• Dušigeel LaQ Lynx 8in1 Relax! 500ml

    7,11

    Dušigeel Lynx 8in1 Relax! Lõhnab nagu vabadus. Et kui sul on just homme tähtaeg kukkumas aga just nüüd on vaja tegeleda saja muu “tulekahju kustutamise” ülesandega….Ja just nüüd su juht annab sulle uusi kohustusi, mida on vaja veel täna lahendada…
    Ja et kui boss seletab sulle, et ole nüüüüd julge nagu lõvi, osav nagu ilves ja visalt järjekindel nagu Tommy Lee Jones filmis “Põgenik”, siis- lõdvestu!!! Relax! Harjuta endas seda vastutuse ülekandmise tehnikat, sest edasilükatud ülessanne on ainult pooleldi lahendatud ülessanne. Pane kõrvale kõik see, mida sa täna lahendada saaksid ja tõsta see ülehomseks. Nii saad endale kaks vaba päeva – piisav selleks, et kõik unustada ja lipata metsikusse loodusesse. No jaa, ja mida iganes – ära unusta pesta oma jalgu, kui hiilid tagasi kontorisse! Aroomi põhinoodid: merevaigupuu, patšuli, vetiver, ja tonka oad, keskmes merevee noot, lavendel, jasmiin, tüümian, iiris ning tipunootides bergamot, sidrun, salvei ja ürdid. Kasutusjuhend: Kanna kasukale, masseeri ja loputa maha, aga mitte keelega. Dermatoloogiliselt testitud. Silikoonivaba. Vegan. pH neutraalne. Väldi silmaümbruse piirkonda. Välispidiseks kasutamiseks.

  • Näopesuvaht FLOSLEK Anti Acne 24H ensümaatiline puhastav 150 ml

    Algne hind oli: 15,24€.Current price is: 12,19€.

    20% Off

    Ensümaatiline Anti Acne 24H näopuhastusvaht aknele kalduvale rasusele ja kombineeritud nahale. Toote tõhususe garanteerivad koostisosadest muu hulgas papaaiin, shikimhape ja niatsinamiid.
    Toime:
    – eemaldab tõhusalt mustuse ja meigi,
    – omab antibakteriaalset toimet,
    – värskendab kohe,
    – koorib õrnalt,
    – normaliseerib rasueritust õrnalt matistades
    – vähendab akne välimust,
    – rahustab ja niisutab nahka
    – ei ärrita silmaümbrust.
    Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud. Vegan dermakosmeetika, 95% koostisosadest looduslikku päritolu.

  • Palsam kuivadele juustele Family Delice avokaado 400ml

    4,65

    Byphasse Family Delice sarja avokaadoga sügavalt niisutav B5 ja C vitamiinidega juuksepalsam kuivadele juustele niisutab ja toidab juukseid neid raskeks muutmata. Avokaados sisalduvad antioksüdandid kaitsevad juuksekarva välismõjude ja vananemise eest, pantonteenhape (B5) niisutab ja toidab ja parandab juuksestruktuuri sügavuti, kaitstes kuivuse ja murdumise eest. Tulemuseks sügavalt niisutatud ja toidetud juuksed.
    Dermatoloogiliselt testitud. PH neutraalne ja vegansõbralik toode.

  • Juuksevärv NOAH 140ml Tumeblond 6

    12,19

    Püsijuuksevärv Noah koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode, Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resorsiin. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
    Pakend sisaldab:
    -1 NOAH juuksevärvi 50ml
    -1 NOAH aktivaator 75ml
    -1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
    -1 paar kindaid

    Kasutamine: Kammige kuivad juuksed õrnalt läbi, et eemaldada juuksehooldustoodete jäägid. Lisage tuubis olev värvikreem pudelis olevale aktivaatorile ning loksutage hoolikalt. Lõigake ära pudeli tipp märgitud kohalt, pange kätte kindad ning alustage viivitamatult värvi kandmist juustele. Alustage värvimist juuksejuurtelt, masseerige õrnalt sõrmeotstega ning laske värvil 20 minutit mõjuda, seejärel kandke värv ülejäänud juustesse. Parema tulemuse saavutamiseks soovitame juuksed keskmise tihedusega kammiga läbi kammida, et tagada värvi ühtlane jaotus. Jätke värv veel 10-15 minutiks pähe ning seejärel peske hoolikalt värvi jäägid juustest välja pakendisse lisatud NOAH 1.6 värvikaitse šampooni ja palsamiga.Enne värvi juustele kandmist soovitame kanda juuksepiirile ja kõrvadele paksem kiht kreemi, et vältida plekkide jäämist nahale. Valmis segu on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kõik jäägid tuleb pärast värvimise lõpetamist ära visata.Segage väike kogus Noah värvikreemi sama koguse Noah värviaktivaatoriga plastmassist anumas (ärge kasutage metallist kaussi või lusikat). Kasutage tundlikkus testi tegemiseks sama värvisegu, mida kavatsete kasutada juuste värvimiseks. Puhastage väike pind nahka kõrva taga ja kuivatage õrnalt puuvillase kangaga, seejärel kandke paar tilka värvisegu nahale. Laske kuivada. Ärge peske seda kohta 48 tunni jooksul. Kui selle aja jooksul ilmnevad ärrituse märgid – punetus, sügelus, pindmine kuivus, ärge kasutage antud värvi juuste värvimiseks. Pärast keemilist sirgendamist või püsilokkide tegemist oodake juuste värvimisega vähemalt 15 päeva. Ärge kasutage toodet kulmude ja ripsmete värvimiseks. Vältige kontakti silmadega, toote silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas ning mitte kasutada alla 16  aastaste laste juuste värvimiseks.

  • Šampoon NOAH taastav argaania õliga 1L. 1.4

    Algne hind oli: 25,40€.Current price is: 20,31€.

    20% Off

    Argaaniaõliga šampoon kuivadele ja väga kuivadele, töödeldud ning kahjustatud juustele. Tänu puhastele taimsetele pindaktiivsetele koostisosadele on šampoon peanahale ja juustele õrnatoimeline, kuid tõhus. Tootes sisalduvad argaaniaõli ja taimsed ekstraktid aitavad ära hoida juuste rabeduse ning peanaha kuivuse ja punetuse. Niisutab ja toidab efektiivselt, annab juustele sära ja elastsust. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.Kasutamine: Niisutage juuksed, kandke tavaline kogus šampooni peopessa ning masseerige ühtlaselt niisketele juustele kuni juuksed muutuvad vahuseks ja loputage hoolikalt veega. Soovi korral korrake protseduuri.

  • Geellakk GEL PRO 38 Etheral 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Taskupeegel kandiline 8*5cm 1tk

    1,28

    Donegal taskupeegel kandiline, möödud 8*5cm, erinevad värvid 1tk

  • Lauvärv CINEMA LIGHTS 001 Rose in Ice*

    1,00

    Cinema Lights metallic efektiga lauvärvil on kauakestev tulemus. Särav kreemjas lauvärv on uuendusliku kerge koostisega. Proovi eraldi lauvärvina või kombineeri oma lemmik lauvärvidega. Efektne tulemus on garanteeritud.

  • Volüümisprei NOAH lavendli ja nõgesega 125ml 5.4

    Algne hind oli: 13,21€.Current price is: 9,25€.

    30% Off

    Noah lavendli ja nõgese ekstraktiga juukseprei sisaldab eeterlikke õlisid, mis lisavad juustele volüümi, struktuuri ning on suurepärane vahend juuksejuurte tõstmiseks. Sobib ideaalselt ka lokkis juustele kahususe vältimiseks ja lokkide struktuuri esile toomiseks. Professionaalse kvaliteediga toode, mille koostisse ei ole lisatud silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Sobib tundlikule nahale.
    Niisketele juustele pihusta kogu juuste pikkuses. Kuivata fööniga või lase loomulikult kuivada.

  • Geellaki GEL PRO dispersioonkihi eemaldaja CLEAN UP! 120ml

    Algne hind oli: 4,05€.Current price is: 2,84€.

    30% Off

    Lahus, mis eemaldab pärast polümerisatsiooni tekkinud dispersioonikihi. Sobib kõikidele poolpüsivatele küünelakkidele, geelile ja ka akrügeelile.
    KASUTAMINE Kandke toode ebemevabale vatipadjale/lapile ja puhastage sellega küüned enne küünelaki või geeli pealekandmist. Oodake täieliku kuivamiseni. Kandke toode ebemevabale vatipadjale/lapile ning puhastage sellega kõik küüned peale geellaki kõvastumist (polümerisatsiooni) ,et eemaldada kleepuvad jäägid.
    HOIATUSED: Hoidke lastele kättesaamatus kohas, eemal soojus ja kõtteallikatest ning otsesest valgusest. Vältige silma sattumist, säilitada temperatuuril alla 25°C. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Ärge kasutage katskise või põletikulise naha korral. Mitte kasutada vigastatud küüntel. Värvi või lõhnamuutused tootel ei halvenda toote omadusi, kuna see võib juhtuda loodusliku päritoluga ainete esinemise tõttu tootes.. Ainult professionaalseks kasutamiseks.

  • Juuksevärv NOAH 140ml Tumepruun 3

    Algne hind oli: 12,19€.Current price is: 8,53€.

    30% Off

    Püsijuuksevärv Noah koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode, Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resorsiin. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
    Pakend sisaldab:
    -1 NOAH juuksevärvi 50ml
    -1 NOAH aktivaator 75ml
    -1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
    -1 paar kindaid

    Kasutamine: Kammige kuivad juuksed õrnalt läbi, et eemaldada juuksehooldustoodete jäägid. Lisage tuubis olev värvikreem pudelis olevale aktivaatorile ning loksutage hoolikalt. Lõigake ära pudeli tipp märgitud kohalt, pange kätte kindad ning alustage viivitamatult värvi kandmist juustele. Alustage värvimist juuksejuurtelt, masseerige õrnalt sõrmeotstega ning laske värvil 20 minutit mõjuda, seejärel kandke värv ülejäänud juustesse. Parema tulemuse saavutamiseks soovitame juuksed keskmise tihedusega kammiga läbi kammida, et tagada värvi ühtlane jaotus. Jätke värv veel 10-15 minutiks pähe ning seejärel peske hoolikalt värvi jäägid juustest välja pakendisse lisatud NOAH 1.6 värvikaitse šampooni ja palsamiga.Enne värvi juustele kandmist soovitame kanda juuksepiirile ja kõrvadele paksem kiht kreemi, et vältida plekkide jäämist nahale. Valmis segu on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Kõik jäägid tuleb pärast värvimise lõpetamist ära visata.Segage väike kogus Noah värvikreemi sama koguse Noah värviaktivaatoriga plastmassist anumas (ärge kasutage metallist kaussi või lusikat). Kasutage tundlikkus testi tegemiseks sama värvisegu, mida kavatsete kasutada juuste värvimiseks. Puhastage väike pind nahka kõrva taga ja kuivatage õrnalt puuvillase kangaga, seejärel kandke paar tilka värvisegu nahale. Laske kuivada. Ärge peske seda kohta 48 tunni jooksul. Kui selle aja jooksul ilmnevad ärrituse märgid – punetus, sügelus, pindmine kuivus, ärge kasutage antud värvi juuste värvimiseks. Pärast keemilist sirgendamist või püsilokkide tegemist oodake juuste värvimisega vähemalt 15 päeva. Ärge kasutage toodet kulmude ja ripsmete värvimiseks. Vältige kontakti silmadega, toote silma sattumisel loputada rohke veega. Hoida lastele kättesaamatus kohas ning mitte kasutada alla 16  aastaste laste juuste värvimiseks.

  • Peitepulk FLOSLEK Anti Acne antibakteriaalne natural 1

    14,22

    Anti Acne antibakteriaalne peitepulk peidab ja neutraliseerib tõhusalt vistrikud, nahavead ja värvierinevused ühtlase kihina. Ühtlustab näo jume naturaalse tooniga, nahk jääb matt ja kortsude nähtavus väheneb, parandab meigi püsivust. Sisaldab antibakteriaalset kompleksi, millel on ärritusi rahustav toime, aitab vähendada vistrike paljunemist ning soodustab paranemist.
    Anti Acne antibakteriaalse peitepulga põhilised toimeained:
    salitsüülhape – leidub aknepreparaatides, avaldab madala pH-taseme tõttu koorivat toimet, aitab kaasa pooride avamisele, takistab vistrike teket ja aitab puhastada nahka mustadest pooridest;
    kastoorõli – reguleerib rasuerituse protsessi, avaldab positiivset mõju naha seisundile;
    tsingi aktiivne vorm – näitab nahka kaitsvaid omadusi, matistab läikima kalduvat nahka, imab endasse liigse rasu. Ei sisalda parabeene ega triklosaani. Dermatoloogiliselt testitud. Kasutamine: kanna vistrike või naha värvierinevuste peale, hajuta. Võib kasutada nii ilma jumestuskreemita kui ka meigi all.