Küünelakieemaldaja Byphasse kiiretoimeline 250ml
3,15€
Kiire ja tõhus küünelakieemaldaja, mis sobib ka tumeda ja vastupidava küünelaki efektiivseks eemaldamiseks. Toode on rikastatud glütseriiniga, mis kaitseb õrnalt küünenahkasid, säilitades samaaegselt naturaalse värvi ja läike, seejuures küünt ja küünenahka kahjustamata.
Hügieenimask lastele puuvillane ninaklambriga IDC pandad
0,26€
Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask sobib hästi kasutamiseks nii lastel, kui täiskasvanutel. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; Ei sobi alla 3-aastastele lastele.Küüneviil safiir 15cm
1,48€
Donegal safiirviil naturaalsete küünte hoolduseks, sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Tänu viili peenele struktuurile tagab see ülimalt täpse küünehoolduse ja tänu kitsale ning peenele käepärasele terale on viiliga mugav ligi pääseda ka keerulistele kohtadele. Kõrge tootekvalteet tagab viili abrasiivsed omadused pikaajaliselt.
Jalakreem Byphasse SPA uurea ja glütseriiniga 150ml
Algne hind oli: 4,45€.2,67€Current price is: 2,67€.
40% Off
Tunneta SPA hoolitsust oma kodus. Kiiresti imenduv ja niisutav jalakreem sisaldab Tahiti Monoi ekstrakti, mis niisutab ja vähendab niiskuskadu nahas, termilise vee aktiivsed koostisosakesed tagavad pehme ja sileda tulemuse, uurea pakub kiiret leevendust väga kuivale jalanahale, muutes naha elastseks, pehmeks ja siidiseks, jätmata neid rasvaseks. Kreemi tekstuur ei ole rasvane.
Kasutusjuhend: Parima tulemuse saamiseks kasutage üks või kaks korda päevas. Kandke kreem nahale ning kergelt masseerige kuni kreem on täielikult imendunud. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada rohke veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Mitte alla neelata. Hoida lastele kättesaamatus kohas ja mitte kasutada alla kolmeaastastel lastel.Silmapliiats 3in1 RuleBreaker1 Black
6,09€
Multifunktsionaalne trendikas 3in1 veekindel silmapliiats: professionaalne silmapliiats koos hajutaja ja teritajaga. Tulemus, mis püsib 24H ja ei valgu laiali, pehme käsna abil on kerge hajutada ja muuta tugev joon suitsuseks ning sisemise teritajaga on võimalik viimistleda pliiatsi ots üliteravaks et pääseda ligi ka silma kõige õrnematesse kohtadesse. Koostis ei sisalda: talki, parabeene, D5 ega lõhnaaineid.
Meigieemaldussalvrätikud Byphasse mitsellaarveega tundlikule nahale 25tk
3,35€
Byphasse mitsellaarsed meigieemaldusrätikud, niisutatud spetsiaalselt tundlikule nahale loodud värvitu ja lõhnavaba näopuhastusveega, mis puhastab õrnalt kuid tõhusalt näo-, silma- ja huulemeigi. Eemaldab kerge vaevaga ka ripsmetušši. Toode sisaldab pindaktiivseid mikroosakesi, mida nimetatakse ”mitsellideks”. Mitsellid eemaldavad nahal oleva õli, mustuse ning meigi, puhastades täiuslikult ja sügavuti, säilitades samaaegselt nahale omase niiskustasakaalu. Toode ei sisalda alkoholi, kunstlikke värvaineid, seepi ega parbeene. Dermatoloogiliselt testitud ja oftalmoloogiliselt kontrollitud. Vegan. Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist
Jumestuspuuder kompaktne MY SKIN VELVET TOUCH 24H 15N
14,22€
Kerge kompaktne jumestuspuuder erakordse katvuse ja matistava toimega. Sobib kõikidele nahatüüpidele kuiva svammiga pealekandmiseks, sealhulgas ka rasusele nahale, saavutades veatu katvus. Innovaatilise kauakestva tekstuuriga – kerge ja pehmena- annab nahale loomuliku mati tulemuse, peene ja kreemja tekstuuriga- laseb nahal hingata ja tagab mugavustunde hommikust õhtuni 24h, tulemuseks loomulikult ühtlane ja matt jume.
Koostis sisaldab kameeliaekstrakti ja hüaluroonhapet, mis niisutavad ja annavad nahale elastsust, maisitärklis aitab imada üleliigset rasu, muutes toote ideaalseks ka kõige rasusemale nahale. Veekindel, 24-tunnise kestvuse ja NO TRANSFER omadustega, ei määri. SPF 20 päikesekaitsefaktor teeb sellest täiusliku toote linnakeskkonda.Näomask Byphasse matistav kombineeritud ja rasusele nahale 150ml
5,99€
Byphasse poore ahendav matistav ebatäiuslikkusega võitlev savimask sisaldab buchu lehedekstrakti, flavonoide sisaldavat Lõuna-Aafrika taime ja jojoba eeterlike osakesi, tagamaks absoluutse puhastust sinu näonahal. Mask puhastab tõhusalt nahapinna, matistab selle ja eemaldab komedoonid, muutes nahapinna värskeks ning säravaks. Tänu oma matistavatele omadustele, sobib mask kasutamiseks kombineeritud ning rasusel nahal. Kasutamine: kandke mask masseerivate ringjate liigutustega puhta ja kuiva näo peale, lasta mõjuda 15 kuni 20 minutit, kuni see on kuivanud. Loputada sooja veega, kuni kogu näonahk on maski jääkidest puhas. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Mitte kasutada ärritunud, kahjustunud nahal! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Vältida silma sattumist!
Rulldeodorant 48H Byphasse Sweet Almond unisex 50ml
2,75€
Byphasse 48h unisex rulldeodorant on lõhnastatud looduslike eeterlike õlidega, millele lisab vürtsi röstitud mandlite hõrgutav aroom. Annab tõhusa ja efektiivse kauakestva higistamisvastase toime 48 tunniks. Takistab higi eritust ja kaotab ebameeldiva lõhna, ei ärrita nahka ning ei määri riideid. Kanda puhtale ja kuivale nahale. Sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele.
Peitepulk FLOSLEK Anti Acne antibakteriaalne natural 2
14,22€
Anti Acne antibakteriaalne peitepulk peidab ja neutraliseerib tõhusalt vistrikud, nahavead ja värvierinevused ühtlase kihina. Ühtlustab näo jume naturaalse tooniga, nahk jääb matt ja kortsude nähtavus väheneb, parandab meigi püsivust. Sisaldab antibakteriaalset kompleksi, millel on ärritusi rahustav toime, aitab vähendada vistrike paljunemist ning soodustab paranemist. Ei sisalda parabeene ega triklosaani. Dermatoloogiliselt testitud. Kasutamine: kanna vistrike või naha värvierinevuste peale, hajuta. Võib kasutada nii ilma jumestuskreemita kui ka meigi all.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00