Silmalainer matt COLORLINER Ocean tumesinine
7,86€
Vedel marker-silmapliiats, mis rõhutab täpse ja püsiva tõmbega Sinu ilmet.
0,4 mm ots trendikate graafiliste joonte jaoks. Kauapüsiv värv, mis ei määrdu ega määri.
Intensiivne tulemus tänu uusima põlvkonna pigmentidele. Kasutamine: 1. Tõmmake ripsmete juurte juurest joon silma sisenurgast välisnurgani. 2. Metsiku pilgu saamiseks tõmmake silma välisnurka koma, justkui pikendaksite silmakontuuri alumist joont.Juukseseerum Byphasse keratiiniga 50ml
9,96€
BYPHASSE juukseerum UV-filtriga, siidivalgu ja keratiiniga toob rohkem esile teie juuste ilu. Siidvalk on koostisosa, mis on tuntud oma rahustavate ja kaitsvate omaduste poolest. Samuti aitab see kahuste juuste sirgendamise ja stiliseerimise lihtsamaks. Seerumi koostis on kohandatud nii sirgetele kui ka lokkis juustele, kaitstes sügavalt teie juukseotsi, säilitades läike ja sära, jätmata juukseid raskeks ja kahuseks ning tagades täidlase ja kohevama välimusega juuksed. Kasutamine: Kanna kuivadele või niisketele juustele, keskendudes juukse otstele, vältides juurte piirkonda. Ärge loputage.
Läikesprei NOAH sära andev jojoba- ja avokaadoõliga 125ml 5.5
12,99€
Jojoba- ja avokaadoõlidega valgustpeegeldav sära andev sprei tuhmidele juustele. Ideaalne naturaalsete või värvitud juuste sära esiletoomiseks. Annab juustele läike ja sära ilma neid raskeks muutmata. Professionaalse kvaliteediga toode, mille koostisse ei ole lisatud silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS. Sobib tundlikule nahale. Pihusta kuivadele juustele soovitud tulemuseni.
Dušigeel-suhkrukoorija LaQ Peony tahke 220g
9,99€
Isegi teemant vajab aeg-ajalt poleerimist. Seepärast kasutagi seda ülimalt magusat suhkruga rikastatud vahust kehakoorijat – dušigeeli. Suhkur eemaldab surnud naharakud ja muudab naha veatult siledaks, õrnad puhastavad ained puhastavad nahka. Sheavõi, taimne glütseriin ja niisutavad ekstraktid linaseemnetest, kaerahelbetest ja riisipiimast ning niisutav komponent pojengist kaitsevad seda kuivamise eest. Tulemuseks on täiuslikult puhas, sile ja kaunilt lõhnav nahk, mis on valmis edasiseks hellitamiseks. Kasutamine: hõõru, hõõru, hõõru! Alternatiiv dušigeelile. Silma sattumisel loputa koheselt rohke veega. Vegan. Välispidine. Hoida toatemperatuuril.
Juuksehari Donegal DREAM HAIR kandiline
7,95€
Dream Hair juukseharjad ühendavad elegantsi, funktsionaalsuse ja professionaalse kvaliteedi, et pakkuda teie juustele parimat hooldust. Tänu laialt paigutatud piidele kammivad nad juuksed ideaalselt, ilma et neid kiskumata ja sassi ajamata.
Muinasjutuline disain imelistes pastelsetes toonides – piparmündiroheline ja roosa -see viib teid unelmate maale.
Harja ristkülikukujuline vorm võimaldab kammida suuremaid juukseosakesi korraga.Kuivšampoon NOAH DRY neutraalne 200ml
15,99€
NOAH Neutraalne kuivšampoon, ideaalne kõikidele juuksetüüpidele. Sobib juuste värskendamiseks pesukordade vahel, jätab juuksed puhtaks, volüümiliseks ja ümbritseb teid meeldiva troopilise kookoslõhnaga. Kuivšampoon ei asenda pesemist, kuid võib aidata pikendada pesukordade vahelist aega
hoides samal ajal teie juuksed värsked ja puhtad. Toode EI sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i.
Kasutamine: Enne kasutamist loksutage korralikult. Pihustage kuivadele juustele umbes 30 cm kauguselt, kandes toodet hoolikalt juurtele. Masseerige juukseid sõrmedega. Pole vaja loputada. Oodake mõni minut ja seejärel harjake juukseid õrnalt.
Suurema efektiivsuse saavutamiseks jagage juuksed osadeks ja pihustage toodet osade kaupa peanahaleGeellakk GEL PRO NEON 005 Happy Green 5ml
Algne hind oli: 6,99€.5,59€Current price is: 5,59€.
20% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Juukseklamber kurenokk pruun 12 cm
Algne hind oli: 1,74€.0,88€Current price is: 0,88€.
50% Off
Juuksenõel – kurenokk mis tahes pikkusega juustele.
Juukseklambril on sakid, et see ei libiseks juustelt ja võimaldab soengut hoida terve päeva. See ei murra ega rebi juukseid välja.
Juuksenõela saab kasutada kaunistusena.
Mõõdud: pikkus 12 cm.Deodorant FLOSLEK Balerina jahutav antibakteriaalne jalgadele 100ml
7,99€
Igapäevaseks kasutamiseks, jahutava ja antibakteriaalse toimega jaladeodorant. Vähendab jalgade liigset higistamist, takistab ebameeldiva lõhna teket, värskendab nahka. Sobib ka väga tundlikule nahale – sisaldab 93% looduslikku päritolu koostisosi. Teepuuõli neutraliseerib ebameeldiva jalgade lõhna ning mentool jahutab ja jätab värskendava lõhna. Soovitatav sportlastele, kaetud, mittehingavate jalanõude kandjatele. Vähendab varvaste vahel higistamist ja haudumist ning hõõrdumise ja nahalõhede teket.
Põsepuna My Skin Blush 01 It S Me
6,45€
My Skin pulbriline põsepuna: ülisulav tekstuur; matt, kuid samal ajal ülimalt helendav viimistlus. Loomuliku ja värske jume saladus! Siidise ja sametise tekstuuriga põsepuna, rikastatud E-vitamiini ja siidipulbririkka puuvillaõliga, mis jaotub nahale ühtlaselt, tekitades lummava värvigamma ning andes jumele terve ja särava välimuse. Põsepuna sulandub ideaalselt nahaga ja võimaldab rõhutada põsesarnasid intensiivse, kuid samal ajal kerge ja ülimalt sensoorse viimistlusega.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00