Seep LaQ Extremely Wild Boar 85g
5,99€
LaQ Wild glütseriini seepide sari on käsitööna valminud ja loodud spetsiaalselt metsikutele meestele. Äärmiselt metsiku lõhnaga, sisaldab aktiivsütt ning kolme võid (shea-, kohvi- ja mangovõid). Ei noorenda, silu ega koori nahka vaid meelitab naisi ligi. Kasutada keha, näo, ja käte pesemiseks, sobib ka raseerimiseks. Ei sisalda SLS-i, SLES-i ega PEG-e. Aroomi põhinoodid on: tamme sammal, muskus, merevaik, keskmes: patchuli, jasmiin, taimed, tipunoodis: bergamot, mustsõstar, ananass, apelsini õied. Seebid võivad olla ka vannitoa kaunistus või originaalne garderoobi ja riidesahtlite värskendaja. Vahutab ideaalselt ja puhastab õrnalt. Väldi silmaümbruspiirkonda. Mõeldud välispidiseks kasutamiseks. Kuivata seep peale kasutamist. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
Kehasprei Genera TONING Seeder&mandariin100ml
4,67€
Uus meeleline kogemus – sulge silmad, hinga sügavalt ja lase end heaolutundel kanda. Värskendav kehasprei, mis ühendab seedri ja mandariini särtsakad tsitruselised noodid. Annab nahale energiat ja elujõudu, jättes selle meeldivalt lõhnastatuks.
TULEOHTLIK. Hoida eemal soojusallikatest. Hoida laste eest! Vältida silma ja ärritunud nahale sattumast.Ensüümkoorija FLOSLEK Anti Acne 24H rasusele ja aknega nahale 50ml
11,99€
Ensüümkoorimist soovitatakse rasuse, aknele kalduvale ja seganahale, millel liigne rasueritus ja kalduvus akne tekkeks.
Toime:
– Puhastab ja värskendab nahka,
– Eemaldab õrnalt kareda epidermise kihi ilma vajaduseta hõõruda,
– Eemaldab põhjalikult üleliigse rasu,
– Kiirendab naha regenereerimist,
– Vähendab karedust,
– Ühtlustab naha värvust.
Mõju:
Puhastatud, värske ja sile nahk. Nahk on valmis aktiivsete ainete efektiivseks imendumiseks, vähenenud on võimalus akne tekkimiseks.
Kasutamine:
Kandke toode puhastatud näo- ja kaelanahale, vältides silmade piirkonda. Jätke 8–12 minutiks, seejärel loputage niisutatud puuvillapadjaga. Vastavalt teie naha vajadustele kasutage üks või kaks korda nädalas. Dermatoloogiliselt testitud. Vegan toode. 98% koostisosadest on looduslikku päritolu.Geellakk GEL PRO NEON 002 Electric Fuchsia 5ml
Algne hind oli: 6,99€.4,89€Current price is: 4,89€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Peitepulk COVER PRO 24H 004 Honey
7,55€
Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!Depilatsioonikreem Byphasse Aaloe-veraga 125ml*
3,99€
Kiire ja tõhus depilatsioonikreem eemaldab tõhusalt soovimatud karvad, niisutab ja pehmendab nahka. Sobib kasutamiseks jalgadel, kaenlaalustes ning bikiinipiirkonnas.
Kasutamine:
1. Kanda kreem spaatliga puhtale ja kuivale nahale, ühtlane paks kiht
2. Sõltuvalt nahatüübist lasta kreemil toimida 5-10 minutit
3. Eemaldada kreem spaatliga
4. Loputada leige veega, seepi kasutamata
5. Kuivatada nahk ilma hõõrumata
Sisaldab tioglükolaati. Järgi juhiseid. Veenduge, et toote kasutamine ei ületaks soovitatud toimeaegu. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte alla neelata. Allaneelamisel pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata pakendit või etiketti.
Enne kasutamist tehke test, et kontrollida oma naha tundlikkust ja iga kord, kui seda hiljem kasutatakse erinevas piirkonnas, mida pole varem testitud. Kui 24 tunni pärast pole mingit reaktsiooni, võite jätkata karvade täielikku eemaldamist piirkonnast. Kui toote kasutamise ajal tekivad nahale laigud või ärritused, näitab see, et nahk on tundlik. Eemaldage kreem koheselt ja loputage külma veega. Depileeritav ala peab olema puhas ja kuiv. See ei tohiks olla ärritunud ega sellel ei tohiks olla lahtisi haavu. Ärge kasutage akne, põletuste, veenilaiendite korral. 24 h jooksul peale depileerimist on soovitatav mitte päevitada ega kasutada deodorante, ega alkoholi sisaldavaid tooteid. Kasutuskordade vahe peaks olema minimaalselt 72h.Huulepulk vedel MAT AFFAIR 12H 001 Whisper
7,95€
Uus vedel mati efektiga 12H püsiv 12 erineva värvitooniga Bella Oggi huulepulk trendikatele #LEAVEYOURMARK naisele. Täiendatud koostis niisutab ja jätab huuled siledaks ja pehmeks ning kindlustab mugavustunde pikaks ajaks. Huulepulk mis sobib kasutamiseks igal ajal.
Näomask kangasmask Acty Detox E-vit. ja kummeliga kooriv söega
2,95€
Vananemisvastane ja taaselustava toimega Dermo Science Cryo Effect tehnoloogiaga valmistatud uuenduslik näomask kuivale nahale, mis vajab niisutust. Spetsiaalne hüdrogeel sisaldab toimeainete kontsentraati, andes näonahale ning silmaümbrustele koheselt sära ja taastab nahale omase loomuliku niiskustasakaalu. Maskis sisalduvad taimsed ekstraktid, pinguldava ja rahustava toimega nahka siluv Q10, puhastavate- ja absorbeerivate omadustega puusüsi ning antioksüdatiivse toimega E-vitamiin, mis kaitseb nahka vananemise eest. Kasutamine: Puhasta ning kuivata nahk hoolikalt. Võta mask pakendist välja, eemalda kaitsekiled ning aseta 15-25 minutiks näole. Kui nahale jääb pärast maski eemaldamist geeli laske sellel mõni minut kuivada ning massserige ülejäänu sõrmeotstega õrnalt naha sisse. PS: Intensiivsema tulemuse saamiseks aseta mask 10-15 min. enne kasutamist külmkappi.
Küünelakk Gel Effect keratiiniga 502 Blood Ruby
3,99€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.
Näovõie LaQ Kiwi & Grapes 50ml
9,99€
Kiivi ja viinamarjalõhnaline näovõie sisaldab rikkalikult sheavõid, kanepi-, vaarikaseemneõli ja arbuusiseemneõlisid, aga ka E-vitamiini ja see toidab ning uuendab nahka sõltumata aastaajast õues. Niisutav kompleks, mis sisaldab muuhulgas allantoiini, D-pantenooli, kopaiba palsamit ja oliiviõli, tugevdab naha kaitsebarjääri, jättes selle täiuslikult niisutatuks ja toidetuks. Ideaalne suusatamiseks, päevitamise järgseks hoolduseks ja igapäevaseks hoolduseks kõikidele nahatüüpidele. Kasutamine: kandke väike kogus niiskele nahale masseerige ringjate liigutustega imendumiseni. Vegan. Naturaalsete õlidega, 99% looduslike koostisosadega. Dermatoloogiliselt testitud. Hoida jahedas ja kuivas.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00