• Meigiseen Hollywood hall marmor

    Algne hind oli: 5,07€.Current price is: 3,81€.

    25% Off

    Hollywoodi tippmeigikunstnike poolt loodud revolutsiooniline meigisvamm on saanud paljude tootjate hitiks. Blending Sponge unikaalse ellipsikujulise meigikäsna abil on meigi pealekandmine erakordselt mugav. Võimaldab kerge vaevaga kanda meiki ka kõige raskemini ligipääsetavatesse piirkondadesse. Meigisvammi pehme tekstuur ja unikaalne kuju sobituvad imeliselt näokontuuridega garanteerides värske ja veatu lõpptulemuse.

  • Huulepulk KISS AFFAIR matt 8H 2

    9,10

    Mati viimistluse ja intensiivse ja kauapüsiva värviga huulepulk KISS AFFAIR MATTE ei kuivata huuli, tagab erakordse mugavuse ja niisutuse kuni 8 tunniks peale pealekandmist. Huulepulga kuju on loodud huulte kuju laitmatuks kujundamiseks.

  • Dušigeel LaQ Kiwi & Grapes BEAUTY&CUTIE 500ml

    7,11

    Naturaalne ja vegan dušigeel värske kiivi ja viinamarjade puuviljase lõhnaga. Sobib suurepäraselt aktiivsele, särtsakale ja seltskondlikule naisele, kes oma positiivse energiaga muudab igavad kohtumised säravaks ja paneb halvad peod käima. See sobib suurepäraselt päeva maitsvaks alguseks!
    Koostis põhineb taimset päritolu pehmetel puhastavatel ainetel. Seda on rikastatud niisutavate koostisosade kompleksiga, sealhulgas kiivi- ja viinamarjaekstrakti, uurea, B3-vitamiini (niatsiinamiid), piimhappe ja inositooliga. See on loodusliku niisutusfaktori (NMF) ekvivalent ja tugevdab naha kaitsebarjääri.
    Aroom: tipunoodid: viinamarjad, rohelised marjad. Süda: viinamarjad, mustsõstar, mandariin, kiivi, troopilised puuviljad. Põhinoot: mustsõstar, mandariin. Vegan. Välispidiseks kasutamiseks. pH neutraalne. Kasutusjuhend: Kandke oma kasukale, hõõruge vahule ja loputage. No muidugi, laske käia ja ikka loputage, loputage. Meie teame seda nagunii, et see lõhn on taevalik ja et juba paari tunni pärast olete tagasi dušši all, sest see lõhnab taevalikult!

  • Dušigeel-vaht LaQ lastele Natural Kollane tahke 20g

    5,07

    Looduslik, tahke ja veega emulgeeritav puhastusvaht lastele keha ja käte ning juuste pesemiseks. Vahu aluseks on pehmed taimset päritolu puhastavad ained, mis on rikastatud niisutava riisipiima ekstrakti, sheavõi ja magusa mandli õliga. Niisutava kompleksi ja rahustavate koostisainete lisamine, sh. allantoiin, pantenool, Copaiba kreem ja oliiviõli tugevdavad naha kaitsebarjääri, jättes selle ideaalselt niisutatuks ja toidetuks. 94% looduslikke koostisosi. pH neutraalne. Ärge kasutage, kui teate naha tundlikkust koostisainete osas. Vältige kokkupuudet silmadega. Lastele alates 3 eluaastast. Välispidiseks kasutamiseks. Säilitada toatemperatuuril. Vegan.

  • Juuksehari NEESS sirgendav lai kandiline

    10,16

    Luksusliku välimusega Neess sarja kõigile juuksetüüpidele sobiv sirgendav juuksehari. Hari sobib kasutamiseks nii kuivadel kui niisketel juustel, võimaldab kiirelt ja mugavalt juukseid kammida, sirgendada ja stiili kujundada koos fööniga.

  • Näoseerum-konsentraat FLOSLEK Hesperidin kapillaaridele 30ml

    Algne hind oli: 18,24€.Current price is: 12,77€.

    30% Off

    Tumedate ja paistes, kottis silmaümbruse hoolduseks ja turgutamiseks, kapillaarse ja hüperallergilise naha igapäevaseks hoolduseks mõeldud näoseerum-konsentraat.
    Toime*:
    -vähendab tumedate silmaaluste ja kottide ilmet (84%),
    -vähendab punetust (89%) ja telangiektaasiate (ämblikveenid) nähtavust (90%),
    -soodustab püsiva punetuse tasandamist, ennetab (84%)
    -annab leevendustunnet, rahustab (95%),
    -parandab naha tugevust ja elastsust (90%), taastab (90%),
    -vähendab vaskulaarse naha ülitundlikkust (89%).
    -lõhnavaba
    *kasutustestid, efektid pärast 4-nädalast kasutamist. Avatult säilib 6 kuud.
    Tulemus: rahustatud nahk ühtlase nahatooniga, niisutatud, sile ja siidine välimus.
    Kasutamine: kandke näole ja silmaümbrusele, jaotage ühtlaselt. Kasutage hommikul ja õhtul kreemi all. Ideaalne meigialuskreemina.
    Vegan toode. Sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisosi.
    Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud.

  • Näopuhastushari puidust naturaalsete harjastega, paelaga

    3,04

    Puhastushari puidust naturaalsete harjastega sobib näo, kaela ja käte naha puhastamiseks ning masseerimiseks pinguldab näonahka efektiivselt, vähendab kortse ja sulgeb poorid pärast nahahooldusprotseduuri. Harja on mugav ja lihtne kasutada igapäevases näohoolduses. Võitleb vananemismärkidega ja kaitseb teie nahka hoolitsedes samaaegselt selle tervise eest. Sobib näonaha sügavpuhastamiseks, et nahka värskendada ja elustada. Ideaalne iganädalaselt eemaldada epidermise kihilt kuivanud ja surnud naharakud, mustuse ning meigijäägid nahapooridest.

  • Šampoon NOAH volüümi andev tsitrusega 250ml 1.1

    8,79

    BUDUAARI LEMMIK 2020 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
    EE – Naturaalne šampoon õhukestele ning kiiresti rasuseks muutuvatele juustele, annab volüümi ja värskuse. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Šampoonis sisalduvad sidruni, apelsini ja bergamoti eeterlikud õlid, annavad juustele sära ja värskuse ning muudavad need tihedamaks. Pea püsib pikemalt puhas. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 531 Greenery*

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Meigialuskreem-geel ACQUA Boost Hydrating Primer jumestusele 20ml

    7,11

    ACQUA BOOST on üliniisutav geeljas aluskreem, mis sulandub naha kihtidesse sügavaks ja pikaajaliseks niisutamiseks, jättes naha siledaks ja valmis veatuks ning kauakestvaks jumestuseks.​​ See on konkreetne toode, hübriid nahahoolduse ja jumestuseks kasutatud meigi vahel, aidates säilitada ja hoida naha hüdrolipiidset tasakaalu kogu päeva jooksul.

  • Geellakk GEL PRO NEON 003 Neon Lavender 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Peavõru lai must läikiv

    2,02

    Lihtne plastikust peavõru, mugav juukseid kinntada, kaunis välimus.

  • Jumestuskreem MY SKIN TONE 00N Porcelain*

    10,16

    Uue põlvkonna jumestuskreem. Katab naha õhukese kihina, andes sileda ja siidise kauakestva veatu viimistluse. Kerge ja vedela, poore mitte ummistava koostisega: vaid mõni tilk parandab jumet ning loob täiusliku meigi põhja. See täidab kõik naha ebatasasused ja puudused, vähendades need miinimumini. Jumestuskreem annab nahale loomuliku tooni, jättes selle täiuslikult poolmatiks. Parabeenidevaba MY SKIN TONE koostis on rikastatud väärtuslike toimeainetega. Tensoriefektiga kaeraekstrakt muudab naha toonust ja lõdvestab; Nasturtiumi õite looduslik derivaat soodustab naha hapnikuga varustamist ning parandab nähtavalt selle sära ja elujõudu; puuviljaekstraktide uuenduslik segu tagab niisutuse ja toidetuse tundideks.
    MY SKIN TONE koos SPF 15-ga on ideaalne jumestuskreem, mis varjab ebatasasusi ja ühtlustab näo ebakorrapärase tooni, säilitades samal ajal selle loomuliku heleduse tänu pehme fookusefektiga mikropeenele puudrile, mis annab nahale sileda ja särava välimuse ilma varjudeta.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 519 Sparkling Orchid

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Silmamask Acty Black diamond hüdrogeeliga Q10

    3,00

    Kangasmask silmaümbrusele on uuenduslik toode, mis on valmistatud DermoScience Cryo Effect tehnoloogiaga, spetsiaalsest SymLift®-i sisaldavast hüdrogeelist, patenteeritud looduslikust toimeainest, koensüüm Q10 ja teemantpulbrist, mis silub ja niisutab silmakontuuri, andes kohese ja vananemisvastase iluhoolduse. Mikroperforeeritud “sametine efekt” võimaldab soojusvahetust naha sees, suurendades maski väsimusevastast ja krüoefekti. Ei vaja loputamist, praktiline ja lihtne kasutada. Tänu oma anatoomilisele kujule saab seda modelleerida igat tüüpi näo järgi.
    Kasutamine: Puhasta nägu põhjalikult. Aseta toode enne pealekandmist 10/15 minutiks külmkappi. Eemalda kaitsekile. Aseta mask näole, kergelt vajutades, et see ideaalselt nahale kinnituks. Lase mõjuda 15-25 min, seejärel eemalda õrnalt. Masseeri õrnalt geeli jäägid kuni täieliku imendumiseni. Ära loputa.
    Hoiatus! Ära kasuta alla 12-aastasel. Väldi kasutamist ärritunud, põletikulise või tundliku naha korral ning allergia korral mõne koostisosa suhtes. Väldi otsest kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel loputa hoolikalt puhta veega. Toodet tuleb hoida originaalümbrises ja peale avamist kohe peale kanda. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal soojusallikatest. Ühekordne.

  • Dušigeel LaQ Extremely Wild Gel 8in1 500ml

    7,11

    BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Äärmiselt Metsik Dušigeel(ÄMD)=100% rahulolu* *Uuring viidi läbi kahe hoolikalt valitud meessoost inimliigi esindaja grupis.
    Kõik vastanutest kinnitavad, et ÄMD puhastab nahka. Lisaks on see täiuslik vahend ka kõige muu raseerimiseks, mida teile meeldiks raseerida ja meie ei pea sellest teadma. Huvitav on see, et 100% vastanutest väidavad, et peale ÄMD kasutamist pole neil absoluutselt mingit tselluliiti. Ükski negatiivne teiepoolne arvustus meid ei üllataks ja isegi kui need tekiksid, peaksime neid ignoreerima, sest kõik vastasoo esindajad metsistuvad koheselt ja meeldivalt. Ja miks -sest kõik nõustuvad: geel lõhnab lihtsalt imeliselt! Dušigeel sisaldab tammeekstarkti. Aroomi põhinoodid on: tamme sammal, muskus, merevaik, keskmes: patchuli, jasmiin, taimed, tipunoodis: bergamot, mustsõstar, ananass, apelsini õied. Dermatoloogiliselt testitud. Silikoonivaba. Vegan. pH neutraalne. Väldi silmaümbruse piirkonda. Välispidiseks kasutamiseks. Kasutusjuhend: Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte keelega.

  • Juuksehari Donegal SCARLET BRUSH

    Algne hind oli: 5,07€.Current price is: 2,54€.

    50% Off

    Käepärane Scarlet Brush juuksehari pole mitte ainult ainulaadse disainiga, vaid ka unikaalne! Selle ergonoomiline käepide tagab mugava ja kindla haarde, mis muudab juuste kammimise lihtsaks ja meeldivaks. Scarlet Brush on loodud peanaha õrnaks masseerimiseks kammimise ajal. See õrn massaaž mitte ainult ei stimuleeri mikrotsirkulatsiooni, vaid võib kaasa aidata tervislikumale juuste kasvule. Harja mitmekülgsus teeb selle ideaalseks ilutooteks nii kodus kui ka sobib professionaalseks kasutamiseks juuksurisalongides.

  • Juukselakk NOAH ökoloogiline Argaaniaõli ja Vitamin E-ga 5.10

    14,22

    Uus Itaalia loodustoodete sari Noah, mille tooted sisaldavad vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Noah tugevatoimeline argaania õli ja E-vitamiiniga rikastatud juukselakk sobib igat tüüpi juustele ning annab kohese läike ja maksimaalse kauakestva hoidvuse. Kuivab kiiresti, kaitseb niiskuse ja keskkonnast tulenevate kahjulike ainete eest. Ei jäta juustesse jääke ja on lihtsasti välja kammitav.
    Pihustamine ühtlane ja peen. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

  • Lauvärv Color Affair matt 04

    1,00

    Color Affair Mono matt lauvärv õhukese, püsiva ning kerge tekstuuriga. Tugeva pigmendiga ja uuendusliku pressitud kreemja koostisega. Vastupandamatu mati lõppviimistlusega lauvärvi on lihtne peale kanda ning hajutada. Värv püsib kogu päeva särav ja värske.

  • Pesukäsn ümmargune

    1,77

    Donegal pesukäsn naha puhastamiseks ja masseerimiseks. Käsnal on nahka kooriv efekt, mis uuendab ja pinguldab nahka, muutes selle elastseks. Regulaarne käsnaga masseerimine aitab kaasa tselluliidi vähendamisele ning stimuleerib vereringet. Naha koorimine kiirendab jääkainete väljutamist, surnud naharakkude eemaldamist ja muudab naha siledaks ning elastseks seda ärritamata. Naha pesemine pesusvammiga eemaldab surnud naharakkud ning muudab naha siledaks ning elastseks seda ärritamata.

  • Meigieemaldussalvrätikud Byphasse mandliõliga tundlikule nahale 40tk

    3,55

    Meigieemaldussalvrätid võimaldavad meigi näolt ja silmadelt täielikult eemaldada vaid ühe rätikuga. Sisaldavad mandliõli, mis pehmendab ja kaitseb nahka, samas seda niisutades. Sobivad tundlikule nahale. Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist. Dermatoloogiliselt testitud. Taassuletav pakend.

  • Pimsskivi ovaalne, harjaga, valge

    1,28

    Jalahari loodusliku pimsskiviga. Harjased puhastavad tõhusalt, kahjustamata küüneplaati, samal ajal kui pimss sobib jalgadelt surnud rakkude eemaldamiseks. Vähemalt kord kuus on soovitatav jätta pimsskivi soolvette, takistamaks bakterite arenemist.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 68 White Angel

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Tuleohtlik!

  • Küüneviil poolkuu 180/240

    Algne hind oli: 1,77€.Current price is: 1,33€.

    25% Off

    Kahepoolne professionaalse kvaliteedidga kahepoolne küüneviil tugevusega 180/240 sobib naturaalsetele küüntele küüneplaadi ettevalmistamiseks, küünele kuju andmiseks ja küüne viimistlemiseks. Tänu peenele terale jäävad küüned siledad. Sobib nii maniküüriks kui pediküüriks.

  • Kinkekomplekt Skil Trio vannipallid 3*50g

    Algne hind oli: 10,16€.Current price is: 4,07€.

    60% Off

    Naudi tõeliselt lõõgastavat vannielamust Skil aroomidest pakatavate ja kihisevate vannipommidega. Komplektis 3*50g palli.

  • Näopesukäsn Konjac Sponge bambussöega

    6,09

    Looduslik näopuhastuskäsn bambusesöe ja titaanjuurega rasusele ja ebapuhtale nahale. 100% looduslik näopesukäsn sisaldab mineraaliderikast aktiivsütt. Bambusesüsi sisaldav titaanjuur imeb rasu ja mustust ning aitab saavutada puhta ja särava naha. Toode puhastab nahapoorid sügavalt ning eemaldab mustuse, liigse rasu ja mürkained. Looduslik antioksüdant, tapab aknet põhjustavad bakterid ja on tõhus looduslik abi akne all kannatajatele.
    Enne kasutamist niisutage pesukäsn soojas vees, kuni see on pehme. Pigistage välja liigne vesi ning puhastage õrnalt nahk. Koorimiseks, värskendamiseks ning naha niisutamiseks, masseerida nahka ringjate liigutustega. Pesukäsnale ei pea lisama puhastustooteid, kuid soovikorral võib seda teha. Pärast kasutamist peske käsna korralikult ning jätke õhu kätte kuivama. Puhta käsna võib ka külmkappi panna, mis hoiab selle värske ja külmana ning annab pesukäsnale pikema kasutusea.

  • Juuksenõelad soengusse, must 6 cm 50tk

    2,02

    Juukseklamber must 6cm 50tk, tänu nende paindlikkusele on juuksenõelad käepärased ja hõlpsasti kasutatavad. Suurepärased abivehendid igat tüüpi soengute tegemisel.

  • Aplikaator kahepoolne topsis 30tk

    9,91

    Donegal kahepoolsed lauvärvi aplikaatorid läbipaistvas topsis, mõeldud nii puuder- kui kreemjate lauvärvide ühtlaseks ning pehmeks pealekandmiseks. Soovitav on aplikaatorit regulaarselt pesta sooja vee ja seebiga, pikendades seeläbi toote kasutusiga.

  • Juukseklamber liblik must sirge

    1,57

    Must, vastupidavast materjalist, vaheliti hoidvate kaarjate piidega juukseklamber.
    Sobib keskmistele ja pikkadele juustele.
    Suurus: 8,5 x 4 cm.

  • Geellakk GEL PRO 102 Smoke and Glow 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Lokirullid takja 4cm 6tk

    3,30

    Donegal 4cm takjarullid on kiirelt keeratavad rullid, kasutamiseks nii kuivadel kui niisketel juustel juuksejuurelt alates. Tulemuseks kaunid lokid. Ei vaja juuksekumme ega klambreid. Komplektis 6tk.

  • Dušimüts1tk

    0,91

    Dušimüts kaitseb suplemise ajal juukseid märjakssaamise eest.
    Sobib suurepäraselt kasutamiseks ilu-, kosmeetika- ja juuksuriprotseduuride ajal.
    Universaalne suurus.

  • Näo- ja habemeõli LaQ Extremely Wild Boar 30ml

    11,14

    Näo- ja habemeõli eriti metsikutele kärssadele. Lihtne toode, ilma suurema filosoofiata. Tilguta paar tilka peopessa ja kanna raseeritud näole või trimmitud, kuid siiski karvaselt metsikule molule – kuid mitte liiga palju ja jälgi, kuhu, sest muidu võivad su põsed ennast kleepida kõrvade külge ja siis võib sinu irvitav koon näha välja kui muhku lubav…muidugi kui sa seda just soovid. Aroomi põhinoodid on: tamme sammal, muskus, merevaik, keskmes: patchuli, jasmiin, taimed, tipunoodis: bergamot, mustsõstar, ananass, apelsini õied. Vegan. Silikoonivaba. Naturaalsed õlid. Hoida jahedas ja kuivas.

  • Küüneviil BLACK MATT kahepoolne 100/180

    1,98

    Kahepoolne küüneviil on asendamatu tööriist nii naturaalsete kui ka akrüül- või geelküünte viimistlemiseks.
    *Vastupidavad abrasiivsed omadused– säilitab oma tõhususe ka sagedasel kasutamisel.
    *100/180 karedusega– võimaldab täpset viimistlust ja kohandub iga maniküüri vajadustega.

  • Dušigeel-šampoon 2in1 Byphasse Groovy Paradise Blue meestele 600ml

    4,45

    Byphasse meestele mõeldud šampoon-dušigeeli Groovy Paradise värskendav aroom viib Sind mõtetes merekaldale, kus õrn tuulehoog paitab su nahka ja laseb unustada kõik ümbritseva. PH neutraalne koostis. Igapäevaseks keha ja juuste pesemiseks. Kanna väikene kogus toodet niiskele nahale ja juustele ning masseeri pehme vahu tekkimiseni. Loputa hoolikalt veega.

  • Hügieenimask korduvkasutatav puuvillane Bow

    0,26

    Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask sobib hästi kasutamiseks nii lastel, kui täiskasvanutel. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
    Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; habe võib vähendada
    filtreerimistõhusust. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.