Küünelakk Gel Effect keratiiniga 61 Roma Red*
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Näokreem FLOSLEK Anti Acne 24H korrigeeriv kreem rasusele ja aknega nahale 50 ml
Algne hind oli: 14,22€.9,96€Current price is: 9,96€.
30% Off
Anti Acne sarja kuuluv korrigeeriv kreem on mõeldud rasuse, aknele kalduva ja kombineeritud naha öiseks akneliste laikude hoolduseks. Kreemi koostis sisaldab atsetüülhappe, traneksamiinhappe ja niatsinamiidi kompleksi, et nahatooni ühtlustada, tuhmunud nahka helendada ja taastada sära.
Toime:
*reguleerib rasueritust ja õrnalt koorib,
*vähendab vistrike ilmet ja teket
*tagab optimaalse niisutuse nii rasustele kui ka kuivadele näo piirkondadele,
*ei ummista poore ega tekita uusi aknelööbeid.
Vegan dermakosmeetika, sisaldab 94% looduslikku päritolu koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud inimestel, kellel on akne.
Kuidas kasutada? Kandke puhastatud nahale, vältides silmade ja suu ümbrust. Kreemi kasutamise perioodil on päevasel ajal vajalik kõrge UV-kaitse nahale.Jumestuskreem MY SKIN TONE 10C Sand
10,16€
Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.Näokreem Byphasse Q10 ja hüaluroonhappegatõstev öine 60ml
8,25€
Lift Instant Q10 öökreem ühendab pinguldavate omadustega Q10 koensüümi hüaluroonhappega. Selle rikkalik tekstuur jätab naha siledamaks, pakkudes täiendavat hooldust, mida teie nägu öösel vajab. Kanna õhtul näole ja kaelale puhtale nahale.
Geellakk GEL PRO 46 Intrique 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Kamm moderne juuste värvimiseks 21,3 cm
2,99€
Modernne kamm värvimiseks võimaldab saavutada professionaalseid värvimistulemusi oma kodus.
Erineva pikkusega hambad jagavad juuksed täpselt osadeks, mis kiirendab värvimisprotsessi. Keemilistele ainetele vastupidav konstruktsioon tagab kammi pikaajalise vastupidavuse, isegi sagedasel kokkupuutel värviga.
Täiuslik tööriist neile, kes soovivad ise juuste värvi ja stiiliga eksperimenteerida.
Kammi pikkus 21,3 cm.Intiimpesugeel Byphasse pumbaga 250ml
4,45€
Byphasse Sensitiv intiimpesugeel on spetsiaalselt välja töötatud naiste intiimhügieeni jaoks. Täiustatud koostis glütseriini ja allantoiiniga tagab igapäevase naha pehmuse ja kaitse. Selle õrn piimhappega rikastatud koostis annab naturaalse pH tasakaalu intiimpiirkonnas ja tagab täiusliku hügieeni, kaitstes samas intiimpiirkonna tundlikkust. Igapäevaseks kasutamiseks.
Koorija FLOSLEK PEELING AHA-hapetega näole, kaelale ja dekolteele 2x4ml
2,79€
AHA hapetega koorimine näole, kaelale ja dekolteele. Sisaldab mandli-, sidruni-, viinamarja- ja õunhapet.
Omadused:
-sügavpuhastav ja surnud naharakke kooriv
-avab ja vähendab poore,
-silub, vähendab naha karedustunnet, jättes naha siidiseks,
-parandab naha värvitooni.
Vegan kosmeetika. Sisaldab 92% looduslikku päritolu koostisosi.
Kasutamine: Kandke ühtlaselt nahale, vältides silmade piirkonda. Jätke 10 minutiks mõjuma ja seejärel loputage veega või niisutatud puuvillapadjaga.Peitepulk COVER PRO 24H 002 Sand
7,68€
Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00