Peitepulk Cover Me 03 HONEY
5,07€
Vitamiinidega rikastatud peitepulk peidab naha ebatasasused. Nähtamatu efektiga peitepulk. Kerge peale kanda, katab õhukese kihina ja sobitub nahaga suurepäraselt. Siidpehme lõpptulemusega õrnatoimeline peitepulk teeb jume klaarimaks ja tasandab ebaühtlast nahatooni. Lõpptulemus särav ja perfektne. Peitepulk sisaldab E-vitamiini, karitevõid, magusa mandli ekstrakti, jojobaõli.
Šampoon NOAH YAL MINI hüaluroonhappega 75ml
Algne hind oli: 6,56€.3,27€Current price is: 3,27€.
50% Off
BUDUAARI LEMMIK 2019 Parim apteegi- ja looduskosmeetika.
EE Šampoon biotehnoloogilise hüaluroonhappega, mis aitab juukseid taastada ning rikastab neid vajalike mineraalainetega. Niisutav ja kaitsev šampoon muudab juuksed külluslikuks ning toidab neid sügavuti, on täitva ja taastava toimega. Tänu looduslikule koostisele tekitab šampoon eriti pehme puhastava vahu, mis eemaldab juustest õrnalt, kuid effektiivselt väliskeskkonna saastatuse jäägid ning aitab juustel omandada erilise vananemisvastase toime. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.Geellakk GEL PRO 22 NUDE Ballet Shoes 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Küünelõikur väike
1,00€
Donegal väike küünelõikur roostevabast terasest, sobib hästi kasutamiseks ka lastel. Sobib kasutamiseks nii maniküüri kui pediküüri tegemisel. Täpne tera ja mugav lõikuri kuju, muudavad küünte lõikamise lihtsaks. Lõikurit on lihtne puhastada, regulaarsel puhastamisel pikeneb toote kasutusiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Näokreem FLOSLEK Sensitive niisutav 50ml uus
10,99€
Floslek Sensitive kerge kreem tundlikule ja allergiatele kalduvale nahale, mis sobib hästi kaasasündinud või omandatud ülitundlikkusega nahale, mis on altid allergilistele reaktsioonidele.
See niisutav kreem parandab silmnähtavalt naha välimust, niisutades ja siludes ning naharasueritust reguleerides. Vähendab karedust ja imendub kergesti, jättes kerge kaitsekihi ja sobides ideaalselt ka meigi aluskreemiks, pikendades meigi püsivust.
Tulemuseks on rahustatud, täiuslikult niisutatud ja siledam nahk. Kasutamine: kandke väike kogus kreemi puhastatud näole ja kaelale. Sobib kasutamiseks nii päeval kui öösel. Testitud tundliku nahaga katsealustel (sh atoopilise naha, kontaktallergiaga ja ülitundlikkusega pesuvahenditele). Gluteeni, laktoosi ja värvaine vaba. Dermatoloogiliselt testitud.Näokreemi MINI komplekt FLOSLEK Sensitive 1+1+1 50ml
Algne hind oli: 20,32€.10,17€Current price is: 10,17€.
50% Off
FLOSLEK Sensitive Mini komplekt tundlikule, allergilisele nahale – õrnus ja efektiivsus.
Komplekt sisaldab:
Sensitive niisutavat näokreemi 50ml
Sensitive toitvat näokreemi 50ml
Mini-tootena Sensitine mitsellaarset näovett 50ml
Dermatoloogiliselt testitud. Vegan toode.Huulepulk vedel MAT AFFAIR 12H 003 Shame
8,08€
Uus vedel mati efektiga 12H püsiv 12 erineva värvitooniga Bella Oggi huulepulk trendikatele #LEAVEYOURMARK naisele. Täiendatud koostis niisutab ja jätab huuled siledaks ja pehmeks ning kindlustab mugavustunde pikaks ajaks. Huulepulk mis sobib kasutamiseks igal ajal.
Silmakreem geel Byphasse tõstev Q10 20ml
7,75€
Byphasse Q10 Hydra’Confort silmaümbruskreem ühendab Q10 koensüümi, millel on pinguldavad omadused, ja hüaluroonhappe derivaadi, et muuta nahk siledamaks ja silmaümbrus nooruslikumaks. Kreem sisaldab ka loodusliku päritoluga niisutavat toimeainet betaiini. Hüaluroonhappe sisaldusega koostis imendub kiiresti. Kerge ja kreemjas tekstuur
Kasutamine: Kanna kreem õrnalt silmaümbrusele, tupsutades kergelt. Kasuta hommikul ja õhtul koos Byphasse Q10 päevase ja öise näokreemiga.Toimeaine päritolu: hüaluroonhappe derivaat.Meigikomplekt FORTUNA Blue Medium
Algne hind oli: 15,24€.8,12€Current price is: 8,12€.
47% Off
Kompaktne ja täiuslik meigikomplekt mis põhieb sinistel/mustadel toonidel ja varjudel ning sisaldab 8 lauvärvi+2 spetsiaalset lauvärvitooni + 1 särapuudrit ja 1 põsepuna.
Professionaalne kvaliteet Itaaliast!!
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00