Silmapliiats JELLY geeljas 056 Berry Juice 30H
5,99€
Geelja tekstuuriga silmapliiats, mis on sissepoole tagasikeeratav, teritatav ja veekindel.
Kauakestev värv kuni 30H täiuslikku püsivust. Pliiatsi sisse on peidetud pliiatsiteritaja, et ots oleks alati täiuslik. Hajuti võimaldab mahendada värvi intensiivsust piki ripsmepiiri. Ideaalne graafilise, loomuliku või julge välimuse loomiseks ilma määrdumiseta.Kehasprei Skil Sexy Chamallow 250ml
8,69€
Kehasprei Skil Sexy Chamallow 250ml
Magusa pirni, mandli ning pistaatsia kütkestav aroomide kombinatsioon, mis pakub erilist kehahooldust igale ennastarmastavale naisele! Nahka niisutava toimega, katab keha ja juuksed senusaalse ning kauapüsiva aroomide kombinatsiooniga. Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks! Pihusta kehale ja juustele. Juustele on soovituslik toodet pihustada 10cm kauguselt või pihustades seda enda juukseharjale ennem harjamist. Mitte pihustada näo ja silmade läheduses. Pritsmete silma sattumise korral loputage silmi puhta veega. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!Tuleohtlik!Kehasprei Skil PARTY TIME 250ml
8,69€
Kuldse sädelusega kehasprei. Valmis lõbutsema? Saa peo kuningannaks koos SKIL Party Time lõhnaveega, erakordselt piduliku lõhnaspreiga, mis on rüütatud suurepärase vanilje ja karamelli õrna seguga, kus lummavateks alatoonideks on bensoe ja muskus, mis lisavad puudutuse müstikat ja intensiivsust, mis teevad teist kahtlemata õhtu kuninganna. Vali särada!
Näoseerum-konsentraat FLOSLEK Hesperidin kapillaaridele 30ml
Algne hind oli: 18,24€.12,77€Current price is: 12,77€.
30% Off
Tumedate ja paistes, kottis silmaümbruse hoolduseks ja turgutamiseks, kapillaarse ja hüperallergilise naha igapäevaseks hoolduseks mõeldud näoseerum-konsentraat.
Toime*:
-vähendab tumedate silmaaluste ja kottide ilmet (84%),
-vähendab punetust (89%) ja telangiektaasiate (ämblikveenid) nähtavust (90%),
-soodustab püsiva punetuse tasandamist, ennetab (84%)
-annab leevendustunnet, rahustab (95%),
-parandab naha tugevust ja elastsust (90%), taastab (90%),
-vähendab vaskulaarse naha ülitundlikkust (89%).
-lõhnavaba
*kasutustestid, efektid pärast 4-nädalast kasutamist. Avatult säilib 6 kuud.
Tulemus: rahustatud nahk ühtlase nahatooniga, niisutatud, sile ja siidine välimus.
Kasutamine: kandke näole ja silmaümbrusele, jaotage ühtlaselt. Kasutage hommikul ja õhtul kreemi all. Ideaalne meigialuskreemina.
Vegan toode. Sisaldab 96% looduslikku päritolu koostisosi.
Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud.Geellakk GEL PRO pealislakk kuldne TOP GOLD FINISH 10ml
Algne hind oli: 10,16€.7,11€Current price is: 7,11€.
30% Off
Maha leotatav hinnalise kullavärvi mikrosädelusega pealislakk, millega saab rikastada tavalist värvilist geellakki. Kanda värvilisele kõvastunud lakile peale õhuke kiht TOP GOLD FINISh pealislakki ning laske lambi (36W) all kõvastuda 1,5 minutit või 1-2 minutit. LED-il puudub dispersioonkiht, mistõttu see ei kleepu ja saab kasutada ka kunstküüntel, puudub kollakas efekt, pealislakk võib pikendada küünelaki kestvust 14 päeva võrra.
Eemaldamine: viili või puhvriga või kandke igale küünele MOVE OFF-SOAK OFF lahustiga leotatud vatipadi, mähkige fooliumiga ning laske mõjuda 20 minutit.
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale.Dušigeel Byphasse Back to Basics kuivale nahale pumbaga 750ml
4,98€
Dušigeel kuivale ja väga kuivale nahale. Puhastab nahka õrnalt, säilitades selle loomuliku pH-taseme. Õrn koostis, millel on naha neutraalne pH. Glütseriin muudab naha pehmeks ja kauniks. 94% looduslikku päritolu koostisainetega. Tänu hoolikalt valitud koostisele sobib dušigeel igapäevaseks kasutamiseks nii kuival kui väga kuival nahal.
Kinkekomplekt NOAH värvitud juustele Šampoon 1.6 + juuksemask 2.4 + juuksevärv5
24,38€
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab:
Itaalia loodustoodete sarja NOAH kinkekomplekt sisaldab: NOAH värvi kaitsev šampoon 250ml 1.6 + NOAH värvi kaitsev juuksemask 200 ml 2.4 + NOAH püsijuuksevärvŠampoon NOAH värvi kaitsev 250ml 1.6
Värvi kaitsev šampoon loodusliku riisi fütokeratiiniga on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need kohevamaks ja säravaks. Šampoonis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Toode on spetsiaalselt välja töötatud kaitsema ja niisutama pärast keemilist töötlemist. Šampoon aitab parandada kahjustatud juukseid, luues samal ajal loomuliku kaitsekihi. Juuksed on pehmemad, elsatsemad ning säravamad. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Ainult välispidiseks kasutamiseks! ANNE & STIIL ILULEMMIK 2019 võitja.
Kasutamine: Kanda piisav kogus ühtlaselt niisketesse juustesse. Masseerige šampoon juustesse. Loputage hoolikalt. Vajadusel korrata protseduuri.Juuksemask NOAH värvi kaitsev 200 ml 2.4
Noah värvi kaitsev taastav juuksemask on formuleeritud täiustamaks värvitud juukseid, muutes need säravaks. Maskis sisalduvad looduslikud ekstraktid tagavad värvi pikaajalise püsivuse ning intensiivsuse. Kanna pestud juustesse, masseeri, lase 3-5 minutit mõjuda ja loputa hoolikalt. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, paraffini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Kasutamine: Kanna piisav kogus rätikukuivadele juustele, lase mõjuda 3-7 minutit, loputa hoolikalt.Püsijuuksevärv NOAH, koostist on rikastatud mahepõllumajandusest pärit riisivalgu ja linaseemneõliga. Annab juustele soovitud tooni, kattes hallid juuksed alates esmakordsest kasutamisest, olles seejuures õrn nii peanaha kui juuksekiudude vastu. Toote uuenduslik koostis ei sisalda ammoniaaki, parabeene ega resortsinooli, nii võimaldab see saavutada soovitud värvitooni juukseid kahjustamata. Sobib kasutamiseks ja tundliku nahaga inimestel. Riisivalk ja linaseemneõli loovad juustele loodusliku kaitsekihi, takistades neid kaotamast pehmust, elastsust ning sära. Värvimisjärgse šampooni ja palsami sünergiline toime aitab intensiivistada värvitooni, pikendades selle kestvust, samaaegselt juukseid sügavuti niisutades ja toites, andes neile elujõudu ja elastust. Professionaalse kvaliteediga toode. Ilma ammoniaagi, parabeenide ja resortsinoolita. Juuksevärv on nikkel-testitud (sisaldab raskemetalli alla 0,001 %), seega sobilik eriti tundlikule peanahale, vältides allergilise reaktsiooni teket.
Juuksevärvi pakend sisaldab:
-1 NOAH juuksevärvi 50ml
-1 NOAH aktivaator 75ml
-1 NOAH 1.6B Värvi kaitsev šampoon + palsam 15ml
-1 paar kindaidJumestuspuuder kompaktne MY SKIN VELVET TOUCH 24H 15C
14,22€
Kerge kompaktne jumestuspuuder erakordse katvuse ja matistava toimega. Sobib kõikidele nahatüüpidele kuiva svammiga pealekandmiseks, sealhulgas ka rasusele nahale, saavutades veatu katvus. Innovaatilise kauakestva tekstuuriga – kerge ja pehmena- annab nahale loomuliku mati tulemuse, peene ja kreemja tekstuuriga- laseb nahal hingata ja tagab mugavustunde hommikust õhtuni 24h, tulemuseks loomulikult ühtlane ja matt jume.
Koostis sisaldab kameeliaekstrakti ja hüaluroonhapet, mis niisutavad ja annavad nahale elastsust, maisitärklis aitab imada üleliigset rasu, muutes toote ideaalseks ka kõige rasusemale nahale. Veekindel, 24-tunnise kestvuse ja NO TRANSFER omadustega, ei määri. SPF 20 päikesekaitsefaktor teeb sellest täiusliku toote linnakeskkonda.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00