Pimsskivi Donegal ECO naturaalne kandiline
0,99€
Pimsskivi Donegal naturaalne kandiline
Donegal naturaalne pimsskivi klotsi kujulisena. Pimss sobib jalgakandadelt surnud naharakkude eemaldamiseks. Vähemalt kord kuus on soovitatav jätta pimsskivi soolvette ööpäevaks ligunema, takistamaks bakterite arenemist.Haavaplaaster Megaplast lastele Tattoo efektiga mix 16tk
1,35€
Vetthülgav, mustust ja baktereid tõrjuv haavaplaaster, mis on kaunistatud lõbusate, Sinu lapsele meeldivate piltidega. Lastesõbralike värvidega kaunistatud plaastrid on hästikleepuvad ja läbipaistvad. Plaastitel on mittekleepuv puhas marli, polüuretaanist valmistatud plaastri kate. See on innovatiivne materjal ning tagab suure vastupidavuse: see on veekindel, väga elastne ja kohandatav ka liikuvatele kehaosadele.
Kasutusjuhend:
1. Puhastage ja desinfitseerige haav ja seda ümbritsev nahk.
2. Eemaldage plaastrit ümbritsev paberpakend. Seejärel eemaldage plaastri üks kaitsepaberitest.
3. Paigaldage plaaster kleepuva poolega vigastatud kohale. Eemaldage teine osa kaitsvast kihist ja kleepige nahale. Asetage plaaster nahale ühtlaselt (plaaster ei püsi nahal, kui kinnitus on ebaühtlane).
4. Eemaldage ülemine osa plaastri kaitsvast ribast. Plaastri ääred hoolikalt fikseerida ja mitte lubada voltide tekkimist kinnitusel.Näopesuvaht-koorija LaQ Exfoliating ananass tahke 70g
Algne hind oli: 6,99€.5,25€Current price is: 5,25€.
25% Off
Looduslik ja taimse koostisega tahke, veega emulgeeritav näokoorija sügavpuhastava toimega. Pehmes puhastavas näovahus on looduslik mineraal alumiiniumoksiid ehk safiir, mis kõrvaldab surnud naharakud jättes naha pehmeks ning valmistades selle ette järgmisteks näohooldusrituaalideks, mõjutamata naha loomulikku pH-taset. Ananassi lõhnaline. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet niiskele nahale, masseeri ringjate liigutustega, kuni tekib vaht, seejärel loputa hoolikalt veega.pH neutraalne. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.
Juukseõli Byphasse HAIR STYLING UV filtritega värvitud juustele 100ml
4,99€
Byphasse UV filtritega värvi kaitsev juukseõli mis rikastatud lilleliste pojengi, apelsiniõite, roosi ja rosmariiniga. Juukseõli kaitseb ja elustab värvitud juukseid ilma neid rasvaseks muutmata. Tulemuseks on säravad, kaitstud ja siidpehmed juuksed. Pange peopesale mõni tilk toodet ning soojendage käsi hõõrudes seda käte vahel ning kandke seejärel ainult juuste otstele, vältides juuksejuuri.
Dušigeel-šampoon Genera Natura Cotton & Oat 300ml
1,55€
Dušigeel ja šampoon ühes, õrn ja tasakaalustatud koostis, mis sobib ideaalselt nii keha kui juuste pesuks. Tulemuseks on sile ja pehme nahk, pehmed ja läikivad juuksed, lisaks jätab magusate ja lilleliste lõhnade kombinatsioon meeldiva heaolutunde. Dermatoloogiliselt testitud.
Näoõli betaCAROTENE Q10 ja aprikoosiõliga 30ml
Algne hind oli: 13,76€.10,32€Current price is: 10,32€.
25% Off
Naha niiskustaset normaliseeriv näoõli nahale, mis vajab toitmist ja nn “vitamiinipommi” hallile, kuivale ning kortsudele kalduvale ja elujõuetule nahale. Toime:
*annab nahale loomuliku tooni ja ühtlustab värvi,
*niisutab, silub ja toidav sügavalt ning lõdvestab ja rahustab.
Toimeained:
*Beeta-karoteen (provitamiin A) toob esile naha loomuliku värvi, kaitseb vabade radikaalide eest, niisutab, parandab ning omab kortsudevastast toimet. Mõjub kasulikult naha lipiidbarjäärile.
*Koenüüm Q10, mida nimetatakse ka “nooruse eliksiiriks”, regenereerib tugevalt, annab kohest silendavat ja pinguldavat efekti.
*Aprikoosiseemneõli rahustab, niisutab ja pehmendab nahka, toidab ja regenereerib. Kaitseb nahka kuivamise eest.
Kasutamine:
Kandke mõned tilgad näole, kaelale ja dekolteele, patsutage õrnalt või masseerige. Kasutage päeval ja öösel kreemi alla.
Vegan-toode. Sisaldab 97% looduslikke koostisosi. Gluteenivaba, laktoosivaba, looduslike värvainetega.Küünelakk Gel Effect keratiiniga 606 Tropic Mood
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Kinkekomplekt NOAH värvitud juustele Šampoon 1.6 + juuksemask 2.4 + juuksevärv4
Algne hind oli: 23,99€.18,00€Current price is: 18,00€.
25% Off
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab: NOAH värvi kaitsev šampoon 250ml 1.6 + NOAH värvi kaitsev juuksemask 200 ml 2.4 + NOAH püsijuuksevärvŠampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200 ml 2.4
Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Kasutamine: Kanna piisav kogus rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 3-7 minutit, loputa hoolikalt.Püsijuuksevärv NOAH, koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resortsinoolita. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
Juuksevärvi pakend sisaldab:
-1 NOAH juuksevärvi 50ml
-1 NOAH aktivaator 75ml
-1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
-1 paar kindaidNäokreemi MINI komplekt FLOSLEK Sensitive 1+1+1 50ml
Algne hind oli: 20,00€.14,99€Current price is: 14,99€.
25% Off
FLOSLEK Sensitive Mini komplekt tundlikule, allergilisele nahale – õrnus ja efektiivsus.
Komplekt sisaldab:
Sensitive niisutavat näokreemi 50ml
Sensitive toitvat näokreemi 50ml
Mini-tootena Sensitine mitsellaarset näovett 50ml
Dermatoloogiliselt testitud. Vegan toode.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00