• Kehasprei Skil SWEET TEMPTATION hõbedane sädelus 250ml

    8,69

    Sädelusega, armastust külvav, vanilje ja puuviljaliste aroomide kombinatsioon, mis pakub erilist kehahooldust ja aroominaudingut igale ennastarmastavale naisele! Nahka niisutava toimega, katab keha ja juuksed senusaalse ning kauapüsiva aroomide kombinatsiooniga. Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks! Pihusta kehale ja juustele. Juustele on soovituslik toodet pihustada 10cm kauguselt või pihustades seda enda juukseharjale ennem harjamist. Mitte pihustada näo ja silmade läheduses. Pritsmete silma sattumise korral loputage silmi puhta veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!Tuleohtlik!

  • Depilatsioonikreem Byphasse Triple Action siidiekstraktiga 125ml

    4,98

    Depilatsioonikreem siidiekstraktiga jalgadele, kaenlaalustele ja bikiinipiirkonnale on kiire, tõhus ja õrnatoimeline viis soovimatutest kehakarvadest vabanemiseks. Siidiekstraktil on nahka kaitsev, pehmendav ja uuendav toime. Naha niisutatus 24H. Esmakordsel depillatsioonikreemi kasutamisel või uuel nahapinnal testi kreemi mõne cm ulatuses nahapinnal, juhul kui 24h jooksul ei teki nahaärritust võib kreemi kasutada. Nahaärrituse tekkides kreemi kasutamine lõpetada, eemaldada kreem nahalt ja loputada veega. Enne toote kasutamist lugeda hoolikalt kasutusjuhiseid. Kandke spaatliga ühtlane paks kiht kreemi täiesti puhtale ja kuivale nahale. Nahal ei tohi olla ärritusi ega lahtisi haavu. Katke täielikult ja ühtlaselt karvade eemaldamise ala. Jätke toode nahale 3-10 minutiks vastavalt teie nahatüübile, ära ületa kasutusaega. Eemaldage kreem kaasasoleva spaatliga. Loputage nahk üle põhjalikult sooja veega, seepi kasutamata. Kuivatage nahk ettevaatlikult, hõõrumata. Peale kasutamist pese käed ja spaatel hoolikalt. Sisaldab alkali/leelist ja tioglükolaati.
    Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada näol ega peapiirkonnas, rindadel ja genitaalidel ning juhul kui esineb nahaärritusi, põletusi, veenilaiendeid, kuivi ketendavaid laike, aknet või peale päikesepõletust. 24h jooksul peale depilleerimist ei ole soovitav kasutada alkoholi sisaldavaid tooteid, deodorante. Kahe kasutuskorra vahe peab jääma min. 72h. Välispidine, mitte alla neelata, allaneelamisel pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata pakendit. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel viivitamatult loputada silmi rohke veega.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 533 Coffee Bean

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kergelt pärlmutrine, kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Geellakk GEL PRO 106 Happy Jazz 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Pintsetid kõverad roostevaba kaldotsad

    2,02

    Professionaalsed, roostevabast terasest kullatud ja painutatud otstega pintsetid kulmude kujundamiseks. Kerged ja käepärased.

  • Silmaseerum FLOSLEK hariliku silmarohu ja C-vitamiiniga rullik 15ml

    10,99

    Silmaümbruse naha seerum hariliku silmarohu ja 10% C-vitamiiniga on mõeldud silmade ümbruse nahale, millel esineb miimikakortse, tumedaid silmaaluseid ja „kotikesi“.
    Omadused:
    – silub kortse, muudab naha elastsemaks ja pringimaks,
    – parandab naha seisundit,
    – annab nähtava noorendava efekti,
    – taastab naha elujõu,
    – vähendab tumedaid silmaaluseid ja värvimuutusi silmade ümber,
    – kirgastab nahka,
    – leevendab väsimuse ja stressi sümptomeid.
    Rulliku metalne kuul masseerib ja jahutab meeldivalt.
    See veganseerum sisaldab 88% looduslikku päritolu koostisosi.
    Kasutamine: Liiguta rullikut ringjate liigutustega silma sisenurgast välisnurga suunas ning seejärel kulmude vahelt üle otsaesise. Masseeri seerum õrnalt nahka. Kasuta hommikul ja õhtul, ka meigi alla.

  • Šampoon NOAH YAL hüaluroonhappega 250ml

    Algne hind oli: 13,21€.Current price is: 10,56€.

    20% Off

    BUDUAARI LEMMIK 2019 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
    EE Šampoon biotehnoloogilise hüaluroonhappega, mis aitab juukseid taastada ning rikastab neid vajalike mineraalainetega. Niisutav ja kaitsev šampoon muudab juuksed külluslikuks ning toidab neid sügavuti, on täitva ja taastava toimega. Tänu looduslikule koostisele tekitab šampoon eriti pehme puhastava vahu, mis eemaldab juustest õrnalt, kuid effektiivselt väliskeskkonna saastatuse jäägid ning aitab juustel omandada erilise vananemisvastase toime. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.

  • Geellakk GEL PRO 18 Pitch-Dark 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Kehapesuvaht LaQ 3in1 Peony niisutav tahke 100g

    9,14

    BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! LaQ 3in1 pesuvaht keha ja juuste pesemiseks ning depileerimiseks. Intensiivselt niisutav looduslik ja tahke, veega emulgeeritav kehavaht 3in1 on imeliselt kerge ja mõnusalt lõhnav vaht, mis ühendab endas dušigeeli ja šampooni ning raseerimisvahu omadused. Puhastab õrnalt, niisutab täiuslikult ja raseerib jumalikult! Aroomi põhinoodid: patšuli, vanill, tonka, keskmes: pojeng, apelsinipuu õied, jasmiin, aednelk, tipunoodid: apelsin, neroli. Tänu erakordselt õrnale koostisele saab vahtu kasutada kogu kehal, sealhulgas intiimsete piirkondade depileerimiseks, looduslikud ja täielikult taimsed koostisosad hellitavad teie nahka, isegi kui see on väga tundlik: pojengi ekstrakt, vaarikaseemneõli, pantenool, aloe vera, riisi ekstrakt. Ideaalne vahend reisile, lekkimiskindel ja 3in1! Kanna väike kogus vahtu nahale/juustele, pese, loputa korralikult. Raseerimiseks kanna õhuke kiht märjale nahale, raseeri.Dermatoloogiliselt testitud. Vegan.

  • Pintsetid lillelised, kaldots

    2,99

    Lihtsad kosmeetilised kaldotsaga pintsetid, mis garanteerivad ohutu kulmukarvade kitkumise. Lõbusa mitmevärvilise disainiga.

  • Juuksehari Donegal SCARLET BRUSH

    Algne hind oli: 5,07€.Current price is: 2,54€.

    50% Off

    Käepärane Scarlet Brush juuksehari pole mitte ainult ainulaadse disainiga, vaid ka unikaalne! Selle ergonoomiline käepide tagab mugava ja kindla haarde, mis muudab juuste kammimise lihtsaks ja meeldivaks. Scarlet Brush on loodud peanaha õrnaks masseerimiseks kammimise ajal. See õrn massaaž mitte ainult ei stimuleeri mikrotsirkulatsiooni, vaid võib kaasa aidata tervislikumale juuste kasvule. Harja mitmekülgsus teeb selle ideaalseks ilutooteks nii kodus kui ka sobib professionaalseks kasutamiseks juuksurisalongides.

  • Kehakreem Byphasse vanilliekstraktiga kuivale nahale 500ml

    7,25

    Glütseriini, sheavõi ja E-vitamiiniga rikastatud suures formaadis NIISUTAV KEHAKREEM vanillieekstraktiga niisutab efektiivselt nahka. Kerge, hästi imenduv tekstuur niisutab, toidab ja pehmendab nahka. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõigile nahatüüpidele ka tundlikule nahale. Vegansõbralik. Kasutamine: Pärast igapäevast dušši masseerige kreem õrnalt nahale kuni täieliku imendumiseni.