Šampoon kuivadele juustele Family Delice avokaado 750ml
4,95€
Byphasse Family Delice sarja avokaadoga sügavalt niisutav B5 ja C vitamiinidega šampoon kuivadele juustele niisutab ja toidab juukseid neid raskeks muutmata. Avokaados sisalduvad antioksüdandid kaitsevad juuksekarva välismõjude ja vananemise eest, pantonteenhape (B5) niisutab ja toidab ja parandab juuksestruktuuri sügavuti, kaitstes kuivuse ja murdumise eest. Dermatoloogiliselt testitud. PH neutraalne ja vegansõbralik toode.
Näomask kangasmask Acty kortse täitev ja tõstev hüaluroonhappega
3,00€
Kortse täitva ning tõstva toimega DermoScience Cryo Effect tehnoloogiaga näomask. Uuenduslike toimeainete kooslusega hüdrogeelmask, mis taastavab näo- ja silmapiirkonnas loomuliku jume ning niiskustasakaalu. Geelmask aitab ära hoida kortsude teket. Hüaluroonhape loob niisutava kihi, tänu millele suudab nahk säilitada elastsuse; tõstva efektiga kollageen hoiab naha noorena, antioksüdeeriva toimega E-vitamiin kaitseb nahka vananemise eest.
Kasutamine: Puhasta ning kuivata nahk hoolikalt. Võta mask pakendist välja, eemalda kaitsekiled ning aseta 15-25 minutiks näole. Kui nahale jääb pärast maski eemaldamist geeli laske sellel mõni minut kuivada ning massserige ülejäänu sõrmeotstega õrnalt naha sisse. PS: Intensiivsema tulemuse saamiseks aseta mask 10-15 min. enne kasutamist külmkappi.Vistrikuplaaster Acty Mask rohelise teega 40tk
3,15€
Innovatiivsed kosmeetilised vistrikuplaastrid aitavad vähendada aknele kalduva või komedoonilise naha punetusest tingitud iluvigu. Läbipaistvad plaastrid vabastavad aeglaselt valitud kosmeetilisi toimeaineid, mis aitavad vähendada aknest põhjustatud naha ebatasasuste nähtavust.
Kasutamine:
1. Puhastada nahk. Plaaster asetada kuivale probleemsele kohale.
2. Hoida peal soovituslikult öösel 6-12 tundi.
HOIATUSED:
Vältida kasutamist põletikulisel, ärritunud või tundlikul nahal. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada koheselt ja põhjalikult veega. Toode ei ole mõeldud alla 12-aastastele lastele. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida jahedas ja kuivas kohas. Ühekordseks kasutamiseks.Kinkekomplekt NOAH YAL Šampoon + palsam + juuksemask + juukseseerum
46,50€
Šampoon biotehnoloogilise hüaluroonhappega, mis aitab juukseid taastada ning rikastab neid vajalike mineraalainetega. Niisutav ja kaitsev šampoon muudab juuksed külluslikuks ning toidab neid sügavuti, on täitva ja taastava toimega. Tänu looduslikule koostisele tekitab šampoon eriti pehme puhastava vahu, mis eemaldab juustest õrnalt, kuid effektiivselt väliskeskkonna saastatuse jäägid ning aitab juustel omandada erilise vananemisvastase toime. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Mineraalainete rikas volüümi andev silendav palsam biotehnoloogilise hüaluroonhappega, muudab juuksed külluslikuks ning on täite- ja taastava toimega. Tänu mahepõllumajandusest pärit looduslikule koostisele, on palsam väga kerge tekstuuriga, hooldades õrnalt stressis ning kahuseid juukseid, seejuures neid raskeks muutmata. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
BUDUAARI LEMMIK 2019 Parim apteegi- ja looduskosmeetika. Mineraalainete rikas täitva ja taastava toimega juukseseerum. Sisaldab biotehnoloogilist hüaluroonhappet, muudab juuksed külluslikuks, kaitstes neid kahjulike välistegurite eest ning andes neile elujõudu ja sära. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Juuksemask biotehnoloogilise hüaluroonhappega, muudab juuksed külluslikuks ning on täitva ja taastava toimega. Tänu mahepõllumajandusest pärit looduslikule avokaadoõlile on mask ideaalne kuivadele, rabedatele ja töödeldud juustele, hooldades õrnalt stressis ning kahuseid juukseid, muutmata seejuures neid rasketeks. Professionaalse kvaliteediga toode mis ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kanna pestud juustesse, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt.
Dušigeel-šampoon NOAH laste 250ml
13,21€
Lastele mõeldud dušigeel-šampoon, sobib ideaalselt ka pärast trenni või basseini. Valmistatud naturaalsetest taimsetest koostisosadest, mis puhastavad suurepäraselt nii juuksed, peanaha, kui keha. Hüdreeruva suhkruga rikastatud, magusat mandlipiima ja rahustavaid riisiproteiine sisaldav geel jätab naha siidiseks ja juuksed pehmeks. Ideaalne igapäevaseks kasutamiseks. Looduslik toode, ilma silikoonide, parabeenide, parafiini, mineraalõlide, Dea ja SLS-ita.
Kehakreem LaQ Praline 200ml
10,14€
Lõõgastava toimega looduslik ja vegan kehakreem. Vaatamata rikkalikule koostisele on see pealekandmisel meeldiva konsistentsiga, mis paneb kreemi kiiresti imenduma ega jäta nahale rasvast kihti. Lõhnab uskumatult lõõgastavalt – maitsev pralinee. See kreem hoolitseb teie naha ja meelte eest nagu vähesed teised! Välispidine
Juuksehari Donegal Professional piklik must, plastpiidega
4,05€
Pikkadele ja poolpikkadele juustele mõeldud peanahka masseerivate ümarate otstega plastpiidega kitsas juuksehari. Harja piid om otstest ümarad mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerivad peanahka, stimuleerides vereringet.
Komplekt Byphasse Depi Green Aloe
10,99€
Läbipaistvas kosmeetikakotis olevas komplektis Depi Pink Green leidub näo meigist puhastamiseks niisked meigieemaldussalvrätid aaloega, naha depileerimiseks aaloe ekstraktiga kreem ja niisutav ning toitev jalakreem. Meigieemaldussalvrätid tundlikule nahale võimaldavad kiiresti ja põhjalikult eemaldada kogu jumestuse vaid ühte toodet kasutades. Sisaldavad aaloe ekstrakti mis niisutab ja kaitseb nahka. Peale kasutamist sulgeda hoolikalt pakend vältimaks salvrättide kuivamist. Kiire ja tõhus 24H niisutav depilatsioonikreem aloe veraga eemaldab tõhusalt soovimatud karvad ja koorib ning niisutab nahka. Kreem sobib kasutamiseks nii jalgadel, kaenlaalustes ning bikiinipiirkonnas. Kiiresti imenduv ja niisutav jalakreem sisaldab Tahiti Monoi ekstrakti, mis niisutab ja vähendab niiskuskadu nahas, termilise vee aktiivsed koostisosakesed tagavad pehme ja sileda tulemuse, uurea pakub kiiret leevendust väga kuivale jalanahale, muutes naha elastseks, pehmeks ja siidiseks, jätmata neid rasvaseks. Kreemi tekstuur ei ole rasvane. Meigi ja muudeks näohoolduse protseduurideks kasutatav Byphasse reguleeritav peapael juuste kinnitamiseks on kirss tordil. Naudi ja sära!
Kinkekomplekt LaQ dušigeelid MINI Lucky Woman
18,55€
Siin ma olen, LaQ 6-st looduslikust ja vegan dušigeelist koosnev kinkekomplekt miniversioonis naistele, igaühest 2 tükki. Sobin suurepäraselt kingituseks ja totaalselt praktiline – pudelite mahutavus 100ml, nii et need sobivad ideaalselt reisimiseks, jõusaali või vannibasseini nautimiseks.
Sixpäkist leiate POJENGI, kultussarja, mille sensuaalne lõhn on eksklusiivsetest parfüümidest ja võrgutava pojengi nootiga. Sobib ideaalselt tugevatele ja sihikindlatele naistele, kes teavad oma väärtust ja oskavad kasutada oma tugevaid külgi. Teisest küljest on MAGNOLIA sarjal intrigeeriv eksklusiivsete parfüümide lõhn koos sensuaalsete magnoolia ja roosa pipra nootidega. Loodud enesekindlatele ja karismaatilistele naistele. Neile, kes päeval intrigeerivad magusa salapäraga ja öösel lummavad taltsutamatu sen(k)suaalsusega. Kolmandast küljest on FORGET ME NOT sarjas eksklusiivsete parfüümide peen lõhn, mille sensuaalne noot sosistab… Jipikajee, ära unusta mind! See on loodud naistele, kes on tujukad ja samas ka ahvatlevalt võluvad, aga ka täiesti näiliselt häbelikele, kellele meeldib kõiki üllatada ja võimalusel unustamatult rokkida. Kinnitame julgelt, et tänu lõhnade mitmekesisusele ja pudelite praktilisele mahutavusele on andeka kingisaaja meelte lummus ja rahulolu garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidine!Kehasprei Genera PURIFYING Aqua marine 100ml
4,75€
Uus meeleline kogemus – sulge silmad, hinga sügavalt ja lase end heaolutundel kanda. Genera aroomilt värskendav kehasprei, mille lõhnas on ühendatud merelised, kerged ja elustavad noodid. Pakub meeldivat värskust ning jätab naha õrnalt lõhnastatuks.
TULEOHTLIK. Hoida eemal soojusallikatest. Hoida laste eest! Vältida silma ja ärritunud nahale sattumast.Geellakk GEL PRO 101 Metal Glam 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00