Näotoonik FLOSLEK Anti Acne 24H Normaliseeriv rasusele, aknega nahale 225ml
Algne hind oli: 12,19€.8,53€Current price is: 8,53€.
30% Off
Normaliseeriv toonik igapäevaseks rasuse ja kombineeritud naha hoolduseks, millel on laienenud poorid ja kalduvus aknele.
Omadused:
*toniseerib, matistab ja aitab nahka liigsest rasust puhastada,
*normaliseerib rasunäärmete funktsiooni,
*omab antibakteriaalset toimet,
*värskendab nahka.
Tänu seborreguleerivale kompleksile ja pärmiekstraktile vähendab see nahavigu ja vähendab uute tekkimise kalduvust. BHA pärsib bakterite kasvu, mis vastutavad akne löövete tekkimise eest.
Vegan dermakosmeetika. Sisaldab 96% looduslikke koostisosi. Dermatoloogiliselt testitud rasuse ja kombineeritud naha, akneprobleemide ning liigse rasueritusele kalduvustega inimestel.
Kasutusjuhis: niisutage tooniku jaoks vatitups või -padi. Kasutage 2 korda päevas või vastavalt vajadusele. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.Päikesepuuder PRECIOUS BRONZER 110
9,14€
Valgustpeegeldav, sära lisav pronkspigmentide segu, mis annab teie jumele loomuliku sära ja kolmemõõtmelise efekti, nagu oleksite päikese käes päevitunud.
Selle sile, sametine ja ülikerge koostis on täiesti ainulaadne ning kujundab ja annab näole loomuliku päevituse. Selle kreemjas puudrine koostis sulab naha sisse, võimaldades teil viimistlust vajadusel intensiivistada, muutes selle õrnemast julgemaks, rõhutada, toonitada loomulikkust. Saadaval kahes toonis.Lõhnavesi Cassandra Roses Blanches 100ml
6,09€
Cassandra Roses Blanches lõhnavesi on mõeldud romantilisele naisele, selle värskus ja rooside aroom on täis uskumatut sensuaalsust. Lõhna põhinootidena kerkib üles roosi ja mustsõstra aroom. Sensuaalsust lisavad lõhnale maikellukeste, roos litši ja pirni kooslus. Lõpunootidena jäävad kõlama sandlipuu, virsiku ja merevaigu mahe kooslus.
Lokirullid Lolly Curves 9*15cm/9*25cm 18tk*
6,09€
Lolly Curves on pehmed ja painduvad lokirulli torud kahes suuruses 9*15cm ja 9*25cm. Sobib kasutamiseks nii pikkadel kui lühikestel juustel ja nende abiga saab soengusse lopsakaid lokke kui ka korrapäraseid laineid. Valmistatud materjalist, mis ei kahjusta ega rebi juukseid. Komplektis on konks ja 9 rulli /15 cm ja 9 rulli/ 25 cm. Kasutamine: Tõmba heegelnõela ehk konksu abil niiske juuksesalk läbi spiraalse lokirulli.
Nipid kasutamiseks:
*niisuta kergelt juukseid enne kasutamist
*pane konks lokirulli torust läbi
*võta juuksesalk, mis suuruselt ei ületa lokirulli läbimõõtu
*kasuta konksu juuste torust läbitõmbamiseks
*jäta lokirullid juustesse, kuniks juuksed kuivavad või kasuta kuivatamiseks fööni
*eemalda õrnalt lokirulli toru juustest ja viimistle lokid meeldivaksGeellakk GEL PRO 01 NUDE Naked 5ml
Algne hind oli: 7,11€.4,97€Current price is: 4,97€.
30% Off
GEL PRO on Bella Oggi uhiuus UV- ja LED lambi all kõvastuv poolpüsiküünelakk, mis on vastupidav ja maha leotatav.
GEL PRO on isetasanduv, sellel on erakordselt hea nakkuvus küünega, ei mõrane ega kriimustu ning jääb läikivaks ja tagab kauakestva säraga küüned üle 2 nädala.
Saadaval on mitmeid erinevaid toone, alates tagasihoidlikumatest kuni erksate ja pilkupüüdvate ning metalselt küütlevateni välja.
GEL PRO tagab õrna viimistluse vaid ühe värvilise lakikorraga ja üliläikiva viimistluse kahe laki kihiga. Polümeriseerub LED- või UV-lambi all. GEL PROga on professionaalne ilu garanteeritud!
NB! Toote kasutamine on mõeldud kasutamiseks vastava koolituse läbinud iluteenindajale!Kuivšampoon NOAH DRY Detox 200ml
16,26€
NOAH Detox kuivšampoon, mis sobib ideaalselt juustele, mis kipuvad olema rasused. Tänu taimse söe toimele, mis imab endasse mustused ja liigse rasu, saavad juuksed tagasi sära ja kerguse. Mõnus eukalüptilõhn annab värskuse noodi, pikendades puhtustunnet kuni järgmise šampoonini. Ei jäta jälgi. Kuivšampoon ei asenda pesemist, kuid võib aidata pikendada pesukordade vahelist aega hoides samal ajal teie juuksed värsked ja puhtad. Toode EI sisalda silikoone, parabeene, parafiini, mineraalõlisid, DEA-d ja SLS-i. Kasutamine: Enne kasutamist loksutage korralikult. Pihustage kuivadele juustele umbes 30 cm kauguselt, kandes toodet hoolikalt juurtele. Masseerige juukseid sõrmedega. Pole vaja loputada. Oodake mõni minut ja seejärel harjake juukseid õrnalt.
Suurema efektiivsuse saavutamiseks jagage juuksed osadeks ja pihustage toodet osade kaupa peanahale.Peapael ja kätised Donegal 3-osaline erinevad värvid kmpl
Algne hind oli: 4,95€.3,71€Current price is: 3,71€.
25% Off
Näohoolduse abivahendite komplekt sisaldab endas peapaela ja kätiseid, mis aitavad kaitsta juukseid meikimisel või meigieemalduse protseduuridel ning kätiseid randmetele, takistades vedeliku valgumist mööda käevarsi.
Küüneviil banaan 100/100
1,88€
Jämeda teraga küüneviil naturaalsete ja kunstküünte hoolduseks, sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Tera tugevus mõlemalt poolt 100/100, mitmeotstarbeline kahepoolne küüneviil, sobib küüneplaadi ettevalmistamiseks, küünele kuju andmiseks ja küüne viimistlemiseks. Ideaalne nii koduseks kui ka professionaalseks kasutamiseks. Toote kõrge kvaliteet tagab abrasiivsete omaduste muutumatu kasutamise pikaks ajaks.
Küüneviil safiir 17,5cm uus
1,77€
Donegal safiirviil naturaalsete küünte hoolduseks, sobib nii maniküüriks kui pediküüriks. Tänu viili peenele struktuurile tagab see ülimalt täpse küünehoolduse ja tänu kitsale ning peenele käepärasele terale on viiliga mugav ligi pääseda ka keerulistele kohtadele. Kõrge tootekvalteet tagab viili abrasiivsed omadused pikaajaliselt.
Kinkekomplekt Skil Crazy Mists 3x50ml
Algne hind oli: 11,14€.5,57€Current price is: 5,57€.
50% Off
Suurepärasesse uue generatsiooni ilu ja mugavuskomplekti kuulub 3*50ml taastäidetavate pudelitega kehaspreid. Komplektis on:
1. Skil Passion Overdose 50ml – bergamoti ja apelsini kütkestav aroomide kombinatsioon.
2. Skil Sexy Chamallow 50ml – magusa pirni, mandli ning pistaatsia kütkestav aroomide kombinatsioon.
3. Skil Liquid Love 50ml – kookose ja freesia kütkestav aroomide kombinatsioon.
Suurepärane valik igapäevaseks kasutamiseks! Pihusta kehale ja juustele. Juustele on soovituslik toodet pihustada 10cm kauguselt või pihustades seda enda juukseharjale ennem harjamist.
Hoiatused: Tuleohtlik! Mitte pihustada lahtise leegi läheduses! Ainult välispidiseks kasutamiseks! Mitte pihustada näo ja silmade läheduses! Pritsmete silma sattumise korral loputage puhta veega! Pihusta kehale ja/või juustele kaugemalt kui 10cm. Hoida lastele kättesaamatus kohas!Näotoonik Byphasse roosiveega 500ml
3,99€
Roosiveega näovesi puhastab, niisutab ja toniseerib nahka efektiivselt, seda ärritamata. Toonik sobib kõikidele nahatüüpidele, kasutatakse puhastuspiima, meigi, rasu, mustuse ning tuhmide ja elutute pindmiste rakkude eemaldamiseks. Tulemuseks puhas, sile, tasakaalustatud ja niisutatud näonahk.
Shop Grid – 3 ColumnsEve2021-03-01T16:11:38+02:00