Juukseseerum NOAH taastav linaseemneõliga 20ml 5.3
13,99€
Linaseemneõliga ja looduslike mineraalainetega juukseseerum kuivadele juustele Itaalia loodustoodete sarjast Noah, mille tooted sisaldavad vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Juukseseerum muudab taaselustab juuste struktuuri, ilma neid raskeks muutmata. Sobib kasutamiseks kõikidel juuksetüüpidel, ka kõige rabedamadel, kuivematel ning tuhmimatel- seerum tagab juuste niiskuse ja kerguse, tuues välja juuste loomuliku sära ning rõhutades nende värvipigmente. Toote koostises sisalduvas linaseemneõlis on rikkalikult oomega-3 rasvhappeid, mis aitab ergutada juuksekasvu. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kasutamine: kanna mõni tilk seerumit puhastele kergelt niisketele juustele, neid paari minuti jooksul masseerides. Ära loputa
Küüneviil safiir 18cm*
1,79€
Donegal safiirviil naturaalsete küünte hoolduseks, sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Tänu viili peenele struktuurile tagab see ülimalt täpse küünehoolduse. Tänu kitsale ning peenele käepärasele terale on mugav ligi pääseda ka keerulisi kohti viilima. Kõrge tootekvalteet tagab viili abrasiivsed omadused pikaajaliselt.
Huulepulk-palsam COLOR MAGNIFIER 2 Rose Shadow
7,45€
Huulepalsami Color Magnifier värvi parandamise tehnoloogia mõjub huultel nii, et aitab silmnähtavalt välja tuua ja rõhutada huulte loomulikku värvitooni ning suurendada superniisutava koostisega selle sära. Saadaval 6 värvitooni, mis hõlmavad erinevat valikut läbipaistvast kuni tumeda ploomini.
Massaažihari kuivharjamiseks puidust varrega, riputuspaelaga
Algne hind oli: 9,75€.7,31€Current price is: 7,31€.
25% Off
Kuivharjamiseks ja massaažiks mõeldud naturaalsest Shima Superba puidust ja naturaalsete sisal agaavi kiududest harjastega hari. Hoolitse oma keha ja naha eest ning teosta kuivharjamist igapäevase hügieenirutiini osana alati peale keha pesemist. Kuivata nahk ja teosta massaazi kuival nahal jälgides lümfide liikumist. Kuivharjamine aitab: võidelda ja vähendada tselluliiti, silub ja silendab nahka, ergutab vereringet, eemaldab surnud naharakud, takistab karvade sissekasvamist, valmistab naha ette järgmisteks hooldusrituaalideks.
Pesugeel FLOSLEK Emolient rahustav tundlikule, allergilisele nahale 400 ml
Algne hind oli: 12,99€.9,10€Current price is: 9,10€.
30% Off
Suuremas perepakendis pesugeel, mis on sobiv igapäevaseks keha- ja peapesemiseks täiskasvanutele ja lastele (alates 3. eluaastast), kellel on tundlik, kuiv ja eriti kuiv, ärrituse- ja punetusohtlik nahk.
Omadused:
*puhastab keha ja peanahka,
*niisutab ja taastab naha loomuliku lipiidide kihi
*vähendab naha kuivust ja karedust ning pingultunnet,
*rahustab, leevendab naha kuivust.
Vegan. Sisaldab 93% looduslikku päritolu koostisosi, sealhulgas: pantenool, prebiootikum ja sheavõi.
Kasutamine: kandke väike kogus geeli märjale nahale või juustesse, masseerige õrnalt. Vajadusel korrake. Loputage hoolikalt leige veega. Niisutage pesemise järgselt keha FLOSLEK Emolient Ihupiimaga.Komplekt Byphasse Wellness Body
9,78€
Byphasse Wellness komplektist läbipaistvas lukuga kosmeetikakotis leiate suurepärase tselluliidivastase pesusvammi, mis nahaaluse rasvkoe ja vereringe stimuleerimisel tagab võimaliku tselluliidi vähenemise probleemsetes piirkondades. Lisaks on komplektis ökoloogilise glütseriiniga kehapesuvaht Wellness. Vahuselt kreemjas, puhastav ja niisutav kehapesuvahend kogu kehale. Mandliõliga ihupiim toidab ja niisutab nahka sügavuti, kaitseb kuivamise eest ja hoiab naha niiskustaseme optimaalsena. Peale ihupiima kasutamist jääb nahk delikaatselt lõhnastatuks ja siidiseks. Kasutamine: Kanda nahale masseerivate liigutustega kord või kaks päeva jooksul, et jätta nahk niisutatuks. Pumbaga pudel. Vegansõbralik toode. Meigi ja muudeks näohoolduse protseduurideks kasutatav Byphasse reguleeritav peapael juuste kinnitamiseks on kirss tordil. Naudi ja sära!
Huuleläige GLOSS AFFAIR 00 Glass
6,25€
Bella Oggi uuenduslik booster huuleläige, mis annab huultele värvitooni ja täidlasema välimuse.
Orgaanilise argaaniaõli ja hüaluroonhappega rikastatud koostis katab huuli meeldivalt, niisutades neid sügavalt, siludes ja vähendades peeneid kortse, andes koheselt huultele täidlasema efekti. Niisutav koostis sulandub huultele, pakkudes kerget, märjalt küütlevat, kuid mittekleepuvat viimistlust. Lisaks muudavad taimse vaha koostisosad huuleläike kreemjaks ja rikkalikult säravaks.
Täielikult läbipaistva pudeli ruudukujuline disain koos roosast kullast korgiga täiustavad toodet, luues 3D-efekti. Uuenduslik, kaldus aplikaator on loodud andma õige koguse toodet säravate huulte saavutamiseks, lisaks on aplikaatori tipuga võimalik joonistada täiuslik huulekaar, et saavutada koheselt säravad ja täidlased huuled.Kinkekomplekt NOAH Šampoon 1.1 250ml+ palsam 2.1 250ml+ šampoon 1.3 250ml
24,99€
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
Šampoon NOAH volüümi andev tsitrusega 250ml 1.1
Naturaalne šampoon õhukestele ning kiiresti rasuseks muutuvatele juustele, andmaks neile volüümi ja värskuse. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Šampoonis sisalduvad sidruni, apelsini ja bergamoti eeterlikud õlid, annavad juustele sära ja värskuse ning muudavad need tihedamaks. Pea püsib pikemalt puhas. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.NOAH tugevdav šampoon lavendliga 250ml 1.3
Juukseid tugevdav naturaalne šampoon sagedaseks kasutamiseks. Sobib ka tundlikule peanahale. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Tänu lavendli, rosmariini ja eukalüpti eeterlikele õlidele, sobib see ideaalselt sagedaseks kasutamiseks ning on soovitatav neile, kes harrastavad sagedast basseinide ja jõusaalide külastusi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.Palsam NOAH toitev Mangoga 1L 2.1
Toitev palsam, mis aitab ka ilma silikoonide sisalduseta eemaldada ning ära hoida pusade tekkimist, samal ajal juukseid sügavuti niisutades. Toode sisaldab vaid taimseid ekstrakte ja puhtaid eeterlike õlisid ning pole loomade peal testitud. Palsamis sisalduvad mango ja riisivalguekstraktid on suure toiteväärtusega ning taastavate omadustega, juuksed on pehmed, kaitstud ning niisutatud, muutmata need raskeks ning peadligi. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Kanna niisketele juustele masserivate liigutustega. Jäta juustele 1-2 minutiks mõjuma. Loputa hoolikalt.Jumestuspuuder kompaktne MY SKIN VELVET TOUCH 24H 15W
13,99€
Kerge kompaktne jumestuspuuder erakordse katvuse ja matistava toimega. Sobib kõikidele nahatüüpidele kuiva svammiga pealekandmiseks, sealhulgas ka rasusele nahale, saavutades veatu katvus. Innovaatilise kauakestva tekstuuriga – kerge ja pehmena- annab nahale loomuliku mati tulemuse, peene ja kreemja tekstuuriga- laseb nahal hingata ja tagab mugavustunde hommikust õhtuni 24h, tulemuseks loomulikult ühtlane ja matt jume.
Koostis sisaldab kameeliaekstrakti ja hüaluroonhapet, mis niisutavad ja annavad nahale elastsust, maisitärklis aitab imada üleliigset rasu, muutes toote ideaalseks ka kõige rasusemale nahale. Veekindel, 24-tunnise kestvuse ja NO TRANSFER omadustega, ei määri. SPF 20 päikesekaitsefaktor teeb sellest täiusliku toote linnakeskkonda.Näomask kangasmask Acty hüdrogeeli, Matcha tee, BIO ingveri, C&E vitamiiniga
2,95€
Superfood Detox puhastav kangasmask on uuenduslik toode DermoScience Cryo Effect tehnoloogiaga, spetsiaalse hüdrogeeliga, mis sisaldab orgaanilist ingverit, Matcha teed ning vitamiine C & E, mis toniseerib nahka ja aitab neutraliseerida vabade radikaalide toimet, puhastab ja uuendab nahka efektiivselt ja annab särava jume. Spetsiaalne mikroperforeeritud kangas võimaldab naha hingamist võimendades krüogeeli toimet. Lihtne kasutada tänu anatoomilisele kujule, mis sobib igat tüüpi näole. Kasutamine: Puhasta nägu põhjalikult. Aseta mask enne pealekandmist 10/15 minutiks külmkappi.
Eemalda kaitsekile. Aseta mask näole, kergelt vajutades, et see ideaalselt nahale kinnituks. Lase mõjuda 15-25 min, seejärel eemalda õrnalt. Masseeri jäägid õrnalt naha sisse kuni täieliku imendumiseni. Ära loputa.
Ärge kasutage toodet alla 12-aastasel. Väldi kasutamist ärritunud, põletikulisel või tundlikul nahal või allergilise naha korral mõne koostisosa suhtes. Väldi otsest kokkupuudet silmadega. Silma sattumisel loputa hoolikalt puhta veega. Hoida originaalümbrises ja peale avamist kohe peale kanda. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal soojusallikatest. Ühekordne.Näoseerum Byphasse retinooli ja hüaluroonhappega 24H 50ml
9,99€
Byphasse kortsudevastane seerum parandab sügavate kortsude väljanägemist ja vähendab vananemise märke, tagades samal ajal 24-tunnise niisutuse. Uues molekulis kombineerituna uuendavad retinool ja hüaluroonhape naha tihedust, taastavad elastsuse ja aitavad vähendada kortsude teket. Kasutamine: Kandke õhtul hästi puhastatud näo- ja kaelanahale, masseerides õrnalt sõrmedega keskelt väljapoole vältides silmaümbrust, kuni seerumi täieliku imendumiseni. Soovitatav on kasutada enne sama sarja näokreemi pealekandmist. Vältige silma sattumist, kokkupuutel loputage rohke veega, mitte alla neelata, hoida lastele kättesaamatus kohas, välispidine.
Silmapliiats JELLY geeljas 051 Black Widow 30H
5,89€
Geelja tekstuuriga silmapliiats, mis on sissepoole tagasikeeratav, teritatav ja veekindel.
Kauakestev värv kuni 30H täiuslikku püsivust. Pliiatsi sisse on peidetud pliiatsiteritaja, et ots oleks alati täiuslik. Hajuti võimaldab mahendada värvi intensiivsust piki ripsmepiiri. Ideaalne graafilise, loomuliku või julge välimuse loomiseks ilma määrdumiseta.Palsam Byphasse HAIR STYLING toitev lokkis juustesse jäetav 250ml
3,99€
Byphasse juustesse jäetav toitev kreem-palsam taastava ja elastsust lisava toimega lokkis ja laines juustele. Lokke defineeriv juuksekreem lokkis, laines ja keemilise lokiga juustele. Palsami aloe vera ja provitamiin-B koostisvalem toidab juukseid sügavuti. Aloe vera on tuntud oma pehmendavate omaduste poolest, see muudab juuksed elastseks, läikivaks ning annab neile kohevuse. B-pro-vitamiin parandab juuste elastsust, lastes nende ilul särada. Siidised, lainelised, siledad lokid ka niiskes keskkonnas ning märja ilmaga. Kerge ja kahuvaba hoiak püsib terve päev, ilma juukseid raskeks muutmata. Palsam ei vaja loputamist.
Šampoon Byphasse HAIR PRO COLOR värvikaitsega šampoon värvitud juustele 750ml
8,11€
Pehmed, siidised ja läikivad juuksed. Šampoon värvitud juustele UV filtri ja taimse valgu kompleksiga. Kaitseb ja pikendab juuksevärvi püsivust, annab juustele läike ja muudab need kergesti kammitavaks. Kandke niisketele juustele, peske peanahka õrnalt masseerides, loputage rohke veega. Mitte kasutada alla kolmeaasta vanustel lastel.
Näoseerum-konsentraat FLOSLEK Hesperidin kapillaaridele 30ml
Algne hind oli: 17,95€.12,57€Current price is: 12,57€.
30% Off
Tumedate ja paistes, kottis silmaümbruse hoolduseks ja turgutamiseks, kapillaarse ja hüperallergilise naha igapäevaseks hoolduseks mõeldud näoseerum-konsentraat.
Toime*:
-vähendab tumedate silmaaluste ja kottide ilmet (84%),
-vähendab punetust (89%) ja telangiektaasiate (ämblikveenid) nähtavust (90%),
-soodustab püsiva punetuse tasandamist, ennetab (84%)
-annab leevendustunnet, rahustab (95%),
-parandab naha tugevust ja elastsust (90%), taastab (90%),
-vähendab vaskulaarse naha ülitundlikkust (89%).
-lõhnavaba
*kasutustestid, efektid pärast 4-nädalast kasutamist. Avatult säilib 6 kuud.
Tulemus: rahustatud nahk ühtlase nahatooniga, niisutatud, sile ja siidine välimus.
Kasutamine: kandke näole ja silmaümbrusele, jaotage ühtlaselt. Kasutage hommikul ja õhtul kreemi all. Ideaalne meigialuskreemina.
Vegan toode. Sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisosi.
Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud.Kehasprei Genera PURIFYING Aqua marine 100ml
4,67€
Uus meeleline kogemus – sulge silmad, hinga sügavalt ja lase end heaolutundel kanda. Genera aroomilt värskendav kehasprei, mille lõhnas on ühendatud merelised, kerged ja elustavad noodid. Pakub meeldivat värskust ning jätab naha õrnalt lõhnastatuks.
TULEOHTLIK. Hoida eemal soojusallikatest. Hoida laste eest! Vältida silma ja ärritunud nahale sattumast.Küünelakk Gel Effect keratiiniga 930 Bronzing Time
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Silmalainer DEEP 001 5ml
6,99€
Deep Liner: tugeva joone ja mati efektiga silmapliiats professionaalse välimuse saavutamiseks!
Tänu pakendi ümberkujundamisele on DEEP LINER viltotsaga ja ergonoomilise korgiga silmapliiats, mis võimaldab kiiret ja lihtsat pealekandmist ühe liigutusega isegi vähem asjatundliku käe poolt. Lihtne kasutada, hetkega saavutad erakordselt väljendusrikkad silmad.Puuder SUBLIME POWDER 130
8,99€
Sublime Powder, kerge ja laitmatu loomuliku mati viimistlusega puuder, mis sulandub ideaalselt näole, matistades läikivad alad. Tekstuur on tänu pehmele koostisele nahal ülimalt sile, ideaalne pooride ja miimikajoonte minimeerimiseks. Jumestuskreemile peale kantud puuder täiustab selle viimistlust ning parandab vastupidavust terve päeva kestvale jumestusele, jättes jume matiks ja ühtlaseks. Sublime Powder sobib ideaalselt ka jume värskendamiseks. Saadaval 3 värvitoonis, mis sobivad kõikidele nahatoonidele.
Hügieenimask puuvillane ninaklambriga IDC roosad täpid
0,26€
Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask sobib hästi kasutamiseks nii lastel, kui täiskasvanutel. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; habe võib vähendada
filtreerimistõhusust. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.Küüneviil poolkuu 100/150
Algne hind oli: 1,74€.1,32€Current price is: 1,32€.
24% Off
Kahepoolne professionaalse kvaliteedidga kahepoolne küüneviil tugevusega 100/150 sobib naturaalsetele ja kunstküüntele küüneplaadi ettevalmistamiseks, küünele kuju andmiseks ja küüne viimistlemiseks. Sobib nii maniküüriks kui pediküüriks.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00