Juuksejuurte toonija NOAH 75ml Heleblond
10,16€
Juuksejuure toonija NOAH varjab väljakasvanud ning hallid juuksed vaid mõne hetkega, tagades kohese ja loomuliku tulemuse ning täiusliku katvuse. Ei jäta juukseid märjaks ning tänu pihustile on toodet võimalik täpselt peale kanda. Lihtne kasutada, ei muuda juukseid kleepuvaks, kuivab vaid sekunditega. Tootes sisalduv vitamiin B5 tugevdab ja taaselustab juuksed, toites neid sügavuti. Efektiivne nii kuivadel kui märgadel juustel kasutades. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Vannipall LaQ Kiwi & Grapes kihisev 120g
2,75€
Kiivi ja viinamarja lõhnaline kihisev vannipall. Kui see visata vanni, hakkab see mõnusalt kihisema, täites vanni rohkete mullidega ning seda saab kasutada ka käte ja jalgade koduseks hoolduseks. Koostis on rikastatud sheavõi, magusa mandli õli ja E-vitamiiniga, mis aitavad hoida su naha siidpehmena, samal ajal seda niisutades. Vabasta vannipall kilest ja poeta sooja vannivette! Lubame, et ta kihiseb rõõmust ja täidab vannitoa mõnusa lõhnaga ning vannivee vahutavate mullidega!
Komplekt Mini Floslek Anti Acne 24H toonik 50ml, kreem 50ml ja seerum 50ml
Algne hind oli: 20,32€.14,22€Current price is: 14,22€.
30% Off
Komplekt ANTI AKNE 24H Mini kombineeritud, rasusele, aknele kalduvale nahale.
Komplekt sisaldab:
*Matistav näokreem kombineeritud, rasusele, aknele kalduvale nahale 50ml
*Rahustav seerum kombineeritud, rasusele, aknele kalduvale nahale 50ml
*Mini-toode: Nahka normaliseeriv toonik kombineeritud, rasusele, aknele kalduvale nahale 50ml
Vegan dermakosmeetika. Dermatoloogiliselt testitud inimestel, kellel on aknele kalduv nahk.Näopesuvaht LaQ Forget Me Not tahke 40g
7,11€
Kerge veega emulgeeritav tahke näopuhastusvaht sensuaalse lõhnaga tagab näonaha õrna puhastamise, häirimata selle loomulikku pH-taset ja jättes selle rahustades siidiselt siledaks. Ideaalne igapäevaseks hoolduseks normaalsele, kuivale ja tundlikule nahale. Aktiivsed koostisosad: postbiootiline – silub, forget-me-not ekstrakt – niisutab, kurgirohu õli (borage oil) – toidab, taimne glütseriin-intensiivne niisutus. Aroomi põhjanoodid: vanill, sandlipuu, seedripuu, merevaik, keskmes: meelespea lill, virsik, aednelk, jasmiin, apelsinil õied, tipunoodiks: mandariin. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet nahale ja masseeri ringjate liigutustega vahu tekkimiseni, seejärel loputa veega maha. pH neutraalne. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.
Silmaseerum FLOSLEK hariliku silmarohu ja C-vitamiiniga rullik 15ml
10,99€
Silmaümbruse naha seerum hariliku silmarohu ja 10% C-vitamiiniga on mõeldud silmade ümbruse nahale, millel esineb miimikakortse, tumedaid silmaaluseid ja „kotikesi“.
Omadused:
– silub kortse, muudab naha elastsemaks ja pringimaks,
– parandab naha seisundit,
– annab nähtava noorendava efekti,
– taastab naha elujõu,
– vähendab tumedaid silmaaluseid ja värvimuutusi silmade ümber,
– kirgastab nahka,
– leevendab väsimuse ja stressi sümptomeid.
Rulliku metalne kuul masseerib ja jahutab meeldivalt.
See veganseerum sisaldab 88% looduslikku päritolu koostisosi.
Kasutamine: Liiguta rullikut ringjate liigutustega silma sisenurgast välisnurga suunas ning seejärel kulmude vahelt üle otsaesise. Masseeri seerum õrnalt nahka. Kasuta hommikul ja õhtul, ka meigi alla.Silmakreem FLOSLEK Arnica verevalumitele ja tursetele 50ml
9,14€
Floslek silmakreem arnikaekstraktiga pehmendab ja niisutab nahka, silendab kortse ja aitab vähendada tumedaid „sinakaid“ silmaaluseid ja turseid, tugevdab kapillaare. Parandab märgatavalt niiskustaset, hüdratsiooni ja ühtlustab nahatooni silmaümbruse piirkonnas. Kreem stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist, aitab siluda efektiivselt silmade ümbruse kortse. Arnikaekstrakt suurendab kapillaaride paindlikkust, elastsust ja toonust, ergutab mikrovereringet, vähendab veresoonte rabedust ja haprust, ennetab seeläbi tumedate silmaaluste tekkimist. 0% allergeene, parabeene, lõhna-ja värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud, oftalmoloogiliselt testitud. Kasutamine: kanna hommikuti ja õhtuti väike kogus kreemi silmade ümber õrnalt tupsutades, lase imenduda.
Ei sisalda: SLES, SLS, alkohol, alumiinium, ammoniaak, värvained, seebid, mineraalõlid, parabeenid, parafiinid, sulfaadid, loomse päritoluga koostisosad, lõhnaained.Näopesuvaht LaQ Kiwi & Grapes tahke 40g
7,11€
Tahke, veega emulgeeritav näopesuvaht, mille vahus oleva vitamiinikompleksi, arbuusi seemneõli ning kiivi- ja viinamarjaekstrakti abil taastab nahk oma elujõulisust ning jääb siidiselt siledaks. Ideaalne igapäevaseks hoolduseks rasusele ja kombineeritud nahale. Kiivi ja viinamarja lõhnaline. Aktiivsed koostisosad: niatsiinamiid – rahustab, kiivi ja viinamarja ekstrakt -niisutab, arbuusi seemne õli – toidab, taimne glütseriin – intensiivne niisutus. pH neutraalne. Kasutamine: Kanna väike kogus toodet nahale ja masseeri ringjate liigutustega vahu tekkimiseni, seejärel loputa veega maha. Vegan. Dermatoloogiliselt testitud. Välispidiseks kasutamiseks.
Pesusvamm ergonoomiline pehme massaaži
1,00€
Donegal naturaalsetest masserivate kiududega pesusvamm annab nahka masseriva efekti, mis stimuleerib ja pinguldab nahka, muutes selle elastseks. Regulaarne masseerimine aitab ka kaasa tselluliidi vähendamisele. Naha pesemine pesusvammiga eemaldab surnud naharakkud ning muudab naha siledaks ning elastseks seda ärritamata.
Geellakk GEL PRO 23 Chillout 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga.Polümeriseerub LED- või UV-lambis. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Geellakk GEL PRO 22 NUDE Ballet Shoes 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Juuksehari Donegal DREAM HAIR ovaalne*
7,07€
Dream Hair juukseharjad ühendavad elegantsi, funktsionaalsuse ja professionaalse kvaliteedi, et pakkuda teie juustele parimat hooldust. Tänu laialt paigutatud piidele kammivad nad juuksed ideaalselt, ilma et neid kiskumata ja sassi ajamata.
Muinasjutuline disain imelistes pastelsetes toonides – piparmündiroheline ja roosa -see viib teid unelmate maale.
Harja ovaalne kuju võimaldab juukseid vabalt ja kiirelt kammida.Juuksejuurte toonija NOAH 75ml Tumepruun
10,16€
Juuksejuure toonija NOAH varjab väljakasvanud ning hallid juuksed vaid mõne hetkega, tagades kohese ja loomuliku tulemuse ning täiusliku katvuse. Ei jäta juukseid märjaks ning tänu pihustile on toodet võimalik täpselt peale kanda. Lihtne kasutada, ei muuda juukseid kleepuvaks, kuivab vaid sekunditega. Tootes sisalduv vitamiin B5 tugevdab ja taaselustab juuksed, toites neid sügavuti. Efektiivne nii kuivadel kui märgadel juustel kasutades. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.
Näopuhastaja masseeriv silikoonist
2,39€
Donegal spetsiaalsete silikoonist harjakestega masseeriv näopuhastaja sobib näonaha puhastamiseks ja masseerimiseks, puhastab näonaha põhjalikult ja kiirelt, pinguldab efektiivselt näonahka, vähendades kortse, sulgeb poorid pärast nahahooldusprotseduuri. Näopuhastajat on mugav ja lihtne kasutada igapäevases näohoolduses. Sobib näonaha sügavpuhastamiseks, kus spetsiaalsed harjakesed optimeerivad näonaha puhastamist. Efektiivne ja põhjalik puhastus aitab vähendada vistrike teket. Muutke igapäevane näopuhastus professionaalseks näohoolduseks. Sobib kõigile nahatüüpidele. Suurus 5*7 cm.
Kasutamine:
-pange puhastusainet (näopiim või geel) näopuhastajale;
-eemaldage näolt meik ja alustage kergelt ja õrnalt masseerimist/puhastamist põskedelt, liikudes sujuvalt edasi otsaesisele ning lõpetades nina ja silmade ümbruse piirkonnaga;
– peale kasutamist peske puhta veega ja kuivatage.
Tulemusena:
• Kortsud silenevad
• Näojume paraneb
• Väheneb naha kuivuse ja kokkutõmbumise tunne
• Väheneb vistrike teke
• Ainevahetusprotsessid ning naharakkude jagunemismehhanismid normaliseeruvad.Näomask Acty puhastav valge saviga 15ml
2,02€
Sügavpuhastav näomast valge savi, rukkilille ja tüümianiga, muudab naha siledaks ning annab sära. Maski õrn kooriv toime, puhastab naha jääkainetest, ergutab vereringet. Sobib nii kuivale ja normaalsele kui ka küpsele nahale. 3 kasutuskorda. Kasutamine: Kanna puhtale nahale õhuke kiht, vältides silmade ja huulte ümbrust. Lase maskil taheneda, kuni see on täiesti kuiv 10-20 minutit. Eemalda leige veega. Hoiatus: Ära kasuta, kui oled ülitundlik toote koostisosade suhtes. Hoida laste eest.
Näoseerum Byphasse Vitamiin C ja hüaluroonhape 50ml
10,16€
Byphasse sära ja elusust lisav seerum taastab naha loomuliku sära, vähendades samal ajal vananemise märke. See sisaldab C-vitamiini, hüaluroonhapet* ja provitamiini B5. Revitaliseeriv ja antioksüdantne koostis. *Hüaluroonhappe derivaat
Sobilik kõikidele nahatüüpidele, pudel on pipetiga. Kasutamine: Kandke iga päev hommikul ja/või õhtul hästi puhastatud näo- ja kaelanahale, masseerides õrnalt sõrmedega keskelt väljapoole kuni täieliku seerumi imendumiseni, vältige kokkupuudet limaskestaga ning silmaümbrusega. Soovitatav on kasutada enne sama sarja näokreemi pealekandmist. Vältige silma sattumist, kokkupuutel loputage rohke veega, mitte alla neelata, hoida lastele kättesaamatus kohas, välispidine.Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE Soirée Rooftop 100ml
Algne hind oli: 12,15€.6,08€Current price is: 6,08€.
50% Off
Jeanne Arthes French Way of Life sarja uus pihustiga lõhnavesi naistele. Selle aroom on inspireeritud täistaeva öödest Pariisis, on üdini naiselik ja müstiline. Põhinootides on tunda maagilist patšuli ja vaniljet, salapära lisavad jasmiin ja kohv ning naiselikku õrnust ja sensuaalsust lubab juurde mahlakas pirn ja roosa pipar.
Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas!
Tuleohtlik!Põsepuna My Skin Blush 03 Pinkie Promise
6,56€
My Skin pulbriline põsepuna: ülisulav tekstuur; matt, kuid samal ajal ülimalt helendav viimistlus. Loomuliku ja värske jume saladus! Siidise ja sametise Tekstuuriga põsepuna, rikastatud E-vitamiini ja siidipulbririkka puuvillaõliga, mis jaotub nahale ühtlaselt, tekitades lummava värvigamma ning andes jumele terve ja särava välimuse. Põsepuna sulandub ideaalselt nahaga ja võimaldab rõhutada põsesarnasid intensiivse, kuid samal ajal kerge ja ülimalt sensoorse viimistlusega.
Šampoon ECO ORIGINS volüümiandev 250ml
13,21€
Volüümiandva efektiga šampoon õhukestele juustele greibiekstrakti ning rohelise teega. Naturaalsete koostisosadega šampoon peseb juuksed õrnalt samas tõhusalt toites ja niisutades. Tulemuseks on kaunid ja volüümikad juuksed.
Kasutamine: kanda niisketele juustele, masseerida peanahale, seejärel loputada hoolikalt. Silma sattumisel loputada veega. Välispidine. COSMOS ORGANIC ECOCERT sertifikaadiga toode, mis on valmistatud hüper-fermentatsiooni teel saadud taimsetest koostisosadest. Tänu innovatiivsele tehnoloogiale saame uuenduslikul ja efektiivsel viisil kasutada taimede fütokomplekse ja antioksüdantiderikkaid kasulikke omadusi. Vegan. Nikkeltestitud.Dušigeel-suhkrukoorija LaQ Forget Me Not tahke 220g
10,16€
Isegi teemant vajab aeg-ajalt poleerimist. Seepärast kasutagi seda ülimalt magusat suhkruga rikastatud vahust trimmivat ja tselluliidivastast kehakoorijat – dušigeeli. Suhkur eemaldab surnud naharakud ja muudab naha veatult siledaks, õrnad puhastavad ained puhastavad nahka. Sheavõi, taimne glütseriin ja niisutavad ekstraktid linaseemnetest, kaerahelbetest ja riisipiimast ning forget-me not kompleksist kaitsevad seda kuivamise eest. Ja et suurendada selle pinguldavaid ja tselluliidivastaseid omadusi, oleme lisanud rohelise kohvi, kaneeli, ingveri ja pipra ekstrakte. Tulemuseks on täiuslikult puhas, sile ja kaunilt lõhnav nahk, mis on valmis edasiseks hellitamiseks. Aroomi põhjanoodid: vanill, sandlipuu, seedripuu, merevaik, keskmes: meelespea lill, virsik, aednelk, jasmiin, apelsinil õied, tipunoodiks: mandariin. Kasutamine: hõõru, hõõru, hõõru! Alternatiiv dušigeelile. Silma sattumisel loputa koheselt rohke veega. Vegan.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00