja aitab vähendada tumedaid „sinakaid“ silmaaluseid ja turseid, tugevdab kapillaare. Parandab märgatavalt niiskustaset, hüdratsiooni ja ühtlustab nahatooni silmaümbruse piirkonnas. Kreem stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist, aitab siluda efektiivselt silmade ümbruse kortse. Arnikaekstrakt suurendab kapillaaride paindlikkust, elastsust ja toonust, ergutab mikrovereringet, vähendab veresoonte rabedust ja haprust, ennetab seeläbi tumedate silmaaluste tekkimist. 0% allergeene, parabeene, lõhna-ja värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud. Vegan sõbralik toode.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 704 Jazz Vibes
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Päevitusjärgne FLOSLEK Sun Care Derma FAMILY rahustav palsam 125 ml
Algne hind oli: 11,25€.7,87€Current price is: 7,87€.
30% Off
Päevitusjärgne rahustav palsam päikesest ärritunud näo- ja keha naha regenereerimiseks ja rahustamiseks prebiootikumide, cica, sheavõi ja vesiroosiga kõikidele nahatüüpidele, ka tundlikule. Sobib täiskasvanutele ja lastele vanusest alates 3+.
Omadused:
*toob leevendust pärast esimest pealekandmist
*rahustab nahka kuni 48 tundi, seda intensiivselt toites ja niisutades
*taastab tugevalt kuiva ja ülekuumenenud naha, muutes selle siidiselt pehmeks ja siledaks
*vähendab sügelust ja naha ketenduse ohtu ja pikendab päevituse kestvust hoides naha tervena
Vegan toode. 92% looduslikku päritolu koostisosad. Dermatoloogiliselt ja pediaatriliselt testitud.
Kasutamine: Kandke paras kogus ühtlaselt puhtale ja kuivale nahale ning vastavalt vajadusele kasutage uuesti.Dušigeel LaQ Extremely Wild Gel 8in1 500ml
6,99€
BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Äärmiselt Metsik Dušigeel(ÄMD)=100% rahulolu* *Uuring viidi läbi kahe hoolikalt valitud meessoost inimliigi esindaja grupis.
Kõik vastanutest kinnitavad, et ÄMD puhastab nahka. Lisaks on see täiuslik vahend ka kõige muu raseerimiseks, mida teile meeldiks raseerida ja meie ei pea sellest teadma. Huvitav on see, et 100% vastanutest väidavad, et peale ÄMD kasutamist pole neil absoluutselt mingit tselluliiti. Ükski negatiivne teiepoolne arvustus meid ei üllataks ja isegi kui need tekiksid, peaksime neid ignoreerima, sest kõik vastasoo esindajad metsistuvad koheselt ja meeldivalt. Ja miks -sest kõik nõustuvad: geel lõhnab lihtsalt imeliselt! Dušigeel sisaldab tammeekstarkti. Aroomi põhinoodid on: tamme sammal, muskus, merevaik, keskmes: patchuli, jasmiin, taimed, tipunoodis: bergamot, mustsõstar, ananass, apelsini õied. Dermatoloogiliselt testitud. Silikoonivaba. Vegan. pH neutraalne. Väldi silmaümbruse piirkonda. Välispidiseks kasutamiseks. Kasutusjuhend: Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte keelega.Šampoon NOAH taastav argaaniaõliga 250ml 1.4
8,65€
EE – Argaaniaõliga šampoon kuivadele ja väga kuivadele, töödeldud ning kahjustatud juustele. Tänu puhastele taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele on šampoon peanahale ja juustele õrnatoimeline, kuid tõhus. Tootes sisalduvad argaaniaõli ja taimsed ekstraktid aitavad ära hoida juuste rabeduse ning peanaha kuivuse ja punetuse. Niisutab efektiivselt, annab juustele sära ja elastsust. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 404 Rose Cloud
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 605 Lava Red
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Geellakk GEL PRO 50 Gothic Story 5ml
Algne hind oli: 6,99€.4,89€Current price is: 4,89€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Šampoon FLOSLEK I love mini juukseid tugevdav 30ml
Algne hind oli: 2,55€.0,98€Current price is: 0,98€.
62% Off
Mini reisišampoon 30ml hoolitseb õrna peanaha eest ja tugevdab õhukesi juukseid, muutes need siledaks, pehmeks ja elastseks.
Omadused: puhastab juukseid õrnalt ja tõhusalt, niisutab kuivi juukseid parandades nende seisundit.
Vegan toode, sisaldab 92% looduslikke koostisosi. Kasutamine: kandke märgadele juustele, masseerige 2-3 minutit ja loputage rohke veega.Huuleõli FLOSLEK Drizzle Pink roosa 5,5g
10,81€
Vaarikamaitseline huuleõli – sära ja niisutus, sobib veganitele. DRIZZLE PINK huuleõli** ühendab oliivi-, aprikoosi- ja mandliõli ning E-vitamiini, et pakkuda huultele parimat hooldust. Kuid see pole veel kõik!
* Toob esile huulte kuju ja muudab need optiliselt täidlasemaks
* Annab huultele intensiivse, sensuaalse ja kauakestva sära
* Niisutab optimaalselt, silub ja taastab mugavustunde
* Rõhutab ja toob esile huulte loomuliku ilu
Kas otsid huuleõli, mis hooldab ja annab samal ajal sensuaalse sära?**
Proovi FLOSLEK DRIZZLE PINK huuleõli! Magusa vaarikalõhnaga õli tagab huultele kauakestva sära (100% testijatest** kinnitas seda) ning toob esile huulte loomuliku kuju ja ilu.
Kui eelistad minimalistlikku huulemeiki ega soovi kasutada tugevaid huulepulki, siis see huuleõli on just sulle! See ühendab meigi ja hoolduse üheks sammuks.
Kasutamine: Kanna ühtlaselt huultele. Kasuta nii tihti, kui soovid.Pesukäsn puidust varrega
5,99€
Donegal puidust varrega pesukäsn naha puhastamiseks ja masseerimiseks. Käsnal on nahka kooriv efekt, mis uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle elastseks. Regulaarne käsnaga masseerimine aitab kaasa tselluliidi vähendamisele ning stimuleerib vereringet. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning elastseks seda ärritamata. Sojakiududest pesukäsn on õrn ja muudab naha siidiselt pehmeks.
Vedel keratiin Byphasse kuivadele juustele 250ml
4,90€
Vedelkeratiin parandab ja elustab kuivi ning kahjustatud juukseid, taastades nende loomuliku sära ja andes neile kohevust. Ilueliksiir Sinu juustele, tänu milleme muutuvad need imeliselt läikivaks ja terveks. Sobib kasutamiseks kuivadele juustele enne föönitamist. Pihusta keratiin kuivadele või niisketele pestud juustele ja föönita- tulemuseks suurepärane soeng. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Vältida silma sattumist!
Kamm moderne juuste värvimiseks 24,5 cm
2,94€
Modernne kamm värvimiseks võimaldab saavutada professionaalseid värvimistulemusi oma kodus.
Erineva pikkusega hambad jagavad juuksed täpselt osadeks, mis kiirendab värvimisprotsessi. Keemilistele ainetele vastupidav konstruktsioon tagab kammi pikaajalise vastupidavuse, isegi sagedasel kokkupuutel värviga.
Täiuslik tööriist neile, kes soovivad ise juuste värvi ja stiiliga eksperimenteerida.
Kammi pikkus 24,5 cm.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00