• Puhastusplaastrid Acty aktiivsöe ja ingveriga, unisex 8tk

    3,00

    Acty Patch taimse aktiivsöega ja Bio ingveri rikastatud plaastrid sisaldavad spetsiaalset veega aktiveeruvat komponenti, mis seob naha sügavamates kihtides oleva mustuse, eemaldades liigse rasu ja komedoonid. Plaastrid on anatoomilise kujuga ja väga pehmed, mistõttu sobituvad nad näo kontuuridega ideaalselt. Ei sisalda loomse päritoluga koostisaineid. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
    Kasutamine: Enne kasutamist puhasta nahk, seejärel niisuta puhastust vajav piirkond veega ning aseta plaaster soovitud kohale (plaaster ei kinnitu kuivale nahale). Lase tootel kuivada 10-15 minutit ja eemalda see õrnalt. Tulemus on nähtav koheselt – puhtad poorid ja siledam nahk.Sobib kasutamiseks normaalsel, rasusel ja kombineeritud nahatüübil. Mitte kasutada rohkem kui 1 kord kolme päeva jooksul. Mitte kasutada põletikuliselt tundlikul nahal.
    Pakend sisaldab 4 nina- ja 4 otsmiku- või lõuapiirkonna plaastrit.

  • Vatipadjad Byphasse 100% puuvill 35 tk VÄIKE

    0,89

    Vatipadjad 100% puuvilla, väga hea kvaliteediga, ei pudene.

  • Juuksevärv NOAH 140ml Väga heleblond 9

    12,19

    Püsijuuksevärv Noah koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode, Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resorsiin. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
    Pakend sisaldab:
    -1 NOAH juuksevärvi 50ml
    -1 NOAH aktivaator 75ml
    -1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
    -1 paar kindaid

    Kasutamine: Kammige kuivad juuksed õrnalt läbi, et eemaldada juuksehooldustoodete jäägid. Lisage tuubis olev värvikreem pudelis olevale aktivaatorile ning loksutage hoolikalt. Lõigake ära pudeli tipp märgitud kohalt, pange kätte kindad ning alustage viivitamatult värvi kandmist juustele. Alustage värvimist juuksejuurtelt, masseerige õrnalt sõrmeotstega ning laske värvil 20 minutit mõjuda, seejärel kandke värv ülejäänud juustesse. Parema tulemuse saavutamiseks soovitame juuksed keskmise tihedusega kammiga läbi kammida, et tagada värvi ühtlane jaotus. Jätke värv veel 10-15 minutiks pähe ning seejärel peske hoolikalt värvi jäägid juustest välja pakendisse lisatud NOAH 1.6 värvikaitse šampooni ja palsamiga.Enne värvi juustele kandmist soovitame kanda juuksepiirile ja kõrvadele paksem kiht kreemi, et vältida plekkide jäämist nahale. Valmis segu on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kõik jäägid tuleb pärast värvimise lõpetamist ära visata.Segage väike kogus Noah värvikreemi sama koguse Noah värviaktivaatoriga plastmassist anumas (ärge kasutage metallist kaussi või lusikat). Kasutage tundlikkus testi tegemiseks sama värvisegu, mida kavatsete kasutada juuste värvimiseks. Puhastage väike pind nahka kõrva taga ja kuivatage õrnalt puuvillase kangaga, seejärel kandke paar tilka värvisegu nahale. Laske kuivada. Ärge peske seda kohta 48 tunni jooksul. Kui selle aja jooksul ilmnevad ärrituse märgid – punetus, sügelus, pindmine kuivus, ärge kasutage antud värvi juuste värvimiseks. Pärast keemilist sirgendamist või püsilokkide tegemist oodake juuste värvimisega vähemalt 15 päeva. Ärge kasutage toodet kulmude ja ripsmete värvimiseks. Vältige kontakti silmadega, toote silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas ning mitte kasutada alla 16  aastaste laste juuste värvimiseks.

  • Näotoonik mitsellaarvesi Byphasse 500ml pumbaga + 100ml

    Algne hind oli: 6,99€.Current price is: 6,09€.

    13% Off

    Spetsiaalselt tundlikule nahale loodud värvitu ning lõhnavaba puhastusvesi, mis eemaldab õrnalt meigi silmadelt ja näolt. Toode sisaldab pindaktiivseid mikroosakesi, mida nimetatakse ”mitsellideks”. Mitsellid eemaldavad nahal oleva õli, mustuse ja meigi, puhastades täiuslikult ja sügavuti, jättes nahale õige niiskustasakaalu. Ei sisalda alkoholi ega kunstlikke värvaineid, on seebi- ja parabeeni vaba. Komplektis mugav pumbaga 500ml pudel ja reisisuuruses 100ml pudel.

  • Näo- ja kehapuhastushari ovaalne

    9,94

    Clearify ovaalne silikoonist näopuhastuspadi – sügavpuhastuseks ja naha turgutamiseks.
    Uuenduslik abivahend, mis muudab igapäevase näo- ja kehahoolduse tõhusamaks ja nauditavamaks. Õrnalt koorides puhastab naha surnud rakkudest ja mustuse pooridest, valmistab suurepäraselt naha ette järgmisteks hooldusprotseduurideks. Pehmed ja painduvad ogakesed eemaldavad õrnalt, kuid efektiivselt mustuse, rasu ja meigijäägid, ilma nahka ärritamata. Võib kasutada koos pesuvahendiga või ilma.
    Padjakese struktuur stimuleerib nahka, toetades mikrovereringet ja parandades elastsust. Valmistatud niiskus- ja bakterikindlast silikoonist, mis tagab pikaajalise kasutuse ja hügieeni.
    2-osaline disain võimaldab põhjalikku puhastust ka raskesti ligipääsetavates piirkondades. Mugav ergonoomiline käepide teeb kasutamise lihtsaks ja käepäraseks. Kompaktne ja mugav, sobib ideaalselt reisi või trennikotti.
    Sobib näo, keha ja õrna koorimise jaoks.
    Mõõdud: 6 × 11 cm

  • Küünenahatangid 4 mm 2r

    10,16

    Kvaliteetsed ja väga hea lõiketeraga küünenahatangid. Mugava käepidemega. 4 mm lõiketera.

  • Dušigeel-kreem Byphasse Vanilla 2L

    7,25

    BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Byphasse dušigeel-kreem on rikastatud Madagaskari vaniljeekstraktiga, mis jätab naha meeldivalt lõhnastatuks ja siidiselt pehmeks. Suur ja ökonoomne pumbaga 2L pudel, mis võimaldab kuskil 200 pesukorda. Sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele ja on pH neutraalne.

  • Pliiatsiteritaja kahepoolne

    1,00

    Pliiatsiteritaja kahepoolne kaanega, vastupidav tera, lihtne puhastada.

  • Kooriv kreem FLOSLEK Balance T-zone AHA happega 125ml

    11,14

    Balance T-zone Gommage on instante koorija, mis juba pärast esimest kasutuskorda puhastab naha sügavuti ja eemaldab kooritavalt piirkonnalt vananenud naharakud ning vähendab välismõjude poolt põhjustatud raskustunnet nahal. Regulaarsel kasutamisel avab poorid, puhastab nahka sügavuti, takistades uute komedoonide teket. Koorija koostises olevad AHA puuviljahapped vähendavad rasuteket ja parandavad naha üldist seisukorda, koorides efektiivselt surnud naharakud ning muutes naha värskeks ja ebatasasused vähem märgatavaks. Kasutamine: Kanna koorijat niiskele nahale näo-, kaela- ja dekolteepiirkonnas, vältides silmaümbrus piirkonda. Masseeri sõrmeotstega nahka, kuni näed kooruvaid nahaosakesi. Loputa puhta veega. Esimesel nädalal kasutada igapäevaselt, edaspidi vähendada tulemuse hoidmiseks kasutuskordasid 2-3 korrani nädalas. ANNE & STIIL ILULEMMIK 2018 võitja.

  • Küünenahatangid 5mm 1R

    5,07

    Professionaalse kvaliteediga küünenahalõikur, suurepärane töövahend maniküürile ja pediküürile. Kergelt kõverdatud täpne tera võimaldab küünenaha eriti täpse ja tõhusa eemaldamise.

  • Küünelõikur suur mustriga 8cm

    Algne hind oli: 1,88€.Current price is: 1,41€.

    25% Off

    Donegal küünelõikur roostevabast terasest. Sobib kasutamiseks nii maniküüri kui pediküüri tegemisel. Kaunis mustriga disain, täpne tera ja mugav lõikuri kuju, muudavad küünte lõikamise lihtsaks. Lõikurit on lihtne puhastada, regulaarsel puhastamisel pikeneb toote kasutusiga.

  • Palsam Byphasse HAIR PRO XPRESS kahefaasiline värvitud juustele 400ml

    8,69

    Byphasse Hair Pro Xpress kahefaasiline juustesse jäetav palsam värvitud juustele aitab lahti harutada ja lihtsustada soengusse kujundamist. Koostis on kerge ja ei muuda juukseid raskeks, UV- filtriga.
    Kasutamine:Loksutage pudelit korralikult enne iga kasutuskorda, et segada omavahel kahefaasilist segu. Kandke pestud ja rätikukuivadele juustele. Ärge loputage. Jätkake soengu viimistlemisega. Võib kasutada ka kuivadele juustele.

  • Huulepulk vedel MAT AFFAIR 12H 003 Shame

    8,08

    Uus vedel mati efektiga 12H püsiv 12 erineva värvitooniga Bella Oggi huulepulk trendikatele #LEAVEYOURMARK naisele. Täiendatud koostis niisutab ja jätab huuled siledaks ja pehmeks ning kindlustab mugavustunde pikaks ajaks. Huulepulk mis sobib kasutamiseks igal ajal.

  • Küünelakk Gel Effect keratiiniga 518 Shiny Lilac Lady

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Lõhnavesi Boum Femme 100 ml

    8,69

    Jeanne Arthes Boum lõhnavesi on justkui optimismi ning täieliku õnnetunde harmooniline väljendus. Selle lilleline ja puuviljane aroom muudab iga naise päeva lihtsalt suurepäraseks! Lõhna põhjanootides on puidused sandli- ja seedripuu ning merevaik koos valge muskusega segunenud lilleliste pojengi, roosi ja freesia värkusega ning viimase magususe viskab õhku tipunootides lendlev maasika-mustsõstra-vaarika ahvatlev marjasegu. Lõhnavesi tõeliselt romantilisele ja säravale naisele!

  • Kinkekomplekt LaQ Praline DIAMOND naistele

    28,35

    Siin ma olen, LaQ Praline Diamond vegan looduskosmeetika kinkekomplekt naistele, mis koosneb suhkrukoorijast 220g, kehakreemist 200ml ja tahkest näopesuvahust 40g. Sellel sarjal on fantastiline hõrgu pralinee lõhn ja iga toode on teile ideaalne kaaslane teie koduses spaas. Suhkrukoorija koostis põhineb õrnatoimelistel puhastusainetel, puhastades ja koorides õrnalt nahka ja eemaldades surnud naha. Rikkalik kehahoolduskreem seevastu mõjub lõõgastavalt ja imendudes kiiresti, jätmata nahka rasvaseks. Vahupilve imeliselt kerge konsistentsiga tahke näopesuvaht omakorda puhastab näo ülilihtsalt ja mugavalt rikkumata selle loomulikku pH-d. Hõrk aroom loob koheselt positiivse tuju ning hoolitsetud nahk parandab enesetunnet märgatavalt!
    Kinnitame teile, et meelte lummus ja kingisaaja õnn on garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Šampoon NOAH KERATIN taastav taimne keratiin 250 ml   

    13,21

    BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Taastav šampoon taimse keratiiniga kahjustatud juustele aitab tugevdada juukseid, hoides ära juukseotste lõhenemise ja juuste katkemise. Viinamarjaväätide mahlal põhinev toimeaine vähendab tõsiselt kahjustatud juuste murdumist, suurendab juuste elastsust ja parandab naha hüdratsiooni. Tulemuseks on terved, läikivad ja taastatud juuksed. Kanna ühtlaselt märgadele juustele, masseeri ja loputa hoolikalt. Vajadusel korrata. Silma sattumisel loputada.

  • Lõhnavesi Cassandra Dark Blossom 100ml

    6,09

    Cassandra Dark Blossom lõhnavesi karismaatiliselt mässumeelsele ja senusaalselt võrgutavale naisele, kes murrab reegleid ja teab oma unikaalsust: kütkestavalt hüpnotiseeriv aroom, mis algab oivaliste rooside ja pirni nootidega paljastades seejärel kontrollimatult idamaise, sügava merevaigu ja meelase kašmiirpuiduse lõhnatuuma, mille sügav südamik on tupsutatud sandlipuu ja muskusega. Ainult julgetele elunautlejatele või neile kes soovivad selleks saada!

  • Juukseklamber valged 5 cm 24tk

    1,77

    Metallist juukseklambrid. Sobivad nii juuste kaunistamiseks kui lihtsalt kinnitamiseks. Suurepärased abivahendid mitmesuguste soengute loomisel. Klambrid on valmistatud kvaliteetsest metallisulamist, mis muudab need elastseks ja seeläbi nende kasutamise mugavaks.

  • Juuksevaht Byphasse HAIR STYLING lokkidele 300ml

    4,45

    Byphasse juuksevaht kujundab elastsed ja terve säraga lokid, tuues provitamiini B5 abil juustesse särtsakust ja tervet läiget. Sobib kasutamiseks lokkis juustele, lisab volüümi ja pehmust, sobib igapäevaseks kasutamiseks. Kasutamine: Loksutage pudelit enne kasutamist, hoides seda tagurpidi. Kandke kuivadele või niisketele juustele, seejärel vormige juuksed lokki. Vegan toode.

    Hoiatus! Eriti tuleohtlik aerosool! Rõhu all olev toode: võib kuumutamisel lõhkeda, hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja muudest süüteallikatest. Suitsetamine keelatud. Mitte pihustada lahtisele tulele ega muule süüteallikale. Ärge torgake ega põletage, ka pärast kasutamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kaitsta päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 kraadi. Ärge pihustage toodet silmadele või ärritunud nahale, lõpetage kasutamine, kui toode põhjustab ärritust. Mitte toodet neelata ega hingata sisse! Vältige pikaajalist pihustamist! Kasutada ainult hästi ventileeritavates kohtades. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputada veega.

  • Kulmupliiats I BROW SCULPT 6 Micro 16H Gray Slush

    6,09

    Joonistage, täitke ja kujundage oma kulmud I BROW SCULPT väljakeeratava, mikrosuuruses kolmnurkse kuju ja veekindla pliiatsiga, mis tagab väga kõrge täpsuse ja mille teises otsas on hari, mis aitab kulme kammida, värve hägustada ja korrastab kulmukarvad.
    Tänu uuenduslikule pliiatsi kujule on võimalik luua uskumatult õhukesi jooni, kolmnurga kujuline lõikenurk võimaldab täita hõredaid kohti kiiresti ja kindlal viisil. Veekindel koostis, mis ei sisalda talki, parabeene, D5 ega parfüüme, on rikastatud erinevate vahadega mis tagavad kulmumeigi kauakestva püsivuse kuni 16h.

  • Peitepulk FLOSLEK Anti Acne antibakteriaalne natural 2

    14,22

    Anti Acne antibakteriaalne peitepulk peidab ja neutraliseerib tõhusalt vistrikud, nahavead ja värvierinevused ühtlase kihina. Ühtlustab näo jume naturaalse tooniga, nahk jääb matt ja kortsude nähtavus väheneb, parandab meigi püsivust. Sisaldab antibakteriaalset kompleksi, millel on ärritusi rahustav toime, aitab vähendada vistrike paljunemist ning soodustab paranemist. Ei sisalda parabeene ega triklosaani. Dermatoloogiliselt testitud. Kasutamine: kanna vistrike või naha värvierinevuste peale, hajuta. Võib kasutada nii ilma jumestuskreemita kui ka meigi all.

  • Juukseklamber liblik erinevad värvid

    2,79

    Trendikas, vastupidavast materjalist, kergelt kaarjas juukseklamber. Klambril juukseid haaravad piid kergelt kaardus.
    Sobib keskmistele ja pikkadele juustele.

  • Geellakk GEL PRO 103 Sugar Plum 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!