• Kinkekomplekt LaQ dušigeelid MINI Lucky Men

    18,55

    Siin ma olen, LaQ 6-st looduslikust ja vegan dušigeelist koosnev miniversioonis kinkekomplekt õnnesärgis meestele. Nagu näete, leiate minust LaQ dušigeele meestele mõeldud sarjast, lausa 2tk igast. No tõesti, ma olen suurepärane kingitus tõelisele mehele! Lisaks on pudelitel väga praktiline mahutavus (100 ml), nii et need sobivad ideaalselt reisimiseks, jõusaali või vannibasseini nautimiseks. Eriti neile, kes ajavad äri suures linnas, kuid kellele meeldib lõõgastuda Uugametsa mägedes.
    Kes meie sarju veel ei tunne, siis tea, et Lucky mini komplekti peaosas on seksi- ja ärilõhnaline DOBERMAN, kes saadab õhtuse õlle järgi kergelt õllelõhnalise õnneliku KITSE ning õhtu lõppedes teab/mäletab mägise metsaraja lõhnu ainult ILVES. Sõprade komplekt on pakitud käepärasesse saunaliste sixpakki. Komplektis on Dušigeel LaQ Sex & Bussiness 8in1 2*100ml, Dušigeel LaQ Hoppy Goat 8in1 2*100ml ja Dušigeel LaQ Mini Lynx 8in1 Relax! 2*100ml. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Huulepulk COLOR PUMP 5

    9,14

    Ultra-pigmenteeritud geel-huulepulk. Mängige ja lõbutsege erakordsete geelijate värvidega, mis väljendavad teie vabadust!
    Rikkalikult pigmenteeritud mahedamatest toonidest erksate punaste marjatoonideni huulepulk paneb huuled särama.
    See julge ja elastne tekstuur on kergesti pealekantav, mittekleepuv ja kinnistub huultele imeliselt siluva efektiga. Ei määri ja üllatavalt efektne. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Huulepulk KISS AFFAIR matt 8H 5

    9,10

    Mati viimistluse ja intensiivse ja kauapüsiva värviga huulepulk KISS AFFAIR MATTE ei kuivata huuli, tagab erakordse mugavuse ja niisutuse kuni 8 tunniks peale pealekandmist. Huulepulga kuju on loodud huulte kuju laitmatuks kujundamiseks.

  • Huuleläige KISS AFFAIR 150 kauakestev

    8,08

    Kauakestev vedel elegantse vinüülefekti ja intensiivsete värvitoonide huulepulk.
    Orgaaniliste sinepivõrsete ekstrakt suurendab ja niisutab huuli, stimuleerib huultes mikrotsirkulatsiooni ja vähendab peeneid kortsukesi.
    Vegan.

  • Iluõli Byphasse Viigikaktusega 100ml

    7,99

    Byphasse iluõli viigikaktusega on spetsiaalselt loodud juuste ja kuiva naha niisutamiseks, elavdamiseks, pehmendamiseks ja kuivuse vältimiseks. Ideaalne igapäevaseks hoolduseks. Õli on rikas oomega 3, 6 ja 9 poolest. 99% looduslikku päritolu. Vegan. Kasutamine: Kandke puhtale ja kuivale näo- ja kehanahale, masseerige õrnalt kuni täieliku imendumiseni. Juuste puhul kandke kuivadele või niisketele juustele juurtest otsteni.

  • Geellakk GEL PRO 24 Be Shy 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Geellakk GEL PRO 101 Metal Glam 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Kannariiv Eco kahepoolne jäme/peen puidust

    3,81

    Eemaldab tõhusalt surnud naha ka kõige karedamatelt jalakandadelt. Kannariivi tugev puidust käepide muudab kasutamise mugavaks ja lihtsaks.. Tõhusama tulemuse saavutamiseks tuleks ennem kannariivi kasutamist leotada jalgu soojas vees, et nahk muutuks pehmemaks.

  • Huuleläige Gloss Royale 08

    5,07

    Gloss Royal, külluslikult läikiv ja niisutav kreemjas geelipalsam, muudab huuled täidlaseks! Läikiv värviline geel, mille koostist on rikastatud toitva ja rahustava želeega. Lisaks superläikivale viimistlusele on Gloss Royal tõeline iluhooldus teie huultele. Tänu rikkalikule, kuid kergele tekstuurile ja praktilisele toruaplikaatorile niisutab Gloss Royal palsam huuli. Säravate, läikivate, nähtavalt täidlaste ja pehmete huulte saavutamiseks valige enda lemmik Gloss Royal, mitte kleepuvate vastupandamatute lõhna- ja värvi variatsioonide seast. Kata oma huuled just nagu värske puuviljasiirupiga!

  • Juuksegeel NOAH tekstuuri andev Mündi ja Eukalüpti 200ml 5.1

    13,21

    Mündi ja eukalüptiga rikastatud juuksegeeli koostisse kuuluvad looduslikud aktiivosakesed, mis on sobilikud kasutamiseks igat tüüpi juustel. Toote koostises olevad looduslikud ained lisavad juustele tekstuuri ja läiget, ilma juukseid kuivatamata. Sobib kasutamises igas pikkuses juustele ning on ideaalne ka lokkide ja laines juuste puhul. Tekstuurigeel on keskmise tugevusastmega.

  • Kehasprei Skil Lolli Unicorn 250ml

    Algne hind oli: 8,69€.Current price is: 6,09€.

    30% Off

    Kehasprei Skil Lolli Unicorn 250ml
    Banaani ja kookose kütkestav aroomide kombinatsioon, mis pakub erilist kehahooldust igale ennastarmastavale naisele! Nahka niisutava toimega, katab keha ja juuksed senusaalse ning kauapüsiva aroomide kombinatsiooniga. Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks! Pihusta kehale ja juustele. Juustele on soovituslik toodet pihustada 10cm kauguselt või pihustades seda enda juukseharjale ennem harjamist. Mitte pihustada näo ja silmade läheduses. Pritsmete silma sattumise korral loputage silmi puhta veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!Tuleohtlik!

  • Näo- ja habemeõli LaQ Extremely Wild Boar 30ml

    11,14

    Näo- ja habemeõli eriti metsikutele kärssadele. Lihtne toode, ilma suurema filosoofiata. Tilguta paar tilka peopessa ja kanna raseeritud näole või trimmitud, kuid siiski karvaselt metsikule molule – kuid mitte liiga palju ja jälgi, kuhu, sest muidu võivad su põsed ennast kleepida kõrvade külge ja siis võib sinu irvitav koon näha välja kui muhku lubav…muidugi kui sa seda just soovid. Aroomi põhinoodid on: tamme sammal, muskus, merevaik, keskmes: patchuli, jasmiin, taimed, tipunoodis: bergamot, mustsõstar, ananass, apelsini õied. Vegan. Silikoonivaba. Naturaalsed õlid. Hoida jahedas ja kuivas.