• Silmakreem-geel FLOSLEK Arnica tursetele ja verevalumitele 15ml

    4,53

    Floslek silmageel arnikaekstraktiga pehmendab ja niisutab nahka, silendab kortse ja aitab vähendada tumedaid „sinakaid“ silmaaluseid ja turseid, tugevdab kapillaare. Parandab märgatavalt niiskustaset, hüdratsiooni ja ühtlustab nahatooni silmaümbruse piirkonnas. Kreem stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist, aitab siluda efektiivselt silmade ümbruse kortse. Arnikaekstrakt suurendab kapillaaride paindlikkust, elastsust ja toonust, ergutab mikrovereringet, vähendab veresoonte rabedust ja haprust, ennetab seeläbi tumedate silmaaluste tekkimist. 0% allergeene, parabeene, lõhna-ja värvaineid. Dermatoloogiliselt testitud. Vegan sõbralik toode.

  • Silmapliiats Kajal 104 Sinine

    3,04

    Bella Oggi Kajali silmapliiats annab silmadele enneolematu lummuse. Tänu oma pehmusele on selle silmalaule suitsuse efekti saamiseks või silma limaskesta äärele pealekandmine ning varjudega mängimine lihtne ning tulemuseks on täiuslikud silmad.

  • Ripsmetušš Bomb Super Volume 11ml veekindel

    8,12

    Soovid 24h täiuslikke ripsmed? Uus super-volüümi andev Bomb veekindel ripsmetušš tagab selle! Ripsmetušši eriline koostis annab teie ripsmetele panoraam efekti, tihendandes neid läikiva sügav-musta värviga, mis kestab kogu päeva, ka rannas ja vihmaga :) Samal ajal kaitseb ja toidab ripsmeid tõhusalt. Sisaldab jojobaõli ja saialille ekstrakti. Kliiniliselt testitud pikaajaline toime. Ei sisalda parabeene, TEA, parafiin, vedelaid parafiine, D5, gluteeni. Vegan sõbralik.

  • Juuksejuurte toonija NOAH 75ml Heleblond

    10,16

    Juuksejuure toonija NOAH varjab väljakasvanud ning hallid juuksed vaid mõne hetkega, tagades kohese ja loomuliku tulemuse ning täiusliku katvuse. Ei jäta juukseid märjaks ning tänu pihustile on toodet võimalik täpselt peale kanda. Lihtne kasutada, ei muuda juukseid kleepuvaks, kuivab vaid sekunditega. Tootes sisalduv vitamiin B5 tugevdab ja taaselustab juuksed, toites neid sügavuti. Efektiivne nii kuivadel kui märgadel juustel kasutades. Professionaalse kvaliteediga toode, ei sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA ja SLS.

  • Lõhnavesi FRENCH WAY OF LIFE Riviera Sunset 100ml

    12,15

    Jeanne Arthes French Way of Life sarja uus pihustiga lõhnavesi naistele. Riviera Sunset lõhnavesi kutsub esile Prantsuse Riviera elurõõmu ja muretuse, selle orgude värskuse ja kallaste ilu. Selle mustsõstra, sidruni ja ananassi mahlaka koosluse tõstavad esile virsiku, sandlipuu ja karamelli päikeselised ja sametised akordid. Tõeliselt kaugele kumav aroom, mis meenutab Côte d’Azuri päikeseloojanguid. Ainult välispidiseks kasutamiseks! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Tuleohtlik!

  • Näokreem FLOSLEK Sensitive niisutav 50ml uus

    10,99

    Floslek Sensitive kerge kreem tundlikule ja allergiatele kalduvale nahale, mis sobib hästi kaasasündinud või omandatud ülitundlikkusega nahale, mis on altid allergilistele reaktsioonidele.
    See niisutav kreem parandab silmnähtavalt naha välimust, niisutades ja siludes ning naharasueritust reguleerides. Vähendab karedust ja imendub kergesti, jättes kerge kaitsekihi ja sobides ideaalselt ka meigi aluskreemiks, pikendades meigi püsivust.
    Tulemuseks on rahustatud, täiuslikult niisutatud ja siledam nahk. Kasutamine: kandke väike kogus kreemi puhastatud näole ja kaelale. Sobib kasutamiseks nii päeval kui öösel. Testitud tundliku nahaga katsealustel (sh atoopilise naha, kontaktallergiaga ja ülitundlikkusega pesuvahenditele). Gluteeni, laktoosi ja värvaine vaba. Dermatoloogiliselt testitud.

  • Kehasprei Skil FEEL GOOD Serenity 250ml

    8,69

    Inspireerituna neuroteaduse põnevatest avastustest parfümeeria vallas, uurib see ainulaadne SKIL FEEL GOOD sari emotsioonide jõudu, kutsudes sind avastama lummavat maailma, kus iga pihustus toob endaga kaasa emotsioonide ja heaolu laine.
    SERENITY – Rahustav.Sukeldu rahu ookeani koos SERENITY kehasprei lõhnaga– sinu isikliku vaikusehetkega keset kiiret maailma. Loodud pakkuma hetke rahu ja lõõgastust, muudab see lummav aroom igapäevarutiini unustamatuks meelteelamuseks.
    Lõhn avaneb värskendava bergamoti, mahlase mustsõstra ja metsikute metsamarjade õrnalt hapuka noodiga, luues kergelt heljuva alguse, mis rahustab meeli. Südamenootides õitseb delikaatne violett, mida täiendab sensuaalne jasmiin, pakkudes pehmust ja sügavat tasakaalu. Lõhna põhjas segunevad soe ja kreemjas sandlipuu, pehme muskus, magus vanill ja õrn vaarikas, jättes nahale rahustava, lohutava ja kauakestva embuse.
    SERENITY on kui vaikne hetk sinu enda jaoks – iga hingetõmme viib sind lähemale sisemisele rahule ja tasakaalule.

  • Pesukäsn

    2,02

    Donegali pesukäsn on naturaalse disainiga, valmistatud kõrgekvaliteedilisest pehmest materialist. Sobib kogu keha hoolduseks. Regulaarsel kasutamisel stimuleerib käsn vereringet ning aitab enneta tselluliidi tekkimist. Eemaldab nahalt surnud rakud ja mustuse, jättes nahale värske ja siidise tunde.

  • Geellakk GEL PRO 19 Rebel Nude 5ml

    Algne hind oli: 7,11€.Current price is: 4,97€.

    30% Off

    GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
    GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
    Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
    GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
    NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!

  • Juuksenõelad soengusse, must 6 cm 50tk

    2,02

    Juukseklamber must 6cm 50tk, tänu nende paindlikkusele on juuksenõelad käepärased ja hõlpsasti kasutatavad. Suurepärased abivehendid igat tüüpi soengute tegemisel.

  • Näoseerum Byphasse retinooli ja hüaluroonhappega 24H 50ml

    10,16

    Byphasse kortsudevastane seerum parandab sügavate kortsude väljanägemist ja vähendab vananemise märke, tagades samal ajal 24-tunnise niisutuse. Uues molekulis kombineerituna uuendavad retinool ja hüaluroonhape naha tihedust, taastavad elastsuse ja aitavad vähendada kortsude teket. Kasutamine: Kandke õhtul hästi puhastatud näo- ja kaelanahale, masseerides õrnalt sõrmedega keskelt väljapoole vältides silmaümbrust, kuni seerumi täieliku imendumiseni. Soovitatav on kasutada enne sama sarja näokreemi pealekandmist. Vältige silma sattumist, kokkupuutel loputage rohke veega, mitte alla neelata, hoida lastele kättesaamatus kohas, välispidine.

  • Näokreem Byphasse tooniv vananemisvastane SPF 50+ Light 3in1 50ml

    Algne hind oli: 15,24€.Current price is: 11,43€.

    25% Off

    SPF 50+ toonitud vananemisvastane näokreem pakub väga kõrget UVB-UVA päikesekaitset ja aitab ühtlustada jumet. Koostist on rikastatud hüaluroonhappe ja E-vitamiiniga*, mis niisutab, kaitseb nahka enneaegse vananemise eest. Igapäevaseks kasutamiseks toode, mis ühtlustab jumet ja annab sellele tervisliku sära. Kreemitekstuur on veekindel, kiiresti imenduv, mittekleepuv ja meeldiva aroomiga. Dermatoloogiliselt testitud. Kasutamine: Kandke piisav kogus toodet ühtlaselt näole ja kaelale. Soovitame kasutada 20-30 min enne päikese kätte minekut. Korrake nahale kandmist mitu korda päeva jookusl, eelistatult peale 2t möödumist või peale suplemist või vannis käimist ja rätikuga kuivatamist. Toodet hoida jahedas ja kuivas kohas, varjatuna otsese päikesevalguse eest.