Geellakk GEL PRO NEON 003 Neon Lavender 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Näokreem FLOSLEK CAPILLARIES pro®Light niisutav tundlikule nahale (ECO pakend)50ml
Algne hind oli: 10,63€.6,37€Current price is: 6,37€.
40% Off
FLOSLEK CAPILLARIES pro® Light näokreem on kergemat tüüpi ja sobib kõikidele laienenud kapillaaridega nahatüüpidele naha sügavaks niisutamiseks. Kreem rahustab, niisutab, silub ja pehmendab nahka, taastab füsioloogilise pH tasakaalu, ühtlustab nahatooni. Hõlmikpuu, pansika ja arnika aktiivsed ekstraktid on kasulikud laienenud kapillaaridega nahale ja vähendavad punetust ja punaseid laike. Dermatoloogiliselt testitud, ei sisalda parabeene, allergeene ega värvaineid.
Kui kreem saab otsa, eemalda tühi täidis, mis on 100% taaskasutatav. Hoidke purk ja kork alles ning kasutage neid korduvalt, ka teiste FLOSLEKi täitepakenditega kreemide puhul.Geellakk GEL PRO 35 Ghosty Pink 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Juuksehooldussprei NOAH VITAMINS sära lisav ja toitev vitamiin B5 125ml
16,62€
Sära andev ja toitev juuksehooldussprei vitamiin B5, lina-, mandli- ja chia seemneõliga tuhmidele ja elututele juustele. Vitamiin B5 toidab juukseid seestpoolt, muutes need läikivamaks ilma neid raskeks tegemata. Linaseemneõli koos mandli- ja chia seemneõliga taastab juuste loomuliku pehmuse ja niisutab sügavuti. Sobib ideaalselt nii loomulikele kui ka värvitud juustele. Muudab juuksed läikivamaks ja kergemini kammitavaks.
Kasutamine: Pihustage väikeses koguses kuivade juuste pikkusesse kuni soovitud tulemuse saavutamiseni. Silma sattumisel loputada kohe veega.Kinkekomplekt NOAH tugevdav šampoon 1.7 + palsam 2.1 + aktiivhooldus 1.15
29,12€
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplektis sisaldub:
NOAH tugevdav šampoon musta pipra ja piparmündiga 250 ml 1.7
Peanaha vereringet stimuleeriv šampoon musta pipra ja piparmündiga. Aitab võidelda juuste peamise väljalangemise põhjusega – ebapiisav vereringe pealael ning oimukohtadel. Šampoonis sisalduvad taimsed ekstraktid on tugevalt peanaha vereringet stimuleerivad ning tänu suurele antioksüdantide sisaldusele takistab šampoon rakkude vananemist ning võitleb vabade radikaalidega. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLSNOAH toitev palsam mangoga 250ml 2.1
Toitev palsam, mis aitab ka ilma silikoonide sisalduseta eemaldada ning ära hoida pusade tekkimist, samal ajal juukseid sügavuti niisutades. Toode sisaldab vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Palsamis sisalduvad mango ja riisivalguekstraktid on suure toiteväärtusega ning taastavate omadustega, juuksed on pehmed, kaitstud ning niisutatud, muutmata need raskeks ning peadligi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.NOAH juuksehoolduse komplekt piparmündiga, mis on tugevdav ja mõeldud nõrkadele ja hõredatele juustele 1.15 8x5ml
Juukseid tugevdav hooldus ampullides nõrkadele ja hõredatele, väljalangevatele juustele. Sisaldab juukse kasvu ergutava toimega must pipra ja piparmündi eeterlike õlide aktiivset segu ning antioksüdantsete stimuleerivate omadustega looduslike ainete kompleksi, et vältida rakkude vananemist ja neutraliseerida vabade radikaalide toimet. Tulemuseks: juuksejuured muutuvad tugevamaks ja juuksed paksemaks. Kasutamine: Enne kasutamist loksutage ampulli ja avage ettevaatlikult. Peale juuste pesemist kandke dosaatorit kasutades ühtlaselt rätikukuivadele juustele ja peanahale, masseerige õrnalt sisse. Laske imenduda, ärge loputage ning lubage juustel tavaliselt kuivada. Kasutage kuni kaks ampulli nädalas kahe-kolme kuu jooksul ning kasutage juuste pesemiseks NOAH tugevdavat šampooni musta pipra ja piparmündiga, 250ml. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Natruraalsete koostisosade tõttu võib toote värvus ja lõhn olla erinev.Kehasprei Genera REFRESHING Murakas&vaarikas100ml
4,75€
Genera lõhnastatud kehasprei, mis toniseerib nahka ning pakub värskendavat ja meeldivat marjalõhna. Sisaldab muraka ja vaarika noote, luues energiat andva ning sensoorse kogemuse. Uus meeleline kogemus – sulge silmad, hinga sügavalt ja lase end heaolutundel kanda. TULEOHTLIK. Hoida eemal soojusallikatest. Hoida laste eest! Vältida silma ja ärritunud nahale sattumast.
Tualettvesi Fuel Power meestele EDT 100ml
Algne hind oli: 15,24€.12,19€Current price is: 12,19€.
20% Off
Pihustiga tualettvesi sportlikult meelestatud edukale mehele.
Ehtne mehelik jõud oma suurejoonelisuses, mille kosutav energiline aroom avaneb värske sidruni noodiga, mida omakorda rõhutavad ja ergutavad õun- ja lavendel. Karamelli soojad magusad noodid põimuvad rohelise tammega kokku
sambla ja sandlipuu, mis annavad kokku pehmelt puiduse lõppviimistluse. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!Ihupiim Byphasse mandliõliga kuivale nahale pumbaga 500ml
4,45€
Mandliõliga ihupiim toidab ja niisutab nahka sügavuti, kaitseb kuivamise eest ja hoiab naha niiskustaseme optimaalsena. Peale ihupiima kasutamist jääb nahk delikaatselt lõhnastatuks ja siidiseks. Kasutamine: Kanda nahale masseerivate liigutustega kord või kaks päeva jooksul, et jätta nahk niisutatuks. Pumbaga pudel. Vegansõbralik toode.
Kätekreem Bella Oggi BABY HANDS mangoga 30ml
2,02€
Täiesti uus parandav kätekreem Baby Hands on spetsiifiline hooldus punastele, lõhenenud ja karedatele kätele. Tänu oma väga niisutavatele omadustele moodustab see nahaga kokkupuutel kaitsekile, mis toimib barjäärina, takistades keskkonnamõjusid, nagu tuul, külm ja pidev kokkupuude veega või agressiivsete ainetega. Toidab intensiivselt ja kaua, pakkudes kohest mugavust ning taastades käte loomuliku pehmuse ja niisutuse.
Baby Hands on rikastatud nii sheavõiga, mis tänu oma niisutavatele, toitvatele ja pehmendavatele omadustele kaitseb nahka välismõjude eest, säilitades selle elastsuse ja sügavalt toidetuna, kui ka Illipè võiga, mis tänu rasvhapete koostisele hoiab ära naha kuivuse. ja niisutab nahka pikka aega, vähendades rakkude degeneratsiooni ning taastades elastsuse ja painduvuse.
Kinkekomplekt FUEL POWER tualettvesi 100ml + deodorant 200ml
28,45€
Kinkekomplekt sportlikult meelestatud edukale mehele. Sisaldab endas tualettvett ja sprei deodoranti.
Ehtne mehelik jõud oma suurejoonelisuses, mille kosutav energiline aroom avaneb värske sidruni noodiga, mida omakorda rõhutavad ja ergutavad õun- ja lavendel. Karamelli soojad magusad noodid põimuvad rohelise tammega kokku sambla ja sandlipuu, mis annavad kokku pehmelt puiduse lõppviimistluse. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00