Vannipall LaQ kihisev üllatusega-oranž 120g
3,99€
Siin ma olen – käsitsi valmistatud kihisev vannipomm lastele, erksas oranžis värvitoonis. Ja mis veel – minu sisse ning ka minu värvilistel kaksikõdedel (roosa ja sinine) on peidetud väikesed üllatusseebid. Proovi meid kõiki ja kogu kokku kollektsioon!
Minu koostist on rikastatud sheavõi, magusa mandliõli ja E-vitamiiniga ja olen ananassi lõhnaline. Kasutamine: Võta pall kaitsekilest välja ja poeta see sooja veega täidetud vanni. Naudi!
Ainult üle 3-aastastele lastele. Väispidine, mitte süüa. Ära mine vanni, kui nahk katki või kui oled mõne koostisosa suhtes allergiline. Vältida silma sattumist. Silma sattumisel loputa koheselt hoolikalt leige veega. Ärrituse tekkimisel lõpeta kasutamine koheselt. Soovitatav täiskasvanu järelvalve. Sisaldab väikest seepi.Šampoon kuivadele juustele Family Delice avokaado 750ml
4,95€
Byphasse Family Delice sarja avokaadoga sügavalt niisutav B5 ja C vitamiinidega šampoon kuivadele juustele niisutab ja toidab juukseid neid raskeks muutmata. Avokaados sisalduvad antioksüdandid kaitsevad juuksekarva välismõjude ja vananemise eest, pantonteenhape (B5) niisutab ja toidab ja parandab juuksestruktuuri sügavuti, kaitstes kuivuse ja murdumise eest. Dermatoloogiliselt testitud. PH neutraalne ja vegansõbralik toode.
Kinkekomplekt LaQ SEX & BUSINESS ELU meestele
24,28€
Siin ma olen, LaQ vegan looduskosmeetika kinkekomplekt ELU meestele, mis koosneb 500ml dušigeelist, 220g puhastavast suhkrukoorijast ja 85g tükiseebist. Keegi ütles kunagi dobermani kohta “parim” ega ole seda siiani tagasi võtnud. Hea nina tuvastab selles meheliku parfüümi, milles on tunda kardemoni ja musta pipart. See sari sobib ideaalselt neile, kellele meeldib hea seks ja edukas äri, aga ka edukas seks ja hea äri. Dušigeeli koostis põhineb õrnadel puhastusainetel, sisaldades niisutavat glütseriini, aga ka kardemoniseemne ekstrakti, uureat ja niatsiinamiidi. Suhkrune puhastav koorija omakorda lihvib ja kratsib tõhusalt kuid õrnalt teie nahka ja eemaldab surnud kesta. Seebike peseb tupsu-tupsu õrnalt, sest tegelikult on teie nahk õrn ja tundlik. Kinnitame teile, et kingisaaja rõõm ja pöörased hüpped on garanteeritud! Vegan. Dermatoloogiliselt testitud.
Seep LaQ Pintslite ja meigiseente puhastuseks 50ml
7,11€
BUDUAAR ILULEMMIK 2025 auhind! Looduslik seep, mis on mõeldud meigisvammide ja -pintslite puhastamiseks nii naturaalsete kui ka sünteetiliste harjaste puhul. Tänu õrnadele pesuvahenditele eemaldab see tõhusalt igasuguse mustuse ja teepuu ekstrakti lisamine tagab antibakteriaalse toime. See ei kahjusta ega kuivata pintslite harjaseid, vaid jätab need puhtaksja pehmeks.
Ideaalne igale meigikunstnikule ja meigisõbrale! Kasutusjuhend: asetage eelnevalt niisutatud pintsel/meigiseen karpi ja keerutage õrnalt ringjate liigutustega vastu seepi. Loputage jooksva vee all ja kui vaja, korrake protseduuri. Kuivatage pintsel/meigiseen. Peale igat kasutuskorda kuivatage seep õrnalt kätepaberiga kuivatades ning ärge jätke anumasse seisvat vett.
Patsutage õrnalt tarvikuid ja seebi pinda paberrätikuga kuivaks ning laske enne järgmist kasutamist kuivada. Ärge jätke anumasse seisvat vett.Juuksehari väike 14cm
1,88€
Väike ja käepärane jämedamate peanahka masseerivate ümarate otstega plastpiidega juuksehari. Ideaalne juuste igapäevaseks hoolduseks tagades hõlpsa ja tõhusa kammimise. Harja piidele on kinnitatud väikesed ümarad plastikkuulid, mis kaitsevad peanahka kriimustuste eest ning harjates juukseid masseerib peanahka, stimuleerides vereringet.
Silmaseerum FLOSLEK hariliku silmarohu ja kofeiiniga rullik 15ml
Algne hind oli: 10,99€.7,19€Current price is: 7,19€.
35% Off
Hariliku silmarohu ja kofeiiniga väsinud ja stressis silmaümbrusnahale, turses ja tumedatele silmaalustele. Erakordsete hooldavate omadustega seerum avaldab positiivset mõju silmi ümbritsevale nahale, millel on tursed, tumedad ringid ja „kotid“. Vähendab väsimuse märke. Taastub intensiivselt. Metallist otsaga jahutav aplikaator masseerib mõnusalt, värskendab nahka, toob kergendustunde ja sügava lõdvestuse.
Aktiivsed koostisosad:
Harilik silmarohi – efektiivne ja tunnustatud looduslikus meditsiinis. Toob leevendust väsinud ja stressis olevale silmade ümbruse nahale.
Kofeiin – tunnustatud tugevate detoksifitseerivate ja stimuleerivate omaduste poolest. Pinguldab, suurendab elastsust ja silendab nahka. Vähendab silmaaluste tursete ja varjude nähtavust.
Kastani ekstrakt – üks väärtuslikumaid koostisosi, mida kasutatakse naha kapillaaride hooldamisel: tugevdab nahka, pinguldab seda ning muudab selle elastsemaks
Tulemuseks on lõdvestunud ja värskendatud nahk silmade ümbruses. Pilk saab taas särava välimuse ja noorusliku sära.Kasutamine:
Kanna seerumit rullpalliga aplikaatori abil ringjate liigutustega silma sisenurgast selle välimisse ossa. Korrake sama liikumist kulmude vahel. Hõõru seerumit õrnalt naha sisse.Solaariumikreem Wild Tan Sexy Carrot Accelerator 125ml
10,16€
Solaariumikreem tõhusa ja kiire päevituse intensiivistajaga pargandiõli ja sheavõiga. Annab püsiva kauni päevituse ja niisutab nahka intensiivselt. Porgandiõli – parandab jumet ja niisutab nahka Türosiin kiirendab päevitamist. Mango puuviljaekstrakt – niisutab nahka. Kasutamine: Enne päevitamist määri ühtlaselt nahale. Pärast pealekandmist pese käed. Hoiatus: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida silma sattumist. Ei sisalda UV filtreid. Lõpeta toote kasutamine, kui tekib nahaärritus. Dermatoloogiliselt testitud.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00