Pesusvamm Carmenlill erinevad värvid
Algne hind oli: 1,75€.1,31€Current price is: 1,31€.
25% Off
Donegal rõõmsavärvilised ja lillekujulised Cactuslill pesukäsnad muudavad pesemise meeldivaks ja lõõgastavaks. Pehme, mugava kujuga õrn käsn sobib kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele. Lihtne puhastada. Masseerib nahka õrnalt, seda ärritamata.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 601 Moon Mist
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Poleerblokk GEL PRO N700 4in1
2,02€
Poleerplokk on asendamatu tööriist, ideaalne küünte viimistlemiseks enne värvilise küünelaki (geellaki) pealekandmist. Kõik neli külge on erinevate omadustega ning tänu mugavale telliskivikujule on seda hõlbus kasutada. Sobib kasutamisel nii maniküüris kui pediküüris.
Ripsmekoolutaja+
3,04€
Ripsmekoolutaja abiga kaunis ripsmekaar! Vahetatavate kummiäärtega ripsmekoolutaja. Pakendis sisaldub lisa kummiääris. Võta ripsmekoolutaja ja too see võimalikult oma ripsmejuurte lähedale, veendudes, et sa ei puutu oma õrna silmalau nahka. Vajuta koolutaja õrnalt alla ja hoia paar sekundit all, seejärel vabasta ripsmed. Liigu koolutajaga ripsmete keskosasse, seejärel vajuta jälle õrnalt alla ja hoia veidi. Lõpuks korda sama tegevust ripsme otstega. Värvi ripsmed ripsmetuššiga ära.
Meigieemaldussalvrätikud Byphasse veekindla meigi eemaldamiseks tundlikule nahale 25tk
3,35€
Niisked meigieemalduslapid sobivad meigi ja ka veekindla meigi eemaldamiseks. Sisaldab magusa mandli õli ja aloe vera ekstrakti, mis niisutab efektiivselt nahka, tagab õrna kuid efektiivse meigieemalduse näolt, silmadelt ning huultelt. Dermatoloogiliselt testitud ja oftalmoloogiliselt kontrollitud. Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist
Dušigeel-suhkrukoorija LaQ Magnolia & Pink Pepper tahke 220g
10,16€
Isegi teemant vajab aeg-ajalt poleerimist. Seepärast kasutagi seda ülimalt magusat suhkruga rikastatud vahust kehakoorijat – dušigeeli. Suhkur eemaldab surnud naharakud ja muudab naha veatult siledaks, õrnad puhastavad ained puhastavad nahka. Sheavõi, taimne glütseriin ja niisutavad ekstraktid linaseemnetest, kaerahelbetest ja riisipiimast ning magnooliast kaitsevad seda kuivamise eest. Ja et suurendada selle pinguldavaid ja tselluliidivastaseid omadusi, oleme lisanud rohelise kohvi, kaneeli, ingveri ja pipra ekstrakte. Tulemuseks on täiuslikult puhas, sile ja kaunilt lõhnav nahk, mis on valmis edasiseks hellitamiseks. Äärmiselt eksklusiivne ja sensuaalne võrgutava magnoolia ja roosa pipra lõhn. Kasutamine: hõõru, hõõru, hõõru! Alternatiiv dušigeelile. Silma sattumisel loputa koheselt rohke veega. Vegan. Välispidine. Hoida toatemperatuuril.
Geellakk GEL PRO pealislakk kuldne TOP GOLD FINISH 10ml
Algne hind oli: 10,16€.7,11€Current price is: 7,11€.
30% Off
Maha leotatav hinnalise kullavärvi mikrosädelusega pealislakk, millega saab rikastada tavalist värvilist geellakki. Kanda värvilisele kõvastunud lakile peale õhuke kiht TOP GOLD FINISh pealislakki ning laske lambi (36W) all kõvastuda 1,5 minutit või 1-2 minutit. LED-il puudub dispersioonkiht, mistõttu see ei kleepu ja saab kasutada ka kunstküüntel, puudub kollakas efekt, pealislakk võib pikendada küünelaki kestvust 14 päeva võrra.
Eemaldamine: viili või puhvriga või kandke igale küünele MOVE OFF-SOAK OFF lahustiga leotatud vatipadi, mähkige fooliumiga ning laske mõjuda 20 minutit.
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00