• Küünelakk Gel Effect keratiiniga 514 Sparkling Rose

    4,05

    Bella Oggi Gel Effect keratiiniga küünelakk annab küüntele kauni ja sügava värvitooni, geelküünte efekti ja läike. Lakk on kauapüsiv ja katab juba esimese lakikihiga. Spetsiaalselt väljatöötatud pintsliga on lakki väga lihtne peale kanda, võimaldab paari tõmbega ka algajal lakkijal saavutada perfektse tulemuse. Kuivab kiiresti, sisaldab küüsi kaitsvat ja niisutavat keratiini, ei kahjusta küüneplaati. Eemaldatav tavalise küünelakieemaldajaga.

  • Hügieenimask lastele puuvillane ninaklambriga IDC ükssarvik

    0,26

    Stiilne korduvkasutatav hügieenimask. Maski muudab tõhusamaks selle ülaosas paiknev metallne ninaklamber ning mugavaks kasutamiseks on maski kinnitussangad reguleeritavad. 100% puulvillast valmistatud mask. Puhastada pärast iga kasutamist. Viirusosakesed hävinevad alates 60 kraadise pesu puhul.
    Hoiatus! Tegu ei ole meditsiinilise maski ega isikukaitsevahendiga. Näokate piirab kasutaja hingamisteedest piisakeste lendumist keskkonda. Maski kasutamine ei asenda teisi kaitsemeetmeid nagu regulaarne kätepesu, vajalik distantsihoidmine jms. Kontrollige alati, et näokate oleks õigesti sätitud ja kataks teie nina, suu ja lõua; Ei sobi alla 3-aastastele lastele.

  • Kosmeetikakott Donegal sangaga, peegel, 12x16x8,5cm

    6,09

    Pilkupüüdev sangaga nailonist kosmeetikakott. Koti kaanes peegel. Valmistatud vastupidavast materjalist. Kuju võimaldab kaasas kanda nii kosmeetikat, kui kosmeetika tarvikuid. Lihtne puhastada.

  • Juukseklamber liblik assortii 6101

    1,48

    Vastupidavast materjalist, kergelt kaarjas juukseklamber. Klambril juukseid haaravad piid kergelt kaardus.
    Sobib keskmistele ja pikkadele juustele.

  • Jumestuspuuder kompaktne MY SKIN VELVET TOUCH 24H 15C

    14,22

    Kerge kompaktne jumestuspuuder erakordse katvuse ja matistava toimega. Sobib kõikidele nahatüüpidele kuiva svammiga pealekandmiseks, sealhulgas ka rasusele nahale, saavutades veatu katvus. Innovaatilise kauakestva tekstuuriga – kerge ja pehmena- annab nahale loomuliku mati tulemuse, peene ja kreemja tekstuuriga- laseb nahal hingata ja tagab mugavustunde hommikust õhtuni 24h, tulemuseks loomulikult ühtlane ja matt jume.
    Koostis sisaldab kameeliaekstrakti ja hüaluroonhapet, mis niisutavad ja annavad nahale elastsust, maisitärklis aitab imada üleliigset rasu, muutes toote ideaalseks ka kõige rasusemale nahale. Veekindel, 24-tunnise kestvuse ja NO TRANSFER omadustega, ei määri. SPF 20 päikesekaitsefaktor teeb sellest täiusliku toote linnakeskkonda.

  • Lauvärv COLOR AFFAIR Pearl & Shine 9 Sunset

    1,00

    Color Affair Mono Pearl&Shine särav lauvärv õhukese ning kerge tekstuuriga. Hea pigmendiga ja uuendusliku kreemja koostisega. Silmapistvalt särava lõppviimistlusega lauvärvi on kerge peale kanda ning tulemus püsib kogu päeva särav ja värske.

  • Geellakk GEL PRO NEON 005 Happy Green 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Pesusvamm massaazi 14x9x5cm

    1,00

    Kandiline, ühelt poolt masseerivate, vereringet ergutavate omadustega ning teiselt poolt keha pesemiseks sobivalt siledama küljega pesusvamm. Peale kasutamist loputage hoolikalt ja asetage kuivama.

  • Näopesukäsn Konjac Sponge naturaalne erinevad toonid

    6,09

    Naturaalne näopesukäsn kõikidele nahatüüpidele. Puhastab sügavalt, eemaldab mustuse pooridest ning koorib õrnalt nahka. Taimse kiu unikaalne võrgulaadne struktuur aitab ergutada vereringlust ja soodustab naharakkude uuenemist. Lihtne, tõhus ja õrn, sobib igapäevaseks kasutamiseks kogu perele, ka lastele. 100% looduslik ja naturaalne, tasakaalustab naha PH taset, looduslikult niisutav.
    Enne kasutamist niisutage pesukäsn soojas vees, kuni see on pehme. Pigistage välja liigne vesi ning puhastage õrnalt nahk. Koorimiseks, värskendamiseks ning naha niisutamiseks, masseerida nahka ringjate liigutustega. Pesukäsnale ei pea lisama puhastustooteid, kuid soovikorral võib seda teha. Pärast kasutamist peske käsna korralikult ning jätke õhu kätte kuivama. Puhta käsna võib ka külmkappi panna, mis hoiab selle värske ja külmana ning annab pesukäsnale pikema kasutusea.
    Valikus kolme erinevat tooni: Valge, roheline ja must
    Pilt on illustratiivne

  • Huuleõli FLOSLEK Sunny Gold kuldne 5,5 g

    10,99

    SUNNY GOLD huuleõli – nahahooldus ja meik üheskoos – sisaldab mitte ainult kuldseid osakesi, vaid ka looduslike koostisosade jõudu: oliivi-, aprikoosi- ja mandliõli ning E-vitamiini.
    Tänu sellele suudab see väike kosmeetikatoode teha imesid:
    *Toob esile huulte kuju ja muudab need optiliselt täidlasemaks
    *Annab huultele intensiivse, sensuaalse ja kauakestva sära
    *Niisutab optimaalselt, silub ja taastab mugavustunde
    *Rõhutab ja toob esile huulte loomuliku ilu.
    SUNNY GOLD** huuleõliga saavutad kaunid ja säravad huuled hetkega! Õli annab huultele nähtava täidluse, esile tõstetud kuju ja pikaajalise sära.
    Virsikumaitseline huuleõli kuldsete pärliosakeste ja looduslike õlidega – sobib veganitele.
    Kasutamine: Kanna ühtlaselt huultele. Kasuta nii tihti, kui soovid.

  • Silmapliiats EyeLiner 14 Tumelilla

    3,04

    Eyeliner silmapliiats sobib pealekandmiseks nii alumisele kui ülemisele silmalaule. Täiuslik sile ja ühtlane värvijoon, mis ilmestab silmade loomulikku sära.

  • Geellakk GEL PRO 46 Intrique 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!