Küünelakk Gel Effect keratiiniga 604 Exotic Blue
4,05€
Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati.
Huuleläige GLOSS AFFAIR 01 Honey Kiss
6,35€
Bella Oggi uuenduslik booster huuleläige, mis annab huultele värvitooni ja täidlasema välimuse.
Orgaanilise argaaniaõli ja hüaluroonhappega rikastatud koostis katab huuli meeldivalt, niisutades neid sügavalt, siludes ja vähendades peeneid kortse, andes koheselt huultele täidlasema efekti. Niisutav koostis sulandub huultele, pakkudes kerget, märjalt küütlevat, kuid mittekleepuvat viimistlust. Lisaks muudavad taimse vaha koostisosad huuleläike kreemjaks ja rikkalikult säravaks.
Täielikult läbipaistva pudeli ruudukujuline disain koos roosast kullast korgiga täiustavad toodet, luues 3D-efekti. Uuenduslik, kaldus aplikaator on loodud andma õige koguse toodet säravate huulte saavutamiseks, lisaks on aplikaatori tipuga võimalik joonistada täiuslik huulekaar, et saavutada koheselt säravad ja täidlased huuled.Ripsmetušš Lash RuleBreaker veekindel push-up efektiga
9,03€
Professionaalsest lamineerimistehnikast inspireeritud veekindel volüümi lisav ja koolutav ripsmetušš. Tõstab ja koolutab ripsmeid push-up efektiga juba esimestest kasutuskordadest. 85% looduslikku päritolu koostisosades on spetsiaalsed vegan päritolu vahad mis annavad ripsmetele ülihea supervolüümi ning meiki on kerge eemaldada.
Spetsiaalne hari tagab ripsmete loomuliku ja mugava koolutuse mille tulemuseks on välimus mis meenutab
professionaalset ripsmete lamineerimist.Silmalainer DEEP 001 5ml
7,11€
Deep Liner: tugeva joone ja mati efektiga silmapliiats professionaalse välimuse saavutamiseks!
Tänu pakendi ümberkujundamisele on DEEP LINER viltotsaga ja ergonoomilise korgiga silmapliiats, mis võimaldab kiiret ja lihtsat pealekandmist ühe liigutusega isegi vähem asjatundliku käe poolt. Lihtne kasutada, hetkega saavutad erakordselt väljendusrikkad silmad.Näokreem FLOSLEK Hesperidin rahustav tundlikule, allergilisele nahale 50ml
Algne hind oli: 13,21€.9,25€Current price is: 9,25€.
30% Off
Hesperidiini, hobukastani ja hõlmikpuuga näokreem paroksüsmaalse erüteemile, laienenud ja lõhkevate kapillaaridega naha igapäevaseks, päeva- ja ööhoolduseks. Sobib hästi tundlikule nahale.
Omadused:
*tugevdab veresoonte nahka ja selle kaitsemehhanisme.
*vähendab laienenud kapillaaride teket
*vähendab ja tasandab punetust ennetades selle kinnitumist
*vähendab veresoonte naha hüperreaktiivsust
*niisutab ja muudab naha pringimaks ning elastsemaks
Tulemus: Nahk on siledam ja elastsem, heledam, ning ühtlasema nahatooniga.
Kasutamine: Kandke ringjate liigutustega ühtlaselt näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna nahale. Kasutage nii päeval ja öösel.
Vegan. Sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisosi.Hügieenimask komplekt DOT
0,26€
Stiilne korduvkasutatav hügieenimask ja juuksekumm. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask sobib hästi kasutamiseks nii lastel, kui täiskasvanutel. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; habe võib vähendada
filtreerimistõhusust. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.Juuksemask Byphasse HAIR PRO NUTRITIV toitev kuivadele juustele 500ml
6,99€
Hair Pro tõhusalt taastav juuksemask kuivadele ja kahjustatud juustele koos toote koostises sisalduva Keravis® (taimne proteiinide kompleks) taaselustab ja toidab juukseid sügavuti. Tulemuseks on siidiselt siledad ja elujõulised terved juuksed. Peale pesemist kanna väike peotäis juuksemaski juuksejuurtest kuni otsteni rätikukuivadesse juustesse, hoidke 3 min ning seejärel loputage hoolikalt. Võib kasutada ka juuksepalsami asemel.
Šampoon NOAH MINI volüümi andev tsitrusega 75ml 1.1
6,09€
BUDUAARI LEMMIK 2020 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
EE – Naturaalne šampoon õhukestele ning kiiresti rasuseks muutuvatele juustele, annab volüümi ja värskuse. Tänu oma taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele puhastab juuksed ning peanaha õrnalt, kuid efektiivselt. Šampoonis sisalduvad sidruni, apelsini ja bergamoti eeterlikud õlid, annavad juustele sära ja värskuse ning muudavad need tihedamaks. Pea püsib pikemalt puhas. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.Peitepulk COVER PRO 24H 004 Honey
7,68€
Täiuslikud laitmatud peitekreemi Cover Pro 24H toonid lihtsa uue professionaalse aplikaatoriga. Bellaoggi esimene lamedate harjastega pintsliaplikaatoriga peitekreem, mis on spetsiaalselt loodud toote ühtlaseks jaotamiseks väikeste tupsudena või kergete joonte tõmbamiseks.
COVERPRO 24H vedel peitekreem püsib peal kuni 24H ning katab veatult naha ebatasasused ja varjundid, ka silmade all oleva ala, täiustades ja vormides nägu.
COVERPRO24-l on suurepärane katvus ja uusima põlvkonna koostis, mis sulandub nahaga kergelt, andes sellele loomuliku, sileda ja ühtlase viimistluse. Kreemjas ja kerge tekstuur loob kaitsebarjääri keskkonnamõjude eest ning peitekreem sobib suurepäraselt kasutamiseks aastaringselt.
COVERPRO 24H korrigeerib, ühtlustab, vormib ja täiustab naha ühe liigutusega!Läikesprei NOAH sära andev jojoba- ja avokaadoõliga 125ml 5.5
13,21€
Jojoba- ja avokaadoõlidega valgustpeegeldav sära andev sprei tuhmidele juustele. Ideaalne naturaalsete või värvitud juuste sära esiletoomiseks. Annab juustele läike ja sära ilma neid raskeks muutmata. Professionaalse kvaliteediga toode, mille koostisse ei ole lisatud silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Sobib tundlikule nahale. Pihusta kuivadele juustele soovitud tulemuseni.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00